PHU MAJOR

Kraków

Opinie o PHU MAJOR

Emn

Mam wrażenie, że to jest tutaj podstawą, nie można powiedzieć, że nie jest, ludzie pracują tutaj z wielką kulturą osobistą, to już obiecuje, naprawdę.

Pracuś

oj, to nie ten MAJOR :) , komentowałem z Jastrzębia Zdroju a nie Krakowa

Pracuś

Jeśli chodzi o odśnieżanie dachów, to wypłacił bardzo dobrze i w terminie. Nie było partyzantki, wszyscy mieli szelki i byli przypięci. Co do prac w sezonie letnim, tylko jedną robotę robiłem, chyba drobny bałagan z powodu głównie "majstrów" bez większego doświadczenia. Ja później przeskoczyłem do innej firmy. Brak umów o pracę, jedynie dzieło-ale to sezonowy biznes.Z punktu dachów i wypłacalności to polecam, na pozostałych robotach - kwestia kto jest "majstrem"

kucharz

warunki jak w [usunięte przez moderatora] pracy wypłaty bez podwyżek i ciągła wymiana personelu

Zostaw opinię o PHU MAJOR - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU MAJOR