Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

b0rny

Widzę że mamy pierwszego pacjenta którego prawda boli

Kogo?

Ilu?

Ciekawski
@Alfons b0rnego

@Ciekawskk

Jednego ze slotowy na taczkach przewożą Taki bez jedynki z przodu, nie pamiętam imienia

@b0rny

Na slotowy my momy kościół, nawet sklep momy i jak ktosi mieszko u gury to se zjezdzo na wozie z kuniem albo na (usunięte przez administratora) i potem łobdarte spodnie

Marian

Witam. Jak nazywa się choroba, przez którą się komuś wydaje, że jest się 2 osobami na Raz?

@Marian

Zapilźnienie jaźni

Chyba mam okres

Dobrze, że nie dwa.

Jah

Łostatki buły to my sie dobze doprawily nie to co te miescuchy Dembickie i ca bulo na kacu do robłoty iś

Ucony

Moją pasją jest być portierem albo ströżem w stomilu tylko mam pytanie czy mogę mieć więcej klas niż osiem czy tylko osiem.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Ramuel

Sa jakieś przyjecia na hale 100 ?

Pasjonat

Chłopaki jak tam wasza pasja?

Krupier

Eliminacja strat, naszą pasją... hahahaha A to wymyślili nowe hasło

b0rny lubi w tyłek

Gdzie tak wymyślili?

@b0rny lubi w tyłek

Pozdro ziomeczku

Felua

Z pasją będą eliminować straty hehe, a swoją drogą jak eliminować jak na maszynach jest po 10 asortymentów o non stop przezbrojenia i ustawianie maszyn? To pytanie do tumanów z biur.

Niki
@b0rny lubi w tyłek

A czy w związku ze zbliżającym się auditem firma naprawi przeciekający dach?

Utrzymanie obiektu.
@Niki

W ktorym miejscu ?

b0rny lubi w tyłek
@Niki

Myślisz że audit będzie ci sprawdzał szczelność dachu?

@Krupier

Siedza po 8 godzin i glowkuja co by tu wymyślić, nie majac pojecia o maszynach I stu innych czynnikach maszynowych. Gorzej jesli ty sie tym przejmujesz lub co gorsza stosujesz sie do tego biurowego bełkotu

b0rny

Masz rację Idę na zalewaje i kiełbasę spod pieca.

@Krupier

Dobrym sposobem byłaby redukcja pogłowia tzw. Szwędacza Pierwszozmianowego.

@Ragnar

Niestety tak nie będzie,bo żyjemy w polsce i tu biurowy jest traktowany jak PAN ,zaś rzemieślnik jak dziad,bo za komuny zniszczono etos rzemieślnika ,który przecież w przeciwieństwie do Pana z biura wytwarza PKB a nie jest tzw 0 PKB

Młody

Praca jak praca kręce kółka już od jakiegoś czasu. Jak każdy chciałbym zarabiać więcej ale niestety zarząd dobrych pracowników wrzuca do jednego worka z (usunięte przez administratora) typu Ragnar czy Ob0rn-ik czy jakoś tam Jah. Jest tu kilku takich na zakladzie na tym forum zresztą tez. Trzy osoby czy może nawet tylko jedna mało ważne chcąc nie chcąc zaniża poziom w dużym stopniu Też myślę o zmianie pracy w obawie że to może być  zaraźliwe Muszę was uświadomić że podwyżki nie dostaje sie za upośledzeni ktorego jesteście przykladem tylko za efekty pracy co jest wam obce. Zawsze możecie donieść orzeczenie o niepełnosprawności dla was będzie to dodatkowym atutem. Podejrzewam że takie posiadacie.

Prof. Miodek
@Młody

Czego to chłopku nie zrobisz, żeby kompleksy podleczyć, zmiana nicka, aż szkoda że interpunkcja cię zdradza:-)

@Młody

Jak to młody zapilzniok myśli o zmianie roboty? Tragedia jakaś...

@Młody

Hehehe Tylko wypowiedzi O-b0rn-ika brakuje. Dalej zaszczyć nas Olśnij nas Politechniką

Nie zasługujesz na to ,idź czytać księgi lasu Dzwonoskiego

@Jah

Tak myślałem że Oborny czy Jahoj to jeden płaczek a ten cały Ragnar czy Rogal to pewnie twoja d.peczka no nie ?

@.Bosior

Gwarantuje ci zapilznienski detektywie, że wszyscy jesteśmy różnymi osobami i prawdopodobnie się nawet nie znamy. Lepiej ci wychodzi tropienie lysów jok ci na kury napadajo w lecie, detektywie

@Jah

Dobraaaa mnie to tam nie obchodzi jak się dziewczynki zabawiacie i kto tam kogo popycha Rogalem Nie musisz się już tak tłumaczyć: )

@Młody

Młody wsiur pójdzie na sumę do slotowyy kilka razy i zmieni zdanie. Stomil! Nie ma nic poza tym Ty już jesteś wrzucony do tego worka bo cię uyebane rolą jeansy zdradziły

@Prof. Miodek

Panie miodek jestem fanem. A co do tego malinowego chłopca zgadzam się - ciężko się czyta to dukanie szczerbatego, wysrywał ten tekst półtorej godziny ale oczy bolą :(

@.Bosior

Popychał to cie może tata w polu jak zmioki za słabo żeś zbiorol wsioku

@b0rny

Slotowo Slotowo piękno łokolyca gdyby nie warsowa bula by stolyca A w Stomilu dobrze na łeb mi nie kapie jeś co mom na piwo mom

b0rny to w końcu pracujesz tutaj z nami - ludźmi bez ambicji i bez wykształcenia czy wchodzisz dla rozrywki żeby się z nas ponabijać? Bo strasznie jesteś zaangażowany w rozmowy na temat tego co się tutaj dzieje i jak widać po wypowiedziach dużo wiesz. No śmiało, przyznaj się. Bo wcześniej po naszej rozmowie nagle uciekłeś i ucichłeś na chwilę...

@.

Jest takie powiedzenie. Nie rozmawiaj z de.bilem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

@b0rny

Zadałem ci któryś raz z kolei pytanie, a ty któryś raz z kolei kulisz ogon i uciekasz. Wracaj więc chłopczyku na maszynę i nie obrażaj innych ludzi, bo nie masz do tego moralnego prawa. Chcesz zmieniać świat na lepsze? Świetnie! Ale zacznij od siebie.

@.

Zadałeś kilka retorycznych pytań i oczekujesz odpowiedzi, a ty mi nie mów co ja mam robić

@b0rny

Bo siejesz chlopczyku propagandę i defetyzm, a pomimo tego nadal tu pracujesz. Obrażasz ludzi za to że tutaj pracują, a sam robisz to samo. Nielogiczne.

@.

Nie robię tego samego. Nie utożsamiam się tutaj z nikim, z ceśkiem czyhającym na harnasia po 8-mio godzinnym kołhozie wsiadającego później do passata w gn.oju (To był przykład wieśniaka robiącego wykonanie za dwa "blocki"

@b0rny

Ale pomimo wszystko tutaj pracujesz do czego nawet nie chciałeś się przyznać. Z takimi właśnie ludźmi, bo jesteś taki sam i z tej samej gliny. Problem w tym, że widzisz tylko rewers monety. Nie bierzesz pod uwagę tego że takich jak on na 3 000 zatrudnionych jest tu tylko garstka. Myślisz, że każdy z nas to burak i jesteśmy po podstawówkach. A popatrz na to z innej strony, są tutaj ludzie po technikum, z maturami, z pasjami i hobby. Jedni chodzą po górach a inni jeżdżą na mecze. Jedni interesują się wojskiem i są w WOT, a inni biorą udział w Spartakiadach i Runmageddonach. Jedni wolą dobre filmy, a inni książki. Jedni mają dzieci, a inni są po rozwodach i nawet ich nie znają. Ale ty wsadzasz wszystkich do jednego worka nie dając nawet wiary w to, że możesz nie mieć racji. Najlepiej nazwać mnie de.bil.em i czujesz się lepiej.

Dario

Słowo do wszystkich depozytariuszy prawdy, przyjdzie dzień, kiedy los to właśnie z was zadrwi.

Zalatoszyniok
@b0rny

On robi za dwa blocki i jest zadowolony, a ty za jeden blocek i wylewasz frustrację na forum. Jesteś żałosny.

Jah

Nie pracuje nawet w okolicy i nie mam na to czasu, ale gwarantuje Ci ze żaden zapilzniok nie miałby najmniejszych szans ze względu na to że jestem sportowcem i nie pije piwa po robocie przez co jestem trochę sprawniejszy, przypuszczam że bardziej doświadczony w mordobiciu. Ale co ja tam wiem, trenowanie od dziecka mi nic nie da naprzeciwko Panu z brzuchem :)

@Jah

Taaaa ja wczoraj wrocilem z Iraku po 20 latach Popołudniami trenuje karate z twoim porsonalnym trenerem Kung-Fu Pandom W przerwach na siłce miedzy klatą a bickiem czytam i komentuje o tc debica na forum gowork hobbystycznie. Śniegu niby niema ale takiego jak Ty BAŁWANA drugiego to chyba w powiecie nie ma Brawo Ty BURAKU

@Obiektywny

I to dowodzi że ty nie masz o niczym pojęcia. Przepadnij zapilznioku, tfu

@Jah

Z tego co tu wypocileś to raczej można latwo wywnioskować ze do pelni sprawności to Ci jeszcze trochę brakuje proponuję wizytę u dobrego psychologa Sam sobie odpowiadasz na swoje posty zmieniajac nik Skontaktować to Ty musisz się ze swoim mozgiem TEMPAKU lecz to może być troche trudne Wyskoczyl byś z tymi swoimi tekstami do pierwszego lepsxego zapilznioka to z brzuchem czy bez po piwie czy po dwóch każdy jeden przerobił by Cię OŚLE na mozajke Byl tu już na forum taki jeden pacjet co nie pozdrawial z Oslo pewnie to tez byłeś Ty! Żałosne !! Spelniaj sie dalej w tej swojej Tępocie i ze swoim przekonaniem ze kogoś wwzrusza to g.wno co sobie tu wyprodukujesz tylki w samozachwyt nie popadnij forumowy Błaznie

@Obiektywny

Polecam kurs pisania w języku polskim. Podstawowy. Ewentualnie skorzystaj z translatora, nie każdy rozumie dialekt dzwonowski.

OK Szeryfie Miodek Poniosło mnie Dobrze że jesteś na tym forum

@Obiektywny

To nie ja kolego. Możesz wierzyć lub nie, szanowny Panie zza Pilzna, ale takich jak ja, czy ten wyżej wymieniony przez Ciebie kolega który w twoim domniemaniu jest tą samą osoba co ja-jest dziesiątki i daj mi wiarę kozaku, że nie jeden był taki co tu pracował (zaliczam się do tej grupy) i przez takich ludzi jak Wy zraził się do tego zakładu. A pozdrawiam B0rnego za to że jest samodzielnie myślącą osobą i napewno w konfrontacji z nim, schował byś uszy. Zdrowia życzę panie "Obiektywny", bo napewno się przyda w starciu z czynnikami zewnętrznymi w Pana obecnym miejscu pracy :)

@Obiektywny

Pozdrawiam absolwent inżynierskich Mechaniki i Budowy maszyn na Politechnice Rzeszowskiej rocznik 2013 :)

Dobre
@Jah

Byłeś tam choć raz ?? Czy wydrukowałeś sobie dyplom z googla? Tak pytam z czystej ciekawości zważając na twój poziom i kulturę osobistą ?

@Dobre

Dostosowuję poziom kultury i wypowiedzi do rozmówcy ;) ZAPILZNO!

Bt3
@Jah

Jagem zapilźniok z krwi i kości powiadam ci synu Ze to że ty pselotnie w Rzeszowie drzwi od Politechniki widzialeś to jeszcze nie oznacza że ją ukonczyleś a tera na zasilaniu Pyrcoka osiadłeś Chyć się lepiej zasilanio Głosicielu

Bt3

Może przez to że jesteś opóźniony ?

.Bosior

Wysoki poziom człowieku z miasta Napewno poszukujesz swoich 300 baniek hahahahahaha

b0rny #2

Warszawa, 21.02.2020 (ISBnews) - Firma Oponiarska Dębica odnotowała wstępnie 112,74 mln zł zysku netto w 2019 r. przy przychodach netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów w wysokości 2,06 mld zł, podała spółka. (usunięte przez administratora) Takie zyski, a oni łaskę robią, że podwyżkę dają....

@b0rny #2

A ty dalej z mamusiom na mieszkaniu Rozpłacz się Najlepiej sie Zwolnij !! i przestaj stękać

.Bosior

Dalej słyszę tylko szlochanie i stekanie no i teraz trochę bezsilność ..... Nom dokładnie to szlochanie i stękanie

Dario
@.Bosior

Co ty w ogóle bredzisz, dzwoń na niebieską linię, czas psychiatryk odwiedzić.

@b0rny #2

Widzis tak my urobili chopy porządne zysk dla firmy. Chwała prezesowi!!!!

@Dario

Taaaaaak Dziewczynki ze Stomila wypłaczcie się i do Roboty !!!! Bądź solidarny !! z tymi co im umowy nie przedłużyli i sam sie zwolnij jak Ci tak bardzo nie pasuje zamiast szlochać jak pipeczka

@.Bosior

Kończ piwo, wyłącz komputer i odpalaj powoli Passata bo druga zmiana się zacznie za 3h :)

Co to kirrwa marna podroba mnie? : O

@b0rny #2

Ty musiałeś to wyczytac, a ja od dawna wiem że kołhoz pożyczył 100 baniek następnemu wiejskiemu potentatowi Gudjerowi

@b0rny

Chwała gudjerowi, niech zatruje nasza zapilznienska ziemię!!!

@b0rny

ŁOŁ zdałnienie high-level piszesz sam ze sobą "kirrwa " "podroba" ?? pytonga masz w buzi ?? Czy już łeb ci nie trybi ?? Oco chodzi Porozmawiaj z kolegą pouczy cię Polskiego

Zdałnienie...coz za słowo

@Jah

Kolega bowsiór idzie miedzy wieszcze :-)

TAKICH NOM TO ZIEMIO ZAPILZNIENSKA WIESZCZY DOŁA

Ragnar

Każdy burak świeżo wykopany z dzwonowskiej gleby jest zdziwiony wyglądem świata na zewnątrz. Albo się przyzwyczai, jak większość, albo nie, jak kolega Obiektywny:-)

@Ragnar

Z dzwonoski i jodloski gleby najlepse chopy!

@Jah

Robotne, silne, głupie, a majstrowi posłuszne:-)

@Ragnar

My robłotne chopy bez nos byście zarli ino zupy Stomiloskie kto wom zmioki wykopie dembickie miescuchy?

@Jah

Nie spinajcie się tak dziewczynki bo wam tampony po wypadają

@.Bosior

Na zapilznienskiej ziemi używa się tamponów czy liści??

@Jah

Na Zapilźniu kobiety w czasie trudnych dni są wypędzane z wioski do okolicznych lasów, tak więc żadne środki higieniczne nie są im potrzebne.

Ożeż co za horror !!

Ziomus

Ale daliście się upodlic czekając do równej godzin inni mają lepiej a nie jak baranki do równej

Dddd

Siema orientuje się ktoś z was, kto jest odpowiedzialny za transport na Stomilu? Do kogo podbić w sprawie transportu

Q

Widać że cenzura na tym marnym forum trwa w najlepsze. Post który miał 50 "lajków" został usunięty. A brzmiał żeby pokazać solidarność ze zwolnionymi osobami niby ze względu że za dużo ludzi, i nie chodzić na nadgodziny w tym roku. Komuś się to nie spodobało z niewidomych przyczyn i usunięto!!!!

Jaro

Dokładnie

Jkn

A co wycięli?

Jakub
@Q

Cenzury nie powinno być zwłaszcza że nie było wulgaryzmów.

Jakub
@Jakub

Szybko to znika

Ragnar

Obiektywny 20.02.2020 15:59 Nie chce mi się z wami gadać Największym błędem było samo wejście na to forum i zniżenie się do waszego poziomu Borny Rendżery i inne forumowe twerdziele po fakultetach i polonistyce wypisujace felietony ze slownikiem w reku a najśmieszniejsze robiący na zasilaniu bo na maszynie już kompetencji zabraklo haha "Pociskajcie Glosiciele" dalej "wsiokom, zapilzniokom" Oni raczej w większości nawet nie czytają tych waszych bzdur i nie zaprzątają sobie nawet głowy takimi bzdetami i może dla tego jest ich aż tyle na zakladzie a was psełdo hejtery placzki odsuwaja bo jestescie mietkim h robieni Nara Powodzrnia Pozdrawiam „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż zapilźnioki nie gęsi, iż swój język mają”

Eureka

A białemu misiowi dalej wykonanie spada, ale A za to Maciek rośnie

Misior

A na by 1 dalej po 13 stek do domu wychodzą

@Misior

Przetłumaczy ktoś?

b1
@b0rny

nie twoj interes. chyc sie swojej roboty

Kowal
@b0rny

A na BT1 dalej po 13 tej do domu wychodzą? ????

Bt1
@Kowal

A jak chcemy to nawet wcześniej....

IT support
@Bt1

Skonczy sie wam i to bo już trwają rozmowy na temat usprawnienia systemu kontroli czasu pracy-kwestia 2-3mc.

BT2
@IT support

A wam się w końcu skończy wcześniejsze przychodzenie zasilających Kruppy i nakładarki żeby sprawdzić stan półfabrykatów i kanbany. Zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie, bo temat działa w obie strony. Nie ma fizycznej możliwości zacząć o równej 6/14/22 i nie postawić maszyny jeżeli nie przyjdziesz wcześniej do pracy o minimum 15 minut. Tzn. tylko wy umysłowi to potraficie, bo na papierze wam pokazuje że się da. Ale jak powiedział kiedyś ktoś inteligentny: "W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią, a praktyką. W praktyce to tylko teoria." I powiedziała to osoba bez studiów. Kwestia 2-3msc jak to ująłeś.

thth
@BT2

maszyny nie beda stac jak zasilajacy nie przyjdzie 20 minut wczesniej jesli zasilajacy zmiane wczesniej nie bedzie mial gdzies swojej roboty 30 min przed koncem zmiany i taka filozofia. zawsze drutowki byle nam starczylo kapy byle nam starczylo i tak ze wszystkim wiec nie udawajxie zdziwionych ze zasilajacy musi przyjsc wczesniej bo jak przyjdzie na owna to zostanie z palcem w d

@b0rny

Słyszałeś? Nie interesuj się, chyc się swojej roboty

!!
@thth

No i co zrobisz żeby na koniec dniówki utyrani zasilający latali wokół maszyny dalej z takim entuzjazmem jak po 10 minutach roboty na początku zmiany? Bo ja na koniec zmiany czasami ciągnę za sobą nogi na szatnię. Każdy wie o nadmiarze obowiązków jaki mamy ale nikt jeszcze nic z tym nie zrobił i nie potraktował nas poważnie. Ale najłatwiej pilnować, wymyślać procedury i kontrolować. A potem będzie szedł bhpowiec i mówił że bezpieczeństwo jest najważniejsze :-)

Rafał

Dokładnie, to sami wózkowi co wożą półfabrykaty, mechanicy, elektrycy, również zasilający (ale oni lekko też nie mają), pół godziny przed końcem dniówki już ich w okolicach maszyn nie uświadczysz, wszyscy pokąpani i poubierani siedzą na szatni a operator zostaje sam i radź se chłopie. Jak każdy pracuje do 14tej to czemu oni są "wyjęci spod prawa"? Zarabiają przecież tyle samo albo i więcej co operator, więc powinni być dostępni do czasu pobytu operatora na maszynie.

@Rafał

A wy to w końcu macie te podmianki na kąpiel czy nie? Bo jak tak to chyba operator też nie może mieć przywilejów.

bt3

ktoś wie kiedy będzie 13-stka i socjal?

HR
@bt3

Pod koniec maja z tego co mówili osttantio na spotkaniu.

Gienek
@HR

13stka jest 15 marca jak co roku. Po co ludzi wprowadzasz w błąd????

@HR

Na jakim spotkaniu zapewne mowa o spotkaniu zasilających przy monitorach Tam się klują wszystkie fake-new które z czasem jak głuchy falefon obiegają cały zakład Takie spoty są tak czasochłonne że co niektórzy zapominają ze mają w ogóle też zasilać bo od myślenia to już mamy kadre umyslowych ! Ale przecież konfekcjoner dureń chce wykonania na poziomie nie chce się tłumaczyć przełożonemu to niech zap.er.ala co nie ????

Dobry
@Propaganda

Tu właśnie cała prawda napisałeś o zasilających mają wszystko w nosie nie odpowiadają za nic lepiej na spalarni posiedzieć on nie musi zdarzyć z wymiana konfekcjoner wymieni a nie kiedy też zalozy

Haha
@Dobry

Po pierwsze polecam słownik ... A po drugie są tacy konfekcjonerzy , którzy życzą sobie po 4 przerwy (każda po 20 min) i niech sie trafi taki na obu maszynach !! To jakim cudem zasilający ma wyrabiać??????

@Haha

Ty Poliglota nie mydlij mi tu oczu o przerwach po 20 minut bo to jest tylko wasz wymysł by się wytłumaczyć Zacznij robić co do ciebie nalezy a konfekcjoner ktory będzie robił tylko swoją prace bedzie mniej zmeczony i nie będzie potrzebował tyle przerwy Większość konfekcjonerow idzie specjalnie na te przerwy żebyście Wy! tez cos robili nie tylko boje zakladowe jak stare baby z jarmarku Źle ci na zasilaniu poproś przełożonego o to by cię postawił na mszyne bedziesz miał te swoje przerwy i weźmiesz na siebie odpowiedzialność za wykonanie wytlumaczysz sie z tego ze zasilanie zchodzi tak dlugo w taki sposob by zasilajacy nie zarzucil Ci ze go pod ebales.

Francesco
@Propaganda

Chyba na zasilaniu jeden z drugim nie byłeś. To jest prawda że operatorzy chodzą na przerwy po min 15 min. A potem wielkie fochy że zasilający nie wymieni materiału. Niby kiedy ma to zrobić, skoro musi puścić drugiego, samemu iść na zupę. Wy to dobrzy jesteście, chcecie żeby koło was skakać o wszystko. Stare capy plany by robili nawet z przezbrojeniem

@Francesco

Tu nie chodzi o to czy gość na maszynie zrobi plan czy nie chodzi o to by nam sie dobrze pracowało gdyby bylo tak ze konfekcjoner robi to co do niego należy a zasilajacy swoje to by się nam wszystkim lepiej pracowało a idąc twoim tokiem myślenia uważasz ze jak olejesz wsxystkie podmiany to bedzie mniejsze wykonanie bedziesz mial mniej do nawiniecia wiecej czasu na pogawędki 20 minut przed koncem prysznic i do domu konfekcjoner zrobi prace za siebie za Ciebie i o rownej ciezkim krokiem toczy sie na szatnie. Jezeli chodzi o przerwy wystarczy ze będziesz puszczał gościa na tyle ile mu przysluguje z regulaminu. RÓB CZLOWIEKU CO DO CIEBIE NALEŻY NIE SZUKAJ WYMÓWEK a wszystkim nam sie będzie lepiej pracowało! !!

@Propaganda

Panowie ja czegoś nie rozumiem. Jeżeli operator kruppa sam zmienia półfabrykat to wbija postój na kanbanie. Jaki więc jest problem? Postój jest pokryty co do sekundy w systemie i każdy kto chce może go sprawdzić i znać powód postoju. W czym więc kierownik ma problemu?

.....
@.

Problem jest w tym że robi robote swoją i za zasilajacego Postuj postojem niech go góra rozlicza a konfekcjonera nogi rece kręgosłup jak odmowi posłuszeństwa to jaki sobie postuj wciśnie na kanbanie? Mimo wszystko praca na zakładzie nie należy do lekkich a gdy musisz pracować za dwoje by wykonanie mialo ręce i nogi nie mówię tu wcale o żyłowaniu planów tylko o tym minimum to bez wspolpracy niestety ale ten wózek daleko nie dojedzie. Narzekacie na tym forum że mlodzi sie zwalniają ? Wcale sie nie dziwie, presja o wykonanie mlody zostaje sam na maszynie zasilania brak tylko glupie podśmiewki i po paru dniach wymieka Oby się to szybko zmienilo!#

Zasilający
@.....

Ja też mam nadzieje , że władza sie wkońcu weźmie za te wasze kilkunasto minutowe przerwy(są tacy co za zmiane mają w sumie ponad 60 min przerwy) trafi sie takich na obu maszynach i już masz 120 min ! A i jeszcze podmiany na koniec , żeby sie umyc i wracać przebranym na maszyne!

Pff
@Zasilający

Ale z ciebie twardziel płacze na forum, nie masz jaj postawić się operatorowi? Piz... Jesteś i tyle przerwa 2x15 min i won (usunięte przez administratora) Mnie to obchodzi że pali, palacze mają jakiś przywileje? Zresztą jak są kumaci goście to się dogadają zasilajacy/operator jeden pójdzie dłużej na przerwę ale sobie coś wymieni ale wy jesteście takie błazny ze szkoda gadać.Polowa to ci co lecą na piwo bo ich żona w domu bije jak zobaczy że ładuje dzika w domu piz.. W zakładzie piz.. W zyciu piz... To krótki opis waszej osoby

Venum
@Zasilający

Przerwa 120 min? Na tradycyjnych maszynach jest przerwa 15 min na posiłek i tyle. Młodzi nieśmiało zaczynają chodzić jeszcze na czas osobowy to przerwy jest max 25 min. Na SFC nikt nie wbija czasu osobowego.

Edek
@Pff

"to co, cygar?" "Pasuje mi na mistrzówke skoczyć na 5 min" "Będziesz miał czas żebym potem się wykąpał?" Teksty konfekcjonerów haha

BT1
@Edek

Jak tak to wszystko czytam to się zastanawiam kto ma gorzej jeżeli chodzi o użeranie się z ludźmii. Kierownik, zasilający Kruppy czy zasilający nakładarki. Dobrze że zmieniłem wydział gdy było to możliwe. Przecież wy podstawiacie sobie nogi przy każdej możliwej okazji, a na Ukraińców narzekacie. Oni też tak sobie robią?

jnbj
@Edek

nie badz zalosny sa goscie co puszczacie ich po 20 minut i na koniec mycie (usunięte przez administratora) i co chwila cos a sa osoby co ida na 2-3 przerwy oi wracaja po 10 minutach to w was jest problem bo msami tworzycie taka dziwna nie sprawiedliwosc ze 1 siedzi i robi co chce a 2 lata i konczy serce w 10 lat rpacy nie umeicie sie odezwac do konfekcjonera a za plecami smiejecie sie z kazdego i ze wszystkiego bo mu ekran urwalo bof ady byly czy maszyna stoi i szczerzycie krzywe zeby bo juz wam smieszno polowa zasilajacych to zwykle (usunięte przez administratora) i nie sadzac ale wiejskie (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie da rady skomentowac co do wymiany tez jest wielu co (usunięte przez administratora) ale tez jest wielu co po prostu wlai gruche na palarni i lecisz wymieniac ekran boki wszystko i nie wbijasz postoju tylko od razu lecisz zeby bylo jak najszybciej a keidy wracasz z wymienionego bieznika to zasilajacy lekkim krokiem wymienia sb szpuleekranu i ejszcze wykrzywiajac tempy ryj placze ze drzwi byly slabo uchylone i beidny ledwo co krzywym wzsrokiem zobacyzl i ze on wiecej nie zalozy ekranu bo drzwi maja byc otwarte i tyle (usunięte przez administratora) i tyle. powinni sie wziasc tak samo za ryj za szasilajacyh nie maja postowjow nie maja czasow nie maja nic poza checia do rpacy albo waleniem w ch..

Będą przyjęcia w tym roku? Wiadomo coś komuś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1096.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 999, z czego 194 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 633 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042