Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Mirek

Przyjmują aktualnie ludzi?? Wie ktoś?

Mateusz

Nie jestem za tym co mówią tak zwani "balkoniarze z dębicy" (W żadnym wypadku nie obrażam ludzi z Dębicy) Ale o was ,wy zapilźnieńskie (usunięte przez administratora) ,niewychowane ,chamskie,oderwane (usunięte przez administratora) od pługa ,podpierdalające za dobre słowo kierownika,dające się gnoić,oderwane od pługa łeby,przez was ludzie nie mogą tu pracować jak ludzie tylko trzeba (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bo przez takich ludzi jak wy podnieśli wykonanie i już nie ma spokoju,młodzież -oprócz zapilźnioków młodych tu robić nie będzie ,bo wszystko spierdoliliście.Jedyne co dla was się liczy ludzie to ROBŁOTA PIWO I PŁOLE,wy nie macie wogóle zainteresowań pasji,nic ,kompletnie nic .Czym wy jesteście? wy jesteście takimi robocikami które wykorzystywane są przez państwo i przez szefa .Wy jesteście tragedią,szczrze-przez takich jak Wy młodziez emigruje,nie chcą tu pracować bo ich tyracie i gnoicie,bo "młodego ca gnoić" .Ale na szczęście-na wasze emerytury nikt nie będzie robił,dupy też wam nikt nie podeprze bo będziecie kalekami od tej roboty.Nie pozdrawiam z Oslo :)

@Mateusz

Ale się Człowieku rozczuliłeś. Ostatnie słowo tej Twojej rozprawki to raczej nie powinno być Oslo tylko Osioł !!!

Mateusz

Wait,może po prostu mam szacunek do siebie?

@Mateusz

Nie mam ochoty drążyć tego tematu i zniżać się do Twojego poziomu Jedno pytani tylko jeszcze mam w sumie nie tylko do Ciebie ale do typów Tobie podobnych Czy jak już wypisałeś te swoje żałosne żale na tym forum to jakoś Ci ulżyło poczułeś się lepiej ? Czy poprostu w tej swojej życiowej bezradności myślisz ze coś tym postem ugrasz ? Bo jeżeli tworzysz to na tej stronie tylko dla beki to świadczy tylko o tym ze coś ci główka nie funkcjonuje tak jak trzeba a potem jeszcze wypisujesz ze masz szacunek do samego siebie Ok

Prowadzący

Taka jest prawda i nie ma co ukrywac.

Prowadzący

Wie ktoś cos wiecej na temat podwyżek na BT3 od 1 kwietnia ?

@Prowadzący

Jakie podwyżki? Chyba planów wykonań...

@Poldekmisiak

Nie.. podwyżka stawki godzinowej. Kierownicy z 4 brygady wiedza o co chodzi.

@Prowadzący

Taa, baju baj, dopiero co była podwyżka 1,5 zł i następne? A zresztą czemu tylko BT3, a nie i inne wydziały? Gorsi są gorzej pracują?

@Prowadzący

Nie podwyżkę dostaniesz, a kopa w rzyć dostaniesz takiego, że dwie niedziele na (usunięte przez administratora) nie usiądziesz, a komin stomilowski będzie ci się miesiąc śnił po nocach:-)

@Ragnar

Już ? Nie spinaj tak chłopie ☺️.... Masakra ☺️

@Prowadzący

A jak to nie pomoże to spotkamy się i wszystko Ci wyjaśnie.

@Prowadzący

Ach, jaśnie Pan zaczyna sam ze sobą deliberować, prości ludzie kuku na muniu na to gadają.

Gruby.
@Ragnar

Lepiej na zalewajke idz i zejdz na ziemie.

@Gruby.

Byle to nie była ziemia zapilzneńska, bo tam bród, smród, robactwo i chów wsobny.

Krystian

Witam panowie, mam takie pytanie bo byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i dostałem ofertę na wydział BT3 na początek 23,50 za godzinę umowa na okres próbny po okresie próbnym możliwośc podwyżki do 1,50zł i mam takie pytanie czy w ogóle warto bo coś mi się wydaje po przeczytaniu opini że tam czeka mnie ciężka praca a na rozmowie zapewniali mnie że wszystko wykonuje maszyna tylko ja muszę ją obsługiwać i mieć nad nią nadzór. Czy tak jest faktycznie czy trzeba biegać jak beduin po pustyni?

Bt
@Krystian

23 zł dopiero tydzień temu proponowali osoba którym kończyła się umowa 17 zł coś mi tu śmierdzi. A co do tego że maszyna sama robi nich zejdą.zgory i pokażą jak sama.maszyna.pracuje z chęcią przyjdę i popatrzę. Ale jak to jedna.osoba raz powiedziała na krupach mogą małpy robić bo nic się tu nie robi tylko zakładasz druty i ściągasz oponę. Hahhahaha

Wodzirej
@Krystian

Mi tyle samo dali 2 tygodnie temu i jak narazie jest spoko.

Dick

Ile już zwolnili nierobow?

Robotny
@Dick

Zwolnić tych co im się robić nie chce a wołają tylko o kasę , stawka 19 zł to jest kapitalna stawka.

@Robotny

To rób za 19. Ja robię za 24,80 i jestem zadowolony.

Idąc pańskim tokiem myślenia jak będę siedział w domu i nic nie robił to nie zapłacę podatku i dzięki temu się dorobię :) Albo inaczej: po co mamy dostawać podwyżki skoro zapłacimy więcej podatku? Tak ceny rosną, dlatego podwyżki mają m.in. zniwelować inflację. A jeżeli 25zł/h to dla ciebie za mało to gdzie zarobisz więcej jako pracownik produkcji? Podaj mi JEDNĄ firmę w Dębicy lub okolicy gdzie zarobisz więcej nie będąc brygadzistą, spawaczem lub samodzielnie nie robisz wykończeń mieszkań pracując 8h a nie po 10-12.

@.

Słowo klucz : jako pracownik produkcji. Odpowiadając na pytanie : nigdzie Człowiek ambitniejszy czy może inteligentniejszy zarobi więcej wszędzie Ja tylko współczuję myślenia/cieszenia się z tak miernej godzinowej stawki gdzie jałmużna miesięczna wynosi mierne 3 koła .

@b0rny

Tak niby źle w tej firmie a jakoś przyjęć podobno nie ma i full stan na produkcji...to jak to jest może jednak Stomil nie taki zły i ludzie chcą pracować?

Yhy
@Jan

Gdyby była jakaś alternatywa dla tego miejsca, to uwierz że każdy by poszedł gdzieś indziej pracować. Kasa nie jest zła, ale tylko patrząc przez pryzmat innych firm, bo patrząc na to że w innych zakątkach Polski za podobną pracę dostaje się min 4-4,5 tyś zł, a w innych Fabrykach tego koncernu, kilka razy więcej za dużo lepsze warunki pracy

@b0rny

Jeżeli myślisz, że zarobisz więcej jako pracownik umysłowy (inteligentniejszy jak to ująłeś) to możesz się przejechać na własnej pewności siebie. W bankach, w biurach rachunkowych itd. nie zarabiają więcej niż fizyczni na Stomilu i wiem o tym, bo wyobraź sobie że mam rodzinę i znajomych. No chyba, że ktoś załapie się na stanowisko pokroju starsza księgowa, lekarz, prawnik czy kierownik itd. to wtedy tak - zarobisz więcej. Jeżeli wyjedziesz za granicę lub do większego miasta to tak - zarobisz więcej. Ale ty zapewne tutaj nie pracujesz, tak o wszedłeś dla rozrywki na to forum żeby udowodnić ludziom, że skoro tutaj pracują lub jako fizjoterapeuta (na NFZ niewiele ponad 2000 na rękę) to są mało ambitni i mało inteligentni? Rozumiem, że kasjerka w Biedronce czy pielęgniarka też tacy są? Czy dotyczy to tylko pracowników produkcji? To po co tutaj wchodzisz i mówisz o inflacji albo marnych zarobkach jeżeli sam tu nie pracujesz?

Aha i jeszcze jedno: "Więcej zarobisz to ci podatek zeżre więcej, taki zapilzniok się cieszy z marnych 25 ziko na godzinę. Choy z tego że zycie, media, żywność idzie w górę haha.". Osób umysłowych oraz ambitnych nie dotyczy inflacja oraz to, że zapłacą wyższy podatek przy wyższych zarobkach?

Steaven
@.

Kolego jesli myslisz ze duzo zarabiasz to jesteś w błedzie, w zakładach gdzie jest system 4 brygadowy to to jest minimum za taką robote ☺️... Pana boga za nogi nie złapałes ????

Jan

To ja nie wiem na jakim dziale pracujesz, ale gdzie by nie poszedł to mówią że full stan i że przyjęć nigdzie nie ma :) więc może Stomil nie taki zły mimo wszystko jak go malują?

@Steaven

W którym zakładzie w Dębicy lub okolicach gdzie jest system czterobrygadowy mogę zarobić więcej? Chętnie złoże CV

@.

Nigdzie nie napisałem czy tutaj pracuję.

Jan

No powiedz mi człowieku ,taki Stomil zły a cała produkcja obsadzona? może jednak nie jest tak źle?

@b0rny

To odpowiedz mi łaskawie na moje zadane pytania, albo zamilcz. Bo narobiłeś hałasu, a nie potrafisz uzasadnić swoich racji.

Lolo
@.

Śnieżka . 4-5 tyś zł. w sezonie bez nadliczbowych. System 4brygadowy.

@Lolo

Brutto. Czyli tyle co tu.

W Igloocarze owszem zarobki są dobre, ale u większości osób porównywalne z TC lub niższe. Mój wujek tam pracuje więc wiem :)

No i sam popatrz jak wygląda z tobą rozmowa. Ty zapewne jesteś człowiekiem wykształconym (magister lub inżynier) dlatego wchodzisz na to forum dla rozrywki i krytykujesz ludzi którzy tutaj pracują. Twierdzisz, że są mało ambitni, że są źle wykształceni. Ale gdy przedstawi ci się parę faktów dotyczących zarobków w innych zakładach czy na innych stanowiskach to zaczynasz obrażać. To jak to wygląda? Aż wstyd, że ktoś kto skończył więcej niż technikum lub liceum profilowane ma problem z przedstawieniem argumentów. Nie przyjmujesz do wiadomości, że to ktoś inny może mieć rację, czy po prostu duma nie pozwala ci ze mną normalnie porozmawiać? A teraz pół uszczypliwie powiem ci tak: Co prawda mogę się mylić, ale spodziewam się że tu z nami pracujesz i nie masz pomysłu jak złapać lepszą wymarzoną pracę. Zwłaszcza, że wykształceniem zapewne nie odstajesz od reszty osób tu pracujących i to cię najbardziej frustruje :)

@.

Tyle że na Iglocarze masz te pieniądze za prace w systemie dwu-zmianowym, z wolnymi weekendami.

@Adam

Owszem masz rację, a więc jest jedna ewentualna alternatywa dla TC w Dębicy jeżeli komuś nie odpowiada czterobrygadówka - ale tylko wtedy. Może się zdziwisz, ale mi osobiście system czterobrygadowy odpowiada bardziej niż praca od poniedziałku do piątku. A wiesz dlaczego? Moja żona pracuje w ciągu tygodnia od 8:00-16:00, mogłoby się wydawać że godziny pracy idealne, bo położysz się później, a i tak się wyśpisz. Po powrocie pół dnia dla ciebie. W rzeczywistości cały dzień spaprany, a chcąc cokolwiek załatwić musisz brać urlop lub zwalniać się wcześniej z pracy, bo możesz nie zdążyć. Przy dzieciach to już w ogóle robi się katorga i dlatego dla mnie ten system jest jak znalazł. Miałem 2x ofertę pójść pracować tylko na 1 zmianach i dwa razy ją odrzuciłem. Raz, że kasa mniejsza, a dwa że tak jak ująłem wcześniej ten system mi odpowiada. Także nie ma co oceniać innych swoją miarą. Oczywiście nie mam zamiaru rzucać hasła tak jak jeden koleś tutaj od 2 lat, że jakby to zależało od niego to pracowalibyśmy za mniejsze pieniądze. Jestem jak najbardziej za podwyżkami płac, bo to że moim subiektywnym zdaniem jest dobrze, to znaczy że nie może być lepiej.

fistaszek
@Lolo

Ale bzdury człowieku , śnieżka jako nowy pracownik z premią (którą zapewne zawsze nie dostaniesz) to jest około 400 zł mniej jak Stomil. Przerobiłem wszystkie rozmowy kwalifikacyjne na dębickim rynku pracy jeżeli chodzi o takie Firmy Fabryki, stomil wychodzi najlepiej około 400 zł wiecej niz śniezka i ect. Już nie dodaje socjalu itp. Zastanówcie się co piszecie i zwolnijcie się w (usunięte przez administratora)i spokój. Wiadome pieniadze za ta prace niskie ale bez przeaaady

Dżej
@.

Wolę troszke mniej i się tym nie podniecam ale każde popołudnie i całą sobotę i niedzielę teraz spędzam z rodziną a dawniej w stomilu to kalendarz mogłem wywalić do kosza bo do niczego nie był mi potrzebny

Dj
@Dżej

W samo sedno, to samo zawsze powtarzam tym którzy sie zachwycają ile to oni nie zarobią ☺️

Chłoporobotnik

Wy tylko podwyżki i podwyżki a skąd na to brać? weźcie się lepiej za robotę.

Sławomir

Dlaczego niby ludzie będą się zwalniać na wiosnę?

Hgf

Z ciekawosci ktos sie orientuje ile jeszcze (usunięte przez administratora)jest w zwiazkach?

?

Są może przyjęcia?

Do straszących

Tak tu straszył ktoś MASOWYMI zwolnieniami, a dzisiaj pod bramą widziałem CO NAJMNIEJ 15 osób :) No chyba, że to był jakiś dozór techniczny albo coś

Ferdek

Spokojnie, zrobi się cieplej, to będzie mnóstwo przyjęć do zakładu.

Nowa

Czy orientuje się ktoś czy są przyjęcia na drutówke? Czy ogólnie dla kobiet gdzieś coś?

Megg

Jak tam Panowie i Panie po wczorajszym melanżu pod wiatami????

Yolo

Czy zadaniem zasilającego jest powiadamianie kierownika żeby zamówił półfabrykaty, czy to jest majstra rola żeby pilnował aby niczego nie zabrakło? Jeśli zasilającego to od czego jest kierownik? Ma na mistrzówce Wszystko podane ile jest sztuk materiałów, ile czasu będzie maszyna robiła dany asortyment

Venum
@Yolo

To jest temat tabu. Zasilający ma zasilić maszynę w półfabrykat zgodnie ze specyfikacją i dostarczyć wózek 4-szt. Po przezbrojeniu połówki umieścić w regał i zgłosić wózkowym, żeby wywieźli. Za całość przezbrojenia odpowiedzialny jest przełożony czyli półfabrykaty, zawiadomienie elektryka, mechanika i osprzętu.

@Venum

Zasilający ma jeszcze dostarczyć drutówki z nałożonym wypełniaczem pod maszynę konfekcyjną oraz odwieźć przekładki na nakladarkę skąd pobrał materiał.

Yolo
@Venum

Dlatego nie powinien zasilający dzwonić o nic innego jak o przezbrojenie i gdy maszyna stanie, powiadomić o braku transportu. Ale majstrowie sobie nie radzą i narzucają to na zasilanie

Obiektywny
@Yolo

Często jest jeszcze taka sytuacja że jeżeli zasilający nie da znać o fakcie końca materiału majstrowi. To majster ma problem do operatora że mógł dać znać wcześniej. To w końcu kto ma pilnować materiałów. Kierownik? Zasilający? Operator?

Edek
@Obiektywny

(usunięte przez administratora) majster opuszcza mistrzówke, mają tam komputery i podgląd postojów maszyn to powinni tego pilnować. Tak samo półfabrykaty, też widzą ile jest zapasu, która maszyna ile będzie potrzebowała do końca zmiany, czy będzie przezbrojenie. A tak to wszystko na głowie zasilającego, na jednej z brygad, kierownik wpisze przezbrojenia, powie że te godziny są tylko jak żeby były, nie zamówi materiału tylko trzeba dzwonić.(usunięte przez administratora) Sobie nie radzą

Szef na torbie
@Edek

Wyebac!!!! Pod bramą 100 czeka na ich miejsce!!!!!

yyy
@Yolo

To po co połączono mistrzówkę BT2 i BT3? Chyba po to aby ułatwić komunikację i żeby kierownicy ze sobą współpracowali. Więc skąd te dziwne problemy skoro mają wszystko jak na dłoni? Mają podgląd ilości materiałów, podgląd postojów, podgląd maszyn itd. To po co to wszystko? Lepiej siedzieć i zwalić wszystko na operatora i zasilającego, niech sobie radzą no nie? To w zasadzie od czego jest kierownik przez 8 godzin? Od wypisywania urlopów?

@Edek

A kto ci mówi żebyś dzwonił? Masz telefon służbowy czy prywatny? W czyim interesie jest żebyś miał wszystko na maszynie na czas? Jak sobie pozwalacie to tak macie.

dsffds
@yyy

zeby na 1 i 2 zmianach fajniej sie disco polo sluchalo :D

Cebulorz
@dsffds

I Białego Misia :)

Hej jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do TC ? Ide na rozmowę w poniedziałek na wydział BT2

Grizli

No własnie tez mnie to ciekawi, ja ide w środe na BT3

Den
@Nowy

Nic specjalnego głównie pytają czy jakis znajomy pracuje .

nikita
@Nowy

jaki jest adres emailowy do dział kadr w celu wysłania cv

Niebieski
@Nowy

Robią kawę i częstują ciasteczkami.

nikita

email na stronie internetowej jest podany albo można dzwonić najlepiej

marek

email podany jest na stronie internetowej

Jdjjx

Jakie są zwolnienia ile osób i na jakich warunkach?

Crazy

Czy orientuje się może ktoś, czy będą zatrudniane kobiety od lutego ???

Rafał
@Crazy

A skad użytkowwnicy tego forum mają to wiedziec ?☺️

Bt

Za 16.50

Dd
@Crazy

Zatrudniane? Teraz są masowe zwolnienia a Ty oczekujesz przyjęć? (usunięte przez administratora)

Zgred
@Dd

Też mi się tak wydaje

DkA

Dobrze gada, polać mu, jakby nie patrzeć to pomocnikowi od miotły płacą wiecej i co ważne w wochenende nie robi.

Dd

Skąd wiesz czy jeszcze tam pracuje? Ja nie obrażam Twojego poziomu myślenia

Toja

Witam jak dostałem umowę do grudnia na 3 mięsice i w grudniu podpisałem umowę na 9 miesięcy do sierpnia dokładnie to mogę się bać o to ze mnie zwolnią ? Pracuje na produkcji

Ferdek
@Toja

Proszę Cię, a kto im będzie chciał tam pracować, przyjdzie wiosna, to ludzie zaczną uciekać jak co roku.

Prem

Ile tej premii za grudzien?

Prezes
@Prem

Wykonanie zrobiłeś, że premie chcesz?

@Prem

Dwie "rki" na zalewaje

Pan Józef

Dobry wieczór. Mam pytanie do pracowników (usunięte przez administratora) Dębica. Jaki dział panowie polecają na zakładzie dla starszego pracownika? Mianownicie 50+ . Pragnę nadmienić, iż wynagrodzenie ma dla mnie najmniejsze znaczenie. Może być najniższa krajowa. Najważniejsza jest atmosfera na dziale. Byłem właśnie na spotkaniu i dostałem skierowanie na badania wstępne. Z góry dziękuję za informacje i do zobaczenia w firmie. Pozdrawiam.

brader
@Pan Józef

W tym wieku i bez żadnych problemów Pana zechcieli przyjąć??.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1010, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 639 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A