Opinie o Majors („Major” Sp Z.O.O) w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy „MAJOR” sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w „MAJOR” sp z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „MAJOR” sp z.o.o w Tychy

Opinia

Ja jedynie chciałbym pozdrowić miłego Pana z ochrony, co mnie miło przyjął na rozmowę kwalifikacyjną. Sympatyczna osoba, wszystko wytłumaczyła, a i żartem zarzuciła, tak więc tego Pana polecam :)

ja ja

jak tam po ile juz macie maszyn ? 5,6 ? dalej najnizsza krajowa ?

Lidia

Hej, we wpisach niżej czytałam coś o podwyżkach. Co jaki okres czasu można się spodziewać podwyżek w Majorze i o ile wtedy rośnie nasza pensja? Czy są one co jakiś czas dla wszystkich czy każda osoba z osobna musi sobie w jakiś sposób na nią zapracować i się o nią ubiegać?

Omen
@Lidia

Takich sztuczek jak podwyzki na majorze to nawet Coperfild nie potrafilby zrobic. Co jaki czas sa? To zalezy, z reguły to maja nas gdzies i tak sobie czekamy nie wiadomo ile nie wiadomo na co. W tyn roku zaskoczyli podwyzka, nie dostalismy nic do podsawy za to cale 5% wiecej premii uznaniowej. Czyli cala ta podwyzke moga zabierac co miesiac ???? i oczywiscie nie kazdy dostaje podwyzke, nikt chyba w tej firmie nie wie co trzeba zrobic zeby ja dostac.

Hihi
@Omen

Ja tam w 3 lata podwoiłem swoją stawkę, ale i tak za mało płacił, zdziwię was nigdy nikogo nie pod... I zbyt pokorny nie byłem :) Ile byście chcieli zarabiać za małpią robotę? Trzeba się rozwijać, starać i dać coś z siebie :)

Beka
@Hihi

To pozdro rozwój w bajorze. Ja tam popracowałem dwa dni, zrezygnowałem i obecnie pracuję jako kierownik zakładu przemysłowego, do tego własna firma z żoną i trzy języki obce w stopniu komunikatywnym. W bajorze to bym może jedynie wyłysiał.

Hihi
@Beka

Może i racja że to bajoro ale jak wskoczysz tam jako świerzak na cnc i się postarasz to jesteś w stanie cis wynieść i wiem to z autopsji. Inna sprawa jest taka że zakład stanął w miejscu po mimo (usunięte przez administratora) predyspozycji brak tam kompetentnych ludzi którzy mogli by rozwinąć go bardziej mowa o dziale technologi :) jak można na produkcji XX tysięcznej pisać programy z palucha xD jak technolog może zajmować się drukowaniem promieni czy współrzędnych na przyrządzie xd tu powinien wyjść gotowy pgm włącznie z parametrami zoptymalizowanymi do narzędzi jakie się używa bo jak po czasie sobie wspomnę to co tam widziałem to jest technologiczna patologia :D ale dalej niech szef opłaca swoich ulubieńców xd pozdrawiam wszystkich nie kapusi i fakszywcow. Pracujcie mądrze :)

76ers

Pojawiła się niedawno oferta pracy na magazynie w tej firmie. Ktoś może powiedzieć coś więcej na czym polega praca i czy w ogóle opłaca się aplikować? Pozdrawiam.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
CNC majster

Kolega mi opowiadał jak kiepska jest ta firma. Pracował 10 lat i uciekł do Nas.

OLAKKO
@CNC majster

Do "Nas" czyli gdzie dokładnie?

Rct

Firma prowadzi rekrutację do kadr. Warto aplikować? Jak tam się pracuje w biurze, atmosfera, zarobki? Ile osób jest w kadrach? Dlaczego rekrutują?

Pawel

Praca jako.wozkowy mozeciencos powiedziec chcialem zlozyc papiery

Bmw
@Pawel

W tej firmie nie ma takiego stanowiska. Wózkowy spędza na wózku 10% swojego czasu. Resztę zajmuje się wszystkimi innym. Czym ? To juz zależy od rozkazów

Dobrarada
@Pawel

Nie warto nie składaj praca na wózku nie polega w ogóle na tym o czym myślisz. Poza tym zarobisz marne grosze chyba że najniższa krajowa cię satysfakcjonuje. (usunięte przez administratora) Ogólnie odradzam pracy w tej firmie i dobrze ci radzę nie warto składać tam papierów

Pablo376
@Pawel

Cześć, nie ma u nas wózkowego, są magazynierzy. Jeżdżą trochę na wózkach, ale zajmują się także przygotowaniem produktów do wysyłki, przygotowaniem profili do produkcji (szlifowanie, malowanie końcówek) i jeszcze wieloma innymi pierdołami. Ogólnie jak szukasz pracy gdzie edziesz 100% na wózku, to tutaj tego nie znajdziesz. Podobno nawet jakieś stawki sobie wynegocjowali, ale na 4 netto nie licz.

Witam. Na jakie zarobki na start można liczyć jakoś specjalista w dziale logistyki ?

@Nowy

Od 6 wzwyż

Napastnik

Jak tam podwyżki ekipa? Zadowoleni? :)

@Napastnik

Zadowoleni

lekko
@Napastnik

No spoko, dostałem 600+ troche mało rowa lizałem przelozonemu, ale jest ok. teraz pracuje na zdalnej i obrobke mam w domu, pieknie sie pieni.

rozbój w biały dzień

Valera

Всё довольно не плохо, пока работаю всё нравится

Byłam na rozmowie na technika jakości, laboratorium dobrze wyposażone, spora firma a płacą 3 tys na rękę z premią. Słabo jak na początek w dodatku 3 zmiany ale może potem jest lepiej. Ja odmówiłam.

Donosiciel
@Marta

Nie liczyłbym że potem będzie lepiej. Osoba która robi w tym dziale dość długo i donosi na współpracowników ma mniejszą stawkę...

sTULEJKA
@Donosiciel

To w tej firmie są donosiciele ??? Szok

Aurelia

Polecacie pracę jako technik jakości ? Zależy mi na rozwoju i atmosferze. Słyszałam o wysokich premiach na święta i wakacje oraz że jest multisport i kasa za brak l4.

Omen
@Aurelia

Rozwoj ? Brak. Atmosfera miedzy pracownikami jeszcze w miare ok. Premie swiateczne i wakacyjne? Hahaha smieszne pieniadze. Na start moze 100pln. Kasa za brak L4 znikla. Multisport jest ale wychodzi dosyc drogo.

@Aurelia

Też o tym słyszałem i czytałem w baśniach Ale nigdy nie widziałem a robię parę lat

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w „MAJOR” sp z.o.o?

Texsass

(usunięte przez administratora) lizać na przerwach a po nich robić 200% normy

maszkaronik

jedyne wymaganie to zgodzenie sie na minimalną krajowa

Nie przyjść (usunięte przez administratora) w 1tygodniu I mieć conajmiej 1 ręke

Przyjść

Omen30

A narzekajcie sobie ile chcecie. Pewnie, mógłbym iść do agencji tymczasowej dostać stawkę o złotówkę wyższa, popracować 2 miesiace i nie mieć przedłużonej umowy bo tak (co wlasnie dzieje się na fiacie). W majorze jak się starasz i nie jesteś skończonym kretynem, to pracujesz dopóki sam się nie zwolnisz. Mam stałą pracę i normalną umowe, więc ja jestem zadowolony.

Dixi

Kto to

Generał

Szkoda gadać, byłem tam na rozmowę o pracę i nawet nie oddzwonili.

Lucky
@Generał

Twoje szczęście.

micky

Czy na Majorze praca jest trudna? Nie. Pracowałem na wielu zakładach produkcyjnych, ta firma się dużo nie różni od innych. Pracowało mi się ok. ALE zrezygnowałem po paru miesiącach, bo stawka była niziutka. Znalazłem pracę z lepszą stawką to odszedłem. Podsumowanie: praca w miarę ok, ale pieniądze marne.

Drops

Miałam przyjemność pracować w tej firmie i bardzo dobrze mi się pracowało wiec po co innych te komentarze

suwmiarka_z_lombardu
@Drops

Jak by ci sie dobrze pracowało to bys jeszcze robił

Bylypracownik

Pracowałem w firmie jakiś czas nawet jest tu jeden mój komentarz i... Jaki ja byłem głupi pisząc go ze zarobek 1800 zł jest w porządku, przepraszam ludzi którym zawyzalem normy moim głupim zapierniczaniem na maszynkach myśląc że to coś pomoże w moich zarobkach.. brygadzista był taki że w oczy kolega a za plecami (...) Z kierownikiem W szło się dogadac. Ogólnie jest zapiernicz totalny dobre dla młodych chcących się czegoś nauczyć kasa mała porównując to co teraz się ma. Pozdrawiam normalnych ludzi z majora :)

Texsass
@Bylypracownik

Dobrze że kolega wogole się zwolnił z tamtej firmy bo to szok że ludzie potrafią pracować jak roboty za takie marne pieniądze i atmosferę w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o „MAJOR” sp z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w „MAJOR” sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy „MAJOR” sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „MAJOR” sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „MAJOR” sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w „MAJOR” sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„MAJOR” sp z.o.o