WeNet sp. z o.o.

Opinie o WeNet sp. z o.o.

Xyz

Wenet przede wszystkim nie szanuje pracowników.Czasami ma się wrażenie, że na rękę jest firmie - przełożonym, że odchodzą ludzie.Płacą relatywnie coraz mniej przy coraz wyższych planach. Śmieszne są procenty premii od umów 4-5 %i to brutto.(usunięte przez administratora)Czyli premia powoli staje czymś naprawdę extra .Do tego dodaje żeby się zastanowić co tu robimy, albo gdy ktoś mówi do klienta to rozumiem, że mam wykreślić Pana-Pani dane firmy, że to może sami się wykreślmy.No tylko pogratulować podejścia do pracowników.

NieDajSieOszukac

WeNet to tak naprawde Panorama Firm pod inna nazwa. Jeszcze wczesniej chyba nazywali sie Eniro. Znaczace jest to, ze ta firma tak czesto zmienia nazwy aby klienci jej nie poznali gdy sie znowu skontaktuja xd

Pan Mirek
@NieDajSieOszukac

Potwierdzam - to Panorama firm pod inną nazwą

Wilku
@NieDajSieOszukac

Zgadzam sie
@Wilku

Wszystko się zgadza, pracowałem tam (telemarketing) i miałem podobne odczucia, w jakim oddziale pracujesz? Kraków :)?

Pan Montero

To moja 3 firma i Jestem zachwycony współpracą ,genialna obsługa ,pełen profesjonalizm na każdym poziomie kontaktu. Miałem trudności i trochę z mojej winy ,ale pomoc była naprawdę szybka i to "po godzinach". Ja polecam ,nie wiem jak tam piszą byli pracownicy ,bo to jakieś wewnętrzne kwestie ,natomiast jako klient bez kozery powiem 100%.Prawdopodobnie tez duża zasługa człowieka doradcy internetowego który u mnie był ,widać że ma wiedze ,że jest cały czas w temacie i wie co robią i jak robią .Mam raporty co miesiąc, reaguje jak coś się wysypie albo trzeba temat bardziej podkręcić czy wypromować .Pozdrawiam

Good Day Apartamenty - Adam

Zdecydowanie polecam tą firmę! Zakupiłem 2 lata temu stronę internetową w abonamencie https://www.gdapartamenty.pl/ i jestem bardzo zadowolony i z przebiegu budowy strony i z obsługi po jej stworzeniu. Przypadkowo trafiłem na te opinie i jestem w szoku co ci ludzie piszą! Mam wrażenie, że albo nie maja pojęcia o czym (bo nie są klientami tej firmy) albo jeśli nimi są - to chyba nie powinni prowadzić własnych biznesów, bo nie potrafią czytać umów, które podpisują. Mam umowę na 3 lata na budowę i obelgę strony. Zawsze od ręki opiekun wprowadza mi wszystkie zmiany na stronie jak tylko poproszę. O nic się nie martwię. Taka oferta została mi przedstawiona i tak jest faktycznie. Nie mógłbym powiedzieć o nich złego słowa. Polecam!

Marian
@Good Day Apartamenty - Adam

Zgadzam się z przedmówcą. Widać działania konkurencji Wenet-u tutaj :-) U mnie również działania są takie na jakie się umawialiśmy.Wszystko ok.Pozdrawiam

@Good Day Apartamenty - Adam

Jak na stronę,która istnieje już 2 lata to niestety słabiutko to wygląda w w wynikach wyszukiwania(pozycje strony),oj słabiutko

AleksandraPG
@Good Day Apartamenty - Adam

Jaki jest koszt miesięczny?

Digital Manager

Jak wygląda przebieg rekrutacji - dzwoni pani zadaje trzy dziwne pytania i dziękuję za rozmowę. O co chodzi?

Co mają na celu te pytania?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dorian

Widziałem ofertę pracy na junior delivery managera i chciałem się podpytać, jak wygląda praca w tym dziale, na tym stanowisku no i na jakie zarobki można liczyć?

Balbina

Najgorsze jest to ze jak jest dobrze to praktycznie nikt nie pisze a jak sie nie podoba cos to zaraz afera. Ja jestem zadowolona Pozdrawiam Was Wenety i lubię ;)

P

@P

a jakie są plany w tym roku?i czy trzeba mieć odpowiedni biling telefoniczny?

Witam. Jak praca PH- jakie opinie? Ile wizyt, cele, samochód itp? Warto spróbować?

Inosuke

Z nowym rokiem zabraķło zleceń do copywriterów. Od wczoraj nikt nie dostal umowy do realizacji, czyli nie można nic zarobić. Co tam się wyprawia? A na olx ogłoszenia,że szukają copy nadal są aktywne!

Bamboleo
@Inosuke

Brak zleceń? Żaden problem, zapłacą przestojowe... a nie, to nie tutaj xD Marnowanie czasu pracowników, przepraszam, współpracowników, to specjalność tej firmy. A to się poużerasz z tragicznym systemem firmowym, a to musisz napisać maila z prośbą o wyjaśnienie spartolonej strategii SEO dla umowy, za co nikt ci nie zapłaci... A potem się dziwią, że ludzie uciekają. Nooo, ciekawe czemu.

On
@Inosuke

Może firma wpadła na genialne rozwiązanie i treści produkuje teraz za darmo AI w postaci Np. ChatGPT ;)

mario3287

PO KILKU NIE UDANYCH PRÓBACH KONTAKTU , OPIEKUN ODDZWONIŁ, BĘDĘ CIERPLIWIE CZEKAŁ NA EFEKTY PRACY.

Wieloletni pracownik

Zgadzam sie

Klient

Obecny

Nie wiem jak było wcześniej, pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona, nie mam na co narzekać

@Obecny

To może coś o plusach powiedz? Ja to tutaj właśnie weszłam, żeby się dowiedzieć czegoś o tym, jak tam z pieniędzmi, ile płacą, jaką umowę dają.

Anon

Hej hej łinety, ile obecnie wynosi obowiązkowy biling połączeń telefonicznych oraz czy od niego zależy prowizja?

Firma wprowadza bez wiedzy nieprawdziwe dane do serwisów branżowych. Podaną złą branżę, pisano w 1 osobie (tak jakbym ja to ogłoszenie pisał), piszą o stanie jakości usług co wprowadza w błąd klienta.

Foku

Korzystam z usług tej firmy od 4 lat... i jest to największy błąd jaki popełniłem, sama usługa jest ok. Zmiany na stronie są, ale z opóźnieniem. Problemem są przedstawiciele, narzucają ci natychmiastowe podpisanie umowy beż możliwości obejrzenia ich warunków, wydzwaniają i zadają dodatkowych pieniędzy za jakąś wtyczkę pod groźbą kary, ale bez przedstawiania dodowdow że taka wtyczkę potrzebujesz. Miesiąc temu chcieli (usunięte przez administratora)zl jednorazowo, wczoraj już (usunięte przez administratora)... nie korzystajcie z usług tej firmy jeśli zależy wam na nerwach... ja umawiałem się na (usunięte przez administratora)zl miesięcznie, a płaciłem (usunięte przez administratora)na fakturze, nie informują czy to cena brutto czy nettoo, nie informują że cię nagrywają, a po podpisaniu umowy strona dopiero po 6 miesiącach była gotową kiedy ja już sam rozpromowalem nowy biznes... uciekajcie póki możecie!(usunięte przez administratora)

Po jakim czasie pod wysłania cv mogę spodziewać się kontaktu ze strony firmy? Chodzi mi o pracę copy, tydzień temu cv wysłane z poleceniem od innego pracownika.

Inosuke

Ann

co przekłada się na jakość treści i produkt, jaki dostaje klient....

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Ciekawe czy nowy prezes coś wskóra, bo była prośba od zespołu copywriterów o podwyżkę. Ale jeśli nawet, to wciąż za mało… umowa o prace to podstawa

inosuke

Copy
@inosuke

Dokładnie. Podwyżka to jedna sprawa ale (usunięte przez administratora)umowy o pracę dla osób, które pracują w firmie ponad rok to jest po prostu jakiś żart.

@inosuke

Ooooo, to komuś się coś zmieniło ;D miło chociaż to usłyszeć. Nic, czekam z niecierpliwością na styczeń.

Copy
@Byly pracownik

Niestety masz rację. Podwyżka podwyżką, ale (usunięte przez administratora)umowy o pracę też jest ogromnym problemem.

koleżanka z firmy

To nie wiem na jakim spotkaniu byłaś, bo ja nic takiego nie słyszałam. NIC nie było obiecane.

K

Brałam udział w tym samym spotkaniu i niczego takiego nie słyszałam...

@koleżanka z firmy

Może nie użył słowa "obiecuję" ale nawiązał, że dużo pytań było o płace, szczególnie od copy i to jest rzecz, której jest świadomy i od nowego roku się przyjrzą, postarają zmienić. Nie pamiętam dokładnie jak to było sformułowane, ale wspominał. To było spotkanie na teams, dla wszystkich chętnych. A na kilkanaście dni wcześniej można było wysyłać pytania, na które odpowie.

@Ann

Oby chociaż nie były to puste obietnice...

Zuzanna

To znaczy że zmienił się właściciel? Może faktycznie trzeba poczekać na rozwój sytuacji?

On
@Zuzanna

Żaden nowy właściciel, awans wewnętrzny, wszystko zostaje po staremu ;)

Hahahaha , model działania niezmiennie od lat ten sam, hahahaha

Ann

przy zleceniu i rozliczaniu za ilość znaków to chyba nie musi ;/

Zostaw merytoryczną opinię o WeNet sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WeNet sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WeNet sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WeNet sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 28 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WeNet sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WeNet sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WeNet sp. z o.o.