opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WeNet

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 499 ocen
Opinie(1001)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(1001)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Rozwój w WeNet
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Benefity
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Rozwój w WeNet

Proces rekrutacji

Benefity

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Wenet

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o WeNet sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WeNet Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WeNet sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    15.02.2023 22:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marian

    16.02.2023 10:26

    Inne

    Tak jak takie wpisy .Wnosisz coś czy tylko zabierasz powietrze ? Niespełniony pracownik czy przedsiębiorca który obwinia wszystkich naokoło za brak efektów a na 99% nic nie ma w necie o sobie. Człowieku , zainwestuj w swoją firmę i oczekuj efektów a nie tutaj się plujesz.Ja i reszta normalnych Klientów mamy ostre używanie z waszych "problemów"
    ReviewUserIcon
    Mirek

    15.02.2023 17:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Klient_jakinni

    15.02.2023 13:42

    Inne

    Nie polecam firmy WeNet, obiecują nie wiadomo jakie rzeczy po czym kontaktu brak,a gdy sie dodzwonisz nie idzie dojsc do porozumienia i uzyskać jakiekolwiek informacje na zadane przezemnie pytanie o ilość pozostałych miesięcy do końca umowy oraz ewentualny koszt rozwiązania umowy jedna z pracowniczek odpowiada : " po co panu rozwiązywać umowę??" Na zadane przez panią pytanie odpowiedziałem iż nie chce z nimi współpracować i korzystać z dotychczasowej oferty, na usłyszane zdanie wypowiedziane przezemnie kobieta odpowiedziała " bedziemy w kontakcie" po czym sie rozłączyła
    ReviewUserIcon
    klientka

    04.02.2023 19:12

    Inne

    Niestety nacięłam się bardzo na firmę Wenet, która od kilku miesięcy pracuje nad moją stroną. Dramat. Oprócz tego, że Pan Michał obiecywał cuda-wianki i się nie wywiązał z obietnic, to jeszcze cała firma sprawę traktuje olewczo odpowiadając mi na maile jakąś kopiowana formułką zwyczajnie nie na temat. Nikt za nic odpowiedzialności nie ponosi, pracownicy gadają wszystko klientowi, żeby tylko podpisał umowę. Później kontakt się urywa. Pytałam, czy jest ktoś kreatywny, kto ładnie opisze stronę, zrobi coś niesztampowego...usłyszałam, że tak, oczywiście, mają takie osoby. Na razie jest tak, że ja muszę marnować czas i pisze teksty na stronę, bo człowiek amator, który miał się tym zająć nie jest w stanie wymyśleć NIC kreatywnego, tylko może coś zwyczajnie napisać i to jeszcze z błędami merytorycznymi. Słowem - kompletnie nie zna się na branży. Najgorsze jest to, że oni to wszystko zlecają jakimś ludziom, sami tego nie robią, więc kontakt jest bardzo utrudniony, bo rozmawiasz bez pośredników. (usunięte przez administratora) napiszę innym razem, bo jeszcze prace trwają i na pewno jeszcze dowiem się o rzeczach, które miały być - ale teraz ich być nie może, bo np.'kontroler strony mówi, że tak nie może być ponieważ strona będzie nieczytelna..."'. a tak naprawdę nie chce im się robić. To jest moja ocena. Odradzam. Amatorszczyzna.
    ReviewUserIcon
    Matt

    11.02.2023 22:49

    Były pracownik

    A nie przyszło pani do głowy, że sugerowane przez panią "niesztampowe" treści nie spełniają norm SEO? Piękny, najlepiej awangardowy tekst bogaty w cuda wianki to nie wszystko, a właściwie nic jeśli nie zostaną spełnione pewne wytyczne, o których pani być może nie ma pojęcia. To tylko wygląda tak od zewnątrz, od środka trzeba przestrzegać wielu zasad, które google zmienia niemalże z dnia na dzień. Trzeba być elastycznym. Treść merytoryczna to tylko czubek góry lodowej, w pozycjonowaniu stron chodzi o coś więcej niż tylko o piękne słowa.
    ReviewUserIcon
    klient

    13.02.2023 15:29

    Inne

    Nie polecam totalnie współpracy. Współpraca polega na: 1 - spotkaniu ze sprzedawcą który obieca złote góry. 2 - Złote góry są na umowie 3 - Umowa podpisana i opłacona 4 - Okazuje się że jednak złote góry to za dużo i tak się nie da 5 - olewanie klienta za każdym razem 6 - Prośba i błaganie sprzedawcy abym zaakceptował projekt a później zrobią dobrze (po paru miesiącach od podpisania umowy) 7 - Nikt w centrali nie widzi problemu 8 - Zakończeniem współpracy i otarciem się o sąd Omijajciem szerokim łukiem. Wcześniej firma nazywała się panorama firm i po zebraniu samych negatywów zmienili nazwę i nienaprawili nic.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    09.02.2023 10:14

    Były pracownik

    Praca na stanowisku sprzedawcy w tej firmie wiąże się z dużym poświeceniem i zaangażowaniem. Kto się jeszcze zastanawia to radzę dobrze przemyśleć sprawę bo nie jest to łatwy kawałek chleba. Na początku przez pierwsze miesiące można dobrze zarobić ale później plany sprzedażowe są takie, że jeśli zabraknie Ci trochę do realizacji to twoje wynagrodzenie jest bardzo pomniejszone, a plany (muszą być zrobione bo wtedy są rozmowy). Praca pod dużą presją i kontrolą. Weryfikacja wykonanych połączeń i tego gdzie i z kim jesteś, pełna inwigilacja. Ludzie którzy prowadzą swoje zespoły, również są zestresowani, ponieważ inni z wyższych stanowisk tak samo jak nowym cisną na plany i tak dalej. Taka specyfika pracy. Jeśli chodzi o ludzi? Z tego co udało mi się zauważyć Pan prowadzący z (usunięte przez administratora)pod przykrywą przystojnego i miłego mężczyzny kryje w sobie bardzo dużego furiata, który nie wie czym jest sprzeciw i zrobienie czegoś nie po jego myśli. Radzę uważać jeśli chce się wyjść z twarzą po prowadzeniu przez niego w trakcie przygody z tą firmą, ponieważ może zaskoczyć. Warszawa jak najbardziej na plus z ludzi, których poznałam. Szczególnie Pani (usunięte przez administratora)która jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Ogólnie polecam ale dla osób które lubią taką sprzedaż i mają silną psychikę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2023 07:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    WeNet sp. z o.o.

    07.02.2023 14:29

    Pracodawca

    Nasze działanie wynika często z jednej strony z chęci dostarczeniu Państwu strony zgodnej z wyobrażeniami a jednocześnie takiej, która spełni cele biznesowe firmy. Dlatego zawsze rekomendować będziemy takie funkcjonalności lub rozwiązania, które są zgodne z trendami i wymaganiami technicznymi, aby strona dobrze się indeksowała, była widoczna w wyszukiwarkach i przyjazna użytkownikom. To ważne, bo tylko wtedy strona spełni swoje zadanie. Rolą opiekuna w takiej sytuacji jest dobranie najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zespół WeNet
    ReviewUserIcon
    Daniel

    09.02.2023 08:14

    Inne

    A może zbiorowa lekcja odpowiedzialności za słowa i czyny ? Jak Ty narzekasz na firmę bo ma 1 dniowy termin wypowiedzenia to o czym wgl chcesz mówić ? W jeden dzień nic się nawet nie zadzieje. Weź tu rób biznesy jak ludzie przypominają bardziej dzieciaki z piaskownicy
    ReviewUserIcon
    Bartek

    08.02.2023 12:11

    Pracownik

    Czy coś złego dzieje się w firmie? Zleceń dla copywriterów coraz mniej,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracowałem 2 tygodnie.

    06.02.2023 15:10

    Były pracownik

    Firma, która zatrudnia TYLKO pracowników z doświadczeniem... takich którym nie trzeba narzucać swojej własnej ideologii i systemu pracy. Po czym, gdy już się zatrudnisz to dowiadujesz się, że masz pracować tak jak Ci każą, a jak Ci nie wychodzi to leci wypowiedzenie. TO PO CO ZATRUDNIACIE LUDZI KTÓRZY MAJĄ PRACOWAĆ WEDLE WŁASNYCH SCHEMATÓW PO CZYM NAKAZUJECIE UŻYWAĆ SWOICH WŁASNYCH (które nie działają xD)????? (usunięte przez administratora) Managerowie nie są zainteresowani rozmową z pracownikiem tylko wynikami i tabelkami. Typowe korpo z szefostwem z dolarami zamiast oczu. W moim przypadku, pracowałem 2 tygodnie mimo iż miałem podpisaną umowę na 3 miesiące okresu próbnego. Spóźniłem się do pracy 2 razy. Raz o 3 minuty i raz o 6 minut. Więcej grzechów nie pamiętam. PS: "Pracowałem" w oddziale Katowickim. Ciekaw jestem jak wiele z tej opinii zostanie "usunięte przez administratora".
    Company logo
    WeNet sp. z o.o.

    08.02.2023 10:17

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że poszukujemy kandydatów z określonym doświadczeniem i umiejętnościami. Prawdą jest również, że jak każda firma działamy w określonym standardzie, który obowiązuje wszystkich pracowników. To co najważniejsze, to jasno i już na etapie rekrutacji komunikujemy nasze oczekiwania, które są przede wszystkim oczekiwaniami naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że zadbaliśmy o wszystkie procedury wynikające z faktu rozwiązania umowy o współpracy. Jeśli jednak w Pana odczuciu tak nie było, prosimy o kontakt z naszym Działem Personalnym. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zespół WeNet
    ReviewUserIcon
    Ewa

    01.02.2023 14:12

    Kandydat

    Byłam w Wenet na rekrutacji i wysłali mi ankietę i pytali o opinie. Byłam zaskoczona, bo nigdy mnie nikt o to nie pytał po rekrutacji. Napisze to co w ankiecie, bo uważam, ze im sie nalezy. Cały proces oceniam bardzo dobrze. Szybko się odezwali po wysłaniu apliakcji, bardzo miła rozmowa, potem I etap online. Naprawdę zero stresu, fajna atmosfera. Pytali o oczekwiania finasowe, były pytania o CV, była scenka rozmowy z klientem. Wszystko milo i na luzie. II etap z 2 paniami, też bardzo sympatycznie. Byłam na kilku rozmowach ostatnio i tu mi się podobało. Nie wiem, czy mi zaproponują pracę, mają dzwonić jakoś na początku tygodnia, ale chciałabym spróbować. Biuro fajne, ludzie na pierwszy rzut oka tez :) Polecam.
    Company logo
    WeNet sp. z o.o.

    07.02.2023 08:49

    Pracodawca

    Tak, każdego naszego kandydata i kandydatkę prosimy o opinię po spotkaniu rekrutacyjnym. To bezcenne informacje, dzięki którym nasze spotkania są takie, jakich oczekujecie. Ewo, trzymamy kciuki za pozytywny finał! Zespół WeNet
    ReviewUserIcon
    Aneta

    30.01.2023 12:21

    Pracownik

    Polecam firmę WeNet każdej osobie szukającej pracy. Szybki proces rekrutacji, dopasowana oferta do wymogów. Zapewniony jest stały rozwój pracownika przez cykliczne, systematyczne szkolenia przez cały czas zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    02.02.2023 13:19

    Pracownik

    Po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej odpowiedź miałam po 2 dniach i zatrudnienie od pierwszego. Szkolenie trwa tydzień. Nie mam kursu językowego, ale wiem, że są takie indywidualne możliwości.
    Company logo
    WeNet sp. z o.o.

    07.02.2023 08:35

    Pracodawca

    Zapraszamy do nas na spotkanie lub Drzwi Otwarte w każdy piątek lutego i marca do jednego z naszych biur w Warszawie, Bydgoszczy, Łodzi, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Krakowie. Opowiemy jak wygląda nasza praca, poznamy się bliżej, odpowiemy na wszystkie pytania. Więcej informacji https://wenet.pl/kariera/dni-otwarte. Zespół WeNet
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2023 15:44

    Pracownik

    Drodzy Klienci, zapytajcie innych przedsiębiorców o opinie o współpracy z nami. Nie wierzcie na słowo, bo mozecie sprawdzić u źródła https://wenet.pl/opinie.
    ReviewUserIcon
    P

    31.01.2023 15:58

    Pracownik

    I tak pewnie zaraz WeNet usunie ale nic to juz taka tradycja ze jak sie napisze prawdę to boli. Firma (usunięte przez administratora)podpisuj duzo za (usunięte przez administratora) podwyżki nie dostaniesz bo nie chyba ze planu. Ma się wrażenie ze firma raczej na nic nie ma pieniędzy i szuka oszczędności gdzie sie da to może zacząć od (usunięte przez administratora) bo stanowisk sie stworzyło mnóstwo (usunięte przez administratora). Na szczęście stad juz spadam ale ludziom powodzenia życzę Coz sprzedaz sie będzie kurczyć bo ludzie otworzyli oczy i nie dadzą sie więcej (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ja

    30.01.2023 11:36

    Kandydat

    Byłam na rekrutacji i było wszystko ok. Oceniam rekrutację, chociaz nie zostałam pracownikiem. Ogólnie 5 gwiazdek Duży plus za - bardzo miły kontakt pani Asi - miła, i niestresująca rozmowa - odpowiedzieli na wszystkie pytania i nie zbywali nmnie w stylu "informacje poufne tylko dla pracowników" - odezwali się z informacją co dalej, a nie każda firma dzwoni Pracy nie przyjęłam, ale to dlatego, że wcześniej odezwali sie do mnie z innej firmy i chcę u nich spróbować ale rekrutacja naprawdę mnie zaskoczyła pozytywnie. Bardzo polecam, bo traktują ludzi z szacunkiem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2023 13:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.01.2023 21:37

    Inne

    Pań jest w tej samej sytuacji co ja
    ReviewUserIcon
    mam firmę

    30.01.2023 11:08

    Inne

    A tu się nie zgodzę, bo umowa jest umowa i jak podpisujesz to się zgadzasz na jakieś tam warunki w niej opisane. Jak zamykasz firmę to negocjujesz warunki rozwiązania umowy. Z każdą firmą. Zamknięcie działalności nie zwalnia cię z podjętych zobowiązań.
    Company logo

    WeNet sp. z o.o.

    30.01.2023 10:53

    Pracodawca

    Aktualność
    Sprawdź i poznaj opinie naszych klientów na https://wenet.pl/opinie

    "Po stworzeniu strony internetowej z tą firmą nie mam wątpliwości, że powinienem ją polecić innym. Dwa lata temu zdecydowałem się na zakupienie strony internetowej. Proces tworzenia strony internetowej był przyjemny i bez zarzutów. Bardzo dobrze oceniam kontakt z opieką. Opiekun natychmiast wdraża zmiany na mojej stronie, gdy tylko poproszę o pomoc. Zawsze ma czas, aby ze mną porozmawiać. Będąc Klientem tej firmy, nie muszę się o nic martwić. Gorąco polecam!" Adam

    "Super współpraca, wszystko na najwyższym poziomie. Pani Paulina rewelacyjnie i profesjonalnie podeszła do tematu. Jakość wykonanej usługi perfekcyjna, szybko i na temat. Polecam 10/10" Krystian

    "Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z wenet, współpracujemy od wielu lat i nie mamy uwag. Zespół wenet odpowiednio reaguje na nasze sugestie czy też problemy. Polecam" Patryk
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    11.01.2023 01:17

    Kandydat

    Jaka teraz stawka dla copy? Czy coś się poprawiło? Praca tylko z biura czy zdalnie?
    Company logo
    WeNet sp. z o.o.

    30.01.2023 10:29

    Pracodawca

    Zgadza się, stawki są zmienne i uzależnione od zadań na danym stanowisku. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na [email protected]. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zespół WeNet
    Company logo
    WeNet sp. z o.o.

    30.01.2023 10:35

    Pracodawca

    Zapraszamy na spotkanie online lub osobiste. Praca zdalna jak najbardziej - w dogodnych godzinach. Stawki do ustalenia. Prosimy o kontakt na [email protected]. Zespół WeNet
    ReviewUserIcon
    Dawid

    27.01.2023 22:19

    Inne

    Nie polecam. Poprzednio Panorama Firm, potem CSGroup. Teraz WeNet. Brak kontaktu z klientem, tylko automatyczne raporty wysyłają, pozycja spada, copy słabej jakości.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.01.2023 21:18

    Były pracownik

    Wenet przede wszystkim nie szanuje pracowników.Czasami ma się wrażenie, że na rękę jest firmie - przełożonym, że odchodzą ludzie.Płacą relatywnie coraz mniej przy coraz wyższych planach. Śmieszne są procenty premii od umów 4-5 %i to brutto.(usunięte przez administratora)Czyli premia powoli staje czymś naprawdę extra .Do tego dodaje żeby się zastanowić co tu robimy, albo gdy ktoś mówi do klienta to rozumiem, że mam wykreślić Pana-Pani dane firmy, że to może sami się wykreślmy.No tylko pogratulować podejścia do pracowników.
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.02.2023 16:05

    Pracownik

    "wykreslić firmę" to nie te czasy, zeby ktos dał sie nabrać na takie opowieści. Dziś albo działasz aktywnie w internecie, albo Cię nie widać. Ogromna konkurencja. Na szczęście dziś sa już świadomi klienci i nikt nikogo nie straszy wykreśleniem. Pozdrawiam moich klientów.
    ReviewUserIcon
    NieDajSieOszukac

    31.10.2022 17:30

    Inne

    WeNet to tak naprawde Panorama Firm pod inna nazwa. Jeszcze wczesniej chyba nazywali sie Eniro. Znaczace jest to, ze ta firma tak czesto zmienia nazwy aby klienci jej nie poznali gdy sie znowu skontaktuja xd
    ReviewUserIcon
    Wilku

    22.01.2023 00:02

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zgadzam sie

    22.01.2023 08:57

    Były pracownik

    Wszystko się zgadza, pracowałem tam (telemarketing) i miałem podobne odczucia, w jakim oddziale pracujesz? Kraków :)?
    ReviewUserIcon
    Pan Montero

    20.01.2023 08:36

    Inne

    To moja 3 firma i Jestem zachwycony współpracą ,genialna obsługa ,pełen profesjonalizm na każdym poziomie kontaktu. Miałem trudności i trochę z mojej winy ,ale pomoc była naprawdę szybka i to "po godzinach". Ja polecam ,nie wiem jak tam piszą byli pracownicy ,bo to jakieś wewnętrzne kwestie ,natomiast jako klient bez kozery powiem 100%.Prawdopodobnie tez duża zasługa człowieka doradcy internetowego który u mnie był ,widać że ma wiedze ,że jest cały czas w temacie i wie co robią i jak robią .Mam raporty co miesiąc, reaguje jak coś się wysypie albo trzeba temat bardziej podkręcić czy wypromować .Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WeNet?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WeNet sp. z o.o.

    Postępu 14A 02-676 Warszawa

    https://wenet.pl
    Branże: Transport i spedycja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Good Day Apartamenty - Adam

    05.01.2023 15:37

    Inne

    Zdecydowanie polecam tą firmę! Zakupiłem 2 lata temu stronę internetową w abonamencie https://www.gdapartamenty.pl/ i jestem bardzo zadowolony i z przebiegu budowy strony i z obsługi po jej stworzeniu. Przypadkowo trafiłem na te opinie i jestem w szoku co ci ludzie piszą! Mam wrażenie, że albo nie maja pojęcia o czym (bo nie są klientami tej firmy) albo jeśli nimi są - to chyba nie powinni prowadzić własnych biznesów, bo nie potrafią czytać umów, które podpisują. Mam umowę na 3 lata na budowę i obelgę strony. Zawsze od ręki opiekun wprowadza mi wszystkie zmiany na stronie jak tylko poproszę. O nic się nie martwię. Taka oferta została mi przedstawiona i tak jest faktycznie. Nie mógłbym powiedzieć o nich złego słowa. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.01.2023 07:57

    Były pracownik

    Jak na stronę,która istnieje już 2 lata to niestety słabiutko to wygląda w w wynikach wyszukiwania(pozycje strony),oj słabiutko
    ReviewUserIcon
    AleksandraPG

    18.01.2023 18:51

    Inne

    Jaki jest koszt miesięczny?
    ReviewUserIcon
    Dorian

    17.01.2023 22:35

    Kandydat

    Widziałem ofertę pracy na junior delivery managera i chciałem się podpytać, jak wygląda praca w tym dziale, na tym stanowisku no i na jakie zarobki można liczyć?
    ReviewUserIcon
    Balbina

    16.01.2023 20:26

    Pracownik

    Najgorsze jest to ze jak jest dobrze to praktycznie nikt nie pisze a jak sie nie podoba cos to zaraz afera. Ja jestem zadowolona Pozdrawiam Was Wenety i lubię ;)
    ReviewUserIcon
    P

    13.01.2023 15:45

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    14.01.2023 09:06

    Inne

    a jakie są plany w tym roku?i czy trzeba mieć odpowiedni biling telefoniczny?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.01.2023 17:18

    Kandydat

    Witam. Jak praca PH- jakie opinie? Ile wizyt, cele, samochód itp? Warto spróbować?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2022 12:36

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bamboleo

    08.01.2023 22:31

    Pracownik

    Brak zleceń? Żaden problem, zapłacą przestojowe... a nie, to nie tutaj xD Marnowanie czasu pracowników, przepraszam, współpracowników, to specjalność tej firmy. A to się poużerasz z tragicznym systemem firmowym, a to musisz napisać maila z prośbą o wyjaśnienie spartolonej strategii SEO dla umowy, za co nikt ci nie zapłaci... A potem się dziwią, że ludzie uciekają. Nooo, ciekawe czemu.
    ReviewUserIcon
    On

    09.01.2023 09:32

    Były pracownik

    Może firma wpadła na genialne rozwiązanie i treści produkuje teraz za darmo AI w postaci Np. ChatGPT ;)
    ReviewUserIcon
    mario3287

    04.01.2023 14:11

    Pracownik

    PO KILKU NIE UDANYCH PRÓBACH KONTAKTU , OPIEKUN ODDZWONIŁ, BĘDĘ CIERPLIWIE CZEKAŁ NA EFEKTY PRACY.
    ReviewUserIcon
    Wieloletni pracownik

    20.12.2022 13:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zgadzam sie

    19.12.2022 21:05

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Klient

    19.12.2022 21:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obecny

    17.12.2022 17:29

    Pracownik

    Nie wiem jak było wcześniej, pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona, nie mam na co narzekać
    ReviewUserIcon
    Anon

    17.12.2022 08:03

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.12.2022 22:04

    Były pracownik

    Hej hej łinety, ile obecnie wynosi obowiązkowy biling połączeń telefonicznych oraz czy od niego zależy prowizja?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.12.2022 12:23

    Inne

    Firma wprowadza bez wiedzy nieprawdziwe dane do serwisów branżowych. Podaną złą branżę, pisano w 1 osobie (tak jakbym ja to ogłoszenie pisał), piszą o stanie jakości usług co wprowadza w błąd klienta.
    ReviewUserIcon
    Foku

    09.12.2022 09:31

    Inne

    Korzystam z usług tej firmy od 4 lat... i jest to największy błąd jaki popełniłem, sama usługa jest ok. Zmiany na stronie są, ale z opóźnieniem. Problemem są przedstawiciele, narzucają ci natychmiastowe podpisanie umowy beż możliwości obejrzenia ich warunków, wydzwaniają i zadają dodatkowych pieniędzy za jakąś wtyczkę pod groźbą kary, ale bez przedstawiania dodowdow że taka wtyczkę potrzebujesz. Miesiąc temu chcieli (usunięte przez administratora)zl jednorazowo, wczoraj już (usunięte przez administratora)... nie korzystajcie z usług tej firmy jeśli zależy wam na nerwach... ja umawiałem się na (usunięte przez administratora)zl miesięcznie, a płaciłem (usunięte przez administratora)na fakturze, nie informują czy to cena brutto czy nettoo, nie informują że cię nagrywają, a po podpisaniu umowy strona dopiero po 6 miesiącach była gotową kiedy ja już sam rozpromowalem nowy biznes... uciekajcie póki możecie!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    09.12.2022 09:00

    Kandydat

    Po jakim czasie pod wysłania cv mogę spodziewać się kontaktu ze strony firmy? Chodzi mi o pracę copy, tydzień temu cv wysłane z poleceniem od innego pracownika.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2022 09:33

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.12.2022 20:26

    Były pracownik

    Hahahaha , model działania niezmiennie od lat ten sam, hahahaha
    ReviewUserIcon
    Ann

    06.12.2022 08:15

    Pracownik

    przy zleceniu i rozliczaniu za ilość znaków to chyba nie musi ;/
    ReviewUserIcon
    Jud Low

    01.12.2022 13:45

    Były pracownik

    Po co? Wyzysk i tyle. Ale 1994 rok i Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o. (nie mylić z Telekomunikacją SA) to było coś. Amerykanie w Zarządzie. Praca w bardzo przyjaznym środowisku, sprawiedliwa ocena pracownika, bez kumoterstwa, brak mobingu, naprawdę bardzo wysokie zarobk(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    05.12.2022 13:08

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    P. Inna

    30.11.2022 10:18

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jan przykładowy

    28.11.2022 17:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o WeNet sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.