WeNet sp. z o.o.

Opinie o WeNet sp. z o.o.

Julia

Nie polecam! Rozmowa rekrutacyjna długa, a otrzymane zadania sprawdzające wiedzę czasochłonne. Oczywiście po zrobieniu ich i wysłaniu ZERO odpowiedzi, brak kontaktu telefonicznego oraz mailowego, nawet gdy sama napisałam maila z zapytaniem o proces rekrutacyjny. Za to zadania pod nową wycenę i wytyczne do audytu SEO mają zrobione...

Sebastian Panele

Usługi nie sa warte swojej ceny, za ponad (usunięte przez administratora)tysiące złotych filmik , kilka ogłoszeń. Ruch na stronie internetowej nie zwiększył się wogóle . Po 4 miesiącach współpracy która trwała 12 miesięcy zero odzewu oraz jakiegokolwiek zaangażowania. Poprostu płacisz ponieważ dałeś się zmanipulować. Umowa jest niekrzystna nie dajcie się nabrać , ze możecie ją zerwać kiedy wam się podoba, po zerwaniu umowy mogą nałożyć wysokie kary, mimo tego że nic nie robią. Chciałem iśc z tym do sądu jednak adwokat stwierdził, że jest za mało do ugrania. Nie pozdrawiam , nigdy nie skorzystam z ich usług oraz uświadomie jak najwięcej osób.

Designer

Miałem umowę na pozycjonowanie z tą firmą. Miesięczny abonament około (usunięte przez administratora). Pozycje wyłącznie spadały, straciłem 30% ruchu, nie było żadnego miesiąca bym cokolwiek zyskał. Audyt zawiera tony poprawek których wykonywanie to strata czasu. Chodzi o to by robić wrażenie a nie byście mieli efekty w postaci zwrotu inwestycji. Nie dajcie się nabrać na to co obiecują. Wykonują różne działania bez wartości. Co miesiąc przychodzi automatyczny raport z działań i faktura. W raporcie w zasadzie nic. Teksty typu monitorowanie pozycji, dodanie 3 opinii, dodanie 3 artykułów, dodanie jakiś linków. Efekt żaden. Jak zada się jakieś pytanie to kilka dni czekamy na odpowiedź która zazwyczaj jest bez wartości merytorycznej, odpowiada osoba która nie ma żadnej technicznej wiedzy. Jak zadamy techniczne pytanie to czekamy 2-3 tygodnie i jest to ogólna odpowiedź bez konkretów. To jest zwyczajnie naciąganie klientów. Nie płacicie za wyniki tylko za działania które nic nie dają.

Klient
@Designer

Wszystko co piszesz to prawda a jeszcze jedna kwestia jak chcesz rozwiązać umowę to straszą karami. Zdaleka od krzaka

Max

To jest panorama firm tylko zmienili nazwę bo tam już nikt nie chciał korzystać z ich uslog. Ale mimo zmiany nazwy nic się nie zmieniło dostajesz fv do zapłacenia i nic w zamian nie polecam szkoda kasy i czasu i nerwów kompletne dno.

Digital Manager

Jak wygląda przebieg rekrutacji - dzwoni pani zadaje trzy dziwne pytania i dziękuję za rozmowę. O co chodzi?

Co mają na celu te pytania?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MATI

Proponują 3500 brutto. Tyle zarabia sprzątaczka.

Klient

Firma nie traktuje poważnie nikogo. Myślą tylko I wyłącznie o swoim (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu.

zorro

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Firma nie traktuje pracowników poważnie, stawki są niskie a o etacie i awansie można pomarzyć. To firma na pierwszą pracę dla studentów, którzy coś tam machną przy okazji a nie poważna firma, jaką sami siebie chce widzieć. Tu nie ma szansy na rozwój, etat, awans czy przyzwoite pieniądze. Nie tylko sprzedaż się liczy, ale i ludzie a oni o tym zapominają.

NIE PRACUJCIE TAM!

DRAMAT! (usunięte przez administratora)pracowników z pieniędzy- czy za auto służbowe, czy (usunięte przez administratora)jak nie (usunięte przez administratora)prowizji bo nagle się orientują, że zrobili błąd w raporcie prowizyjnym, który oblicza Twoje wyniki. Straszna firma, u(usunięte przez administratora)Umowę sama rozwiązałam.

Kamil

Jak wygląda praca na stanowisku Młodszy Administrator Systemów? Jak wygląda wdrożenie? Grafik? W jakich narzędziach jest wykonywana praca? Oraz czy jest możliwość pracy zdalnej? Widełki? :)

@Kamil

Młodszy administrator systemów w zależności od osobistych predyspozycji przez pierwsze 3 - 6 miesięcy poznaje nasze systemy. Do najważniejszych jego obowiązków należy reagowanie na zgłoszenia z systemów monitoringu wewnętrznego, naszych wewnętrznych działów, oraz od klientów. Jednocześnie intensywnie się uczy pod nadzorem starszych stażem kolegów. Praca zasadniczo odbywa się lokalnie, pracujemy od 9 do 17. Po zdobyciu doświadczenia istnieje możliwość pracy w systemie hybrydowym, choć mamy na tyle zgrane środowisko, że raczej korzystamy z tego rozwiązania w razie potrzeby. Główne nasze narzędzia pracy to wszelkie systemy wirtualizacji, oraz aplikacje serwerowe. Do perfekcji szlifujemy języki skryptowe (bash/python/perl). Konsola systemu linux jest naszym głównym narzędziem pracy. Napisz do nas bezpośrednio, odpowiemy na wszystkie pytania, w tym na te o finanse. Zespół WeNet

Dokładnie tak jest

Żarty

Odradzam kandydowanie na stanowisko copywriter do WeNet. 1. Spotkanie, obgadanie kilku podstawowych spraw. Stawka (usunięte przez administratora) Na uwagę, że jest to dużo poniżej średniej rynkowej, odpowiedź, że stawki są podwyższane wraz ze stażem pracy w firmie. 2. Pani prowadząca rekrutację zupełnie niezorientowana w kwestii stanowiska, na które szuka ludzi. (usunięte przez administratora) 4. (usunięte przez administratora) Czy zatem warto aplikować do WeNet/Panoramy Firm? Cytując klasyka: "tak średnio bym powiedział". To nie jest poważna firma, a raczej scum, który ma na celu przyciągnąć ludzi niezwiązanych z branżą. Tym bardziej jestem w stanie zrozumieć niezadowolenie klientów, którzy są obsługiwani w ten sposób oraz pracowników działu sprzedaży, których zadaniem jest sprzedawać (usunięte przez administratora)

@Żarty

Masz rację tak dokładnie jest.

Gadzia

Nie polecam tej firmy - (usunięte przez administratora) Udają specjalistów bo do klientów opowiadają historie jakby byli właścicielami google - hehehe Po za tym ich historia zmiany nazwy firmy wynika z tego że nie radzili sobie w świecie intetu z negatywnymi opiniami. (usunięte przez administratora)

Ad

W dniu w którym piszę ten komentarz skończyłem 3-letnią przygodę w Wenet w warszawskiej sekcji Customer Care i swoją wypowiedź odnoszę WYŁĄCZNIE do niej. Odszedłem z własnej woli. Trzeba mieć na uwadze, że cała firma zatrudnia 4-cyfrową liczbę osób w całej Polsce i zależnie od miejsca i sektora warunki mogą być inne. Jest to dobre miejsce, żeby zacząć swoją karierę zawodową w marketingu internetowym. Pracodawca wywiązuje się z obietnic, szanowane są prawa pracownika, a kultura pracy jest na satysfakcjonującym poziomie. Nawet jako pionek możesz czuć się swobodnie, jeśli czujesz potrzebę porozmawiać z kimś kilka szczebli wyżej, zwrócić na coś uwagę, lub zaproponować - z pewnością zostaniesz wysłuchany. Żeby zostać zwolniony musisz naprawdę odwalić kichę, albo zwyczajnie "nie ogarniać i nie chcieć ogarniać". Wzajemne wsparcie widać na każdym kroku i każdy kto chce zdobywać wiedzę - tutaj ją dostanie. Oczywiście jak wszędzie - są wyjątki i znajdą się ludzie na których brzmienie nazwiska podnosi się ciśnienie. Jeśli jednak wysokie wynagrodzenie to jedyne czego oczekujesz od pracodawcy - odpuść sobie. Nie chcę mówić, że tam się nie da zarobić, bo patenty i szanse są dla każdego, kto próbuje zarobić, ale na niskim szczeblu nie jest łatwo zarobić więcej niż na minimalnie godne życie w Warszawie. Mogę się domyślać, że nie dotyczy to wszystkich stanowisk. Musisz pamiętać, że WeNet to największa firma w Polsce z branży marketingu internetowego, a to niesie ze sobą sporo zalet i wad. Ogólnie moja ocena jest dobra.

Były liderem TELE

Parę słów od byłego pracownika zatrudnionego jako Lider Telesprzedaży. Praca w Wenet (PF, CS) jest pracą zbudowaną na archaicznym modelu, w którym pracownik zyskuje stabilność pracy i zarobku po mniej więcej 2-3 lat. Firma oczekuje od sprzedawcy pozyskiwania nowych klientów oraz do sprzedaży usług na aktywnych klientach. I gdyby tutaj postawić kropę wyglądało to na standardowy model sprzedaży, jednakże firma oczekuje od swoich pracowników odpowiedniej ilości wpłat od już sprzedanych usług na co moim zdaniem pracownik nie ma żadnego wpływu. Przykładowo, pracownik wykonał 150% planu miesięcznego, jednak firmy którym sprzedał usługi mają opóźnienia w płatnościach za świadczone usługi i konsultant nie otrzymuje premii. Kolejnym aspektem jest ciągle zwiększające się cele pracowników i panuje już taka cicha zasada, że jak ktoś ma lepszy miesiąc i mógłby spokojnie zrobić 200% planu to woli zrobić 110%, żeby w następnym miesiącu nie dostał 150% bazowego planu z poprzedniego miesiąca. Praktycznie firma nie ma pracowników którzy pracują w niej pomiędzy 12 a 24 miesiącami. Jest to praca krótkookresowa dla osób które na małych początkowych planach chcą coś zarobić. Drugi aspekt to usługi jakie świadczy ta firma. I tutaj przestroga dla klientów - proszę zapytać konsultanta co firma jest w zamian za państwa pieniądze zagwarantować. Odpowiedź jest prosta - nic. Ponieważ ani wizytówki Googla, ani rzekoma współpraca z Googlem nie jest przekładalna na to co firma jest wstanie zagwarantować. Nie ma żadnej współpracy. Przykład - Jeżeli Google z dnia na dzień wyłączy swoje wizytówki pozostają państwo tylko z wizytówka w serwisie branżowej. Prosiłbym o merytoryczną odpowiedź firmy, gdzie według nich popełniłem błąd zanim usuną to państwo z GoWorka

Zmęczony i znudzony
@Były liderem TELE

Masz niezałatwione sprawy z byłym pracodawcą? To je załatw. Rozwiąż probemy i nie męcz nas tutaj ciągle tymi samymi historiami. Szukamy informacji o fimie i widzimy żale i pretensje. Napisali Ci, że nia mają w ofercie. Kiedyś mieli? Zobacz w google ile firm miała taką ofertę i ciągle ma. Oferty się zmieniają i każdy wybiera co mu potrzebne.

Dobry Klient
@Zmęczony i znudzony

W punkt.Własne problemy leczyć tutaj to słabe

@Zmęczony i znudzony

Przecież wszystko opisał gość ze swojej perspektywy,jasny przekaz jaka firma...., rozumiem że boli troszkę prawdziwy przekaz,no ale nic trza ścisnąć poślady i w poniedziałek posłuchać trochę korporacyjnego bełkotu i porealizować plany zarządu który kolejny raz otwiera szampany na rzecz swoich docenianych pracowników

Były Lider Tele
@Zmęczony i znudzony

To nie jest kwestia nie załatwionych spraw a twój post to prosty trik psychologiczny, żeby zamiast odpowiedzieć merytorycznie jeżeli się nie zgadzasz to wolisz dyskretytowac. Ten portal zajmuje się opiniowaniem daje firmy. Nie jestem niezadowolony klientem tylko byłym pracownikiem opisującym standardy. Mam chwalić to że niezależnie od długości pracy każdy ma inne podstawy jak sobie wywalczy? To że rzetelny pracownik robiący plan ma.mniejsza podstawę niż nowozatrudniony? Jeżeli to pochwalasz to pracuj dalej, lepiej żyć w brutalnej prawdziwie niż w przyjemnym kłamstwie

Zmęczony razy 2
@Były Lider Tele

Zgłaszam jako spam. Nic nie wnosi do dyskusji. Jak napisał przedmówca, załatw swoje sprawy a nie zamęczaj innych żalami.

@Były liderem TELE

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie podejmiemy rozmowy i odpowiemy na wszystkie pytania, zarówno dotyczące warunków pracy jak i współpracy z naszymi klientami i pracownikami. Informacje tu podane nie są zgodne z obowiązującymi w firmie zasadami i mogą wprowadzać w błąd użytkowników forum. Prosimy o kontakt, chętnie podejmiemy rozmowy. Zespół WeNet

Czarek

Jako klient totalnie nie polecam tej firmy. Śmiech na sali jest z ich realizacją. Sprawa skończyła się w sądzie za wyłudzenia (wyłudzenia ponieważ NIC NIE ZOSTAŁO ZROBIONE już nie mówiąc o terminach) Telefon 4 dni przed końcem ich TERMINU przygotowania strony no napisze Pan że zrobione i że zaakceptowane a ja PANU obiecuję że zrobimy tak jak Pan chce i potrzebuje. Ogólnie śmiech na sali. Myślałem że trafiliśmy na porządną firmę a wygląda na to że trafiliśmy na (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Dlugi_staż

Dla osób zaczynających karierę, na okres ok roku jeszcze do zaakceptowania, szkoleniaia i nauka pracy w dużej organizacji. Ale jak ktoś chciałby pracować dłużej - odradzam. Firma bazuje na taniej sile roboczej, podwyżki raz na 7-10 lat to niestety standard. Chcesz więcej zarabiać - przejdź na B2B lub zwiększ sprzedaż o 10 tyś, to zaskakujące o tyle, że plany sprzedaży większe o kilkanaście-kilkadziesiąt % rocznie. Benefity to farsa, tylko nieliczni korzystają z realizacji planów. Obserwowałem sytuację przez ponad 20 lat, więc wiem o czym mówię. Wartością tej firmy są ludzie, ale ci lepsi i zaradniejsi w większości już są poza firmą. Nadzieja w podniesieniu płacy minimalnej, wtedy i w Wenecie strzelą szampany ....

Były sv
@Dlugi_staż

To fakt wartością tej (usunięte przez administratora)firmy są ludzie , przynajmniej na samym początku , mają entuzjastyczne nastawienie , umiejętnością sprzedażowe , są kreatywni i na początku nie jednokrotnie są lepsi od starych wyg ale ci sami lidzie po paru miesiącach pracy dalej mają dusze zwyciescy ale ciało przegranego…. ale czego chcieć skoro sv i kierownicy biur otrzymują te powiedzmy awanse o ich wypracowane wartości idą w zapomnienie (usunięte przez administratora)

Pola

Brak informacji zwrotnej po rekrutacji (Bydgoszcz). Zaproponowana stawka to (usunięte przez administratora) brutto na UZ. Wg osoby rekrutującej można dotrzeć do UoP po bliżej nieokreślonym czasie i jeśli będzie to zasadne, tzn jeśli pracownik będzie na to zasługiwał.

@Pola

Kiedy byłaś na rozmowie? Ja mam jutro iść

biuro Warszawa

Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Jeszcze 3 lata temu praca w tym miejscu była udręką, ale to ze względu na pewne osoby, które całe szczęście już nie posiadają "władzy". Niestety, w niektórych sytuacjach wychodzi jeszcze socjalizm, ale generalnie, moim zdaniem zmieniło się na lepsze. Nie jest prawdą, że nie można awansować, czy dostać podwyżki. Jestem tego najlepszym przykładem. Mój lider mnie docenił i sam z siebie nagrodził. Trzeba tylko być uczciwym, w tym co się robi, aby mieć argumenty do merytorycznej dyskusji z przełożonym. Co do zarobków, oczywiście mogłyby być lepsze, zakres obowiązków ciągle się rozszerza, co nie do końca przekłada się na $. Widać olbrzymie dysproporcje w zarobkach między kadrą kierowniczą, a zwykłym pracownikiem. Uważam, że powinniśmy być bardziej doceniani finansowo, gdyż tak naprawdę to my "ciągniemy ten wózek". Chociażby na Święta, Firma mogłaby się bardziej postarać, bo to marne pudełeczko ze słodyczami, te samo od lat, wygląda słabo... Jedno co mogę teraz pochwalić to ATMOSFERA! Z przyjemnością przychodzę do biura.

Niki

Też to zauważyłem ???? ciągle wszystkiego przybywa, udawanie że nie ma problemu. Brak rozwoju. (usunięte przez administratora)Minimalne pensje (usunięte przez administratora)na tak marketingową firmę w stolicy.

Waran

Jaka podstawa dla Doradcy klienta we Wrocławiu i jaki samochód służbowy?

@Waran

Pieniądze nie wiem jakie są, ale znając firmę to Najniższe na rynku. Samochody maja różne, przeważnie stare Fordy focus :) Na mieście można było kiedyś zobaczyć nowe toyoty yaris z panoramy firm ale Warszawie żaden handlowiec nie posiadał tego samochodu :)

podstawa
@Waran

podstawa kolo 4k brutto

ona
@Ona

Bzdury wypisujesz. "na mieście widziano" a co to jest pudelek? Samochody to ople, nowe, zmiana floty była na początku tego roku. Są jeszcze yariski z poprzedniej floty. Podstawa do negocjacji, od 4 tys możesz startować. Nie słuchajcie plotek tylko sami sprawdźcie.

@ona

(usunięte przez administratora)tany firmy ????

Zostaw merytoryczną opinię o WeNet sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WeNet sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WeNet sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WeNet sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 28 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WeNet sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WeNet sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WeNet sp. z o.o.