BG Poland Sp. z o.o.

Opinie o BG Poland Sp. z o.o.

kandydat

A ja to chce isc na rozmowe kwalifikacyjna a takie rzeczy bardzo mnie interesuja. Chce wiedziec wszystko o pracodawcy tak jak pracodawca o mnie

fred

Specjalisci BG Poland zawsze do Twojej dyspozycji! BG Poland Sp. z o. o. ul. Wrzesińska 174 62-020 Swarzędz tel: 61 85 50 185 Pytania prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@bgpoland.pl

rom

oj dzieje sie dzieje bardzo zle

Kaya

Bardzo proszę o jakiś komentarz co w tej chwili dzieje się z firmą ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BG Poland Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

e12f

A co byś dala Dora by zdobyć zatrudnienie w bgpoland ?

rysio

niedorzeczne zarobki sprzataczki ? A kto bogatemu zabroni ? Przeciez to Amerykanska firma .Jak na amerykanskie warunki 3600 na mies to i tak mało.

były

Oczywiście ale rocznie i to brutto

lu

nie ważne co piszą ważne ,że piszą tak po hamerykansku

Na jakiej podstawie wiesz że żywotność Twojego pojazdu została wydłużona ? Masz porównanie?

Barbara

Czy wśród detergentów bg poland sprzedaje jakies fajne proszki prania lub do mycia twarzy? Bo co amerykański to amerykański

zenek

A ja słyszałem ze tam daja barburki trzynastki czternastki i premie co miesiac jaj w kopalniach Przrciez ropa to przemysl wydobywczy

zainteresowany

Powiedz klientko gdzie kupiłaś BG Extended Life MOA® nr 115 ? Też bym chciał kupić detergent który powoduje,że rzeczywiście zużycie oleju nie zwiększa się. Jakie jeszcze detergenty sprzedaje bgpoland ?

ziomuś

wspaniała zyła złota jeśli chodzi o zatrudnienie ?? jesteś trzeżwa czy trzeżwy ? co Ty piszesz ?? dla kogo żyła złota ????

zadowolony

Jeśli chodzi o moją rozmowę kwalifikacyjną to przebiegła w całkiem miłej atmosferze. Na początku poproszono mnie o rozwiązanie testu na abstrakcyjne myślenie takiego jak tu http://smart-tester.eu/narodowytest/ trzeba bylo miec powyzej 110 pkt i mi się udalo (radzę sobie go przerobić przed pójściem na rozmowe), następnie prześledzono moje dotychczasowe doświadczenie itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ;)

jestem jednym z 20011

Jasnowidz

Porzuć ten pomysł i zastanów się nad czymś bardziej konstruktywnym. Firma stoi w miejscu od 5 lat. Nic się tam nie zmienia, oprócz Pracowników!

tymek

Wspolpracuje z firma od kilku miesiecy. BG ma produkt z najwyzszej polki jakosciowej. Jak ktos umie inwestowac przede wszystkim w siebie to ma mozliwosci rozwoju i zarabiania pieniedzy

paweł

czy jest ktoś, kto pracował w tej firmie na etat jako przedstawiciel handlowy i mógłby opisać warunki takiej pracy w BG?

jasiu

skoro znów rekrutują to zastanów sie czy warto? czy z dobrej firmy ludzie odchodzą? a u nich szukają ciągle i ciągle

paweł

Mam pytanie Firma znów rekrutuje na stanowiska sprzedażowe. Czy warto aplikować ? Pozdrawiam, Paweł

jaroo

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i nie narzekam (umowa o pracę). Patrząc ogólnie, praca jak to w handlu - jeżeli jesteś dobry w sprzedaży i masz wiedzę techniczną możesz nieźle zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o BG Poland Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w BG Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BG Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BG Poland Sp. z o.o.?

BG Poland Sp. z o.o.