Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Leon

Od was nic nie usłysz tylko podwyżki i podwyżki a takich pieniędzy jak wy zarabiacie ni8e zarabia nikt.

@Leon

Nie? Idź do INOXów, weekendy w domu, nocki przespane... Kilka stówek mniej niż TC. Czekajcie dyrektorki, zacznie się za niedługo, aż nie mogę się doczekać waszych min hahah

Zofia
@Leon

Haha tak to jest, że każdemu zawsze mało pieniędzy :D No chyba że są jakieś stanowiska w firmie mało płatne?

Realista

Wy chyba nie wiecie jaka jest rola rady nadzorczej. Na pewno nie jest to dbanie o byt pracownika, jego komfortu i podwyżek. Dajcie zarobić teraz komuś innemu, kto jeszcze nie był na tym stanowisku. Myślicie że po co kandydaci startują na posadkę? Żeby dla was coś wywalczyć? Nie mają takiej możliwości. Ile razy będziecie się nabierać na te ich postulaty? Zupełnie jak w polityce, co wybory, to te same zapewnienia, a potem dalej to samo. Jeden co był, to przed wyborami z każdym się przywitał, a teraz to nawet nie widzi. A szkoda. A kwestie podwyżek to chyba są jasne. Jeśli pracownicy sami nie wezmą sprawy w swoje ręce, to dalej będą podwyżki w groszach. A teraz załóżcie zielone porcenta i turlajcie gumcie, wypracowując im rekordowe zyski za pieniądze, które byłyby ok ale w 2019 r., nie teraz :/

@Realista

Święta racja .. dajmy zarobić komuś kto jeszcze nie był w Radzie .

Waldi
@pracownik

taa, jasne, zagłosuję na jakiegoś pryszcza, który na radzie ani me ani be ani kukuryku i nie ma żadnych powiązań ani ze ZZ, ani z kimś znaczącym w TC, krótko mówiąc, nic nie znaczy, jest tylko malutkim trybikiem, który łatwo wymienić, jak zresztą każdego z nas. Raś też nie z mojej bajki, ale przynajmniej im bruździ, pisze pisma, wnioski, ma poparcie ZZ i z nimi współpracuje, nie boi się dyskutować z dyrektorami i prezesem. Jeden jedyny który coś może zdziałać, reszta nawet nie mruknie nic pod nosem, oprócz dzień dobry i do widzenia.

Rassss
@Waldi

Już członkiem zarządu. Dziękuję panowie, hajs w kieszeni się zgadza.

A tak se
@Waldi

A widziałeś chociaż jedno pismo żeby ten pan napisał ,czy tylko piszesz tak bo gdzieś tam ktoś coś mówił że ten pan tak pisze .

Mateusz

Wszystkim osobom które narzekają na zarobki w TC DĘBICA polecam pomyśleć nad służba wojskową. Zarobki szeregowego od pierwszego dnia służby bez dodatków to ponad 3400 zł netto, a zarobki w mundurówce mają większą dynamikę rok do roku niż podwyżki o 50 czy 20 gr w naszej kochanej firmie... A z racji tego jakie jest podejście przełożonych do nas to na pewno nie będziecie narzekać, kto bardziej ambitny i ma wykształcenie powyżej podstawowego na pewno nie pożałuje decyzji. Licząc dodatki jakie można zyskać będąc nieco bardziej ambitnym można wyjść lepiej niż pracując w systemie czterobrygadowym.

KSW

Jestem ciekaw negocjacji w sprawie podwyżek przy tej inflacji bo te ostatnie wielkie podwyżki to ponoć związki załatwiły tak staszki józki gienki gadali, że to dzięki im, a pracownicy wręcz na odwrót wiedzieli dzięki komu, to teraz związki to chyba fest podbiją stawkę przy tej inflacji może nawet o 5zl się otrze do godzinki, buhaaa.....

Bamber

Jak wynegocjują te 5zl to proponuję podpisać na 5lat odrazu hahaha

@KSW

A to sa w ogole prowadzone jakiekolwiek rozmowy na temat podwyzek? Czy to tylko twoje myslenie zyczeniowe?

@KSW

Takie nieroby jak ty to tylko o podwyżkach by rozmawiali ... Idz do Kaczora to Ci dołoży

A już myślałem że mi ubliżyłeś :)

Leszno
BlackDawn

Od bodajże czerwca przychodzi jakiś gość że Słowenii za Mirosława M. Zobaczymy Będziecie mieli okazję przed nowym dyrektorem produkcji renegocjować płace w związku z inflacją, jeśli tylko dacie mu pretekst przed Luksemburgiem na pewno będzie w stanie zrobić więcej bo jest nie na swoim podwórku. Ale znając mentalność ludzi (usunięte przez administratora) się zmieni. Jak na razie tylko jeden wydział pokazał co potrafi, a reszta obsrana i przypisuje ich zasługi. Ja wiem, że boicie się fakt. Jak zastrajkuje z 20 osób z brygady to dla przykładu ich wypie...ą . Jeśli natomiast stanie cały zakład, jeden wesprze drugiego to inna bajka.

Sumienny
@BlackDawn

Zarobki w TC i tak są gicio

Bt1
@Sumienny

Co to za pijaka wyprowadzili z walcowni z brygady C ?

bt3

skończ płakać

BlackDawn
@bt3

Stwierdzam po nicku, że jeśli jesteś z Bt-3 tam 3/4 osób pozamieniało się z hu...mi na łby. Patrząc na poziom twojej wypowiedzi śmiem twierdzić, że jesteś albo ,,cebulorzem'' lub ,,zapilźniokiem ''. Wy dodatkowo przychodzac do pracy dostajecie +30% do siły lecz również otrzymujecie +30% do głupoty. Ale tam trzeba (usunięte przez administratora) i silnych. Taki jak Ty powinni przychodzić do pracy dla idei za harnasia i zalewajkę.

A to dziwne bo wydmuchał 3,5 promila

Robotny
@BlackDawn

Tak tylko roszczenia a robić nie ma komu nic tylko daj i daj

Romek
@Obiektywny

To byłem ja nie pasuje coś moje promile

@Romek

Romuś nie potrzywaj się pod właściwą osobą. Wstydź się

@BlackDawn

Masz rację boję się, mam kredyty, i inne wydatki. Po części jestem jedynym żywicielem rodziny 6 osobowej. Niektórzy z tych co to przeczytają zaraz napiszą masz 500+. Owszem mam ale to nic kiedy dziecko ci zachoruje i potem kolejne i nie ma praktycznie mieniąca by czegoś w szkole nie złapało. Leci jak domino. Nie ma miesiąca by od 400 do 800 zł na leki nie wydać. Ale nie o tym mowa. Pracuję w tym zakładzie kilka dobrych lat i nie powiem lubię moja pracę i moją moją załogę, czasem są niesnaski jak w każdej pracy, zakład o czasie płaci a nie jak słyszę w rodzinie czasem po tygodniu czy dwóch, a raty i terminy gonią z rachunkami. I to jest nasza wina że nam tyle płacą, podsyłają nam jakiś nowych kierowników co na niczym się nie zna i sami im dajemy na tacy jak nas zdołować. Ciągle wyręczamy innych biurowych na bo sami nawet metrem nie potrafią mierzyć a jest technologiem. Ciągle wybieramy od wielu wielu lat tych zamach związkowców, bo nikt młodych nie idzie na zebrania by zmienić wydziałowych przedstawicieli na nowych, chętnych coś zawalczyć, Związki mają nas gdzieś, przez 2 lata podwyżki znikome co 2 lata, a inflacja swoje. Kierownictwo wozi się zakładowymi furami i obciążają wydziały dodatkowymi kosztami. I czekają jak wyrolować tego na dole by on miał najwięcej w premii a gdzie nie są wliczani jako program wynagrodzeń pracowniczych. tylko są na oddzielnych zasadach. Przychodzą uzdrowiciele na wydział tylko własnego tyłka a nie wydziału. Najgorsze, wszyscy to widzimy a NIKT Z NAS Z TYM NIC NIE ROBI

@Stomilowiec

Gdzie te czasy, kiedy fachowość była wartością.

@Adam

Są dalej i nie w TC i nie W Polsce

elozero
@Stomilowiec

@Stomilowiec jesteś jedynym żywicielem i robisz sobie czwórkę dzieci? Gratuluję, moje podatki idą właśnie na takich, mało inteligentnych, wychodzących z założenia, że jakoś to będzie. Gardzę takimi jak ty.

bt3
@elozero

Ty jesteś stuknięty ..... powinieneś zachęcać go żeby jeszcze dwójkę zrobił bo kto będzie pracował na Twoją emeryturę ... Bardzo szanuję takich ludzi co mają prawdziwą rodzinę a nie myślą tylko o swojej wygodzie

@elozero

Masz racje nie jestem inteligentny. Jedyne co mądrego na TC Dębica się nauczyłem. To że tam nikt mądry nie pracuje. Bo jak jesteś mądry to już dawno w TC by Cię nie było. Z tego co piszesz to zapewne jesteś jednym z tych pseudo kierowników, pseudo konstruktorów, i inne pseudo nic. Tatuś Ci prace lub Mama załatwiła i chowasz się za dziwami w jakiejś klice. by mieć wypłatę. Zapamiętaj Że to moje Dzieci będą pracować na twoją emeryturę bo twoje pieniądze nie idą na twoje konto tylko na obecnych emerytów. Nie znasz mnie i nie wiesz co przeszedłem by mieć jakiekolwiek dziecko. Mam prośbę NIe rozmnażaj się, jeżeli już to zrobiłeś to jesteś Hipokryta mnie pouczasz a sam pewnie pobierasz 500+ , bo niby czemu nie brać wszystkim dają też się ci należy Życzę CI jeszcze jak będziesz stary bo zgryźliwy już jesteś miał kto odwiedzać, w domu starców jak będzie cię stać.

@Stomilowiec

Rozbawiłeś mnie :)) Moi rodzice ani nikt z rodziny nie pracował w Stomilu :) mam 55 na karku i mam prawo być czasami upierdliwy :)

nie dzieciaty
@Stomilowiec

dzieci dziecmi a rodzina rodzina i kazdy w swoim zyciu robi jak chce ale pracujac w gigantycznej fabryce w gigantycznym koncernie bo na google pisze 'Goodyear Tire and Rubber Company – amerykańskie przedsiębiorstwo, trzeci na świecie pod względem wielkości producent opon i gumy.' my na wyplate nie mamy nawet 1 tys euro... wiec zalosny jest zaklad i kierownictwo ze dajecie (usunięte przez administratora) tak wszystkich dookola. kiedys mowiac ze pracuje sie w stomilu mozna bylo poczuc sie domnym. dzisiaj przyznawac sie ze pracuje sie w stomilu to wstyd....

Seba
@nie dzieciaty

No taka jest szczera prawda. Jesteśmy (usunięte przez administratora) jak się tylko da. Kasa jest na samochody firmowe, pożyczki dla GY, wycieczki firmowe, a dla pracownika z który generuje ten zysk, to nigdy nie ma. Przyjdzie taki czas że nie będzie ludzi żeby obsadzić stanowiska jak tak dalej będzie. Również się wstydzę powiedzieć gdzie pracuje, jak się ktoś zapyta. Taka rzeczywistość.

Babur
@Stomilowiec

Jak napisał przedmówca wcześniej o nowym dyrektorze. Teraz jest szansa. Prawda jest taka że pracujesz u synów Izraela. Tam wszystko po jak najmniejszych kosztach, a u góry w korycie ma się zgadzać. Na dole ludzie ich w ogóle nie obchodzą. Jednak osoby fizyczne to filar tej firmy. Bez nas liczył dolarów nie będzie. A że lubimy się nawzajem oczerniać i donosić jeden na drugiego to inna sprawa. Jak pewien jegomość kiedyś powiedział ,, naród fajny ale ludzie (usunięte przez administratora)

Widzę w ogłoszeniach, że szukają spawacza. Idzie tam wytrzymać na spawalni?

PM
@1234566890

Nie przepracujesz się ,ale też nie zarobisz tyle co w niemczech :)

@PM

Ale chodzi mi o towarzystwo głównie.

Hh
@PM

Ile na rękę można wyciągnąć jako spawacz w tc Dębica?

@Hh

trójki nie przekroczysz

Hh
@pracownik

Se jaja robią ? W dzisiejszych czasach nie zarobi się 3 tys?

@pracownik

To chyba do jednej ręki, a człowiek ma dwie.

@62346346

Jak do dwóch rąk to po 13 godzin bo czas odpoczynku trzeba zachować :)

Tak tak, róbcie nadgodzinki

Zakochany w ZZ

Ludzie Kochani! Zapisujcie się do ZZ. Jedyna nasza nadzieja. Wtedy może uda się dostać po 20-30gr podwyżki, tak żeby firma nie zbankrutowala. Jak się nie uda nam to może niektórzy działacze ZZ dostaną chociaż coś dla siebie.

nie solidarny
@Zakochany w ZZ

jak sie wypisywalem w tym roku ze zwiazku to sie gosciu ze mnie smial ze w nim bylem takze oplacajcie dalej moze kiedys wam pomoga... odejsc z zakladu :D

@Zakochany w ZZ

Mądrego to aż miło posłuchać ...... :):):):):):):):):):))))))))))))

@Zakochany w ZZ

Skamlesz jak mały piesek . Miej jaja i wystosuj petycje do ZZ o podwyżki dla załogi ,to pomogą Ci w przejściu do innego Zakładu tam gdzie Przeszedł kierownik z BT 3 i będziesz zarabiał kokosy tak jak i ON

Chlanie

Zajmie sie w koncu ktos tym g*w*em ktorym nas karmia? To sa jakies jaja czy nikt z gory nie moze wkoncu zrobic porzadku z tym smiesznym compasem? Czy trzeba sprawe zglosic jeszcze wyzej?

jedzonko
@Chlanie

szukasz winnego tam gdzie go nie znajdziesz. winnym jest firma bo za 8zl dzisiaj to sobie mozesz kupic konserwe albo 30dg kielbasy i to taniej... jakby firma dawala na posilek 20zl to jedzenie by bylo dobre... ciekawy jestem ile keirownictwo ma na posilek kazdego dnia bo chyba nie 9zl?

Dżon

Powinniście być wdzięczni całemu zarządowi i związkom za to że macie naprawdę godną płacę , godną opiekę pod każdym względem oraz że pracujecie w amerykańskiej firmie.

nie solidarny
@Dżon

przestan sie osmieszac. samochody sluzbowe pod biurami takie ze pracujac cale zycie w stomilu cie na takiego nie bedzie stac a w co 2gim fotelik dzieciecy bo dzieci pewnie juz od malego pracuja... 20gr podwyzki i gonic gonic bo czasy... sami sobie w pracy biegajcie mi placa za to ze jestem!

Wie ktoś kiedy będą pieniądze z ,, Gruszy'' ?

Ragnar

Pieniądze to są podobno z czereśni...

15 Czerwiec

Kiekbasa

Sprzedam kielbase za awans na krupy swojska 13 zl kg zza pilzna

oponiorz
@Kiekbasa

Ponoć był taki od swojskiej kiełbasy i ziemniaków

Noowy

Kupię auto na dojazd do pracy z tych tanszych

Ragnar

My, pracownicy BT-3, czekamy niecierpliwie, kiedy bohaterowie z innych wydziałów załatwią nam podwyżkę, tak jak my załatwiliśmy podwyżkę dla nich parę lat temu.

Bartek
@Ragnar

Załatwią Ci... Wyższą normę i tylko na to możesz liczyć. Dopóki mają za co żreć, pić, trwać, spać to nie podniosą łba. To jest mentalność parobka folwarcznego. Powiedzą Ci „ Ważne że robłota jest ”. Sarmacka dzicz zza Pilzna , genetycznie niezdolna do myślenia, to jest rejon straceńczych samobójców.

@Ragnar

Członek Rady nadzorczej załatwi nam kasę bo program ma ambitny ....Możemy wypisać się ze Związków

@Ragnar

Czytam ten watek (TC Debica) odkad bylo tutaj ok 2500 postow, wiekszosc komentarzy pracownikow tutaj to ludzie z wydzialu BT3. Powiedzcie mi chlopaki kto wam podniosl normy na tych krupach? BT2? Moze BT1? Kto sie scigal na maszynach w wymyslaniu pomyslow zeby zoptymalizowac produkcje zwiekszajac sobie norme? Moze dziadki z koncowek linii? A moze dziewczyny z nakladarek? Drugie pytanie: skoro na waszym wydziale jest tam przerabane (nie twierdze ze jest inaczej) to dlaczego jest wiecznie nawal osob ktore chodza na nadgodziny i to jeszcze NA ZASILANIE? Z jednej strony postawiliscie maszyny i wywalczyliscie podwyzki a z drugiej kopiecie pod soba dolki, kradniecie sobie wozki z drutowkami i zostawiacie polowki i (usunięte przez administratora) kolejnej zmianie. Po co zaklad ma zapewniac wam wieksze stawki skoro zawsze znajdzie sie grupa osob ktore nadrabia braki w kadrach pracownikow? Zaklad bedzie placic tyle ile bedzie musial i ani grosza wiecej, poza tym mieliscie swojego goscia w radzie nadzorczej firmy, bt2 tez na niego glosowalo. Co wam wywalczyl? To znaczy moze cos wywalczyl i nie bede go negatywnie ocenial ale ja nie wiem co stad pytanie

@irek

,,Zaklad bedzie placic tyle ile bedzie musial i ani grosza wiecej". Kiedy staną linie wytłaczania, nakładarki i miksery na pewno da się coś załatwić, nieprawdaż?

Rjf
@Ragnar

Zwiazki zrobia wszystko zeby nie stanely. Oczywiscie nie dla dobra fizycznych tylko gory. To najwiekszy rak tego zakladu i pracownikow fizycznych

@Rjf

Baju baju. Będą związkowcy łańcuchami prowadzących do linii przykuwać? Czy tylko łatwo być bohaterem w necie?

@Ragnar

Podwyżki dostają tylko Związkowcy bo niby dlaczego mieli by negocjować dla tych co ujadają na forum a do Związków nie należą .... Zapytajcie w HR ile w ciągu tego półrocza dostało podwyżki :))) 20 lat należę do Związków Zawodowych w Stomilu i nie żałuję tego bo zawsze pomagają jak tylko jest potrzeba a stawkę mam wyższą niż te pasożyty co do Związków nie należą

@pracownik

XD Słabiutki trolling, ale myślę, że geniusze z TC to podłapią.

@pracownik

Nie może być mocny bo to jest dla mnie inteligentnych :))

Tomuś

O jasny gwint! Teraz się pińcetplusy plują, bo pieniążki z drukarki mniej warte? A co się wam wydawało? Że to będzie tak trwać bez żadnych konsekwencji? Że po wieki będziecie straszyć znajomych z FB zdjęciem krzywych nóg na bałtyckiej plaży? Żal to może być tych, którzy ponoszą skutki waszych durnych decyzji przy urnie wyborczej. Wy macie to, co chcieliście mieć, a jeżeli nie potraficie łączyć kropek, to po prostu nie głosujcie.

@Tomuś

O jasny gwint! Ty to jednak jesteś osioł a wypowiadasz sie sorry powtarzasz jak katarynka ze 500+.Szczyt inflacji z 500+ byl 2018-2019r.Obecna inflacja jest inflacja po pandemiczna która spowodowała zaburzenia w łańcuchach dostaw i dodrukiem pieniędzy przez każde państwo. No chyba ze myślisz ze 500+ wpłynęło na inflacje w USA,UK czy Chinach.

Tomuś
@.

Se porównaj.

@.

Marihuanen wdychasz? Człowieku, Ty chyba nie wiesz co piszesz. Tak samo żal mi cffffelów, którzy przyjęli szczepionkę, jak i tych którzy twierdzą że obecna inflacja jest spowodowana covidem. Współczuję braku mózgu, ale cóż można się spodziewać po wyborcy specjalistycznej parti prawa u sprawiedliwości. Tfu tfu. Obecna inflacja jest spowodowana nieudolną polityką (usunięte przez administratora) ludzi którzy nas sprzedają potajemnie i za nasze pieniądze. J*E*B*A*Ć P*I*S i was którzy na nich głosują, (usunięte przez administratora)

@Tomuś

Ty tomus zostaw ekonomie osobom ktore maja jakiekolwiek pojecie bo piszesz glupoty. Zauwaz ze do 2016 roku mielismy ogolnoswiatowa deflacje, od tego momentu trend sie odwrocil i do tej pory mamy inflacje. Z twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze socjale za granica nie mialy wplywu na inflacje w innych krajach europy zachodniej, ale magiczne 500+ wplywa obecnie na inflacje nie tylko w Polsce ale powiem przesmiewczo ze nawet na calym swiecie. Te magiczne drukowanie pieniedzy to nawet nie fizyczny dodruk waluty, a zapisy cyfrowe ale o tym zapewne tez nie wiesz. W chwili obecnej (po pandemii) glownymi czynnikami proinflacyjnymi sa zerwane lancuchy dostaw, wzrost kosztow frachtowcow oraz skokowy wzrost popytu na uslugi i produkty po tym jak ludzi wypuszczono z domow. Nie bez znaczenia maja obecnie szoki podazowe na surowcach takich jak ropa, gaz, drewno, koks itd czy zrost kosztow nosnikow energii i wzrost kosztow certyfikatow CO2. Ten magiczny dodruk pieniadza ma znaczenie marginalne poniewaz "drukowac" zaczely Banki Centralne zamiast Bankow Komercyjnych korzystajacych z systemu rezerwy czastkowej. Waluta nie zostala wykreowana w jednym miejscu ale w zamian zostala wykreowana w drugim, czaisz?

@Adam

Czechy, Estonia, Litwa, kraje Beneluksu - czy tam wysoka inflacja spowodowana jest nieudolna polityka? Czy moze czynnikami ktore wymienilem w innym poscie?

Chester

Mam pytanie do czytających czy mógł by ktoś obliczyć tą podwyżkę w stosunku do euro ile by to wyszło po przecinku lub może w ułamkach jest tutaj jakiś prymus z matematyki może ktoś z panów wielmożnych związkowców by to obliczył?

Eur
@Chester

0.043 euro podwyzki. Pare ziarenek ryzu jeszcze za to kupi. Dziekujemy zwiazkowcom

Bk

I co panowie zwiazkowcy? W maju pewnie inflacja 12 albo wiecej % ile jeszcze zamierzacie siedziec jak mysz pod miotla?

Polityk

Juz jest 12.3

MuskE
@Bk

A co ma inflacja wspólnego z pracą, nie pasuje to szukać innej

@Bk

Najpierw zmieńcie starych wyjadaczy co czekają na emeryturę na młodych aktywnych jak na BT-3 Lub Bt-4 co kilka lat temu walczyli o podwyżki , nie pamiętam kiedy to było. ale Zyskali wszyscy pracownicy zakładu. Zmięcie wydziałowych przedstawicieli związków zawodowych. A dopiero oni będą maili możliwość zmienić tych co siedzą za biurkami i radzą z zakładem. NIECH WRÓCĄ NA MASZYNY I PRZYPOMNĄ SOBIE CO TO ZNACZY PRACA FIZYCZNA.

@MuskE

Pewnie ludzie liczą na podwyżkę jak inflacja tak galopuje. Jak tu teraz płacą? Wystarczająco dobrze czy przydałoby się jednak więcej kasy:)

@MuskE

Praca wielu pasuje. Ale jak słychać że w prywatnych firmach które świadczą usługi dla TC, dostają podwyżki po 400 lub 500 zł . A nasz kochany zakład ma naszych wytrwałych pracowników daleko w (usunięte przez administratora) .

Ostatnia deska ratunku

Więc zagłosujmy ma p. Rasia. Być może to jest prawda że nie ma nic do stracenia, że albo będzie ich cisnął o poprawę wszystkiego, albo będzie miał (usunięte przez administratora) 50na50. Ale przynajmniej jest wieksza szansa niż u innych panów z którzy albo nie mają pojęcia, albo są bo są (widać efekty z tegorocznego festiwalu rady) Żeby nie było, nikogo nie namawiam, tylko skłaniam do zastanowienia

@Ostatnia deska ratunku

Pan. Ra... Już nic nie robi , jego postulaty są śmieszne . A członek rady nie ma nic do powiedzenia do wynagrodzenia u pracowników. Podwieszkę może Ci dać twój kierownik jeżeli będzie chciał wysłać pismo i ładnie uzasadni do kadr. Lub porozumienie związkowo - zakładowe. Pan Ra... nie ma takiej władzy będąc w radzie nadzorczej.

Zaczynają już łazić i obiecywać gruszki na wierzbie czas najwyższy skończyć z tą blazenadą czytałem afisz jednego z tych obrońców uciśnionych między innymi jest opis że groszowe podwyżki to zapytam tego zasłużonego jegomościa a gdzie byłej jak były negocjacje ile ci dali żeby zamknąć cie gębę i znowu się pchsz do rady powiem krótko masz w (usunięte przez administratora) nas załogę chodzi Ci tylko o kasę

Obiektywny

To dlaczego z nimi dyskutujecie gonić i tyle

Edek
@Obiektywny

Jak wygonisz to tak jak w tym powiedzeniu (pluj świni w oczy to powie że deszcz pada )

Ziomek

Jak mówił premier Rostowski pieniędzy niema i nie będzie Tyle w tym temacie Jakieś pytania

Młody

Już niedługo podwyżki groszówki to trochę zniweluje inflację buhaaa porażka, dlatego mniej (usunięte przez administratora) Na robotę

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 643 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A