OnlyGO

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o OnlyGO

Pracodawca

 Aktualność
Rozpocznij pracę w OnlyGO  i płać mniej za utrzymanie auta.
Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w OnlyGO na prywatną opiekę medyczną?

1
Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Niestety na ten moment nie.

Anka Nowy wpis
Inne
@OnlyGO

A czy można liczyć na jakieś inne dodatki, benefity?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie OnlyGO?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

W zależności od stanowiska pracy. Warunki są podane na ofertach pracy. Zapraszamy do złożenia CV.

WM
Inne

Jak pracuje się jako Zarządca transportu/ FLOTOWIEC TAXI?? Bo w ogłoszeniu jako obowiązek jest pozyskiwanie kierowców. A wiecie jak konkretnie? Chodzi o publikowanie ogłoszeń w sieci, czy wysyłanie konkretnym osobom ofert pracy? Jak to wygląda w praktyce i czy od każdego kierowcy pozyskanego do pracy ma sie prowizję?

Nowy wpis

Pracodawca

@WM

Praca Zarządcy floty na dany region polega na rekrutowaniu kierowców do floty OnlyGO, uzyskiwanie dla nich wypisu z licencji w urzędzie i ich uruchomienie w aplikacji. Serdecznie zapraszamy do złożenia cv.

Jan
Kandydat

Kiedy przebrnąłem przez procedury papierkowe, zakup akcesoriów taxi itp.firma only go ucichła, brak kontaktu. Lipa. odsyłano mnie do innych firm np.Uber.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OnlyGO, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Olcia
Kandydat

Mam pytania do was o prace Kierowcy taxi. Widziałam ogłoszenie, oferują tam albo umowę zlecenie albo kontrakt b2b. A co z czasem? Jest to umowa na czas określony, czy nieokreślony? Na jak długo podpisuje się umowy? A jak na określony, to potem jest automatyczne przedłużenie na taki sam okres?

Donata
Były pracownik

Najgorsza firma jaką spotkałam. (usunięte przez administratora) z wynagrodzenia. Brak kontaktu. Przestrzegam

Tomasz
Kandydat
 Pytanie

Dwa pytania. 1. Jakimi samochodami dysponuje ten operator? 2. Jeżeli jeździ się swoim samochodem i pracuje na B2B jak wygląda podział prowizji?

Pracodawca

@Tomasz

Panie Tomaszu, Flota posiada pojazdy marki: Skoda, Renault oraz Dacia. Jeżeli jeździ Pan na swoim samochodem to pobieramy 60 zł tygodniowo za wszystkie aplikację ( Uber, Bolt, FN i wirtualny taksometr) oraz zniżki flotowe ( 40 % rabatu w Auto Partner, 12 gr LPG i 25 gr PB , 25 % rabatu na myjnię). Każdy pracownik może uzyskać od nas kartę MultiSport w cenie dodatkowej od 90 zł /mc - 170 zł /mc. Zapraszamy do pracy z nami :)

Driver
Pracownik

Wszystko ok, wynagrodzenie zawsze we wtorek, fajne zniżki i mam kartę multisport, najlepszy partner u którego pracowałem

Małgorzata
Inne

Jakie właściwie umowy podpisuje się z firmą? Na zasadzie własnej działalności czy zlecenie? Wiem, że dużo się pozmieniało i teraz kierowcy muszą spełnić więcej wymagań, firma jakoś pomaga w tych wszystkich formalnościach?

Pracodawca

@Małgorzata

Mamy możliwość podpisania umowy zlecenie bądź umowy b2b. Kierowca musi mieć badania psychotechniczne, lekarskie i zaświadczenia o niekaralności, całą resztę załatwiamy my :)

Wanda
Kandydat
@OnlyGO

Mimo zlecenia można się czuć bezpiecznie? Ta reszta wspomnianych formalności, którą firma już załatwia to co konkretnie? Co się na to wszystko jeszcze składa?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Wanda

A tak z ciekawości w tej umowie są szczegółowo opisane dane określenia? Mam na myśli właśnie definicję końca współpracy, mogą to jeszcze w innym kontekście rozumieć? I jakie są zasady odnośnie złamania postanowień umownych w takim razie?

Dawid
Pracownik

Rewelacyjny partner w branży Uber/Bolt, jasna i czytelna współpraca, pieniądze na czas, POLECAM NA 6 GWIAZDEK ******

Zdzisław
Pracownik

Uczciwa firma, rozliczenia na czas, na ten moment polecam !

Wanda
Inne
@Zdzisław

To od kiedy z nimi współpracujesz, że piszesz "na ten moment". Pzt., te rozliczenia nie wnikają z warunków w umowie? Są w niej jeszcze jakieś szczególne?

Zdzisław
Pracownik
@Wanda

Dużo było informacji o braku uczciwości ze strony partnerów ubera, dlatego napisałem że póki co. Zaraz nam pójdzie rok współpracy.

1
Wanda
Inne
 Pytanie
@Zdzisław

Rozumiem, dzięki za odp. A wiadomo jeszcze czy warunki w ogóle będą się zmieniać, właśnie np., po takim roku czy umowa na tych samych zasadach będzie obowiązywać?

Miki
Pracownik

Z cała pewnością polecam firmę. Uczciwy pracodawca a pracowników traktuje z szacunkiem

Małgorzata
Inne
@Miki

Super, że jesteś zadowolony, a jak długo już pracujesz i na jakim stanowisku? Możesz powiedzieć, czy firma prowadzi jakieś szkolenia rozwojowe?

Tomek
Pracownik

Pracuje z OnlyGo od stycznia, wypłaty zawsze na czas, Pani na helpdesku bardzo pomocna, otrzymałem wypis błyskawicznie w Krakowie jako u jedynego partnera - u wszystkich trzeba było czekać miesiąc, na razie bez zastrzeżeń.

Johny
Kandydat
 Pytanie

Jakie benefity dostaje kierowca ? realne

Pracodawca

@Johny

Każdy kierowca otrzymuje rabat na paliwo na stacjach Circle K - 12 gr/l LPG - 25 gr/ l PB i ON, 25 % na usługi na stacji i gastro oraz 40 % na zakup części mechanicznych. Dodatkowo w części dofinansowujemy kartę MultiSport dla kierowców :)

Pracodawca

 Aktualność
Rozpocznij pracę w OnlyGO  i płać mniej za utrzymanie auta.
Driver
Pracownik

Pracuje w tej firmie z doskoku jak jestem w Polsce, polecam! Jasne warunki oraz duże rabaty dzięki współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o OnlyGO - Polska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w OnlyGO?

    Zobacz opinie na temat firmy OnlyGO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w OnlyGO?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OnlyGO
Przejdź do nowych opinii