ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Opinie o ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Filip

Polecam, fajne samochody mają

Artur

Pracowałem dla firmy na własnym samochodzie. Aktualnie jestem w Anglii, ale jak wrócę chętnie wrócę do firmy

Mario

Nie polecam, kiepski partner ubera Po pracy wymagają wypełniania raportów z przebiegu samochodu i tankowanego paliwa który musisz wysłać max do godziny po zmianie (za brak raportu kara finansowa) warunki niekorzystne często dopłacasz do interesu. Samochody to gruzy, którymi strach jeździć z ludźmi.

Hanna
@Mario

Jak wygląda ta kara finansowa, jak wysoka jest? :P Jak to dopłaca się często do interesu? Jak wyglądają kwestie zarobków w Eres Partnerze? Możesz wyjaśnić na jakiej zasadzie działają? Od czego zależna jest wysokość wynagrodzenia?

Krakowiak
@Mario

Kolego, opluć z ukrycia każdy potrafi. Flota musi być jakoś kontrolowana. Jeździsz samochodem firmowym, to dlaczego Cię to zaskakuje? Jak będziesz jeździł własnym, nikt nie będzie się interesował ile, gdzie i kiedy jeździsz. Mało elegancko korzystać z czyjegoś samochodu i kazać mu się sianem wypchać, kiedy oczekuje raportu ze zmiany czy tankowania. Czy może się mylę? A ERES jest w porządku. Jak kierowca robi to, do czego się zatrudnił, to jest bajka. Raport ze zmiany robię w fotelu po pracy, zajmuje dwie minuty.

Bartek
@Mario

widzę ze konkurencja nie śpi i głupoty pisze :P

Raczejnie
@Krakowiak

Bajka to może dla eresa a nie dla kierowcy. Są (usunięte przez administratora) i tyle w temacie. ZERO szacunku.

LUBELSKI AMBARAS
@Mario

Widać ze jedyna prawdziwa opinia dzięki ziomalu

Dominika

Przyszłam do firmy tylko na wakacje bo studiuje ale zostaje na dłużej. Super atmosfera. Miły Krzyś i Michał. Polecam

Firma ERES Partner sp. z o. o. sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca Taxi. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Glazek

Jest dobrze.

Darek

Jak dla mnie OK. Nie ma specjalnej spiny ze strony ERESa. Jeśli się jeździ - da się zarobić. Jeśli tylko przy okazji to szkoda trochę zamieszania. W sumie trudno oczekiwać kokosów, jeśli jeździ się godzinę dwie dziennie. Naomiast jeśli chodzi o rozliczenia ja problemów nie miałem. Zawsze można podjechać zadzwonić i jak dla mnie jest wszytko klarowne i jasne.

Edward

Pracuję na własnym samochodzie od 1,5 roku. Polecam

Aaa

Proponuję aby wasza firma przeszkoliła jednego pracownika z przepisów o ruchu drogowym jadąc pod prąd ul.św Anny na zwrócenie mu uwagi stwierdził że taxi tak może. To trochę psuje wizerunek waszej firmy gdyż jeżdzi waszym oklejonym autem. Pozdrawiam

Przemo

Polecam. Fachowa obsługa.

Patryk

Bardzo rzetelna firma, polecam chłopaków. W swoim fachu są najlepsi na rynku. Uczciwość, terminowość i bardzo dobry stan techniczny floty samochodowej 5/5

joy

Pracuje na swoim samochodzie dorywczo. Wszystko bez zastrzeżeń - z czystym sumieniem polecam każdemu

domi

Usłyszałam o nich z polecenia, moj znajomy jeździ u nich od 2 lat, ja 6 mies. Nie było z niczym problemów zawsze odpowiadali na każde moje pytanie. Polecam

Na początku byłem negatywnie nastawiony do pracy na uber, bolt. Sytacja życiowa mnie przycisnęła do podjęcia decyzji ale teraz nie żałuje. Fajny zespół, nowe samochody, wypłaty na czas. Polecam!

Artur

Polecam. Dorabiam na studiach, można się dogadać o elastyczny grafik. Fajnie ze wypłata zawsze na czas bo jeździłem wcześniej u konkurencji i było różnie… Super hybrydowe toyotki

krzysiieg

Pracuje w tej firmie od ponad 2 lat, wypolaty zawsze dostaje na czas :)

Polecam

Ola

Polecam firme, jestem na studiach dziennych i bez problemu mogę połączyć naukę i prace. Fajna atmosfera, można się dogadać na wszystko. Mogę serdecznie polecić

Krzysztof

Super firma. Co prawda robiłem tam tylko 3 miechy. Fajna atmosfera, uczciwie rozliczali mnie co tydzien

Maciek

Jeździłem od 2 lat. Znalazłem lepszą pracę za granicą ale jak wrócę z Anglii to na pewno wrócę pracować do eres. Bardzo fajne chłopaki, wypłaty na czas, pełna profeska. Polecam serdecznie - chyba najlepszy partner ubera

Współpraca trwała dość długo, jednak teraz właściciel próbuje robić wszystko a nic mu nie wychodzi. Na licencje czeka się nie wiadomo ile, każdą jeździć bez wypisu. Niekaralności 2x dostarczałem bo się przeterminowała i Urząd nie przyjął. Nie ma nikogo odpowiedzialnego, robią nielegalne przewozy i tyle .

Zostaw merytoryczną opinię o ERES Partner sp. z o. o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ERES Partner sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERES Partner sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 65 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERES Partner sp. z o. o. sp. k.