ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Opinie o ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o ERES Partner.

Jako ERES Partner zajmujemy się zatrudnianiem i rozliczaniem kierowców aplikacji Uber, Bolt i FreeNow. Jesteśmy największą firmą TAXI w Krakowie wg. Urzędu Miasta Kraków.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każda opinia jest dla nas ważna, wobec czego dziękujemy za dotychczasowe i przyszłe wpisy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w ERES Partner. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy, a wpisy kierowców mających okazję z nami współpracować, zachęcą kolejne osoby do aplikacji na nasze oferty pracy!

Chcesz uzyskać więcej informacji i rozpocząć z nami współpracę? Zapraszamy na naszą stronę internetową - https://eres-partner.pl/ gdzie dowiesz się wszystkiego co najważniejsze. Gdyby pojawiły się tematy, które są dla Was ważne lub niejasne, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 723 000 500 lub adresem email kontakt@eres-partner.pl

Pozdrawiamy, Zespół ERES Partner
Artur

Polecam. Dorabiam na studiach, można się dogadać o elastyczny grafik. Fajnie ze wypłata zawsze na czas bo jeździłem wcześniej u konkurencji i było różnie… Super hybrydowe toyotki

Bartek

Polecam serdecznie firmę. Wypłaty zawsze na czas. Duże biuro, serwis, mili pracownicy! Miło wspominam współpracę z ERES Partner

Kacper

Pracuję w ERES Partner od ponad 2 lat. Pracowałem wcześniej u kilku innych partnerów... zawsze z czymś był problem. Jestem bardzo zadowolony. Pieniądze zawsze na czas. Szef Michał mimo młodego wieku bardzo ułożony gość. Ogólnie lepszego partnera w Krakowie nie ma.

W ERES Partner nie płacisz za badania lekarskie i psychologiczne

Nawiązanie współpracy z naszą firmą umożliwia taksówkarzom nie tylko możliwość pracy przez wiodące aplikacje takie jak Uber, Bolt czy FreeNow, ale także oferuje wyjątkowe wsparcie, które jest niezbędne dla ich bezpieczeństwa i samopoczucia.

Oferujemy szereg korzyści, w tym bezpłatne badania medyczne i psychologiczne, które są podstawą troski o zdrowie naszych kierowców. Nasze podejście nie tylko podnosi standardy zatrudnienia w sektorze, ale także przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach, co bezpośrednio wpływa na poprawę jakości oferowanych usług transportowych.

Szczegółów dowiesz się z artykułu na naszym blogu.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako kierowca na samochodzie własnym lub flotowym, dołącz do nas!

Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej https://eres-partner.pl/ lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 723 000 500.

Aktualność
Usługi dodatkowe w ERES Partner - w czym możemy Ci pomóc?

Jako ERES Partner wyróżniamy się na rynku jako czołowy partner głównych platform takich jak Uber, Bolt i FreeNow w Krakowie, oferując jednocześnie głębokie zrozumienie potrzeb zawodowych kierowców. Nasza szeroka gama dodatkowych usług zapewnia kompleksowe wsparcie, które obejmuje wszystko – od refundacji kosztów badań medycznych, przez wsparcie w uzyskaniu legalnego pobytu, po pomoc techniczną na drodze. Dostarczamy rozwiązania, które nie tylko ułatwiają codzienną pracę kierowców, ale także zwiększają ich bezpieczeństwo i komfort.

Aktualność
Jakie są korzyści z pracy w systemie zmianowym dla kierowców TAXI?

W sektorze taksówkarskim, gdzie kluczowa jest zdolność do szybkiego dostosowywania się do ewoluujących okoliczności, zatrudnienie na zasadzie pracy zmianowej dostarcza kierowcom wiele plusów. Pozwala nie tylko na efektywniejsze planowanie własnego czasu, ale również sprzyja podniesieniu produktywności oraz ulepszeniu standardu życia zawodowego i prywatnego.

Szczegółów dowiesz się z artykułu na naszym blogu.

Bardzo polecam firmę ERES. Najpierw jeździłem na grafiku zmianowym a teraz mam samochód na wyłączność tylko dla mnie. Jeździłem u 3 innych firm i naprawdę to jest porządna firma... Mamy dostęp do koordynatora 24/7 (żarówki, opony, pranie kanap itp.). Wypłaty zawsze na czas co tydzień Pan Krzysiek spoko gość wszystko wytłumaczy zawsze rozliczenia się zgadzają. Szczerze mogę polecić firmę

H
@Marek

Właśnie jest dostępna oferta pracy z własnym samochodem. Rozliczenia podane są w ogłoszeniu jako tygodniowe. Możesz przybliżyć ile aktualnie tak pi razy drzwi wychodzi, kwotę wypłaty widać jest w aplikacji? Jak z paliwem, wychodzi się dobrze na plus po odjęciu kosztów?

Rysiek
@H

@H To wszystko zależy od tego ile jeździsz i jaki masz samochód (ile pali, jak często się psuje). W tym momencie ERES będzie miał najlepszą ofertę dla osób z własnym samochodem, ponieważ ich opłaty prowizyjne spadają nawet do zera (przy obrotach przynajmniej 3000zł tygodniowo, a takie są możliwe, jeżeli jeździsz codziennie). Jak przekroczysz 2000zł to płacisz jedynie 1% prowizji dla ERES. Dodatkowo teraz pokrywają koszt obowiązkowych badań lekarskich i psychologicznych dla kierowców, czego żaden inny partner nie robi.

DF Nowy wpis
@Rysiek

A to mnie ciekawi, szczególnie, że płacą za badania. To jest na takiej zasadzie, że firma wysyła do konkretnego lekarza, aby zrobić badania i ma kontrakt z konkretnym lekarzem? Czy może pracownik sam wybiera lekarza, pracownik sam płaci i firma potem oddaje mu tę kwotę?

Firma ERES Partner sp. z o. o. sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca Taxi. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Firma ERES Partner sp. z o. o. sp. k. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Kraków. Ile płacą na stanowisku Kierowca c?

XK

"Praca od już" to znaczy kiedy początek? Chodzi o ogłoszenie z sieci na kierowcę kat. B. Długo rozmowy trwają? Dajcie znać, po jakim czasie Was zatrudnili w firmie. O ile ktoś w ogóle ostatnio się przyjął tutaj. Bardzo mi zależy, bo nic innego nie mogę znaleźć.

KK
@XK

Ja zatrudniłem sie 2 tyg temu, prace zaczałem jakos po 3/4 dniach od mojej pierwszej wizyty w biurze. Na ten moment jest wszystko tak jak w ogłoszeniu. jesli tylko lubisz jezdzic autem to polecam

IX
@KK

I pracujesz na umowę zlecenie? Jest szansa dostać umowę o pracę? Jeździsz swoim autem czy firmowym? I jak zarobki w tych pierwszych dniach? Dużo kursów wpada? Myślę nad zatrudnieniem w tym miejscu.

Magdalena

Bardzo cieszę się, że zaczęłam jazdę na Uberze z Eresem. Wszystko szybko i sprawnie załatwione, dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i problemy. Kontakt z zespołem jest przegenialny, wypłaty na czas, inni kierowcy też mega fajni i pomocni. Polecam bardzo mocno!

Magda

Panowie w firmie pomogli mi zalatwic wszystkie formalnosci. Pracuje juz 4 miesiac i jestem bardzo zadowolona. Drogie kobiety, praca jako kierowca taxi tez jest dla nas! :)

Maria
@Magda

Napisze dokładnie w czym byli tacy pomocni? Fajnie, że układa się między współpracownikami. Jesteś na normalnej umowie o pracę czy może inna forma zatrudnienia? Jestem ciekawa czy żeby tu pracować musiałaś mieć własne auto.

Pracuje na tym stanowisku

Angelka
@Magda

Bardzo pozytywny wpis. Sama się zastanawiam czy nie spróbować. Powiesz ile godzin zajmuje ci praca i jak średnio z wynagrodzeniem?

K

Szybka odpowiedź, jasne warunki, szacunek. Widać, że firma troszczy się o wartości i drugiego człowieka. Współpraca wygląda obiecująco, polecam

Marysia

W necie w ofercie są widełki od 3500 do 15500 na miesiąc jako kierowca taxi. Czy to 15 500 to realistyczna kwota, ktokolwiek serio tyle zarabia? Ile godzin trzeba przejeździć? Dajcie znać, tylko szczerze.

Urszula

Cześć, czytałam w ogłoszeniu na kierowcę, że można sobie wybrać, czy chce się jeździć swoim autem czy ich z firmy. Jedna rzecz mnie zastanawia, czy taka sama pensja jest wtedy, jak wybiorę ich auto? Czy to nie ma wpływu na zarobki?

M
@Urszula

A jak ma nie mieć wpływu? Zuzywasz samochód, który kupiła firma, nie za Twoje pieniądze tylko za swoje. To chyba proste, że pobiera za to większy procent od Twoich zarobków niż jakbyś jeździła na swoim samochodzie.. ????‍♂️

HK

jechalem jako pasazer taxowka eres, po rozmowie z kierowca postanowilem sprobowac tez podjac taka prace. pracuje juz 2 miesiac i wszystko jest ok. polecam

Artur

Pracuje calkiem od nie dawna ale z czystym sumieniem moge polecic Eres jako pracodawce czy jako praca dorobek czy stala. Ja dorabiam i nie narzekam

Elżbieta
@Artur

A jakie warunki gwarantują dla pracowników, którzy chcą dorobić? Wszyscy piszą komentarze typu ' rzetelna firma ' ale żadnych szczegółów. Jaką umowę dają w takim przypadku? Czy jeżeli ktoś tylko dorabia ma ustaloną ilość godzin do przepracowania w ciągu miesiąca?

Myszka
@Elżbieta

Przecież śmiało można zadzwonić do biura i się wszystkiego dowiedzieć. Nikt nie będzie tracił czasu na opisywaniu swoich warunków pracy. Chcesz to dzwonisz lub podejdzie pogadać. Wszystko ci wytlumacza

Maria
@Myszka

Zgadzam się z Tobą, ale często w biurze przedstawia się same plusy, a pracownicy widzą pewne rzeczy z innej perspektywy i czasem warto posłuchać opinii innych. Jeśli chodzi o to dorobienie to można się dogadać co do ilości godzin jakie nam odpowiadają i trybu pracy np same popołudniówki?

Zmieniłem partnera na eres, u poprzedniego pieniadze mialy byc co tydzien a nie raz czekalem ponad dwa tygodnie. tutaj jest wszystko tak jak obiecywali. polceam

Z_S

Bardzo polecam. wszystko tak jak obiecywali

Joanna

Bardzo polecam współprace z eres partner !

Pomimo mojego sceptycznego podejscia do branzy przewozu osob jest bardzo zadowolony z pracy w eresie. Nigdy nie było żadnego problemu z wypłata, wspolpracownicy bardzo pomocni i pozytywni,polecam

Julia

z racji ze nie posiadam wlasnego samochodu, podjełam współprace na samochodzie flotowym. grafik ustalany według mojej dyspozycyjnosci, wyplaty co tydzien, zwracaja koszty myjni paliwo po stroni firmy.

xotar

Bardzo mocno polecam głównie przez to że ze wszystkimi sprawami da się dogadać, nie wymagają cudów a także dają miłą i fajną atmosfere

Pooweck

Praca jak praca. Pracodawca uczciwy i sprawnie rozwiązuje zaistniałe problemy

Elżbieta
@Pooweck

A jakie problemy występują? Pracuje się na własnej działalności czy jak? Możesz podpowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o ERES Partner sp. z o. o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ERES Partner sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 65 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERES Partner sp. z o. o. sp. k.