Opinie o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) w Mikołów

jongmen

Doncia daj znac co Ci powiedzieli jak byłaś czy planują jakieś przyjęcia .

marcin
@jongmen

sa przyjecia jak cos przez posrednictwo work service w katowicach na kopernika

Wiola
@marcin

nie polecam , najlepiej bezpośrednio do firmy

Doncia

Złoże papiery moze cos sie znajdzie

jongmen

Dzisiaj dzwoniłem to niby nie ma ...

brunetka
@jongmen

Dziś jadę na rozmowę ,są przyjęcia :)

brunetka
@jongmen

Dziś jadę na rozmowę ,są przyjęcia :)

doncia

mam takie same pytanie czy są jakieś pzyjęcia teraz ?

Monter

Krotka rozmowa. dwa dni szkoleń. łatwe testy.

Chcesz pracować? tak. i wszystko.

Leszno
Kiku

Są jakieś przyjęcia ?? Jak się dostać ..

ja :)

pracuje tam od 3 lat :) czasem sa wzloty i upadki jak w kazdej innej firmie. ale wplata jest na czas to raz , jesli robisz swoje "norma" nikt sie ciebie nie czepia masz premie. gdzie teraz kobita zarobi na czysto prawie 1700zl a co niektorzy z dluzszym stazem i 2 tys. wiec jest super. premi swiateczne kolo 800zl wczasy pod grusza 700zl czego chciec wiecej :p robota jak robota narobic sie trzeba ja do pracy nie ide leciec w ciu.... jest stala praca i staly zarobek to chyba najwazniejszel. Kto chce to bedzie robil, taka prawda. Faktem jest to ze zalezy na jakiego Lidera trafisz Ja mam zajebista liderke "Behr "sie kłania i nie narzeka :P

pracownik od 2011

Siema Ktoś robi może z liderka Ruse* mam być tam przeniesiony, po poprzednich komentarzach boję się trochę...

Nok

MOBING i jeszcze raz MOBING

heniek

Hej. NIE POLECAM!!!! W życiu nigdy tak malo nie zarobilem i nigdy nie mozna awansowac a z biegiem czasu mniej sie zarabia zamiast wiecej to chore..

edi

sprawdźcie sobie czy płacą ZUS - mam info że nie wszystkim, o ile w ogóle ....

Były robol

Weronika nie warto składać tam CV . Lepiej załatw se staż z urzędu pracy np w kierunku sprzedawca czy fryzjer . Jak się sprawdzisz to dostaniesz umowę , lepsze warunki . Napewno to jest lepsza opcja niż praca tam w tym burdelu gdzie ludzi traktuje się jak szambo.

Ja nigdy o nic nie prosilem i zawsze dostawalem premie.. Ale zato potem mi to wypominano i kazano robic wiecej mimo tego ze nie potrafilem.. to chore

weronika

Warto złożyć cv?

Malwina

Ja zawsze byłam lekceważona.Przeważnie to nie odzywali sie do mnie a jesli juz musieli to robili to z niechecia i nieczuloscia. Pozatem uwazali ze jestem nieuczciwa to dziwne..Premii nigdy nie mialam.Szkoda bo przeciez ludzie sa ich zywymi reklamami, oni wykorzystujac bezrobocie na rynku mysla ze moga co chca:/

Kamil

Witam. Ja tez mam niemile wspomnienia. Wiele razy slyszalem glupie teksty ze strony ZielOneX ktora od razu twierdzila ze nic nie wiem.. NIe czekala na odpowiedz tak miala zakodowane i koniec ! A kazdy popelnia bledy zwlaszcza na roznych stanowiskach to nie znaczy ze trzena zrobic wszystko zeby te osobe zniszczyc do cholery !! Jak mozna byc tak nieczulym na czyjes uczucia? Pozatem nie tylko ona byla niemila przewaznie jakosc i liderzy stawiali rogi

Bartek

Tak to chore! KAzdemu z nas moze przydarzyc sie podobna sytuacja ! Dlatego odrazu trzeba reagowac a nie siedziec cicho.. Bo potem jest za pozno.. Lekcewaza cie , nie traktuja powaznie, a co za tym idzie nie przedluzaja umowy .. Dlatego trzeba dzialac od razu ! Pouczam innych

Tomasz

Moim zdaniem powinnas z tym isc do PiP- u ale sa telefony alarmowe i oni napewno ci pomoga ! Nie mozesz tego tak zostawic ! Zwlaszcze ze widzialem jak cie traktowali ! Ale nie moge powiedziec kim jestem bo sam wylece z roboty. To chore Wynajduja ofiare i czekaja na jedne jej potkniecie by potem je przemienic z igly w widly.. Moze powinnas isc na policje ?

kociak

SSiema Ja cie znam ja to wszystko widzialam !! Masz racje Powinnas wczesniej zareagowac ! Troche w tym twojej winy bo bylamza milutka ! A onito wykorzystaili .

Z maserati

Moim zdaniem Nigdy nie bylo tam pieknie. JA nie dostalam zadnej premii pomimo dlugiego stazu.. A i nawet mnie wyzywano i popychano na oczach liderki ktora udawala ze nie widzi !! To skandal !! Ona nie wie co za to grozi . Kazala mi robic rzeczy u mechanikow a jak wyszlam to wygladalam jak by mnie przelecieli !! Dopiero potem sie zorientowalam bo bylam cala z farby a ona sie glupio smiala !!To mobing !! I napewno tego tak nie zostawie !! Udawala ze mnie nie slyszy wszyskim mowila co maja robic a mnie nawet jakosc popchnela !! Zaluje ze wczesniej nie narobilam afery wtedy moze by sie odczepili !! Na tyle ile sie pozwolisz na tyle cie beda traktowac !! HAmy bezczedlne i wredne!! Rus EXXX Nigdy nie powinna byc liderka poniewaz nie zna zasad dobrego wychownia a tylko zajmowalaa sie jak bymi tu jeszcze zaszkodzic !! Zamiast patrzec na swoj tylek rucha... Przez tyle gos...

tedi

i maserati ! A volkswagena już nie ma. Premii jest w sumie 280 zł . Praca ciężka na karuzeli na stołach mniej. Wszystko zalezy od ludzi dla słabych psychicznie to na pewno nie jest dobra firma. Ale takich to już nie ma. Robisz swoje nie chodzisz na L4 to pracujesz. 2 dobre premie w roku świąteczna i wakacyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) - Mikołów

• Jak się pracuje w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)
2.4/5 Na podstawie 115 ocen.

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)