Opinie o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) w Mikołów

operator urządzeń mechanicznych

W kablach już 6 lat :D jeśli robisz swoje, chce ci się pracować to spoko,ja trafiłam na fajnego lidera (to jest ważne, ponieważ niektórzy chcą się wykazac ,kosztem pracowników)ja robię swoje, wyrabiam normę i żyje w dobrych stosunkach z innymi, bo przy tak dużej grupie osób to różnie to bywa, ale jak ty komu tak on tobie.Jeśli pracujesz, nie chodzisz na L-4 z każdym katarkiem, to dostajesz podwyżki, do najniższej średniej krajowej co miesiąc 100zł premia za abscencję i 100 zł premi wydajnościowej. Dostajesz ciuchy robocze, każdy kto chce uczciwie pracować to polecam. Na fajkę też da radę wyjśc nie co 15 min, ale jak sie opanuje swoje stanowisko pracy to można. Firma zmieniła swoją nazwę kilka lat temu na Yazaki Automotive i produkujemy wiązki do samochodów głównie do fiata, volkswagena... Pozdrawiam!

tomi

To może ja napisze, co mi się udało na ich temat odnaleźc, otóż cableretta to tak naprawdę międzynarodowa firma YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND. Kable to mało czym sie zajmują, poszukaj pod ta nazwą, prędzej rzekłbym, że zajmuja się szeroko pojętą mechaniką samochodową. Gorzej, ze ich polska strona internetowa nie działa.

franek

firma zajmuje się kablami i przewodami różnego typu. I to niestety jedyne rzeczy których da się o tej firmie dowiedzieć z internetu. Mam nadzieję , że to forum się ruszy teraz bo już od dawna nikt tutaj nie pisał. Może ktoś tu czasem wpada i może napisać jak obecnie wyglądają chociażby zarobki w tym miejscu?

bart

ja to ogolnie jestem zadowolony

Monter

Krotka rozmowa. dwa dni szkoleń. łatwe testy.

Chcesz pracować? tak. i wszystko.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

PRACUJE OD 16,09,2011 NA TZW. KARUZELI PRZEWAGA MŁODYCH 19-22 LATA OK.70% NA POCZATKU BYŁO TRUDNO ALE JUZ PO SIEDMIU DNIACH PRACY OKAZAŁO SIE ZE PRACUJEMY LEPIEHJ NIZ PRZEWIDYWANO DATEGO LIDER PODWYZYŁ NORME I PREDKOSC KARUZELI . STARA PRACOWNICA TEJ FIRMY SIE DZIWIŁA ZE TAK DOBRZE DAJEMY SOBIE RADE. LIDER - W PORZDKU ORGANIZACJA PRACY - KULEJE NP. BRAKUJE PODSTAWOWYCH RZECZY NP. SKRETEK,,PODZESPOŁÓW . DZIWECZYNY Z HALI - SPOKO

Dood

Widzisz, jeśli firma w Mikołowie jako jedyna z 36 fabryk koncernu przynosi zysk, i to nie mały bo rzędu 150-200 milionów, to chyba jednak praca wykonywana jest dobrze przez pracowników, [usunięte przez moderatora]

Co tej "bogatej firmy" to się gruuuuuuubo mylisz bo ta firma to bankrut wystawiony na sprzedaż - przejechali się na inwestowaniu w branżę turystyczną. Także miejcie nadzieję pracownicy za 3,5 zł/h, że Pan [usunięte przez moderatora] kupi waszą firmę razem z wami i zrobi porządek - to może będziecie lepiej zarabiać, a liderzy i kierownicy w końcu pójdą na bruk za ubliżanie podwładnym!

Moim skromnym zdaniem praca w Cablach nie jest najgorsza.Lepsze to niż wywóz śmieci lub pracownik złomowiska.Niestety ta firma ma też swoje minusy.Najpoważniejszym minusem są te żałosne zarobki. Gdyby nie to że moja mama ma rente 600 zł.co ledwo starcza na opłaty to chyba byśmy zdechli z głodu!!! Ja musze brać pożyczki w banku by jakoś wiązać koniec z końcem.To w tak bogatej firmie jest skandaliczne.[usunięte przez moderatora]

a sa przyjecia do caballetra

asik

W lutym odeszłam do Leroy'a a teraz myślę wrócić do cabelków wcale nie było tam tak źle.

pracuje w kablach dwa lata do tej pory było spoko nie nażekałam robiłam swoje lider w prządku ale kiedy przeżucili mnie na woldz wagena koszmar nigdy więcej

Słowa kojarzące się z Cablelettra Poland Sp. z o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Cablelettra Poland Sp. z o. : Najbardziej nie podobało mi się w Cablelettra Poland Sp. z o. :

Zostaw merytoryczną opinię o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) - Mikołów

• Jak się pracuje w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)
2.4/5 Na podstawie 115 ocen.

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)