Opinie o Santander Consumer Bank S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Santander Consumer Bank S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Santander Consumer Bank S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Consumer Bank S.A. w Wrocław

Cleo

O widzę, że cenzurują wpisy. Napisalam kilka minut temu i nie ma. Wiadomo. Najlepiej udawać, że jest świetnie. Ruch w interesie mniejszy, zwalniamy ludzi. Nierealne plany, kiepskie produkty a potem oburzenie, że sprzedaż idzie słabo. Może zamiast robić telewizję firmową przeznaczylibyście te pieniądze na lepsze systemy, które nie lądują się długo i nie są jak że średniowiecza

@Cleo

Cześć. Dziękujemy za Twoją opinię, jednak nie mamy w praktyce zatrzymywania lub usuwania wpisów na GoWork.pl, ponieważ wybieramy otwartą komunikacją z naszymi dotychczasowymi, aktualnymi i potencjalnymi pracownikami i klientami. Kwestię zablokowania Twojego wpisu, niezależną od nas, wyjaśniamy z platformą GoWork.pl. Przywróciliśmy także Twoją pierwotną wiadomość. Co do pozostałej oceny funkcjonowania banku przyjmujemy, że każdy ma prawo do swojego zdania i zakładamy, że poparte jest ono solidnymi argumentami – jesteśmy gotowi do otwartego dialogu z udziałem przedstawicieli naszej firmy – zapraszamy do kontaktu pod adresem eb@santanderconsumer.pl, podając imię, nazwisko oraz konkretny problem, który mielibyśmy pomóc rozwiązać, ponieważ nie chcemy i nie możemy odwoływać się na forum do ogólnie wypowiedzianych, subiektywnych opinii. Jesteśmy przekonani, że te są zupełnie niezależne od innych zaplanowanych w naszym banku działań, takich jak Tydzień Santandera i związana z nim telewizja. To ważne wydarzenie w życiu społeczności Santander Consumer Banku i Grupy Santander, a tym samym naszych pracowników. To czas poświęcony integracji oraz wymianie doświadczeń i inspiracji, do którego każdy ma prawo. Mamy nadzieję, że również zechcesz w nim uczestniczyć. Pozdrawiamy!

HotShot

Proszę, niech ktoś powie coś więcej o stanowisku Doradcy Klienta. Mam za sobą blisko 3 lata pracy w obsłudze telefonicznej i kontakt z klientem nie jest mi obcy, ale nie była to branża bankowości, dlatego mam pewne obawy.

Cleo

Widziałyście. Nie ma podwyżek. Premie ścięte. Zwalniają ludzi. A w telewizję firmową sobie robimy w Santanderze. Może zadbalibyście najpierw o to, żeby nasze komputery działały a nie podczas rozmowy z klientem systemy lądują się czasem po kilka minut. A potem słyszymy, że takie długie rozmowy itd. Może lepiej zadbać o ludzi a nie nagrywać jakieś bzdurne programy. I tak ich nie obejrzę, bo w pracy mam czas na kanapkę i toaletę. Płaćmy ludziom. Dawajmy im godne warunki pracy a nie wydawali pieniądze na takie (usunięte przez administratora)

Aktualność
Kilka tygodni temu chwaliliśmy się tytułem Bank Przyjazny Klientowi, który otrzymaliśmy na podstawie rekomendacji… naszych klientów;) Kochamy zaskakiwać naszych doradców w ponad 330 oddziałach – dlatego podczas wyjątkowego lata postanowiliśmy zaskoczyć ich drobną niespodzianką z tej okazji
Gocha

Ja już zostałam zaskoczona dużo wcześniej kwotą 200 zł dofinansowania do wczasów pod gruszą. Bardzo dziękuję. Ciekawi mnie jaka będzie tym razem niespodzianka.

@Gocha

@Gocha - cieszymy się, że wczasy pod gruszą się przydadzą. Niespodzianka trafiła albo wędruje jeszcze kurierem do wszystkich naszych oddziałów. Z pewnością przyda się nie tylko podczas upalnych dni. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Doradca Klienta

bardzo przyjemna rozmowa, trwała 40 min. Cały stres opadł po chwili, Pani dyrektor uprzejma

1. co wiem o banku santader 2. jakie znam produkty banku 3. czy wiem na czy6m polega praca w banku 4. jak wygląda i na czym polega moja obecna praca

logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
klient

Mieszkania własnościowego też nie mam i umowy na czas nieokreślony. Tego Mariusza z rynku z Wrocławia można zwolnić co współpracuje z Kamilem z Compass Money. W przeciwnym razie zakończy się na areszcie śledczym.

@klient

@Klient - bardzo zaniepokoił nas ten wpis. Santander Consumer Bank nie posiada swojego oddziału na wrocławskim rynku - jednak jeśli sprawa dotyczy nas - nie Santander Bank Polska (d. BZ WBK) - chcielibyśmy ją wyjaśnić. Będziemy zobowiązani za kontakt z nami mailowo pod adresem sm@santanderconsumer.pl - Adam z zespołu Santander Consumer Banku

klient

Bardzo nie uczciwy bank narażający klientów na problemy finansowe. Na moim wniosku kredytowym pracownik dopisał premie której nigdy nie widziałem na oczy. Przez co bank przyznał mi większy kredyt którego nie będę w stanie spłacać. Do tego jeszcze w placówce prosiłem o kartę do rachunku a dano mi kartę debetową. Oczywiście pracownicy też czerpią korzyści im większy kredyt dla klienta tym większą prowizję dostają do łapy.

@klient

@Klient - jeśli sytuacja dotyczy Santander Consumer Banku nie Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) - chcielibyśmy zająć wspomnianą przez Ciebie sprawą. Prosimy, o zwrócenie uwagi, czy na wspomnianej karcie znajduje się logotyp Santander czy Santander Consumer Banku, gdyż w naszej ofercie nie posiadamy kart debetowych. Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem sm@santanderconsumer.pl - postaramy się sprawdzić i wyjaśnić całą sprawę - Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Aktualność
Praca jest ważna, tak jak ważne są możliwości rozwoju i benefity, jakie dzięki niej mamy. . Na co można liczyć w tym zakresie, pracując w naszym contact center we Wrocławiu i Ostrowie Wielkopolskim – zobaczcie sami: https://www.blog.santanderconsumer.pl/poznaj-nas/jakie-benefity-czekaja-w-contact-center,1,29.html
niebieski

Pomimo prośby z mojej strony i zapewnień o przekazaniu informacji zwrotnej (niezależnie od wyniku) po procesie rekrutacji do struktur IT, brak jakiegokolwiek kontaktu. Szkoda tracić 2-4 godziny na proces rekrutacji (na szczęście online), jeżeli potencjalnie zainteresowany pracodawca nie jest w stanie poświęcić kilku minut na email z informacją o negatywnym wyniku i przyczynie takiej decyzji. Porównałbym to do sytuacji, w której kandydat nie przychodzi na umówioną rozmowę.

@niebieski

@Niebieski - wracamy z feedbackiem do kandydatów ubiegających się o pracę w Santander Consumer Banku - banku od kredytów - niezależnie od wyniku rekrutacji. Jeśli proces rekrutacyjny dotyczył stanowiska u nas nie w Santander Bank Polska - odezwij się proszę do nas na adres eb(at)santanderconsumer.pl z informacją, jakiego stanowiska dotyczyła rekrutacja - a na pewno otrzymasz od nas informację na temat stanu procesu rekrutacyjnego, w którym uczestniczysz. Poproszę o to osobiście, Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Aktualność
Zapraszamy na chwilę relaksu… Niezależnie od tego, jak chcesz spędzić piękne sierpniowe dni warto się zainspirować: https://www.blog.santanderconsumer.pl/bank-mozliwosci/poradnik-letniego-relaksu,1,90.html
Burza

Witam. Czy ktoś z pracowników ma informacje czy kierownik oddziału posiada jakieś środki na zakup potrzebnych rzeczy do pracy oprócz oczywiście tych, które można zamówić z lyreco. Np jakieś rośliny, talerzyki czy sztućce.

@Burza

@Burza - wszystko zależy od miejsca, w którym będziesz pracować. Nasze pomieszczenia socialne są dobrze wyposażone, więc raczej nie ma konieczności zakupu talerzyków czy sztućców;) W biurze głównym na naszych pracowników czeka także wiele zielonych roślin, o które dba zewnętrzna firma. Na razie jednak w większości pracujemy zdalnie. Jeśli bardziej szczegółowe masz pytania - chętnie odpowiemy Ci na nie pod adresem eb@santanderconsumer.pl - Adam z zespołu Santander Consumer Banku

@Santander Consumer Bank S.A.

@Burza - uzupełniając moją wczorajszą odpowiedź - w przypadku naszych oddziałów własnych każdy z nich jest wyposażony w czajnik i małą lodówkę. Najczęściej w każdej placówce są dostępne także naczynia, talerzyki i sztućce, z których można skorzystać. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Moż3_pracownik

Cześć Santander, Znalazłem ofertę stażu na stanowisku "cybersecurity" . Niestety dopiero teraz znalazłem tą ofertę i chciałem się zapytać czy stanowisko jest już obsadzone, czy jednak są jakieś szanse na zatrudnienie ? Jeśli nie ma to kiedy prowadzony jest następny nabór? Pozdrawiam

@Moż3_pracownik

@Moż3_Pracownik - w Santander Consumer Banku- banku od kredytów, którego główną siedzibą jest Wrocław, aktualnie nie mamy naboru na stanowiska stażowe związane z cyberbezpieczeństwem. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę kariery - tam na bieżąco umieszczamy informacje o realizowanych naborach: www.kariera.santanderconsumer.pl Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Moż3_pracownik

Cześć Santander, Znalazłem interesująca mnie ofertę stażu u was w placówce na stanowisku "cybersecurity". Czy mogę liczyć na jakiś feedback w związku ze złożoną przeze mnie aplikacja na to stanowisko ? Ile osób szukacie ? Czy to jest jakaś cykliczna akcja ? Pozdrawiam

Klient

Odradzam brania leasingu na auto w oddziale w Swarzędzu.

@Klient

Drogi @Kliencie podejrzewamy, że opinia nie dotyczy Santander Consumer Banku. W naszych oddziałach nie prowadzimy możliwości skorzystania z leasingu. W razie zainteresowania leasingiem zachęcamy do kontaku z doradcami Santander Consumer Banku i Santander Consumer Multirent, którzy znajdą korzystną i przyjazną formę finansowania pojazdu. Więcej: https://www.scmultirent.pl/kontakt - Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Klient
@Santander Consumer Bank S.A.

A na Poznańskiej 49 w Swarzędzu?Tam jest leasing Santandera.

@Klient

@Klient - Santander Consumer Bank i Santander Bank Polska - w tym wspomniany Santander Leasing - spółka powiązana z Santander Bank Polska (d. BZ WBK) - to firmy należące do Grupy Santander, jednak funkcjonujące samodzielnie. Nasz oddział w Swarzędzu mieści się pod adresem Rynek 14. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Kamila

Ten bank to jedna wielka kpina Wczesniejsze bzwbk bylo totalnie lepsze Tzn moja karta konczy ważność, bank bez zadnej zgody wydal mi nowa kartę , na dodatek na adres pod którym nie mieszkam x czasu , dodatkowo pobrał oplate w wysokosci 15zl , przy czym karta "fizyczna"nie jest mi potrzebna bo korzystam z karty mobilnej Aplikacja (usunięte przez administratora) nie da sie zmienic nawet głupiego adresu bez wizyty w banku lub videoczatu*ps nie kazdy ma czas na latanie po bankach lub siedzenie godzinami na video czacie Totalna porazka..

@Kamila

@Kamila - prawdopodobnie Twoja opinia nie dotyczy Santander Consumer Banku - banku od kredytów, gdyż w opcjach kontaktu z nami nie posiadamy opcji videoczatu. W razie problemów z Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) zachęcamy do konaktu z tym bankiem, nalezącym jak my do Grupy Santander, za pośrednictwem strony www.santander.pl Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Były_Pracownik

Oferta pracy kusiła umową o pracę, pakietem benefitów, ubezpieczeniem grupowym. I to jej JEDYNY plus. Koordynatorzy niedoedukowani, niekompetentni w procedurach, o które się ich pyta, a zwłaszcza jak dopytuje się ich o kwestie pracownicze, jak urlopy, świadczenia itp. Dla pracowników bywają agresywni, gdy nie realizują oni założonych planów sprzedażowych. Szybko na szkoleniu orientujemy się, że będziemy pracować opierając się na manipulacji klientem, ponieważ tak powinny się nazywać te ich "techniki sprzedaży". Klienci to już w ogóle inna historia. Ale prawda jest taka, że jakby do mnie bank wydzwaniał setki razy dziennie z propozycją kredytu to też bym była agresywna jako klient. Z pracy wychodzi się z kacem moralnym, psychicznym i fizycznym zmęczeniem, problemami z gardłem bo między połączeniami jak jest minuta przerwy to jest święto. 3 lata nie chorowałam na gardło, a praca tu na CC sprawiła, że na 3 miesiące próbnego, przepracowałam 2, przez poważne infekcje gardła. Po odejściu gardło dochodziło do siebie jeszcze kolejne 2 tygodnie. Zero empatii, wsparcia psychologicznego dla pracowników, na 8 h pracy głosem 2 przerwy po 25 minut. Rozliczanie z każdej sekundy na nieczynnym telefonie, niezależnie co było tego przyczyną. Nie polecam pracy w tym call center. Mnie ten bank zniechęcił do siebie zarówno jako pracodawca, jak i usługodawca - wiem jak traktuje klienta "od kuchni". Dlatego nawet klientem tego banku nie zamierzam zostać.

@Były_Pracownik

Nie wiem, kiedy pracowałaś, ale imho nie było tak tragicznie. Owszem były gorsze dni, ale zawsze między telefonami, zanim "wpadł" kolejny w okresie dużego natężenia miałem jednak tych kilka sekund, żeby móc zwilżyć gardło, a uwierz mi, takiego komfortu nie miałem pracując w pewnej dużej firmie windykacjnej na "U" , nie będę podawał nazwy. Ale zdarzały się dni, czy godziny, kiedy ruch był w normie, i mogłem zamienić parę słow, czy zdań, z koleżanką/kolegą siedzącą obok. No niestety, decydując się na pracę w CC trzeba się z tym liczyć, że pracujemy głosem zazwyczaj więcej od nauczycieli, najlepiej mieć tego świadomość już przy wysyłaniu CV-ki. Pozdrawiam serdecznie.

@Były_Pracownik

Zazdroszczę dwóch przerw po 25 minut. U nas jedna 15 ????

Nick123

Szukam i informacji odnośnie doradcy klienta/kasjera w placówce. Wysokość zarobków i widełki co do premii. No i oczywiście faktyczny zakres obowiązków.

pracownik SCB
@Nick123

Firma aktualnie przechodzi restrukturyzację i ogłosiła zwolnienia grupowe. Oferty pracy dotyczą głównie oddziałów partnerskich, w najblizszym czasie będą również zatrudniane osoby w scb na stanowisku tzw. dordadcy mobilnego i ich zadaniem będzie wsparcie oddziałów z brakami personalnymi. Po wakacjach na 99% osoby już nie będą potrzebne i pójdą do zwolnienia, umowa nie zostanie przedłużona. (bo gdyby firma potrzebowała pracowników to nierobiłaby zwolnień grupowych) Kokosów się nie spodziewaj, bo jest to bank, który prawdopodobnie najmniej płaci( z reguły najniższa krajowa + kilkaset złotych premii), a jak trafisz pod franczyznę to jest jeszcze gorzej, wiadomo, że prywaciaż chce zaoszczędzić na wszystkim i ewentualne premie wypłaca pod tzw. stołem. uwierz, że w tej firmie są odoby z długim stażem i gdyby nie to, że najniższa krajowa poszła do góry to te osoby nie dostałyby żadnej podwyżki. Zakres obowiązków to sprzedaż kredytu + 7 ubezpieczeń na, które jest bardzo duże ciśnienie. Niby sprzedaż ubezpieczeń jest bardzo "transparentna" (cudzidłów nie jest przypadkowy) Dodatkowo dostajesz bazę tzw. oddzwaniacza i masz do wykonania z reguły kilkadzisiąt telefonów sprzedażowych, a od niedawna doszły również tel z windykacją. Taj więc jest co robić...

@Nick123

@nick123 - odezwij się do nas na adres eb(małpa)santanderconsumer.pl postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące konkrentnej rekrutacji, która Ciebie interesuje. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

bez narzekania

Po prostu czytam tu opinie i nie wierzę. Wszyscy narzekają na Santandera. U mojej żony powiesili kartkę jak myć ręce i tyle. Żele antybakteryjne, rozsadzanie, praca zdalna, skrócone godziny pracy... zapomnijcie. Nikt nie płaci za nadgodziny, bo ludzie się boją, że pensji nie dostaną jak nie wyrobią planu. Pensji nie premii. To chyba czas, żeby nie narzekać. Wiadomo. Taka praca. Ale i tak od dawna mamy o niebo lepiej niż u innych prywaciarzy

a jak tam obecna sytuacja w cc we wrocku, pewnie już duża panika? tyle ludzi w jednym miejscu i zarazków, a nic nie robią oprócz zamontowania płynu odkażającego ręce...

@:)

@ ;) - dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Na bieżąco postępujemy zgodnie z wytycznymi zgłaszanymi przez odpowiednie służby i Grupę Santander. Na bieżąco informujemy naszych pracowników o wszelkich ustaleniach w tej sprawie. Pomocą służą także bezpośredni przełożeni, specjalny alias, na który można zadawać pytania w tej kwestii, czy specjalna sekcja w Intranecie - gdzie znajdują się wszystkie aktualne informacje. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Pedros
@:)

Robią, ogłosili nadgodziny. Serio.

@:)

@ ;) W Santander Consumer Banku wdrażamy rozwiązania zgodne z zaleceniami odpowiednich służb. Na bieżąco informujemy też pracowników o działaniach profilaktycznych, jakie mogą podejmować w swoim miejscu pracy i poza nim. Szczegółowe informacje są przekazywane na bieżąco m.in. za pośrednictwem maili czy w dedykowanej zakładce w Intranecie. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

@Pedros

@Pedros - pamiętaj proszę, że wszyscy pracownicy Santander Consumer Banku wykonują swoją pracę z myślą o klientach, natomiast działania podejmowane przez firmę są zgodne z zaleceniami władz i służb. W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu z Twoim przełożonym, zadania pytania na specjalnie utworzony alias wewnętrzny, czy odwiedzenia dedykowanej strefy w Intranecie. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Ewwwe
@:)

Ogólnie w końcu ktoś o nas zadbał. Rozsadzili nas po różnych piętrach wiec nie ma tragedii. Oby tylko żel do dezynfekcji się szybko nie skończył xdd. Ogólnie spoko jest, ale dużo klientów dzwoni na infolinie bo niektóre oddziały są zamknięte. Poki co pracujemy normalnie.

Nickto

Było naprawdę fajnie. Jeden z lepszych pracodawców. Przepracowałem ledwie kilka miesięcy przy wsparciu kredytów w CC, ale już było widać, że nie stoi się tam w miejscu. Zaliczyłem warsztaty service design, można było zgłaszać propocyzje, rozwiązania, korpo, owszem, ale z ludzką twarzą, bez "zamordyzmu" Teraz widzę lecą hejty, że brakz abezpieczenia przed koronawirusem. Już za mojej kadencji , kiedy wirusa nie było po wyjściu z toalety (dotknięciu klamki) były dozowniki ze środkiem dezynfekującym. Do tego można doliczyć programy typu "dzielmy się wiedzą" , jakieś badania tkanki tłuszzczowej bezpłatnie, rozdawanie drzewek, wspaniałe wycieczki za grosze dofinansowywane z socjalnego i naprawdę fajną atmosferę, to nie ma co narzekać. tutaj wymieniłem parę rzeczy, tak na szybko, ale generalnie cały czas coś się działo, możliwości były realne. Od razu uprzedzając ewentualne komentarze: Nie. Nie pracuję w HR Santandera i nie pracowałem. Ale polecam.

@Nickto

a, z tych drobnostek zapomnaiłem jeszcze dodać o fajnym szkoleniu z Nordic Walking z pro trenerami, bardzo miło wspominam, do tej pory mam koszulkę :) było tego naprawdę sporo :)

tralala
@Nickto

Bredzisz... aż się słabo robi. Kłamać trzeba umieć...

....

ockniecie się dopiero kiedy ktoś z cc zachoruje ale wtedy będzie już za późno....

@....

@..... zgodnie z zaleceniami służb zachęcamy do przestrzegania ich i tym samym dbania o bezpieczeństwo własne i innych współpracowników. Dla wygody naszych pracowników o wszelkich działaniach informujemy m.in. drogą mailową. Przygotowaliśmy też specjalną zakładkę w intranecie. Adam z zespołu Santander Consumer Banku

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Consumer Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Santander Consumer Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Consumer Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Consumer Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Santander Consumer Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Santander Consumer Bank S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Santander Consumer Bank S.A.
1.6/5 Na podstawie 562 ocen.

Santander Consumer Bank S.A.