BG Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o BG Poland Sp. z o.o.

Byly

Nareszcie przestana znikac z tad opinie Bedzie to z korzyscia dla wszystkich .którzy zadają się lub planują zadawać się z prezesem tej firmy.Pamietajcie że podczas każdej rozmowy nawet tej koleżeńskie rzekomo jesteście sprawdzam i i inwigilowani gorzej jak na policji.Kazde Wasze słowo nie że może być a BĘDZIE wykorzystane przeciwko WAM dziś jutro lub za rok lub dwa. Będziecie wysadzeni w kosmos przy najbliższej okazji . Obojetnie czy bedzie to 2 zl czy 20000 Tak z zasady i dla zasady

swój

Przedstawiam poraz kolejny listę nazwisk którymi posługiwał się prezes Bgpoland Mirosław Magdziak przebywając ponad 20 lat w USA Z pewnoscią zniknie ona w przeciągu kilku godzin co wskazuje na pełen dostep prezesa do strony z opiniami o firmie Czy to normalne ? Czy np firma PZU , HESTIA czy jakakolwiek inna ma prawo do usuwania negatywów ? Czy na Allegro da sie usunąć negatyw ? a tutaj niby nie można ale..........jak nie można jak można 1.MAGDZIAK 2.MABDQUICK 3.MAGKZIAK 4.AGDZIAK 5.MAGDRAIK 6.MAGDRIAK 7.MAGOZIAK Jak widać uczciwy facio prowadzący międzynarodową firme

kolejny usuniety

byly 2016-08-08 12:09:48o ta firma to: prezes mirek, zona agnieszka, mama agnieszki - nie pamietam imienia i przedstawiciele handlowi, gora 10 osob. zarobki? w jednym momencie odeszlo 5-6 ph bo prezes zmienil waruni umowy. umowa byla tak skonstruowana ze przedstawiciele musieli na wlasne konto brac tą chemie i z tego robili prezentacje i sprzedawali, powiedzmy jak srodek dla klienta kosztowal 80 zł to ph placil za niego 60. jednym slowem prezes jak zlapal barana na takie warunki to robil sobie z niego klienta. paliwo do samochodu tez za wlasne. i tak jak ktos poprzednio pisal przy pobieraniu i rozliczaniu trzeba bylo robic kopie wszystkiego bo inaczej prezes uwalał na ilości. sprzedac to cholernie ciezko bo konkurencja: valvoline, liqui moly, wurth itd maja podobne tematy dwa razy tansze. jak sie ma kontakty to da rade to gdzies wepchnac ale bez szału. a jak ktos jest w temacie to tez wie ile silnikow i dpf sie zajechalo. jak ktos nie chce zeby silnik olej bral to niech go wyremontuje a nie plukanki i uzdatniacze bo niejedne uszeczelnienia poleciały od tego. przepytajcie serwisy np w poznaniu ile to razy sie nie udalo, ile razy wtryski albo pompe trzeba bylo regenerowac bo ktos obiecal wydlużyc jej zywotność:) pozdrawiam

Natalia

@romek powtarzam jeszcze raz, na wątku nie ma takiej możliwości. Tak jak pisałam, wpisy podlegają regulaminowi i tylko wtedy gdy go naruszają administrator ma prawo je przeanalizować i usunąć. Zachęcam do kontaktu z powyższą osobą (kontakt na stronie gowork.pl) jeśli nadal jest coś niejasne.

@Natalia 25.09.2017 15:31

natalio ponad 100 wpisów podlegało usunieciu. chyba ok 100 osób narusza dobra dobrego uczciwego prezesa. ciekawe ze z innych stron nie znikają negatywne wpisy

jeden z usunieych wpisów

esty w BG ? nawet Miruś w swojej zapętlanej nienawiśći do Polski i Polaków i wszechobecnym wyszukiwaniu wyimaginowanych złodziei i jumoterstwa tudzież kumoterstwa nie wpadłby na zrobienie jakichkolwiek testów Ten typ zamerykanizowanego Człowieka do dziś nie rzumie dlaczego ww mieszkańcy naszego pięknego kraju nie chcą kupować jego produktów ?? No dlaczego ? ależ że jak ? przecież ameryka....no ludzie ameryka ! he?..Może ,gdyby przyjechał 20-25 lat temu,ktoś by się na to rzucił Dzisiaj mamy sporo produktów wszelkiej maśc ilość przeogromną Mamy wykształcenie TV telefony internet ,autostrady itd. ...stąd też ta niegdyś pożądana wyśniona i najlepsza hameryka i jej produkty nie robią nikim (poza Mireczkiem i jego świtą ) wrażenia.Polacy ie są w ciemię bici sprawdzamy co kupujemy póki nasze społeczeństwo ma wyższy poziom oraz bardziej rozwiniętą część mózgu odpowiedzialną za myślenie no i co najważniejsze Polacy w przeciwieństwie do Mireczkowym i Agniszkowym hamerykanskich nie są społeczeństwem,które spędza wolny czas oglądając reklamy w TV. Dlatego BG i ichnie produkty poza USA nie mają racji bytu. To tak odemnie Kwestia samej firmy i pracy w niej a właściwie dla niej ,a w zasadzie dla niej na własny rachunek : wszystie negatywne opinie to niestety szczera prawda.Wszystkie pozytywne są wyssane z palca przez presesoprzybocznych,tudzież żonę (chociaż tutaj nie mam pewności gdyż Jjej poziom IQ jest dość niski, mnożenie 2*3 z kalkulatorem przewyższa jej kompetencje) Co zrobi firma BG : Firma BG nie zapłaci na czas. Firma Bg oszukuje na wynagrodzeniu. Firma BG zgubi Twoje faktury Firma BG zgubi Twoje rozliczenia Firma BG sprawdzi co robisz ,gdzie robisz i o której i jak długo. Firma BG powie Tobie ,że o 7 rano to za póżno wyjechałeś ,a o 20 to za wcześnie wróciłeś. Czego nie zrobi firma BG ? Nie zapłaci Ci całości należnego wynagrodzenia. " Nie bo nie dostarczyłeś rozliczenia ! ale ja je dostarczyłem, Aga naprawdę. Ja nic nie dostałem Przecież osobiście odbierałaś ! nieee,masz gdzieś podpis ?" To co powyżej zrobi. Zawsze co miesiąc. Chyba ,że zrobisz kopie i każesz się im podpisać na dokumentach jak w urzędzie za potwierdzeniem odbioru. Firma BG nie opłaci Tobie psychologa ,a wierz i po tym terrorze będzie Tobie na pewno potrzebny. Trochę to chaotyczne,ale może się przyda. Innymi słowy na podsumowanie ,pokrzyczę obie, ODRADZAM. Nie nie nie ! Idzcie na kasę do lidla biedronki gdziekolwiek ,ale nie do BG Poland. Dla własnego dobra nie dajcie się omamić kłamstwom Mireczka i jego smutnej kompani. Podobno mają już wierszyk"spieszmy się kochać przedstawicieli bo tak szybko odchodzą"

romek

z ponad 160 opinii zostało 60. widocznie nie trudno dogadac sie z włascicielem strony

Natalia

@usuniety wpis są wpisy realizujące zasady wolności słowa, a nie obrażające nikogo w sposób bezpośredni. Każda opinia z punktu widzenia forumowicza jest ważna - i pozytywna i negatywna, bo obie przybliżają użytkownikom forum realia pracy w firmie.

i jeszcze jedna

W BG panował bałagan i jeżeli nie pilnowało się WZ to biuro zawsze coś "znalazlo" czego brakowało. Nie postępuje się w ten sposób z wieloletnim lojalnym pracownikiem, ale w przypadku tej firmy to normalne. Prezes już przynajmniej dwie sprawy z pracownikami przegrał. Dotąd nie wypowiadałem się na tym forum, ale to jest już przegięcie. Mariusz załóż sprawę o pomówienie. Wezwij byłych pracowników na świadków. Ogólnie co do BG : produkty mają dobre, ale jest wiele takich produktów równie dobrych. Organizacyjnie ta firma to kanał. Jeżeli piszący jest tak dobrze poinformowany, to może opisze odbieranie z jednego z serwisów urządzenia z policją. Albo awanturę jaka zrobił prezes u dealera BMW w Poznaniu, bo ten zaczął kupować u konkurencji. Albo jak pracownik magazynu był zamykany na klucz w magazynie pełnym niebezpiecznych substancji. I jak chciał siusiu to musiał dzwonić do biura, żeby go wypuścili i wiele wiele innych takich sytuacji. Może to zgłosić do sądu i PIP

jaszcze jedna

nic nie bo opinie stad znikaja. ciekawe w jaki sposob? wiec napisze jeszcze raz i skopiuje. zobaczymy kiedy ta opinia znikie. kilka tygodni temu odpowiedzialem czlowiekowi ktory tu sie skarzyl ze mu silnik zepsuli tymi preparatami. jako byly pracownik wiem ze takich przypadkow bylo duzo wiecej. prezes nie wie jak te srodki stosowac bo na mechanice sie nie zna. wazne zeby wcisnac towar. i to samo musza robic sprzedawcy. oczywiscie firma bg wypiera sie wszelkiej odpowiedzialnosci. telefonicznie (nigdy na pismie) prezes nawet potwierdza ze pokryje koszty naprawy o ile biegly rzeczoznawca wskaze ze powodem uszkodzen byl ich preparat. w praktyce jest to nie do udowodnienia. a za rzeczoznawce musi klient zaplacic. takze przestrzegam wszystkich przed stosowaniem chyba ze warsztat ktory ma to zrobic zapewni na pismie ze pokryje koszty ewentualnych przyszlych uszkodzeni niezaleznie od opinii bieglego. sprobojcie uzyskac takie cos od warsztatu przed usluga:) powodzenia dlatego przestrzegam przed praca dla bg, jesli nie chcecie wciskac kitu, byc wysmiewani a dodatkowo gnebieni przez prezesa za macia mala sprzedaz

Natalia

@usunięty, nic nie znika z forum bezpodstawnie, nikt nie ma prawa do usunięcia opinii, która jest negatywna. Owszem tak jak napisałam jeśli coś narusza regulamin i np. czyjeś dobra osobiste, serwis ma prawo usunąć post, dzieje się to jednak tylko i wyłącznie w takiej sytuacji.

usniety wpis
@Natalia 14.08.2017 10:03

w/g tego co napisała /Natalia/ kazdy niepochlebny wpis narusza dobra osobiste w jaki sposób ? o masz na mysli o jakie dobra osobiste chodzi ?to intrygujące

Kilan

Kolejnym akcentem we współczesnej technice informacji są multimedia. Według strategów marketingu przemysłu komputerowego, lata 90-te były latami multimediów. Pojęcie to do dzisiaj nie doczekało się ścisłej definicji. Można spróbować opisać je jako technologię integrującą w sobie trzy dziedziny: techniki publicystyczno-wydawnicze, elektronikę komercyjną oraz zastosowania komputerowe w jedno medium służące wymianie informacji. Dzięki technologii multimediów udało się połączyć w całość to, co dotychczas zawsze występowało oddzielnie. Jest to jednak coś więcej niż tylko jednoczesna obecność wielu mediów. Bardziej znaczące, wręcz decydujące jest tu ich wzajemne przenikanie się i interakcyjny dostęp. Multimedia łączą w sobie łatwość dialogu komputerów z obrazem i dźwiękiem udostępnianymi np. przez techniki telewizyjne. Dynamiczny rozwój technik multimedialnych rozpoczął się wraz z zastosowaniem płyty CD jako nośnika informacji. W tej chwili istnieje wiele standardów zapisu informacji, jednak przyszłość należy do formatów pozwalających na rejestrację na tym samym nośniku różnych postaci informacji – tekstu, obrazu, dźwięku i innych. Wielkim wydarzeniem stanie się zapewne wprowadzenie nośnika DVD posiadającego bardzo dużą pojemność i szybki transfer umożliwiający wyświetlanie filmów video. Virtual reality (Rzeczywistość wirtualna) to technika kreacji sztucznej rzeczywistości – pomimo wewnętrznej sprzeczności tego sformułowania. Polega ona na podawaniu możliwie wszystkim zmysłom odpowiednich bodźców stymulujących – jak trójwymiarowy obraz, stereofoniczny dźwięk, wrażenia dotykowe, odpowiednio przez gogle (okulary) – wyświetlacze, słuchawki i rękawice uciskowe. Przy czym wszystkie bodźce podawane są w sposób ciągły, dynamiczny, powiązany ze sobą, wynikający z reakcji na działanie osoby poruszającej się w virtual reality. Technologia ta poprzez całkowitą stymulację zmysłów przy jednoczesnym odizolowaniu od bodźców realnych przenosi osobę w sztuczną rzeczywistość, którą można tworzyć na podobieństwo świata realnego bądź kształtować w sposób dowolny na podstawie całkiem nowych reguł. Rozwój tej technologii będzie postępował wraz ze wzrostem mocy obliczeniowej komputerów generujących sztuczną rzeczywistość.

Natalia

@usunietywpis zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum serwisu gowork.pl (http://www.gowork.pl/regulamin) jeśli Pana opinia narusza jakikolwiek punkt wpis może zostać usunięty.

usuniety
@Natalia 23.07.2017 18:29

jak widać /zgodnie z regulaminem/ usunięto tutaj około 50 wpisów. ciekawe ze inne firmy nie zasłaniają się regulaminem i wpisów nie usuwają A tu giną wszystkie niepochlebne a zostają bezsensowne prawda Natalia?

octan

Przy zaawansowanej analizie, bazującej na większej próbce respondentów, można zastosować narzędzia statystyki opisowej, a także pokusić się o wyliczenie istotność statystycznej uzyskanych wyników. Porównując wyniki tegorocznych badań z tymi sprzed sześciu i dwunastu lat można zauważyć wyraźny wzrost odsetka osób, które reklam nie lubią i starają się ich nie oglądać, nie słuchać. Jednocześnie znaczą co zmniejszył a się grupa osób lubiących reklamy. W dotychczasowych badaniach niezmiennie najwięcej respondentów deklarowało, że wprawdzie nie lubi reklam, ale nie jest w stanie ich uniknąć. Stosunek do reklam jest w mniejszym lub większym stopniu uzależniony od cech społeczno-demograficznych respondentów. Ci, którzy lubią reklamy, to przede wszystkim pracownicy usług, renciści oraz najmłodsi respondenci. Unikają reklam zdecydowanie najczęściej rolnicy, badani źle oceniający swoją sytuację materialną oraz, co ciekawe, także renciści. Mieszkańcy dużych aglomeracji miejskich, bezrobotni oraz uczniowie i studenci należą natomiast do tych grup społeczno-demograficznych, które najczęściej się skarżą, że są przymuszane do oglądania i wysłuchiwania reklam, mimo że ich nie lubią. Jeśli wyróżnimy dziedziny, w których można oceniać użyteczność i atrakcyjność reklam (reklama jako rozrywka, informacja, zachęta do zakupu produktu), to okaże się, że w ciągu ostatnich dziewiętnastu lat opinie o reklamach pod każdym względem bardzo się pogorszyły.

mariusz

obserwuje i nie moge sie nadziwic było niedawno 140 wpisów a teraz jest 124 tak mozna ?

mietek

Na co dodatkowo mogą liczyć pracownicy? Wszystko zależy od ich potrzeb. Specjalistyczne programy pomocy przygotowane przez firmę obejmują m.in. pomoc materialną dla osób najbardziej potrzebujących, a także bezpłatne obozy letnie dla dzieci pracowników z rodzin o najniższych dochodach. Z kolei pracownicy, którym urodziło się dziecko, mogą skorzystać z pomocy w ramach programu

ryszard

Doświadczenie w gastronomii mile widziane A jak z pracownika stać się kierownikiem? Wystarczy wziąć udział w wewnętrznej rekrutacji organizowanej przez firme, a tak przeprowadzane rekrutacje to wcale nie rzadkość. Oczywiście poza tym pracownicy są rekrutowani także poza strukturami BG

romek

koordynator ds. remontów i modernizacji moxe spodziewać sie nawet ( usunięte przez administratora ) netto na miesiac

kandydat

A ja to chce isc na rozmowe kwalifikacyjna a takie rzeczy bardzo mnie interesuja. Chce wiedziec wszystko o pracodawcy tak jak pracodawca o mnie

fred

Specjalisci BG Poland zawsze do Twojej dyspozycji! BG Poland Sp. z o. o. ul. Wrzesińska 174 62-020 Swarzędz tel: 61 85 50 185 Pytania prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@bgpoland.pl

rom

oj dzieje sie dzieje bardzo zle

Kaya

Bardzo proszę o jakiś komentarz co w tej chwili dzieje się z firmą ?

e12f

A co byś dala Dora by zdobyć zatrudnienie w bgpoland ?

rysio

niedorzeczne zarobki sprzataczki ? A kto bogatemu zabroni ? Przeciez to Amerykanska firma .Jak na amerykanskie warunki 3600 na mies to i tak mało.

były

Oczywiście ale rocznie i to brutto

lu

nie ważne co piszą ważne ,że piszą tak po hamerykansku

Michał

Na jakiej podstawie wiesz że żywotność Twojego pojazdu została wydłużona ? Masz porównanie?

Barbara

Czy wśród detergentów bg poland sprzedaje jakies fajne proszki prania lub do mycia twarzy? Bo co amerykański to amerykański

zenek

A ja słyszałem ze tam daja barburki trzynastki czternastki i premie co miesiac jaj w kopalniach Przrciez ropa to przemysl wydobywczy

zainteresowany

Powiedz klientko gdzie kupiłaś BG Extended Life MOA® nr 115 ? Też bym chciał kupić detergent który powoduje,że rzeczywiście zużycie oleju nie zwiększa się. Jakie jeszcze detergenty sprzedaje bgpoland ?

były

jak ci mowie ze do bani to do bani

były

mabdquick i ago zmieńcie hakera bo ten jest do bani

ziomuś

wspaniała zyła złota jeśli chodzi o zatrudnienie ?? jesteś trzeżwa czy trzeżwy ? co Ty piszesz ?? dla kogo żyła złota ????

zadowolony

Jeśli chodzi o moją rozmowę kwalifikacyjną to przebiegła w całkiem miłej atmosferze. Na początku poproszono mnie o rozwiązanie testu na abstrakcyjne myślenie takiego jak tu http://smart-tester.eu/narodowytest/ trzeba bylo miec powyzej 110 pkt i mi się udalo (radzę sobie go przerobić przed pójściem na rozmowe), następnie prześledzono moje dotychczasowe doświadczenie itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ;)

Kolejny były

Tylko tyle to znaczy że jesteście nie rzetelną firmą!

Kolejny były

Musieliśmy się spotkać :)

były pracownik

jestem jednym z 20011

Kolejny były

Jak napiszesz kiedy pracowałeś to powiem Tobie czy się znamy :) chyba że nie jesteś był. Co do miejsca to jakieś się znajdzie chętny na Jacka z lodem już jest :) Co do kontaktu z byłymi to do połowy z tych dwudziestu kilku handlowców to mam

kolejny były

Jak sama nazwa mówi BG czyli Będzie Gorzej bo lepiej już było :) Tak czytam sobie i dochodzę do wniosku że tych wszystkich byłych znam, może czas na jakieś spotkanie byłych przy piwie lub grzanym winie.

Jasnowidz

Porzuć ten pomysł i zastanów się nad czymś bardziej konstruktywnym. Firma stoi w miejscu od 5 lat. Nic się tam nie zmienia, oprócz Pracowników!

konkurencja

to niesłychany zaszczyt pracowac u człowieka z taką opinią

inny były

Dowiesz się kiedy podejmiesz prace. Tam ZAWSZE BYŁO WSZYSTKO OK Tak po hamerykańsku.Nie otrzymujesz odp bo wpisy są usuwane co kilka godzin

Jasnowidz

Sorry, że dopiero teraz, ale padł mi dysk w kompie. Pewnie BG Poland wysłało mi wirusa, hehe. Nie wiem czy ma sens pisanie tu czegokolwiek co jest prawdą, bo jest to od razu usuwane. Tak czy inaczej BG Poland pada z końcem listopada, a w magazynie trwa wyprzedaż resztek towaru. Nie wierzycie to spróbujcie kupić czegoś więcej jak karton!!! pozdro

Paul

Jadźka, czytaj posty ze zrozumieniem

tymek

Wspolpracuje z firma od kilku miesiecy. BG ma produkt z najwyzszej polki jakosciowej. Jak ktos umie inwestowac przede wszystkim w siebie to ma mozliwosci rozwoju i zarabiania pieniedzy

ziomol

Na jakiej podstawie legitymują się opinią ''RZETELNEJ FIRMY '' Na podstawie tych wpisów ???

toruńczyk

Nie wiem jak można myśleć o pracy w firmie której nic dobrego nikt nie napisał. Firma ma siedzibę pod poznaniem, więc skąd tle wpisów z Torunia właśnie Czy nie warto byłoby spytać tych co pracowali w bezpośredniej bliskości Wielkiego Szefa ? W dzisiejszych czasach firmy bardzo dbają o swój wizerunek,szczegolnie o opinie ,których tutaj nie brak

łysol

Paweł !!! Wyluzuj !!!Czy nie umiesz czytać po polsku ,tak jak prezes po angielsku ? Masz dwie strony do przeczytania a Ty się pytasz ? Co chcesz wiedzieć zaraz Ci odpowiem

paweł

czy jest ktoś, kto pracował w tej firmie na etat jako przedstawiciel handlowy i mógłby opisać warunki takiej pracy w BG?

olek

jaro umowa o prace? nie sciemniaj, jak juz to zlecenie. po umowie o prace bys nie mogl dla nich pracowac na wlasnej dzialanosci. dzwonilem na poczatku roku i biurze mi powiedzieli, najpierw zlecenie potem dzialalnosc. zrezygnowalem

jasiu

skoro znów rekrutują to zastanów sie czy warto? czy z dobrej firmy ludzie odchodzą? a u nich szukają ciągle i ciągle

paweł

Mam pytanie Firma znów rekrutuje na stanowiska sprzedażowe. Czy warto aplikować ? Pozdrawiam, Paweł

Zostaw opinię o BG Poland Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BG Poland Sp. z o.o.