WeNet sp. z o.o.

Opinie o WeNet sp. z o.o.

Jud Low

Po co? Wyzysk i tyle. Ale 1994 rok i Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o. (nie mylić z Telekomunikacją SA) to było coś. Amerykanie w Zarządzie. Praca w bardzo przyjaznym środowisku, sprawiedliwa ocena pracownika, bez kumoterstwa, brak mobingu, naprawdę bardzo wysokie zarobk(usunięte przez administratora)

Mateusz
@Jud Low

P. Inna

jan przykładowy

Klient Katowice

Korzystam z usług WeNet od wielu lat. Firma Wenet zajmuje się u nas praktycznie wszystkim, tj. od zrobienia strony, prowadzenia mapki w Google i od kilku lat prowadzimy u nich SEO. Nasza firma zyskała bardzo wiele na współpracy. Osobiście chciałbym podziękować Panu Damianowi Stolorz, który prowadzi nas od samego początku. Łukasz

Hahaha
@Klient Katowice

Serio ktos uwierzy, ze klient tu wejdzie i pochwali firmę i konkretnego handlowca :D?

@Klient Katowice

Kliencie Katowice Firma zmieniła nazwę raczej nie z powodu, że jest to tak dobra i rozpoznawalna marka tylko z powodu niekorzystnych opinii. Wcześniej świadczyła równie rzetelnie usługi pod szlachetną nazwą Panorama Firm.

jan przykładowy
@Klient Katowice

wyjątkowo wiarygodna opinia, obśmiałem się jak norka :)

Digital Manager

Jak wygląda przebieg rekrutacji - dzwoni pani zadaje trzy dziwne pytania i dziękuję za rozmowę. O co chodzi?

Co mają na celu te pytania?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agencja antymarketingowa

(usunięte przez administratora) Dla pracowników copywritingu: (usunięte przez administratora), krótkie terminy realizacji, nastawienie na jak najwyższą liczbę zzs. Korekta niezwykle arbitralna, ale jestem w stanie uwierzyć, że po prostu mają liczone zzs od poprawki. Zero materiałów do przygotowania treści. Braki organizacyjne. Brak inicjatywy i ukracanie jej u pracowników. Przerzucanie się odpowiedzialnością między działami. Dużo fajnych ludzi przewinęło się przez WeNet (CS GROUP) i Panoramę Firm, ale większość już odeszła, a Ci co zostali, są głównie zakładnikami sentymentu i braku wiary we własne siły(usunięte przez administratora)). No nie polecam. Dla klientów: Firma (usunięte przez administratora) na niewiedzy małych i średnich przedsiębiorców na temat funkcjonowania współczesnego digital marketingu. Handlowcy sprzedają wypełnione (usunięte przez administratora)pakiety (20 zakładek przydać się może tylko hurtowni), które później muszą realizować copy. Wciskanie fraz kluczowych pod SEO nie ma racji bytu od dekady, jednak w WeNet kładziony jest na to nacisk. Radzę zawsze czytać teksty, które są dostarczane, ponieważ copy tego nie robią - po prostu nie mają czasu, bo firma stawia na ilość, a nie jakość. Kusić mogą niskie ceny postawienia i prowadzenia strony, ale jest to robione po łebkach, co kończy się słabą optymalizacją. (usunięte przez administratora)

On

Zaraz przyjdzie ich oficjalne konto i napisze, ze nie maja tego w ofercie co jest nieprawdą, bo pracowałem w dziale sprzedaży i pisanie opinii było oferowane w jednym z podstawowych pakietów.

Obecny pracownik
@On

I widzisz jak jesteś niedoinformowany? Pisanie opinii nie jest już możliwe od dwóch miesięcy.Reguluje to od niedawna przepis prawny.Łatwo napisać, trudniej zweryfikować co?

@On

Oficjalnie informujemy, że firma nie posiada w swojej ofercie opisanych przez Pana usług. Prosimy o zaprzestanie dezinformacji i wprowadzania w błąd użytkowników forum. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod adresem kontakt@wenet.pl lub nr telefonu 22 457 30 95. Zespół WeNet

Karamba
@Agencja antymarketingowa

Najlepszy przykład dbania o pracowników i klientów z ostatnich dni: wykombinowali sobie, że jak sprzedają klientowi tekst na 2500 znaków, to wcale nie musi mieć on 2500 znaków. Teraz 2500 znaków to tekst + metadane (nieco ponad 200 znaków), więc sama treść ma nieco mniej niż 2300 znaków. Upiekli w ten sposób dwie pieczenie na jednym ogniu: - klient nadal płaci tyle samo i dostaje co, co ma w umowie (w końcu razem jest 2500 znaków, a za tyle zapłacił), - copywriter pisze więcej tekstów, żeby zarobić tyle samo, co wcześniej, a to jest korzystna sytuacja dla firmy. Gratulacje dla autora tego pomysłu, mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny.

obecny pracownik

Gadzia nie siej fermentu bo jak Cię nie ma to nie jesteś na bieżąco . Od miesiąca przynajmniej zgodnie z prawem nie posiadamy możliwości opiniowania. Łatwo pisać bzdury i leczyć swoje niedoskonałości pracownicze tutaj co ?

Yhy
@obecny pracownik

Copywriter

Uważam, że to jest bardzo dobra praca dla kogoś, kto ceni sobie swobodę. Można zarządzać całkowicie swoim czasem pracy, kontakt z pracodawcami jest minimalny. Ja dostaję 17 zł brutto za 1000 zzs, na umowie o dzieło. Tematy są niesamowicie zróżnicowane, część w porządku, część koszmarna. Raczej polecam.

@Copywriter

Poprawka: teraz pracuję na umowie zlecenie, ale wcześniej przez kilka miesięcy była umowa o dzieło.

@Copywriter

Poprawka: mam umowę zlecenie, wcześniej była umowa o dzieło

Ann
@Copywriter

a w jakiej sekcji pracujesz? mi powiedziano, że nie ma szans na podwyżkę i 15 zł to najwięcej, ile mogą zaproponować.

Copywriter

17 zł za 1000 znaków ze spacjami, umowa zlecenie. Tematy różne, niektóre w porządku, inne mniej. Raczej polecam.

Ta firma to żart z pracowników

(usunięte przez administratora)Nie wypłacają wynagrodzenia, dopóki nie uznają, że treści zostały w pełni zaakceptowane. Nikt tego wcześniej nie powiedział, dopiero kiedy przyszedł koniec miesiąca okazało się, że wypłaty nie będzie. Tona poprawek, za które już nie płacą. Masakra.

inosuke
@Ta firma to żart z pracowników

W którym dziale copywritingu pracujesz? W dziale mbx mam tak, że poprawka części artykułu jest liczona według stawki godzinowej (rzecz jasna minimalnej). Fakt, że pod koniec miesiąca, przychodzi raport, który potwierdza prawidłową realizację zleceń, ale żeby wypłaty nie dostać...hm. No chyba, że wszystkie artykuły były wbrew wytycznym, w co wątpię...Tak czy siak... Ja mam obecnie marne (usunięte przez administratora) za artykuł minimum 2500 znaków. W prywatnych zleceniach biorę zaś od klienta od (usunięte przez administratora) za 1000 znaków i nawet nie dyskutuje. Krótko mówiąc....(usunięte przez administratora). Najgorsze jest to, że co roku rośnie stawka minimalna w Polsce, a my, aby do niej dobić musimy pracować, czyli pisać jeszcze więcej. Firma powinna nazywać się We Not Group!

Ja 11
@inosuke

To jak Ci tak zle i twierdzisz ze wyzysk to po co tam pracujesz ? Przecież nikt cię nie zmusza

@Ta firma to żart z pracowników

W dziale copy web jeszcze niższa stawka... ale przynajmniej płacą.

Ty
@Ja 11

Pewnie już szuka czegos innego, tez tam trafiłem na kilka miesięcy i od 2 miesiaca pracy jak zobaczyłem co to za twór (usunięte przez administratora)

ewa

w punkt

ada
@inosuke

Tak z ciekawości, gdzie szukasz takich zleceń? fb?

Nie warto

WeNet idzie na dno po równi pochyłej. Stawki są żenująco niskie, a rozmowy o podwyżce zbywane. Awanse i premie dawane są za staż pracy i znajomość z szefostwem, a nie za umiejętności. Pracownicy zabierają się stąd do innych firm. Zrobili ankietę, z której wynikło, że pracownicy chcą podwyżek, więc... zrobili konkurs na chwalenie firmy xD Do wygrania powerbank xD Tylko umowa zlecenie. Firma utknęła w latach 90. Jesteś początkującym copywriterem lub copwriterką? Możesz spróbować tutaj swoich sił, ale nastaw się na to, że stawki są stażowe. Masz już doświadczenie w pisaniu treści? Absolutnie nie warto. Po prostu szkoda czasu.

imho
@Nie warto

Wszystko spoko, ale nie mogę się zgodzić z opinią, że to dobre miejsce dla początkujących copy.(usunięte przez administratora) Natomiast oczekują: - samodzielnego przygotowania materiałów; - wysokiej merytoryki tekstów specjalistyczny; - poprawności gramatycznej tekstów na poziomie wydawniczym; - własnego sprzętu do pisania i oprogramowania. To jest serio jakiś żart. Jesteś młodą(-ym) copy? Absolutnie nie idź do WeNetu, nie nauczysz się niczego wartościowego w XXI wieku.(usunięte przez administratora)

Nie obraź się, bo nie umniejszam Twojego niezadowolenia, nie o to mi tu chodzi. Ale wiesz, że te wyzwania to dla chętnych? Trochę wspólnej zabawy. I był nie tylko film z prezesem to też warto sprostować, bo wielu z nas się angażuje w takie dodatkowe akcje i też nagraliśmy filmiki. Nie chcesz, nie bierz udziału, ale nie odbieraj tej ochoty innym. Fajnie, że coś jest dodatkowego, że możemy np. robić akcje charytatywne, możemy się integrować. To ważne, bo nie tylko praca nas łączy. Wiele jest fajnych rzeczy w firmie, które pochodzą od nas, od pracowników i to warto powiedzieć. Ja się cieszę, że się coś takiego dzieje. I oby było więcej :)

Szkolenie było online ale tak- jestem z Krakowa:) Zrezygnowałam bardzo szybko

@Karolina

W telesprzedaży pracowałaś czy field?

Marian

@Klient a na co ma być nastawiona na stratę ,przychodzenie dla towarzystwa ?W ogóle CIę nie rozumiem

Marian

Gadanie głupot. Firma która ma 30 lat stażu na rynku (teraz jako Wenet) robi tylko źle Klientom a Klienci przez 30 lat są niezadowoleni cały czas. Oczywiście znajdzie się zawsze 10 % klientów których nie udało się zadowolić z róznych powodów .Przy ilości firm które mają w portfolio nawet 10 % to dużo firm ilościowo. Prawda o współpracy zawsze leży po środku

@Nie warto

Trzeba mieć na uwadze, że tylko dział copywriting zatrudnia wyłącznie na umowę zlecenie. Inne stanowiska oferują UoP.

@Ad

oferują UoP po ilu miesiącach/latach obietnic?

@były pracownik

Na większości stanowisk oferują UOP. Wyjątkiem jest copywriting. Ale kiedy dostaniesz to jest kwestia jak się dogadasz. Ja dostałem po 3 mc.

Nie
@Ad

W telesprzedaży każdy dostaje zlecenie na starcie, a pozniej ciężko dostać uop i ci przedłużają zlecenie. Czasami chodzi do absurdów i przedłużają ci zlecenie na 1 miesiąc ;)

Nika
@imho

Stawki rzeczywiście są niskie, ale 12 zł brutto? W jakim dziale? Pracuję jako copy w tej firmie i mam stawkę 19 zł brutto, a po przekroczeniu pewnej liczby znaków - 22 zł bruto za 1000 zzs.

powiem ci
@Nika

w dziale copy web.

A
@Nie

Czy możesz opowiedzieć coś więcej jak jest na dziale telesprzedaży? Czy jest ciężko, jakie są warunki itp ?

Odpowiadam
@A

Najniższa krajowa na umowie zlecenie na 3 miesiace, potem teoretycznie uop, a w praktyce znowu zlecenie, w pierwszych miesiącach w celu masz do sprzedania tylko kilka umów co i tak jest wyczynem, bo dzwoni sie przedzwoniona bazę na zimno z produktem, którego czesto nikt nie potrzebuje np. Wizytówka Google dla firmy budowlanej, która ma już klientów na 2 lata do przodu.

Bąbel

Trochę już pracuję w WeNet i powiem , że osoba która chce zarobić może to uczynić ale trzeba faktycznie pracować - czyli jak w każdej pracy . Zasada jest prosta : Nie szukamy problemów a rozwiązań .

Bąbelek
@Bąbel

Jak pracujesz w takiej nowocześniej firmie to powinieneś wiedzieć, że nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi :) taki mały tip bąbelku.

Jolanta
@Bąbel

W WeNet panują zasady rodem z lat 90-tych. Zresztą sprzęt i systemy też są chyba z końcówki tych lat

copy

Mam wrażenie, że te wszystkie negatywy piszą osoby rozczarowane i zazdrosne. Pracuję od 2016 r. jako copywriterka i mam umowę o pracę - jak wielu moich znajomych i przyjaciół. Tak, to możliwe. :) Zarabiam więcej niż ŚREDNIA krajowa - tak, to również możliwe. Rozwijam się, pracuję z domu i mam naprawdę fajny zespół. Współpracowałam z innymi agencjami, gdy jeszcze w CS Group pracowałam na UZ, więc mam porównanie. Stawka 12/1000 zzs? Też nie wiem, w jakim dziale. Jeśli ktoś się stara i PRACUJE, to jest doceniany. To tyle z mojej strony :) Polecam tutaj pracę, nie dowiesz się, jak się nie przekonasz ;)

@copy

Bo ludzie zamiast uczciwie pracować mają za dużo czasu żeby wytykać błędy komuś zamiast skupić się na tym co sami źle robią. Trawa u sąsiada zawsze bardziej zielona

marek
@copy

Ile artykułów miesięcznie piszesz, mają umowę o pracę?

Serio?
@copy

Po samym stylu można rozpoznać, że to copywriterka na stanowisku HR lub taka, która od lat nie napisała ani jednego zlecenia. Naprawdę, jeśli ktoś codziennie pracuje z tekstem, to widzi takie rzeczy. Abstrahując już od tego, że branża wie o problemach WeNet-u i wykrada jej pracowników, np. po prostu proponując UoP.

@Serio?

(usunięte przez administratora) Nie napisałam ani jednego zlecenia? Dobre sobie! :D Boli Cię to, że ktoś jest zadowolony ze swojej pracy? (:

@copy

Więcej pasywno-agresywnych uśmieszków, na pewno przekonasz nas do swojej opinii.

Bombelek

Copywriter nie wie, ze przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji :D? Czy to może w kółko ten sam pracownik Wenet, który próbuje ratować dobre imię firmy ;)?

Pszemek

Ludzie piszą negatywne opinie, bo ich zwolnili albo sobie nie poradzili? A z czym tu sobie nie radzić? Nikt tu nie wynajduje leków na raka. Ludzie sami odchodzą z tej pracy, bo z zarobków na niektórych stanowiskach po prostu nie da się wyżyć.

hahaha

czy jest na świecie ktoś, kto wierzy w same pozytywne opinie, które znajdują się na własnej stronie usługodawcy?

@hahaha

@haha Zadzwoń i zweyfikuj. Dane firm masz przy opiniach. Nic prostszego . Będziesz wiedział/wiedziała jak jest.

Prawda
@obecny pracownik

Racja, firmy które wystawiają negatywne opinie wenet na innych portalach zostawiają swoje dane czyli wychodzi na to, ze negatywne komentarze są prawdziwe :)

@Prawda

Jakoś tutaj danych nie widać . Także co ? Fałszywe ?

@copy

przecież stawka wynosi 12 brutto za 1000 znaków, taka jest prawda, spróbujcie się zatrudnić, to się dowiecie

też copy

a w którym dziale?

inosuke
@copy

Ja w dziele mbx produkcja mam 33 zł brutto za artykuł minimum 2500 znaków.

Nie polecam. Dzwonią powołując się na google i probują sprzedać usługi reklam w google

Klient
@Marek

Dokładnie. Probuja. Od roku mam reklamę której nie widziałem na oczy.

Zarzenowana

Cóż, jestem pracownikiem tej firmy od ponad roku. Mimo, że od początku pracy dawałam z siebie wszystko, nigdy nie zostało to docenione (ani razu żadnej podwyżki, ani premii). Pytałam kilka razy o możliwość umowy o pracę i zawsze słyszałam odmowę "że firma nie oferuje", " że jak będzie możliwość, to na pewno dadzą znać". Gdy pojawiła się możliwość dorobienia na innym dziale (przypomnę, że firma ciągle w mailach do pracowników, pisze o możliwości "przeskoku" do innego działu) i choć początkowo z chęcią dano mi zadanie próbne do zrobienia, to na drugi dzień "szefostwo" mojego działu zadziałało, że usłyszałam "na tą chwilę jednak nie potrzebujemy" a na Google i serwisach olx, itp. ciągle oferty propozycji pracy dla nowych (przypomnę, na dziale, gdzie pytałam o możliwość dodatkowej pracy) naprawdę to żenujące, że mają nas za takich idiotów .... brak słów. O braku umowy o pracę, co się będę rozpisywać, żenada... Najbardziej mi wstyd, że ciągle tu pracuję. Choć nie potrwa to jeszcze długo. Najgorsze w tej firmie jest to, że nie doceniają pracowników, którzy pracują i wykonują pracę rzetelnie. Wolą ciągle zatrudniać studentów żze względu na zniżki (którzy odwalają robotę byle jak, bo pamiętajmy, oni dbają tylko o możliwość łatwego kieszonkowego). Nie wspomnę o podejściu do klienta...

Zarzenowana
@Zarzenowana

Błąd ortograficzny w Niku, jest użyty specjalnie (w "szacunku" dla tej firmy. W nawiązaniu do jej żetelności.

Inosuke
@Zarzenowana

Na jakim stanowisku masz nieprzyjemność pracować?

@Inosuke

po opisie wnioskuję, że copy. a jeśli nie, to w dziale copy jest podobnie.

Firma

Jeśli szanujecie swój czas i nerwy - trzymajcie sie z dala od firmy WeNet. Najpierw zrobią bałagan na stronie, a później nie można się z nimi skontaktować przez kolejny tydzień, miesiąc, dwa miesiące... Można tłumaczyć, poświęcać czas, starać się zadbać o swoją stronę interentową - Wenet w te wszystkie informacje wrzuca bombę, a potem z tych cząstek skleja jakiś (usunięte przez administratora) A ty człowieku produkuj się i tłumacz coś, czego wytłumaczyć na odległość się nie da. Prawdę mówiąc, kontaktując się z Wenetem, (usunięte przez administratora) Podsumowując, za miesiąc minie rok jak odważyłam się zlecić KILKA zmian na stronie - aktualizacja adresu, telefonów, małe zmiany w tekstach, dopisanie kilku tekstów do nowych kategorii, dodanie nowych zdjęć. Po roku jesteśmy prawie na końcówce. Strona wygląda co najwyżej znośnie, choć mi nie podoba się w niej nic. Gdybym zostawiła wybór grafik pracownikom Wenetu, strona wyglądałabym jak taka tworzona w 2003 roku przez ucznia szkoły podstawowej. Na jasny komunikat, że chce zdjęcia obiektów nowoczesnych, otrzymuje coś, co może 20 lat temu ludziom się podobało, a pewnie i tak nielicznym. To klient musi spędzić kilka godzin w poszukiwaniu baz zdjęć żeby strona jakoś wyglądała. Wiele tekstów musiałam napisać sama bo przesłane przez Wenet do akceptacji były (usunięte przez administratora). Teraz, gdy umowa dobiega końca, a ja zakomunikowałam, że nie przedłużymy jej, firma zaczęła nam jawnie uprzykrzać życie. Pomieszała wszystkie zdjęcia realizacji, jakie nasza firma wykonała. Po przesłaniu zdjęć każdej z realizacji w osobnym linku, zdjęcia te zostały rozwalone po trochu do tych już zamieszczonych na stronie... Pani, która się ze mną kontaktuje, powiedziała, że przecież nie podpisałam zdjęć więc co mieli zrobić? Zdjęć nie podpisałam ale zgodnie z instrukcjami zamieszczałam zdjęcia na platformie, na której pracują, a każda realizacja miała swój osoby link ze zdjęciami do pobrania. Tragedia, nigdy nie wystawiłam nikomu złej opinii bo nigdy nie spotkałam się z takim obrzydliwym zachowaniem w stosunku do klienta.

milook

(usunięte przez administratora)klientów na coś czego nie są w stanie wykonać. Na spotkaniu obiecują wszystko co potrzebuje klient. Po podpisaniu umowy już nic są w stanie zrobić oprócz prostej wizytówki niezgodnej z zapotrzebowaniem klienta. Pieniądze biorą mimo, że nic nie robią. Na reklamację odpisują po ponad miesiącu czasu. Po czym informują o wykonywaniu zgodnie z umową usługi i w przypadku chęci odstąpienia od umowy naliczają bardzo wysokiej kary idące w tysiące złotych. Tak świetnie dbają o klienta. A na FB robią post o dbałości i empatii dla klienta. Żenada ta firma. (usunięte przez administratora)

Czy WeNet oszalał?

Dobrze zapnijcie wrotki i usiądźcie wygodnie w fotelach, bo to, co zaraz przeczytacie, może być zbyt potężne. Jestem świeżo po rozmowie o podwyżkę, która umotywowana została nie tylko rosnącymi cenami wszystkiego, ale również wyrabianiem zleceń po pracownikach, którzy masowo się zwalniają. Mówię szczerze, jak człowiek do człowieka, że w tej sytuacji stawiają mnie pod ścianą i przestaje mnie być stać, by dalej dla nich pracować. Odpowiedź: tu jest korpo, w korpo nie jest różowo, podwyżka jest przyznawana z awansem. Jeśli chcę teraz więcej zarabiać, to muszę sobie znaleźć drugą pracę, bo inni też tak robią. I teraz najlepsze: WeNet nie ma kasy na podwyżki dla pracowników, ale ma kasę na zorganizowanie Customer Experience Day, którego przewodnim hasłem jest EMPATIA. Szare komórki poniosły śmierć na miejscu. Jestem w trakcie szukania nowej posady. Ogłoszenia WeNet-u wiszą na każdej stronie z propozycjami zatrudnienia. To jest skansen, który organizują ludzie zapatrzeni w ameryczkę wczesnych lat 90. (wyzysk na maksa, ale mówimy sobie po imieniu i jesteśmy mili w mailach, bo jeszcze ktoś nas pozwie o mobbing). Ta firma nie dorasta do pięt współczesnym europejskim standardom zatrudnienia. Fakt, że jeszcze nikt nie poszedł do sądu pracy, wynika ze strachu o koszty procesu oraz wysokiej aktywności HR-u, który bacznie monitoruje, co robimy w pracy i poza nią. Dla nikogo poniżej menedżera działu nie ma UoP, są za to rosnące normy oraz wymaganie jakości nieadekwatnej do zapłaty. Wrotki zostały odpięte, a kto stał, ten się przewrócił. WeNet oszalał. Tak, zirytowali mnie swoim zachowaniem, ale chcę by mój komentarz, został potraktowany jako przestroga. Nie tylko dla pracowników, którzy mogą chcieć robić karierę w WeNet. Jak ktoś tu już niżej napisał, ta firma przede wszystkim (usunięte przez administratora) swoich klientów, czyli małe i średnie przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferta WeNet jest tania, ale niedostosowana do działania algorytmów Googla, aktualnych zasad SEO i SEM, a także zupełnie bezsensowna momentami - 20 tys. znaków ze spacjami nie sprawi, że Twoja strona będzie się lepiej wyszukiwała. Sprawia za to, że partnerzy biznesowi zobaczą, że łatwo Cię orżnąć na kasę.

@Czy WeNet oszalał?

Odradzam

WeNet stać na reklamę w prime timie, ale danie podwyżki czy umowy o pracę to dla nich wielki problem, zawsze mają tysiąc wymówek. Efektem jest rotacja pracowników, którzy skuszeni wizją umowy o pracę odchodzą po kilku miesiącach pracy za najniższą krajową bez perspektyw rozwoju. Niesie to za sobą kolejny skutek w postaci małej liczby wykwalifikowanych specjalistów. Bo lepiej zatrudnić kogoś, kto się zupełnie nie zna na temacie za najniższą niż specjalistę, który ma wymagania finansowe. Góra nie dostrzega problemu, nie za bardzo też rozumie zmieniajacy sie rynek i specyfikę oferowanych produktów. Leży też komunikacja międzydziałowa, nie tylko na linii handel-produkcja, ale też poszczególnych działów produkcji. Dlatego na współpracy z WeNet cierpią i pracownicy niższego szczebla, i klienci.

Klient

ODRADZAM BARDZO POWAŻNIE ❗❗❗ To wysokie koszty (usunięte przez administratora). miesięcznie bez żadnych efektów w pozycjonowaniu. PORAŻAJĄCA BEZCZYNNOŚĆ LUB NIEUDOLNOŚĆ. (usunięte przez administratora)

@Klient

400 zł to nie jest bardzo wysokie koszty tylko bieda-pakiet jak za SEO. Zapraszam do zapoznania się z rynkiem.

Obiektywnie
@Klient

Zaznaczam nie jest pracownikiem ale czego ty się chłopie spodziewasz za 400zl???? Jakbyś taką kasa na (usunięte przez administratora) pojechał to max co byś od niej dostał to jej zdjęcie do pamieciówki …….

Mhm
@Obiektywnie

Dobrze wiem, se jesteście pracownikami wenet :) Ale ja nie o tym, skoro firma sprzedaje jakis produkt nawet za 400 zł to on musi zadziałać, jeżeli jest to za mała kwota aby osiągnąć jakiekolwiek efekty to proponuje się droższe rozwiązanie lub nie sprzedaje się nic, tak robi każda firma, która ma chociaż minimum godności i szacunku do klienta.

hahahaha
@Klient

400 zł miesięcznie to duży koszt?!(usunięte przez administratora) Niektóre firmy wydają tyle DZIENNIE!

MATI

Proponują w dziale obsługi klienta pensję 3500 brutto. Tylko zarabia sprzątaczka w Amazonie.

On

Jaka kwestia moralna, co masz na myśli ;)?

Zostaw merytoryczną opinię o WeNet sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WeNet sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WeNet sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WeNet sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 28 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WeNet sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WeNet sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WeNet sp. z o.o.