DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Eat

Odradzam nowym pracownikom dział pick i stów

Muzyka

Kto zajmuje się muzyką na hali? Można dodać więcej utworów?

Buty

Buty pracownicze są strasznie niewygodne,nogi są po chodzeniu w nich powykręcane,robią się bąble,odparzenia. Dużo ludzi myśli o zmianie pracy głównie z tego powodu. Jak mamy pracować szybciej i wyrabiac normę skoro każdy krok boli ? Wkładki nic nie dają. Ludzie do pracy chodzą w bandażach i plastrami na nogach. Można się nabawić choroby z tego powodu. Kiedy będą nowe buty ? Widzicie że pół firmy kuleje dajcie wygodniejsze buty albo możliwość pracy w swoich.

@Buty

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Zweryfikujemy informacje. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Nowa
@Buty

Zgadzam się w 100%. Pracuje tam od niedawna, praca jest strasznie utrudniona przez ból stóp który jest nie do wytrzymania

@DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Dlaczego jedna zmiana.np Green 2 ma.az 8 dni pracy pod rząd na.14 dlaczego nie ma wolnego dnia po np 5 dniach na.14 .Dlaczego zmiany Red i Blue mają po 19 dni pracy a cztery grupy Green mają po 21 dni pracujących w listopadzie Dlaczego tak jest .Proszę o odpowiedź

Dzień dobry. Zapraszamy do działu HR na rozmowę dot. grafiku. Pozdrawiamy

M
@Gość

Blue 2 w listopadzie maiło 2x po 7 dni bez przerwy. Dopiero w grudniu było lżej.

Twoj Wróg i Pan

Praca miła,fajna,przyjemna... Lecz zwalniaja ludzi po prawie po roku - wymyslaja sobie powody,i KASA $ sie Musi zgadzac. I własny Lider swojego działu okłamuje ludzi,twierdzac ze to nie od niego zalezy lecz od "Góry i W-wy" ... (usunięte przez administratora)... Bo to zalezy tylko i wyłacznie od Lidera działu.(Kłamie w żywe oczy) a gdy Lider swego działu zwalnia pracownika to nie idzie Lider sam tylko jakas swoja podpore - bo sie boi rozmowy z pracownikiem sam na sam i bierze kogos innego jako "podpore" Sie zastanawiam czy zeczywiscie gdyby "Góra" kazała Liderowi wejsc z przepasc ognia to czy by lider by to zrobil? Traktuja ludzi jak WIĘŹNIOW - zero telefonu,zegarkow,naszyjnikow,o byle lisc w bidonie sie czepiaja,patrza w bidon czy nie jest napoj kolorowy. Ochrona to(usunięte przez administratora)...Odpoczatku powstawania DHL byla dla mnie 1 wielkim MINUSEM to jak nas zaczynali traktowac. Na poczatku bylo fajnie - ale rygor pracownikow i ludzi z bióra i BHP-owców był tragiczny. Oraz zmuszano zimą znas do (usunięte przez administratora) zakladajac(usunięte przez administratora) ktora (usunięte przez administratora) daje. Te maski nosza lekarze a nie pracownicy DHL. ***** *** tyle moge powiedziec 8 gwiazd - (usunięte przez administratora) i cale wasze (usunięte przez administratora) myslenie zeby tylko ludziom utrudnic i okłamywac tak jak Lider Działu STOW... Odradzam juz te firme i przejrzalem na oczy ze tam jest i bedzie co raz gorzej. Nieszanuja pracowikow i ich pracy po roku gdyz jako 1-pierwsi przyszli do DHL...Od poczatku powstawania DHL mialem złą opinie i negatyne zdanie. Wreszcie poczulem ulge :) odchodzac z tego (usunięte przez administratora) po roku - Odradzam tym co tam chca pracowac. Nie dajcie sie ogłupic ze bedzie "fajnie i milo" gdyz wasz lider np.: Stow was okłamuje... tyle mojej opini.

Bezbłędny
@Twoj Wróg i Pan

Cześć (usunięte przez administratora). Ale cie to boli o matko . Idzie cie wyczuć po tych twoich błędach ortograficznych i po STOW :) zabawne , ze nawet nie potrafisz tego ukryć . Ty serio jesteś w (usunięte przez administratora). Nie masz zielonego pojęcia jak się odprawia pracowników. Lider nigdy nie może być sam. Musi być na to druga osoba jako świadek całej inicjatywy. Poza tym chłopie nie miałeś tygodnia bez wpadki. Wiec weź otrzyj łezki i przestań wylewać żale na różnych forach bo twoje zachowanie jest (usunięte przez administratora)..

Doris123
@Twoj Wróg i Pan

Święte słowa

Elf
@Doris123

Ma sie dlugi palec do lokcia Wiadomo kto pisal kto odpowiadal i lizus wiadomo kogo

Rekrutacja całkiem spoko, na początku rozmowa telefoniczna a potem rozmowa z trzema managerami on line.Wspominam ją miło ,aczkolwiek nie miło sie zakończyła bo pracy nie przyjęłam. Okazało sie po złożeniu cv Pani HR z DHL zadzwoniła do mojej bieżącej pani prezes i poinformowała ją, ze chce zmienić prace. Okazało sie ze są koleżankami. Pracy nie przyjęłam bo oczywiście doszło to do mnie, wiec uważam ze jeśli na takim poziomie jest dział HR bez profesjonalizmu i anonimowości informuje twojego pracodawcę, ze aplikujesz do nich to nie ma tam czego szukać .Ofertę otrzymałam, nawet bardzo interesującą ale podziękowałam. Co sie później okazało z mojej pracy po 2 miesiącach zostałam zwolniona pomimo doświadczenia i nienagannej postawy ( szukałam pracy będąc u nich i za to mi podziękowali)Uważajcie wszyscy którzy aplikujące do DHL Żerniki bo HR nie patrzą na zasady rekrutacji tylko ważniejsze jest dla nich telefon do koleżanki u której pracujesz. Jak sie okazuje świat jest mały i takie rzeczy mogą sie zdarzyć ale pod żadnym pozorem takie informacje nie powinny wypłynąć , poza pokój HR Żerniki.Zgodnie z prawem kontaktowanie sie bez zgody pracownika z poprzednimi lub obecnymi pracodawcami może stanowić naruszenie dóbr osobistych pracownika i bezsprzecznie stanowi naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych. Wiec uważajcie przyszli aplikanci o dwa razy się zastanówcie. Ja się cały czas zastanawiam czy nie oddać tej sprawy gdzie trzeba.

Nie mam pytań w zasadzie może jedno, gdzie wasz profesjonalizm i kompetencje w dziale HR?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Magazynier.

Miala być dodatkow przerwa 15 minutową dla Greenow zs najlepsze wyniki na picku w czasie pick time.ale nas (usunięte przez administratora) co myślicie drodzy pracownicy .Oni obiecali a z dodatkowej przerwy nie.ma i nie będzie teraz wiecie jak macie pickowac w czasie pick time.nie jak najwięcej tylko jak najmniej

Były
@Magazynier.

Proponuje zgłosić się do osoby, która ci to obiecała i przegadać problem. Jaka dodatkowa nagroda dla Grenów ? Za najlepszy pick .... ?

Gość.

Dzień dobry mam pytanie do działu HR kiedy.zostana zlikwidowane.weekendy z.grafiku

Ajla..
@Gość.

Również podpinam sie pod to pytanie ? 6 dni pod rząd do pracy zaczynając od weekendu, tak ułożony grafik a pracy nie potrafią zapewnić tylko brać urlopy, Śmiech na sali. Ludzie mają tracić urlop tylko dlatego że Firma nie wie co z ludźmi robić. a wystarczyło by pracować od poniedziałku do piątku... EH..

Wiola

Robota w magazynie jest jest jaka jest każdy widzi ale pracować gdzieś trzeba .Grafik jest tnajgorszy dla Greenow a zwłaszcza Green 2 dlatego żeby pracownicy musieli brać urlopy nawet jak nie potrzebują bo 23 dni w grafiku powoduje że pracownicy są wyczerpani ale co jedni mają 23 dni w grafiku jak Greeny a Blue i Redy 21 albo nawet 19 tak to już niestety . Zarobki te same mimo że jedni pracują więcej dni a inni mniej .Obiady nadają się dla zwierząt w schronisku nspewno nie dla ludzi .Ogólnie firma beż przyszłości. Najgorszy pick chodzi się z siatkami z Ikei brak słów

Elf
@Wiola

K.
@Wiola

To nie ma już koszyków z Biedronki? XD

lolkin
@K.

koszyki z biedronki to towar luksusowy, jest ich tylko kilka sztuk, wiec ludzie chowają je gdzieś w alejkach, żeby nikt przypadkowy nie dostał, albo 10 min przed początkiem zmiany latają już i zabierają osobom kończącym zmianę, to jest śmiech na sali, walka o ogień trwa:D

M

Ciekawi mnie, czy wszyscy tak ochoczo byście wypowiadali się na temat pracy na forum w realu? Bądź na grupach na Facebooku?

ptajaca

Moja karta na obiad albo znowu nie działa dodaje złotowe i nic ide na obiad a Pani mówi karta nie działa znowu chcesz zapłacic a ona mówi kierownik nie pozwala i głodna

Święta 2022/2023

Boże Narodzenie to spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Życzę Wam abyście w te święta zyskali magiczne wspomnienia, które przetrwają całe życie. Wesołych Świąt dla Ciebie i twojej rodziny pracowniku DHL !! Pamiętaj że Praca jest tylko wyborem nie przymusem i z Nowym Rokiem postanów czy Wybór był dobry czy był to błąd. Co do komentowania powiem jedno: "Dobrym wszędzie dobrze będzie A złym wszędzie kwas" A.Mickiewicz.

Mniej milcząca ważność

Napiszę to tylko raz i nie będę z nikim dyskutować . Za przyjmowanie przez liderów pierniczków i bzdur od (usunięte przez administratora) żeby nie mieli wózków tylko robili (usunięte przez administratora) ja to załatwię to jest zakład pracy a nie kawiarnia znam prezesa tej firmy i wysokich ludzi miarka się przebrała bo mają być wszyscy traktowani równo !! Mentorom i liderowi (usunięte przez administratora) coś się pomyliło w głowie !!

Q
@Mniej milcząca ważność

Nic z tym nie zrobisz niestety

Ktoś
@Mniej milcząca ważność

Nieźle się (usunięte przez administratora) na tym magazynie. Zweryfikujcie(usunięte przez administratora)bo podobno niezłe rzeczy odwala, czego lider nie powinien robić :) Problem w tym,że ludzie się boją i godzą na takie karygodne zachowanie.(usunięte przez administratora)przerywają pracownika wózki lepsze po 200 sztuk i dają swoim (usunięte przez administratora) ( (usunięte przez administratora) osoby z klatki, a reszta ma mieć po 20 sztuk na wózku, to jest sprawiedliwość? To jest chore, osoby które chodza na klatkę niby czym się wyróżniają od innych? Tylko tym,że skarżą na swoich znajomych z pracy, tym że podsłuchują i waruja na każde zawołanie liderów i im się próbują przypodobać. To przykre co się dzieje tam, ludzie długo tego nie wytrzymają, a wielu osoba na pewno nie przedłuża umowy w styczniu, przez ten przemiał nienawiści. Jak można szybko i łatwo kogoś skreślić...

Ktoś

Cały (usunięte przez administratora) to nie porozumienie. (usunięte przez administratora) Wszyscy mają coś za uszami, ale karma szybko wroci, polecam poczekać.

@Q

Jestem udziałowcem tej firmy zobaczymy . Mogę ci tu opisać co widziałem na kamerach . Napiszę tyle że jest burza bo widać jak mentor wyrywa skaner na piku pani która miała 261 paczek na złoto i kolczyki i kasuje wózki !!! Koniec zabawy do zobaczenia po świętach !!

Mniej milcząca ważność

Wiem i dużo wiem . (usunięte przez administratora)a wolne teraz mój przyjaciel prawnik który jest głową panstwa też i ma udziały w firmie DHL wykonał telefony do przyjaciół wyższych stołków i po świętach posypią się głowy dużo mogę i jestem bardzo wysokim progiem . Też mam tam udziały w DHL nie może być tak że wyrywane są skanery pracownikom przez mentorów i kasowane wózki na 261 paczek . Odpisałem komuś wcześniej bo twierdzi że nic z tym nie zrobię bo nie wie kim jestem i co mogę hahaha :) proszę się nie martwić ja dyrektor i moi przyjaciele już wiedzą że nie macie wózków a kilka dostaje jedna osoba dozobaczenia po świętach !! To nie jest jedyną skarga a szare myszki mają wtyki w waszej firmie jedną z wtyk jestem ja . Za mało w kamery jest ostrzone jak myślisz skąd wiem że mentor wyrywa skanery i kasuje wózki ? Czekam aż DHL to przeczyta i mi odpowie co to ma być !! Kończę zabawę

Sara
@Ktoś

Jak coś Ci się nie podoba to się zwolnij.

Byly
@Mniej milcząca ważność

Pracowałam na tym magazynie i byłam osoba funkcyjną . Ale zawiść ludzi jest bezlitosna . Z Liderów mile wspominam (usunięte przez administratora) . Widzę,ze nic się nie zmieniło można rzec , ze się gorzej zrobilo

Kropka
@Sara

Ty się możesz zwolnić ;)

Sara
@Kropka

Nie bądź za mądra. Mi pasuje ta firma, a jak komuś nie to Nara!!! Nie potrzebujemy na magazynie przedszkolaków ????

Cent

Szkoda że nagrań tu nie można wstawić wszystko wiemy pismo jest wysyłane na kadry niektóre osoby za mocno się panoszą kolega ma rację niestety który tu pisze komentarze . Nie może tak być jest to niedopuszczalne . Będziemy pisać tutaj publicznie (usunięte przez administratora)

Nieżyczliwo-niesympatyczny

Odradzam wszystkim ktorzy chcą tam pracowac. Bardzo zle traktuja ludzi,zero organizacji. Okłamują ludzi w żywe oczy. Przy wychodzeniu do domu ganiaja do "skanowania" (usunięte przez administratora) Pracowalem tam ponad rok. Byla liderka pewnego dzialu kłamała mnie w zywe oczy ze to nie od niej zalezy czy chce takiego pracowanika czy nie ze to zalezy od bióra i W-wy... (usunięte przez administratora) Takze ODRADZAM TAM PRACOWAC.

Kto wymyślił jakieś durne 5 pytań na które trzeba odpowiedzi udzielić liderowi czy to jest jakieś przesłuchanie jak w sądzie, nikt nie ma prawa nikogo zmuszać.. bo na pewno nie będę z siebie robić błazna

ted
@000

nie musisz już nim jesteś wypisując takie głupoty (:)

ted

co zabolało (usunięte przez administratora) idź ulice zamiataj jak się tobie nie podoba

Nelson

Onaion
@000

Nie jestem w temacie ale co to za pytania? Pracowałam dość niedawno i nie było?

Pęcherz

Widzę, że wiele wpisów zostało usuniętych. Pracowałem pół roku i nie polecam patrząc na wszystko - pik porażka, norma i liderzy, area manager. Wszyscy wywyższający się a całego dnia nigdy na piku nie przepracowali nigdy wiec nie wiedza jak jest ciężko. Zwalnianie z dnia na dzień, ogółem porażka. Każdemu kto szuka pracy - odradzam. Na pewno znajdzie się coś lepszego.

Amator

Witam! Po jakim czasie DHL przyjmuje z agencji na siebie? Czy można się samemu starać o przejście na firmę? Pozdrawiam

@Amator

Dzień dobry, proszę o kontakt z agencją aby przedstawiła zasady lub o podejście do działu HR. Pozdrawiamy

@Amator

Po 12 miesiącach ale prędzej wylecisz ljak nie będzie pracy

Amator

Dzięki za szczerą informację

Johny
@Gość

To fakt mają tam prężnie działające biuro podróży

Czytając komentarze nigdy nie zdecydowała bym się na przyjście do pracy, lecz postanowiłam spróbować. Od pierwszego dnia BHP mieliśmy super osoby które wprowadziły nas we wszystko, następnego dnia zostaliśmy podzieleni na mniejsze grupki, mentorka którą otrzymała moja grupa była przecudowna! Super podejście dla nowych osób, nie było owijania w bawełnę tylko od początku do końca pełne określenie obowiązków, pomimo tego że mentorka powtarzała cały czas praktycznie to samo dla każdej grupy to nie wywyższała się swoim doświadczeniem tylko po prostu do każdego podchodziła indywidualnie nic innego niż podczas szkolenia nie doświadczyliśmy oprócz oczywiście szkolenia na inny dział jeśli nie było pracy na naszym obecnym. Liderzy z mojego działu jak najbardziej z super podejściem do swojej "drużyny", jedyny minus to ochrona która traktuje ludzi z pogardą nic wnieść nie można bo od razu jest problem, jeśli nie masz zaświadczenia od lekarza aby wnieść leki itp to tego nie wniesiesz lub będziesz przeszukiwany co zmianę! A więc najlepiej w tej nerce nic nie trzymać bo nawet do landrynek się doczepia, taka rola ochrony, niektórzy mentorzy którzy robią szkolenia na inny dział to po prostu robią to aby odpękać swoje, nie rozumieją że nie każdy mówi w języku polskim i rozumie wszystko co się mówi.. będąc na piku zrozumiałam że ten system jest bardzo dziwny pomimo doświadczenia na piku wymiękkłam, potrafiło rzucać co alejkę od początku po koniec i spowrotem aby pójść na środek! Coś strasznego ! Lecz da się i to zrozumieć ponieważ firma w Żernikach nie istnieje aż tak długo aby było tam wszystko idealnie Podziwiam osoby z piku. Jeszcze raz chwale obie mentorki z stow! Więcej takich osób.

Czikits

Na której zmianie takie fajne mentorki? Red blue czy green?

Seba

Podaj jaka zmiana, to zweryfikujemy

@Czikits

Z pewnością nie na RED !!!

Bfff
@Czikits

Orange :D

Nock

Pracowałem rok i uważam ten rok za stracony...

Magda

Witam. Wiadomo kiedy będą wypłacane świadczenia świąteczne?

@Magda

Dzień dobry. Informację będą przekazywać liderzy podczas odprawy. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Ex

mei
@Ex

Do tego każdy weekend nie do wiary

mei

zimno na magazynie bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. - Żerniki

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 28 to opinie pozytywne, 129 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.