ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Opinie o ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Arkadiusz

Pracuję w firmie ERES już 5 lat i nie mam zamiaru zmieniać firmę na inną ponieważ pieniądze na czas auta nowe Toyoty fajni ludzie w biurze obsługa floty petarda nie mam się naprawdę do czego przyczepić przyjdź do Nas a zobaczysz nie pożałujesz polecam ERES!!!!!!!!

Jarosław

Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz na b.dobrych samochodach

Konrad

Pracuje w ERES od 7 miesięcy na własnym samochodzie. Serdecznie polecam.

Grzeniac

Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą, zapisałem się do floty, by poznać jak można na tym biznesie zarobić. Eres był najbardziej konkretny ze wszystkich firm, u których rozważałem możliwość takiej pracy zarobkowej. Lubię autem jeździć, nie szukam pracy na etacie, więc podjąłem się współpracy. Największy plus, to auta - Toyoty w hybrydzie naprawdę bardzo przyjemne. Klienci bardzo sobie chwalą możliwość transportu takim środkiem lokomocji. Organizacja pracy, w większości ok, poza jednym elementem, czasami zmiennik jest na drugim końcu Krakowa, traci się dużo czasu na dojazd, w nocy to pół biedy, ale w dzień stanowi to drobny problem, tzn. dla zmiennika, który może czuć się poszkodowany, że później zmianę zaczyna. Atmosfera przyjazna, grupa kierowców się wspiera. Zasady są w miarę przejrzyste, jeśli chodzi o rozliczanie. Czy poleciłbym? Tak, ze względu na to, iż ze wszystkimi co rozmawiałem, u Eresa najszybciej można zacząć jeździć i zarabiać pieniążki. Pod tym względem biją każdą konkurencję w Krakowie.

Firma ERES Partner sp. z o. o. sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca Taxi. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Angelika

Serdecznie polecam firmę. Współpracuje z ERES Partner od ponad pół roku. Wszystko jest tak jak było mówione przed podpisaniem umowy. Wypłata zawsze na czas, flota nowych samochodów hybrydowych, na których praca jest przyjemna i wygodna. Szefostwo na medal, profesjonalna obsługa w biurze. Serdecznie polecam ????????

Artur

Pełen profesjonalizm i super atmosfera polecam!!!

Martyn

Współpraca z Eres to czysta przyjemność! ???? Działam z nimi jako kierowca Uber/Bolt/Freenow. Dorabiam sobie u nich do pensji. Wszystko jest jak było uzgodnione, rozliczenia na czas. Praktycznie same nowe hybrydowe toyoty corolle we flocie. No i wsparcie w razie kłopotów. Polecam!

Polecam serdecznie każdemu. Jeżdżę na samochodzie flotowym od ponad pół roku. Z wypłatami nie ma najmniejszego problemu. Tak samo w przypadku grafiku - jest elastyczny i zawsze przygotowany w pełni profesjonalnie. Pracę zaczynam zawsze pod domem. Mamy ciepłą i serdeczną społeczność kierowców - w razie problemów czy pytań zawsze ktoś odpowie. Czuć wzajemne wsparcie i szacunek. Samochody generalnie są zadbane i bezawaryjne, a każde mniejsze usterki są natychmiastowo usuwane. Można jeszcze bez problemu wymienić kilka zalet, natomiast chcąc wspomnieć o jakimś negatywnym aspekcie musiałbym się trochę nagłowić. Firma prowadzona jest z największą pasją, zaangażowaniem, starannością i uczciwością. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Robert

Polecam firmę Pracuję około 3 lat i żadnych problemów nie stwierdzam

Kacper

Polecam Eres całym serduszkiem! Najlepszy partner od 4 lat na rynku

Mateusz

Polecam współpracę z Panem Michałem!

Grzesiu

Polecam współpracę!

mateusz

Firma ERES Partner została mi polecona przez znajomego który pracuje u nich od ponad roku. Jestem bardzo zadowolony, wypłaty na czas w razie problemu zawsze pomocni. POLECAM

bartek

Zadzwoniłem z zapytaniem o pracę dorywczą. Dostałem bardzo rzetelną informację od pana Macieja. Po 15 minutach rozmowy właściwie wszystko już wiem. Podejście do kandydata na kierowcę 10/10 Pozdrawiam

Paulina
@bartek

Podzielisz się tymi informacjami? Jaka umowa? Z jaką stawką? Mąż zastanawia się nad zmiana firmy...

bartek
@Paulina

Z tego, co usłyszałem przez telefon, praca od godz 6 do 18 lub 18 do 6. Ponad 40% zysku netto z utargu, firma zapewnia samochód, paliwo. Umowa zlecenia, możliwość jazdy w wybrane dni tygodnia. Grafik ustalany wcześniej. Na ten moment nie rozpoczynam u nich pracy, ale uber może być w przyszłości ciekawą alternatywą.

Arkadiusz

Najlepszy partner z jakim współpracowałem. Dokumenty i papiery zrobione szybko i bez problemów, biuro zawsze odpowiada na wszystkie pytania, a rozliczenia są zawsze w terminie. Polecam.

Dominik

Firma pomogła mi szybko rozpocząć pracę jako kierowca, obsługa biura jest bardzo miła i kompetentna. Mają atrakcyjną cenę rozliczeń i różne promocje dla kierowców. Dostałem w prezencie 100 zł za udział w promocji za polecenia. Polecam pracę w ERES Partner!

jackek_ml

Polecam!

Pracuje na własnym samochodzie od 3 miesięcy. Szybko załatwiona licencja, fajny panel do rozliczeń, wypłaty zawsze na czas no i jeszcze serwis obok biura mają. Na dzień dzisiejszy 5/5. Polecam

Zuzanna
@Karolina

Czemu na własnym samochodzie, orientowałaś się czy bardziej się opłaca właśnie na własnym pracować czy na flotowym? No i co z serwisami, miałaś już okazję korzystać z niego, jak się to sprawdza, jak z cenami za naprawy?

joan

Bardzo szybko załatwione formalnosci! polecam

Rafał Mieczkowski

Jak dla mnie to perfekcyjnie działająca firma. Dwa lata współpracy bez zarzutu.

Zostaw merytoryczną opinię o ERES Partner sp. z o. o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ERES Partner sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 65 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERES Partner sp. z o. o. sp. k.