Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Opinie o Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Marlena

Pravodawca jest bardzo skąpy jeżeli chodzi o inwestowanie w pracownika. Wynagrodzenie w granicach minimalnej, i o ile jeżeli to mała firma to jestem w stanie zrozumieć taką płace, ale kancelaria zajmuje się najbardziej rentownym tematem na polskim rynku prawnym. Dodatkowo ciągły monitoring i praca z wątpliwej jakości przedstawicielami od odszkodowań. Nie polecam.

@Marlena

Dziękujemy za Pani opinię oraz za poświęcony czas, by ją wyrazić. Przewidujemy mieszany model wynagrodzenia, na który składa się: wynagrodzenie zasadnicze i wynagrodzenie zmienne - oparte o system premiowy Wynagrodzenie zasadnicze jest uzależnione od doświadczenia, zajmowanego stanowiska oraz stażu pracy. W przypadku wynagrodzenia zmiennego opartego o system premiowy, jest on uregulowany w regulaminie. System premiowy nie obejmuje pracowników na okresie próbnym, którzy dopiero wdrażają się w pracę w naszej firmie. Kontrola pracy pracownika jest przeprowadzana okresowo, w tym w zakresie poprawności uzupełnienia systemu operacyjnego, z którego korzysta Kancelaria w prowadzeniu spraw.

Bożena
@Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Dzień dobry, ile trwa okres próbny w Kancelarii? Jaka umowa proponowana jest po okresie próbnym?

@Bożena

Pani Bożeno, okres próbny w naszej Kancelarii trwa 3 miesiące niezależnie od stanowiska. W zależności od rodzaju umowy oraz zajmowanego stanowiska proponowana jest umowa na czas określony bądź nieokreślony.

Tomasz
@Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Ile płacicie Państwo na okresie próbnym? Chciałbym poznać konkretne widełki wynagrodzenia. Myślałem o tym by aplikować, ale jak przeczytałem tyle opinii o słabych zarobkach to pewnie zostanie mi zaproponowane wynagrodzenie minimalne. Szkoda czasu na rekrutację.

Julka

Jestem po dwuletniej przygodzie z tym pracodawcą. Nie wiem dlaczego tyle czasu tam spędziłam, podwyżkę dostałam jedynie wtedy gdy wzrastała ustawowa płaca minimalna. To nie jest normalne w pracy która wymaga prawniczych umiejętności. W sklepie jako sprzedawca więcej bym zarobiła niestety.

@Julka

Właśnie to mnie irytuje, człowiek po trudnych studiach, a dostaje nędzne wynagrodzenie.

Marco
@Julka

Smutno na to się patrzy. Nadal po tylu latach w tej kancy słabe zarobki widzę. Nie pozostaje wam nic innego tylko zmienić pracę moim zdaniem, bo na podwyżki nie ma co liczyć.

Klaudiusz

Witam, przepracowałem w tej kancelarii dobrych kilka miesięcy i mam wyrobione zdanie. Z perspektywy pracownika - prawnika niestety nie wygląda to najlepiej. Bardzo niskie zarobki nie pozwalające na zwyczajne życie w dużym mieście jakim jest Wrocław. Pensja minimalna za pisanie pozwów i reklamacji. Spory rygor - wielokrotnie byłem świadkiem dyscyplinowania i kontrolowania pracownika przez menagement w sposób niemal rodzicielski. Nagrodą za ponadprzeciętnie wykonywaną pracę jest jej dokładanie. Ogólnie zapiernicz i brak satysfakcji z wykonywanej pracy. Byłem świadkiem sytuacji, kiedy osoby były wzywane na przysłowiowy „dywanik” za nietypowy ubiór lub zbyt częste przemieszczanie się po biurze na papierosa. Raz jedna z pań menagerek zabroniła wychodzenia na papierosa na czas wykraczający ponad przerwę jednocześnie przy wszystkich mówiąc, ze na kawę do kuchni można chodzić ile się chce. Ogólnie gołym okiem widać brak szkoleń menagementu odnośnie relacji z pracownikami. Człowiekowi na koniec każdego dnia odechciewało się żyć i sądzę, że nie jest to odosobniona opinia. Nie polecam pracy w tym miejscu

Ukwiał
@Klaudiusz

Pełna zgoda z tym rygorem. Siedzisz jak na szpilkach i czujesz oddech na plecach. Nikt nie zauważy Twojego dobrego wykonywania pracy tylko czekają na Twój błąd, potknięcie, aby Cię zjechać. Widocznie taka „kultura” pracy.

Patryk
@Klaudiusz

Oj tak, potwierdzam, nawet nie można było spokojnie wyjść na papierosa.

Cześć, przyznam, że nie wiem skąd te negatywne opinie. Pracuję w kancelarii od ok 4 lat. Absolutnie nie narzekam na wynagrodzenie- ani na to podstawowe ani w zakresie premii. Atmosfera w firmie jest świetna- co chwila jakieś wyjścia i imprezy integracyjne. System monitorowania - owszem jest, ale nie taki jak go opisują niektórzy. W moim zespole kierownik sięga po analizy pracy jedynie w momencie gdy dana osoba nie wykonuje swoich obowiązków lub są jakieś skargi… Ja do pracy przychodzę na pełnym relaksie. A co najbardziej uwielbiam w tej firmie to hybrydowy system pracy (praca z biura jak i zdalna) i ogromy przedział czasowy, w którym mogę pracę zacząć danego dnia- dzięki temu praca „nie przeszkadza” w innych aktywnościach i dostosowuje godziny pracy pod inne obowiązki i przyjemności. Ogólnie - serio ludzie polecam ????

Radca Prawny

Bardzo swobodna rozmowa, miła atmosfera.

Pytano mnie o doświadczenie, ale mój brak doświadczenia w podobnych sprawach nie był żadnych problemem. Rozmawialiśmy o mnie, jakim jestem człowiekiem, co mnie interesuje poza prawem. Od początku miałam wrażenie, że chcą sprawdzić głównie czy się po ludzku polubimy i czy będzie nam się dobrze współpracować.

Wojciech

Tragiczne warunki pracy w tej kancy, zarobki też śmiechu warte. Poszedłem teraz do korpo i płacą normalnie a nie ma takiego obciążenia obowiązkami pracownika.

Jak się pracuje z ludźmi z Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.?

Witam

Średnio. Masz 20% szans na trafienie wyrozumiałego kierownika i 40% na współpracujący i wspierajacy Team. Pozdrawiam.

Dziękujemy za Pani/Pana zapytanie oraz za poświęcony czas, by je wyrazić. Kwestia poruszana w postawionym pytaniu podlega ocenie subiektywnej danej osoby, która w żaden sposób może być nie miarodajna, gdyż każdy z nas jest inny i może inaczej postrzegać inne osoby w zespole. W Kancelarii staramy się budować przyjazną atmosferę pracy dla każdego opartą na wzajemnym szacunku oraz stałej poprawie warunków pracy. Ponadto nasze zespoły procesowe zawsze mogą liczyć na wsparcie naszego Zespołu Wsparcia Merytorycznego.

@Witam

Dziękujemy za Pani/Pana subiektywną opinię oraz za poświęcony czas, by ją wyrazić. Na każdym poziomie naszej struktury organizacyjnej staramy się stale poprawiać jakoś i warunki pracy, w tym również budowanie odpowiedniej atmosfery pracy. W ostatnim czasie powstała nowa dedykowana skrzynka mailowa dla pracowników i współpracowników Kancelarii, za pośrednictwem której można zgłaszać swoje propozycje usprawnień, w tym również organizacji pracy, do skorzystania z której zachęcamy.

Współpracownik

Super. Chętnie pomagają we wdrożeniu i na późniejszych etapach pracy. Każdy w zasadzie chętnie dzieli się doświadczeniem, wzorem pisma, pomysłem na rozwiązanie Twojego problemu. Mamy grupy na komunikatorach i wymieniamy się informacjami i wzajemnie pomagamy.

była pracownica

Pracowałam tu około roku. Wynagrodzenie kiepskie, raczej nieodpowiadające zawodowi prawnika. Jakaś dziwna obsesyjna inwigilacja pracowników ze strony pracodawcy, byłam w ciągłym stresie z tego powodu. Nie jest to normalne z całą pewnością.

@była pracownica

Dziękujemy za Pani opinię oraz za poświęcony czas, by ją wyrazić. Każda opinia jest dla Nas istotna i daje nam możliwość poprawy jakości i warunków pracy w naszej Kancelarii. W kwestii wynagrodzenia jest ono uwarunkowane zajmowanym stanowiskiem, doświadczeniem oraz stażem pracy w naszej Kancelarii. Będziemy wdzięczni za przesłanie rozwinięcia swojej opinii w zakresie kontroli pracy wykonywanej przez pracownika na rzecz pracodawcy, do której ma Pani zastrzeżenia. Wskazujemy, że okresowe kontrole mają na celu weryfikację działania zgodnie z obowiązującą procedurą, a także poprawności uzupełnienia systemu operacyjnego, z którego korzysta Kancelaria.

była pracownica
@Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Wśród metod inwigilacji mogę wymienić: - sprawdzanie korespondencji między pracownikami - sprawdzanie liczby kliknięć myszką i naciśnięć klawiszy na klawiaturze komputera - zdalne podglądanie na bieżąco ekranów komputerów pracowników, w tym również jednocześnie kilkunastu pracowników na raz (monitoring podobny do takiego jaki jest stosowany w sklepach czy centrach handlowych)

Czesław
@była pracownica

Miałaś zainstalowany specjalny program który monitorował liczbę kliknięć myszką i klawiaturą? Byłaś o tym poinformowana przy przyjęciu? Potem musiałaś się z tego tłumaczyć szefowi albo byłaś rozliczna przy wypłacie?

Wojciech
@Czesław

W pracy są zainstalowane monitoring pracy. Nie ocenia się jakości i rezultatów pracy a ilość kliknięć. Najważniejsze, że pracownik przetrzyma klienta, który dużo wnosi do skarbonki zarządu ale nic w rezultacie nie przypada na lepszy wynik pracownika. Dodatkowo, wątpliwe jest czy tajemnica radcowska jest przestrzegana. Dziwne, że OIRP ani ORA w tej sprawie nie interweniuje. Pozdrawiam.

Czesław
@Wojciech

No ale pracodawca uprzedza o tym monitoringu jak przyjmuje do pracy czy dopiero po podpisaniu umowy pracownik się o tym dowiaduje? Wcześniej ktoś napisał że nie inwestuje się tu w pracowników. Szkoleń też nie ma czy tylko chodzi o niezbyt wysoką wypłatę?

@Wojciech

Dziękujemy za Pana opinię oraz za poświęcony czas, by ją wyrazić. Każda opinia jest dla Nas ważna. Przewidujemy mieszany model wynagrodzenia, na który składa się: wynagrodzenie zasadnicze i wynagrodzenie zmienne - oparte o system premiowy. Wynagrodzenie zasadnicze jest uzależnione od doświadczenia, zajmowanego stanowiska oraz stażu pracy. W przypadku wynagrodzenia zmiennego opartego o system premiowy, jest on uregulowany w regulaminie. System premiowy nie obejmuje pracowników w okresie próbnym, którzy dopiero wdrażają się w pracę w naszej firmie. W naszej pracy oceniamy jej jakość, zaangażowanie w prowadzone sprawy oraz całokształt pracy pracownika, w tym jego współpracę w ramach zespołu. Wskazujemy, że okresowe kontrole mają na celu weryfikację działań zgodnie z obowiązującą procedurą, a także poprawności uzupełnienia systemu operacyjnego, z którego korzysta Kancelaria w prowadzeniu spraw. Nie weryfikujemy „ilości kliknięć na urządzeniu”, a zaangażowanie, efektywność i terminowość wykonywanych zadań. Podejmowane przez nas działania, w tym w zakresie odpowiednich procedur, polityk i okresowych szkoleń, zmierzają do właściwego zabezpieczenia wszystkich tajemnic prawnie chronionych, w tym poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń technicznych.

@była pracownica

Dziękujemy Pani za rozwinięcie swojej opinii. Wskazane metody „monitoringu” pracy pracownika bądź współpracownika w naszej Kancelarii nie są stosowane. Nie weryfikujemy „ilości kliknięć na urządzeniu”, a zaangażowanie, efektywność i terminowość wykonywanych zadań. W naszej pracy oceniamy jej jakość, zaangażowanie w prowadzone sprawy oraz całokształt pracy pracownika, w tym jego współpracę w ramach zespołu. Wskazujemy, że okresowe kontrole mają na celu weryfikację działań zgodnie z obowiązującą procedurą, a także poprawności uzupełnienia systemu operacyjnego, z którego korzysta Kancelaria w prowadzeniu spraw.

@Czesław

Bardzo dziękujemy za zadane pytania, pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogą się nasunąć. Posiadamy program, który wspomaga nas w analizie efektywności pracy pracowników i współpracowników. Nie jest on jedynym miernikiem, na podstawie którego oceniamy pracę danej osoby. Jest to tylko pomoc w analizie danych. Nie jest weryfikowana liczba kliknięć, a zaangażowanie i efektywność danego pracownika/współpracownika w powierzone mu zadania podczas prowadzenia spraw. Informacja o takim systemie jest przekazywana na początku pracy/współpracy.

@Czesław

Tak jak powyżej wskazaliśmy, taka informacja jest przekazywana nowym pracownikom i współpracownikom. W zakresie szkoleń dla pracowników i współpracowników organizujemy wewnętrzne szkolenia, jak również umożliwiamy udział w zewnętrznych szkoleniach, tak aby pracownicy i współpracownicy mogli podnosić swoje kwalifikacje i być na bieżąco z zachodzącymi zmianami w prawie.

Kazik
@Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Dla mnie mega fajnie, że są wewnętrzne szkolenia. Zawsze tak samo stawiam na rozwój i na podnoszenie kwalifikacji. Pozwolę sobie zapytać jeszcze o jedną kwestię. Czy osoby, które podnoszą kwalifikacje przez właśnie te wewnętrzne szkolenia mogą też sugerować szkolenia wewnętrzne i przykładowo móc skorzystać z finansowania, jeżeli treść by była odpowiednia według kancelarii? Tak pytam, bo w poprzedniej, której pracowałem, coś takiego nie wchodziło w grę.

Apoloniusz
@Kazik

Finansowane skzolenia w kancelarii Bochenek i Wspólnicy xD a to dobre. Ty się powinieneś cieszyc ze sa owocoe dni. A tak poważnie, szkolenia są stricte pod sprzedaż produktu i nic to nie wnosi do twojej kariery czy tez portfolio w CV. Praca typowo korporacyjna bez dużego powiązania z praktyczny korzystaniem z treści ustaw.

@Kazik

Dziękujemy za Pana opinię oraz zadane zapytanie. Cieszymy się na tak pozytywne i otwarte podejście na wszelkie szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne. Odpowiadając na Pana zapytanie jesteśmy otwarci na proponowanie tematyki szkoleń wewnętrznych, które mogą być przydatne również dla innych naszych pracowników i współpracowników. Zazwyczaj szkolenia dotyczą konkretnych kwestii związanych z naszą specjalizacją, bądź niektóre są dla wybranej grupy współpracowników, gdyż związane są z zajmowanymi przez nich stanowiskami i zakresem pełnionych obowiązków. Niektóre szkolenia/warsztaty są prowadzone przez osoby współpracujące na co dzień w naszej Kancelarii, a niektóre są prowadzone przez zewnętrznych szkoleniowców, które finansowane jest przez Kancelarię. Do przedstawienia propozycji swoich tematów szkoleń mamy specjalnie dedykowaną skrzynkę mailową za pośrednictwem, której można zgłaszać takie propozycje i do czego zachęcamy wszystkich pracowników i współpracowników.

@Apoloniusz

Dziękujemy za Pana opinię oraz za poświęcony czas, by ją wyrazić. Pragniemy wskazać, że tematyka oraz rodzaj szkoleń jest dostosowywany do docelowej grupy pracowników lub współpracowników oraz zajmowanych przez nich stanowisk. Dla pełnomocników i prawników są szkolenia merytoryczne pod kątem prowadzonych spraw. Wszelkie informacje o prowadzonych szkoleniach/warsztatach są przekazywane przez Kierowników zespołów, do których osoby zainteresowane udziałem mogą się zgłaszać.

Madzia
@Apoloniusz

A powiesz ile trwały takie szkolenia? Jeden dzień czy kilka? Ile razy w roku robili takie szkolenia z technik sprzedaży ich produktu?

Apoloniusz
@Madzia

Witam, To nie sa szkolenia ze stricte sprzedazy produktu a z utrzymania klienta. Bardzo duza ilosc klientow jest zle obslugiwana przez rozne czynniki: zle przedstawienie oferty przez przedstawiciela, zla obsluga przez przyjmujacych dokumenty w firmie Votum Finance (kiedys Votum Robin Lawyers), bardzo zaniedbany referat przez oblugujacego wczesniej prawnika, buntowniczy charakter klienta, brak rak do pracy itd. co koniec koncow prowadzi do zerwania wspolpracy. W takiej sytuacji Kancelaria przeprowadza szereg szkolen w celu usilnego zatrzymania klienta przed rezygnacja (sa do tego specjalne procedury utrzymania klienta). Bardzo czesto sa to po prostu triki erystyczne, dzieki ktorym klient poczuje sie lepiej. Nijak te szkolenia nie maja na celu szkolic w sferze stosowania prawa. Osoby konczace marketing szybciej by sie z tego duzo nauczyly. Za do Meritum, ile trwaly szkolenia? Takie szkolenia sa raz na 2-3 miesiace i trwaja dwie godziny. Przed szkoleniami oczywiscie trzeba samemu przygotowac referat zeby bron Boze klient nie zdazyl wypowiedziec umowy :) Mam nadzieje, ze wystarczajaco odpowiedzialem na pytania.

@Madzia

Pani Magdaleno, bardzo dziękujemy za zadane pytania. Spiesząc z odpowiedzią pragniemy wskazać, że szkolenia merytoryczne dla pełnomocników i prawników prowadzących sprawy naszych Klientów zazwyczaj są jednodniowe oraz odbywają się w zależności od potrzeb. Mogą odbywać się raz do roku bądź częściej.

@Apoloniusz

Dziękujemy za Pana rozwinięcie poprzedniej opinii i poświęcony czas, by ją wyrazić. Szkolenia i warsztaty organizowane dla pełnomocników i prawników prowadzących sprawy głównie dotyczą kwestii merytorycznych. Dodatkowo są prowadzone szkolenia w zakresie kontaktu z Klientem, lecz stanowią one małą tego część.

Amanda

Witam, Mam bardzo dobrą wiadomość dla pracujących w Kancelarii. Otóż od stycznia do lipca 2024 roku będą wprowadzane bardzo chojne podwyżki dla znacznej ilości osób pracujących przy sprawach frankowych. Kancelaria będzie na pewno uzasadniała podwyżki bardzo dobrym rokiem w orzecznictwie dot. spraw frankowcyh. Jednakże warto przede wszystkim podziękować rządowi, NSZZ Solidarnosć i Związkowi Pracodawców i Przedsiębiorców za wprowadzenie nowelizowanej kwoty pensji minimalnej. Mam nadzieję, że z tego tytułu kancelaria nie będzie wprowadzała planowanej redukcji ilości miejsc pracy. Pozdrawiam pracujące koleżanki i kolegów.

@Amanda

Ty już teraz wiesz że pół roku będą podwyżki? Tak tylko prognozujesz czy wiesz ile procent podniosą wypłaty, co?

Amanada

Witam, W porownaniu do stycznia 2023, kwota minimalna w styczniu 2024 roku, wzrosnie o około 20%. W takim wypadku, wynagrodzenie w kancelarii zostanie podniesione również o 20% - zgodnie z wytycznymi premiera Morawieckiego. Dla przypomnienia dodam, że oferowanie wynagrodzenia mniejszego niż kwota minimalna jest niedozwolone i może skutkować wysokimi karami. Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałam na twoje pytanie.

@Amanda

Dziękujemy za Pani opinię oraz za poświęcony czas, by ją wyrazić. Cieszymy się, że nasi pracownicy śledzą na bieżąco zmiany, które następują w prawie oraz te, które są planowane. Pragniemy wskazać, że w naszej Kancelarii przewidujemy mieszany model wynagrodzenia, na który składa się: wynagrodzenie zasadnicze i wynagrodzenie zmienne - oparte o systemy premiowe. Wynagrodzenie zasadnicze, które jest różne w zależności od doświadczenia, zajmowanego stanowiska oraz stażu pracy, również ulega odpowiedniej waloryzacji, więc nie jest ono niezmiennie w tej samej wysokości. Zaś w przypadku wynagrodzenia zmiennego opartego o system premiowy, jest ono uregulowane w regulaminie i również ulega zmianie w swojej wysokości. Ponadto informujemy, że obecnie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska w naszej Kancelarii, gdyż pragniemy poszerzyć grono członków naszych zespołów.

Dziękujemy za Pani/Pana pytanie oraz za poświęcony czas, by je wyrazić. Pragniemy wskazać, iż wątek poruszony przez Panią Amandę dotyczy zmian prawnych, które są planowane i związane z płacą minimalną. Jak już wskazaliśmy w naszej Kancelarii przewidujemy mieszany model wynagrodzenia, na który składa się: wynagrodzenie zasadnicze i wynagrodzenie zmienne - oparte o systemy premiowe, zaś wynagrodzenie zasadnicze ulega odpowiedniej waloryzacji.

@Amanada

Dziękujemy za Pani dodatkowe wyjaśnienie oraz za poświęcony czas, by je wyrazić. Mamy nadzieję, że Pani dodatkowa informacja pomoże innym zrozumieć kontekst Pani wcześniejszej opinii. Kancelaria niezmiennie stara się weryfikować wysokość wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach w zależności nie tylko od podanych wcześniej aspektów, ale również w kontekście odpowiedniego ich zwaloryzowania.

Tomasz

Będę pierwszą osobą, która tu pisze ale więcej opinii jest na innym profilu Votum. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo duże nadzieje na start, które z roku na rok gasną. Człowiek myśli o rozwoju prawniczej kariery ale potem dopada stagnacja i brak wsparcia ze strony wysokiego menagmentu. Brak rozwoju pracowników, ciągla praca na starym sprzęcie oraz ciągłe nakładanie nowych obowiązków. Pracodawca również nie jest skory do wsparcia finansowego w przypadku odbywania aplikacji prawniczej. Ogólnie nie polecam pracy, chociaż ludzie, z którymi dzieliłem niedole, byli bardzo pomocni to również mają te same myśli co ja. Zmiana pracy to jedyna droga do jakiegokolwiek rozwoju.

@Tomasz

Dziękujemy za Pana opinię oraz za poświęcony czas, by ją wyrazić. Każda opinia jest dla Nas istotna i daje nam możliwość poprawy jakości i warunków pracy w naszej Kancelarii. Jest nam przykro, że nie odnalazł Pan dla siebie możliwości rozwoju w naszej Kancelarii, pomimo prowadzonych wewnętrznych rekrutacji na nowe stanowiska bądź wyższe stanowiska w strukturach Kancelarii. Każdy, kto spełnia odpowiednie warunki, w tym również aplikanci, ma możliwość przystąpienia do wewnętrznych rekrutacji, gdyż pragniemy dawać możliwość realizacji swojego potencjału menadżerskiego w strukturze Kancelarii naszym pracownikom i współpracownikom. Pracodawca jest otwarty na osoby podwyższające swoje kwalifikacje, w tym także poprzez udział w zajęciach i praktykach w ramach odbywanej aplikacji, dostosowując do nich organizację pracy na danym stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.?

Kandydaci do pracy w Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.