OnlyGO

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OnlyGO

Aktualność
Rozpocznij pracę w OnlyGO  i płać mniej za utrzymanie auta.
Marina Nowy wpis

Hej, jest tu może ktoś kto jeździ na bieżąco i by opowiedział o zarobkach kierowców? teraz jak jest dodana oferta to proponują w niej pracę na część etatu jak również na cały. Ile mniej więcej może wynieść przy tym stawka godzinowa?

Jak pracuje się jako Zarządca transportu/ FLOTOWIEC TAXI?? Bo w ogłoszeniu jako obowiązek jest pozyskiwanie kierowców. A wiecie jak konkretnie? Chodzi o publikowanie ogłoszeń w sieci, czy wysyłanie konkretnym osobom ofert pracy? Jak to wygląda w praktyce i czy od każdego kierowcy pozyskanego do pracy ma sie prowizję?

Praca Zarządcy floty na dany region polega na rekrutowaniu kierowców do floty OnlyGO, uzyskiwanie dla nich wypisu z licencji w urzędzie i ich uruchomienie w aplikacji. Serdecznie zapraszamy do złożenia cv.

wioletta Nowy wpis
@OnlyGO

Jestem zainteresowana Pracą u Państwa- jako kierowca . Jakie są warunki ? mogę prosić link do ogłoszenia ? :)

Czy w firmie OnlyGO są regularne szkolenia pracownicze?

Czy można liczyć w OnlyGO na prywatną opiekę medyczną?

Nowy wpis

Niestety na ten moment nie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OnlyGO, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie OnlyGO?

W zależności od stanowiska pracy. Warunki są podane na ofertach pracy. Zapraszamy do złożenia CV.

Jan

Kiedy przebrnąłem przez procedury papierkowe, zakup akcesoriów taxi itp.firma only go ucichła, brak kontaktu. Lipa. odsyłano mnie do innych firm np.Uber.

Olcia

Mam pytania do was o prace Kierowcy taxi. Widziałam ogłoszenie, oferują tam albo umowę zlecenie albo kontrakt b2b. A co z czasem? Jest to umowa na czas określony, czy nieokreślony? Na jak długo podpisuje się umowy? A jak na określony, to potem jest automatyczne przedłużenie na taki sam okres?

Donata

Najgorsza firma jaką spotkałam. (usunięte przez administratora) z wynagrodzenia. Brak kontaktu. Przestrzegam

Tomasz

Dwa pytania. 1. Jakimi samochodami dysponuje ten operator? 2. Jeżeli jeździ się swoim samochodem i pracuje na B2B jak wygląda podział prowizji?

@Tomasz

Panie Tomaszu, Flota posiada pojazdy marki: Skoda, Renault oraz Dacia. Jeżeli jeździ Pan na swoim samochodem to pobieramy 60 zł tygodniowo za wszystkie aplikację ( Uber, Bolt, FN i wirtualny taksometr) oraz zniżki flotowe ( 40 % rabatu w Auto Partner, 12 gr LPG i 25 gr PB , 25 % rabatu na myjnię). Każdy pracownik może uzyskać od nas kartę MultiSport w cenie dodatkowej od 90 zł /mc - 170 zł /mc. Zapraszamy do pracy z nami :)

Driver

Wszystko ok, wynagrodzenie zawsze we wtorek, fajne zniżki i mam kartę multisport, najlepszy partner u którego pracowałem

Małgorzata

Jakie właściwie umowy podpisuje się z firmą? Na zasadzie własnej działalności czy zlecenie? Wiem, że dużo się pozmieniało i teraz kierowcy muszą spełnić więcej wymagań, firma jakoś pomaga w tych wszystkich formalnościach?

@Małgorzata

Mamy możliwość podpisania umowy zlecenie bądź umowy b2b. Kierowca musi mieć badania psychotechniczne, lekarskie i zaświadczenia o niekaralności, całą resztę załatwiamy my :)

@OnlyGO

Mimo zlecenia można się czuć bezpiecznie? Ta reszta wspomnianych formalności, którą firma już załatwia to co konkretnie? Co się na to wszystko jeszcze składa?

Wanda

A tak z ciekawości w tej umowie są szczegółowo opisane dane określenia? Mam na myśli właśnie definicję końca współpracy, mogą to jeszcze w innym kontekście rozumieć? I jakie są zasady odnośnie złamania postanowień umownych w takim razie?

Dawid

Rewelacyjny partner w branży Uber/Bolt, jasna i czytelna współpraca, pieniądze na czas, POLECAM NA 6 GWIAZDEK ******

Zdzisław

Uczciwa firma, rozliczenia na czas, na ten moment polecam !

@Zdzisław

To od kiedy z nimi współpracujesz, że piszesz "na ten moment". Pzt., te rozliczenia nie wnikają z warunków w umowie? Są w niej jeszcze jakieś szczególne?

Zdzisław
@Wanda

Dużo było informacji o braku uczciwości ze strony partnerów ubera, dlatego napisałem że póki co. Zaraz nam pójdzie rok współpracy.

@Zdzisław

Rozumiem, dzięki za odp. A wiadomo jeszcze czy warunki w ogóle będą się zmieniać, właśnie np., po takim roku czy umowa na tych samych zasadach będzie obowiązywać?

Miki

Z cała pewnością polecam firmę. Uczciwy pracodawca a pracowników traktuje z szacunkiem

Małgorzata
@Miki

Super, że jesteś zadowolony, a jak długo już pracujesz i na jakim stanowisku? Możesz powiedzieć, czy firma prowadzi jakieś szkolenia rozwojowe?

Pracuje z OnlyGo od stycznia, wypłaty zawsze na czas, Pani na helpdesku bardzo pomocna, otrzymałem wypis błyskawicznie w Krakowie jako u jedynego partnera - u wszystkich trzeba było czekać miesiąc, na razie bez zastrzeżeń.

Johny

Jakie benefity dostaje kierowca ? realne

@Johny

Każdy kierowca otrzymuje rabat na paliwo na stacjach Circle K - 12 gr/l LPG - 25 gr/ l PB i ON, 25 % na usługi na stacji i gastro oraz 40 % na zakup części mechanicznych. Dodatkowo w części dofinansowujemy kartę MultiSport dla kierowców :)

Aktualność
Rozpocznij pracę w OnlyGO  i płać mniej za utrzymanie auta.
Driver

Pracuje w tej firmie z doskoku jak jestem w Polsce, polecam! Jasne warunki oraz duże rabaty dzięki współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o OnlyGO - Polska

• Jak się pracuje w OnlyGO?

Zobacz opinie na temat firmy OnlyGO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OnlyGO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OnlyGO