ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Opinie o ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Pooweck

Praca jak praca. Pracodawca uczciwy i sprawnie rozwiązuje zaistniałe problemy

Elżbieta
@Pooweck

A jakie problemy występują? Pracuje się na własnej działalności czy jak? Możesz podpowiedzieć?

Artur

Polecam bo żetelna firma!!!

Tom Wolf

Polecam serdecznie .rzetelna firma...

potter28

Jasne i przejrzyste zasady współpracy. Serdecznie polecam.

Firma ERES Partner sp. z o. o. sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca Taxi. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Robert

Pracuję w ERES prawie trzy lata Polecam

Grzegorzek

Jestem studentem, studiuję dziennie. Początkowo praca w ERES miała być dla mnie dodatkową pracą na wakacje. Wakacje się skończyły, minęło kolejnych 6 miesięcy, a ja nadal pracuję (i pewnie prędko się to nie zmieni), bez problemów łącząc to z uczelnią. Zarobki zadowalajace, wsparcie ze strony pracodawcy nieocenione, o każdej porze dnia i nocy. O ERES Partner mogę mówić w samych superlatywach, polecam

Martyn

W ERES dorabiam sobie do stałego zatrudnienia od ponad pół roku. Polecam wszystkim poszukującym dorywczej pracy, a z tego, co wiem, to i ci, pracujący na stałe, są zadowoleni. Gdzie się da firma idzie na rękę, wszystko oparte na jasnych zasadach. Polecam!

Angelika

Serdecznie polecam! Wypłaty zawsze w terminie, flota nowych i wygodnych samochodów, współpracownicy i osoby z biura na medal

Benek

Wszystko fajnie pracuje sobie na wlasnym samochodzie. Badania, zdjecie, licencje ogarneli mi wszystko na miejscu. Panel do wyplat jest. Fajna opcja zeby dobrze zarobic

uberek

znalazlem ta firme za posrednictwem gowork. opinie sie sprawdzily, wszystko jest super, ludzie w biurze bardzo pomocni

Na poczatku prace traktowałem jako dorywcza, od kilku tygodni stała się moim głownym źrodłem dochodów. Polecam kazdemu, od pierwszego dnia zostałem bardzo dobrze zaopiekowany.

Dima

Pracowałem przez 7 msc. Fajna atmosfera, wynagrodzenie zawsze terminowo, nowe samochody - polecam

Max

Pracuje już pół roku, z wypłatami nie miałem żadnych problem, samochody co tydzień na przeglądach także można spokojnie pracować.

Paulina
@Max

Czy zarobki uzależnione są od ilości kursów? Umowy są na własnej działalności czy jest inna możliwość? może spróbuję też ja

Kajetan B.

Polecam serdecznie firmę ERES Partner, przyjazna atmosfera, wypłaty na czas, wsparcie od szefostwa, wygodne i zadbane nowe samochody marki Toyota Corolla.

Justyna

Polecam ! Wypłata zawsze na czas, elastyczny grafik, pomoc ze strony szefostwa niezależnie od pory dnia. Dużym plusem są również samochody: sprawne, zadbane :)

Dominika

Widzę same pozytywne opinie. Mam pytanie odnośnie tego, czy w razie jakiś problemów (np stłuczka, natarczywy pasażer) firma pomaga pracownikowi? Miał ktoś jakąś sytuację w której potrzebował pomocy pracodawcy i jak taka sytuacja przebiegła?

Paulina

Najlepsza obsługa klienta, a w dodatku najlepszy komfort jazdy zarówno dla kierowcy, jak i klienta. Bardzo dobrze prosperująca firma! ;))) Wypłaty zawsze o czasie, elastyczny grafik pracy. Jednym słowem same udogodnienia. Polecam współpracę z ERES Partner!! ;))

Konrad

Bardzo polecam, wypłaty na czas największa flota w krakowie oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług.rzetelny pracodawca

KrZ

Polecam, wszystko jest w porządku od pierwszego dnia pracy

Marine

Polecam prace w tej firmie . Wyplata na czas . Dobre warunki i mila atmosfera pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o ERES Partner sp. z o. o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ERES Partner sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 65 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERES Partner sp. z o. o. sp. k.