ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Opinie o ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Marine

Polecam prace w tej firmie . Wyplata na czas . Dobre warunki i mila atmosfera pracy .

Arkadiusz

Pracuję w firmie ERES już 5 lat i nie mam zamiaru zmieniać firmę na inną ponieważ pieniądze na czas auta nowe Toyoty fajni ludzie w biurze obsługa floty petarda nie mam się naprawdę do czego przyczepić przyjdź do Nas a zobaczysz nie pożałujesz polecam ERES!!!!!!!!

Jarosław

Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz na b.dobrych samochodach

Konrad

Pracuje w ERES od 7 miesięcy na własnym samochodzie. Serdecznie polecam.

Firma ERES Partner sp. z o. o. sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca Taxi. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Grzeniac

Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą, zapisałem się do floty, by poznać jak można na tym biznesie zarobić. Eres był najbardziej konkretny ze wszystkich firm, u których rozważałem możliwość takiej pracy zarobkowej. Lubię autem jeździć, nie szukam pracy na etacie, więc podjąłem się współpracy. Największy plus, to auta - Toyoty w hybrydzie naprawdę bardzo przyjemne. Klienci bardzo sobie chwalą możliwość transportu takim środkiem lokomocji. Organizacja pracy, w większości ok, poza jednym elementem, czasami zmiennik jest na drugim końcu Krakowa, traci się dużo czasu na dojazd, w nocy to pół biedy, ale w dzień stanowi to drobny problem, tzn. dla zmiennika, który może czuć się poszkodowany, że później zmianę zaczyna. Atmosfera przyjazna, grupa kierowców się wspiera. Zasady są w miarę przejrzyste, jeśli chodzi o rozliczanie. Czy poleciłbym? Tak, ze względu na to, iż ze wszystkimi co rozmawiałem, u Eresa najszybciej można zacząć jeździć i zarabiać pieniążki. Pod tym względem biją każdą konkurencję w Krakowie.

Angelika

Serdecznie polecam firmę. Współpracuje z ERES Partner od ponad pół roku. Wszystko jest tak jak było mówione przed podpisaniem umowy. Wypłata zawsze na czas, flota nowych samochodów hybrydowych, na których praca jest przyjemna i wygodna. Szefostwo na medal, profesjonalna obsługa w biurze. Serdecznie polecam ????????

Artur

Pełen profesjonalizm i super atmosfera polecam!!!

Martyn

Współpraca z Eres to czysta przyjemność! ???? Działam z nimi jako kierowca Uber/Bolt/Freenow. Dorabiam sobie u nich do pensji. Wszystko jest jak było uzgodnione, rozliczenia na czas. Praktycznie same nowe hybrydowe toyoty corolle we flocie. No i wsparcie w razie kłopotów. Polecam!

Polecam serdecznie każdemu. Jeżdżę na samochodzie flotowym od ponad pół roku. Z wypłatami nie ma najmniejszego problemu. Tak samo w przypadku grafiku - jest elastyczny i zawsze przygotowany w pełni profesjonalnie. Pracę zaczynam zawsze pod domem. Mamy ciepłą i serdeczną społeczność kierowców - w razie problemów czy pytań zawsze ktoś odpowie. Czuć wzajemne wsparcie i szacunek. Samochody generalnie są zadbane i bezawaryjne, a każde mniejsze usterki są natychmiastowo usuwane. Można jeszcze bez problemu wymienić kilka zalet, natomiast chcąc wspomnieć o jakimś negatywnym aspekcie musiałbym się trochę nagłowić. Firma prowadzona jest z największą pasją, zaangażowaniem, starannością i uczciwością. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Robert

Polecam firmę Pracuję około 3 lat i żadnych problemów nie stwierdzam

Kacper

Polecam Eres całym serduszkiem! Najlepszy partner od 4 lat na rynku

Mateusz

Polecam współpracę z Panem Michałem!

Grzesiu

Polecam współpracę!

mateusz

Firma ERES Partner została mi polecona przez znajomego który pracuje u nich od ponad roku. Jestem bardzo zadowolony, wypłaty na czas w razie problemu zawsze pomocni. POLECAM

bartek

Zadzwoniłem z zapytaniem o pracę dorywczą. Dostałem bardzo rzetelną informację od pana Macieja. Po 15 minutach rozmowy właściwie wszystko już wiem. Podejście do kandydata na kierowcę 10/10 Pozdrawiam

Paulina
@bartek

Podzielisz się tymi informacjami? Jaka umowa? Z jaką stawką? Mąż zastanawia się nad zmiana firmy...

bartek
@Paulina

Z tego, co usłyszałem przez telefon, praca od godz 6 do 18 lub 18 do 6. Ponad 40% zysku netto z utargu, firma zapewnia samochód, paliwo. Umowa zlecenia, możliwość jazdy w wybrane dni tygodnia. Grafik ustalany wcześniej. Na ten moment nie rozpoczynam u nich pracy, ale uber może być w przyszłości ciekawą alternatywą.

Arkadiusz

Najlepszy partner z jakim współpracowałem. Dokumenty i papiery zrobione szybko i bez problemów, biuro zawsze odpowiada na wszystkie pytania, a rozliczenia są zawsze w terminie. Polecam.

Dominik

Firma pomogła mi szybko rozpocząć pracę jako kierowca, obsługa biura jest bardzo miła i kompetentna. Mają atrakcyjną cenę rozliczeń i różne promocje dla kierowców. Dostałem w prezencie 100 zł za udział w promocji za polecenia. Polecam pracę w ERES Partner!

jackek_ml

Polecam!

Pracuje na własnym samochodzie od 3 miesięcy. Szybko załatwiona licencja, fajny panel do rozliczeń, wypłaty zawsze na czas no i jeszcze serwis obok biura mają. Na dzień dzisiejszy 5/5. Polecam

Zuzanna
@Karolina

Czemu na własnym samochodzie, orientowałaś się czy bardziej się opłaca właśnie na własnym pracować czy na flotowym? No i co z serwisami, miałaś już okazję korzystać z niego, jak się to sprawdza, jak z cenami za naprawy?

joan

Bardzo szybko załatwione formalnosci! polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ERES Partner sp. z o. o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ERES Partner sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 66 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERES Partner sp. z o. o. sp. k.