Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

Wojciech

Ten kto przed wczoraj odbierał telefon miał chyba cuś zły dzień bo niezbyt ochoczo mu się rozmawiało coż po przyjeździe na miejsce lepiej samo obejrzenie auta na luzie bez pośpiechu można o wszystko pytać odpowiedzi bez mamrotania nawet konkretne jakiś pan na miejscu odpowiadał na wszystko chyba z tego co pamietam Arek? Fordzik kupiony po rekomendacji naszego znawcy, który nie stwierdził problemów prócz nie działających tylnich parktronikow i wycieku z jakiejś pompki, które mamy naprawić u siebie i wysłać im fakturę za naprawę myślę, że to zadziwiająco uczciwe podejście do klienta raczej nie spotykane zobaczymy jak z realizacją tej obietnicy ale gdyby była to tylko obiecanka bez pokrycia to ta opinia z pewnością zmieni się na negatywną ale mam nadzieję, że tak zostanie bo auto nad wyraz w porządku jak na używane używkę jestem ogólnie zadowolony oby jeździł tak jak wyglada, jeśli dotrzymacie słowa to również wrócimy .

@Wojciech

hehe był zmęczony ale ogólnie Pan zadowolony wszystko gra tym bardziej z auta rozumiem :)

Agnieszka

Przyjechaliśmy ponad 100 km po to aby obejrzeć sprowadzanego z Niemiec BEZWYPADKOWEGO Citroena z 2009roku z zamiarem zakupu. Nie licząc takich rzeczy jak wymiana oleju, klocki itp co jest rzeczą oczywista. Niestety na miejscu okazało się że przednia szyba była wymieniana a tylni jednak zaliczył stłuczkę bądź wypadek. Szkoda tylko że na stronie nie została zawarta ta jak uważam bardzo ważne informacja, nie tracilibyśmy czasu.

@Agnieszka

Pani Agnieszko bądźmy poważni według Pani męża auto UŻYWANE DWUNASTOLETNIE Z PRZEBIEGIEM NIESPEŁNA 250 TYŚ KM podkreślę jeszcze raz UŻYWANE 12 letnie z naprawianym / polakierowanym na nowo jakimś elementem, które i tak zostało naprawione bardzo ładnie bez różnicy koloru zgodnie ze sztuką w salonie autoryzowanym w Niemczech co jest nawet w historii ogólnodostępne dla wszystkich to już złom powypadkowy ?! tym bardziej w dwunastoletnim aucie z przebiegiem 250tyś km !? jak zahaczy Pani zderzakiem czy błotnikiem czy drzwiami o słupek na parkingu to też auto na złom Pani oddaje można wiedzieć skąd to myślenie u Państwa bo zdaje się jest raczej nie jest normalne ? bo ewidentnie czuć złośliwość każdy normalny człowiek tak to odbierze... albo jak kamień z koła od poprzedzającego auta wyskoczy i zrobi Pani na szybie 'pajączka' przez co już przeglądu nie przejdzie to też Pani auto złomuje ? Proszę mi powiedzieć to jaki miał sens negocjacji ceny na koniec oględzin auta ? ta opinia to chyba tak na złość chyba każdy normalny człowiek tak to odbierze.... to auto się podoba czy nie ? bo jeśli ktoś po oględzinach już na miejscu negocjuje cenę to chyba odpowiedź jest jasna, że się jednak podoba tylko szkoda, że wystawia złośliwą opinie ale rozumiem zawiść i złośliwość to zapewne cechy przewodnie Pani męża... A jeśli coś się nie podoba w aucie tym bardziej tylu letnim to chyba normalnie potrafi rozmawiać bo tak z reguły jest i niekiedy można sporo wyjaśnić ale Pani mąż to jak widać tylko za plecami potrafi sporo do tego obrażony bo widać ewidentnie, że jednak nie potrafi normalnie rozmawiać ? Po zapytaniu o cenę odpowiedziałem Pani mężowi, że cena w tym momencie za to auto nie jest do negocjacji bo na auto są oprócz Pani męża inne dwie osoby zainteresowane, a jedna osoba była już je oglądać tylko pozostała kwestia kredytowania on o tym doskonale wiedział bo mówiłem przez telefon i nie potrzebnie się fochował jak małe dziecko ponadto za bardzo cwaniakował domyślam się, że próbował auto zakupić najlepiej za połowę ceny wytykając na siłę historie, które są normalne tym bardziej w nastoletnim aucie po czym słysząc ode mnie, że jednak z ceną nic nie zrobi 'zawrócił na pięcie' jakby obrażony i odszedł nakierowując Panią do napisania opinii oczywiście wiadomo jakiej... Z Państwem był pewien Pan, który sam na koniec podkreślił, że Pani mąż jest nie zdecydowany i sam nie wie czego chce pamięta Pani to stwierdzenie padło z ust tego Pana jak Pani mąż zapytał o Forda Kuge, który stał obok ? Słabo prawda ? :-) .... Pani mąż potrzebuje auta nastoletniego najlepiej za ułamek ceny bo się obrazi jak nie wynegocjuje domyślam się ze 20 czy 30 % oczywiście auta w stanie najlepiej dziewiczym niestety ja osobiście widząc i mając w swoich rękach tysiące samochodów przez cały okres prowadzenia firmy jeszcze NIGDY takiego nie widziałem ale polecam mu SALON NOWYCH SAMOCHODÓW bądź MUZEUM, my sprzedajemy samochody UŻYWANE- zadbane ale UŻYWANE jeszcze raz powtarzam specjalnie Pani mężowi zadbane ale UŻYWANE wiec siłą rzeczy każdy normalnie myślący zdrowy człowiek wie, że auto tym bardziej ponad 10cio letnie tym bardziej z jakimś przebiegiem MUSI posiadać normalne ślady używania naprawione lub też nie jeśli tego nie rozumie i przeszkadza mu naprawione kiedyś podkreślam kiedyś naprawa elementu co jest udokumentowane w historii serwisowej, element który jest i tak elementem wymiennym tak jak przednia szyba, która również jest w historii serwisowej zapisana jako wymieniona z racji odprysków to chyba coś jest nie tak ? Pozdrawiamy wszystkich naszych trzeźwo myślących mega fajnych klientów nawet i Pani męża Pani Agnieszko może pójdzie po rozum do głowy kiedyś ale póki co jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim kupi cokolwiek, a jak już kupi jakimś cudem w co wątpię to niech w pokoju 'gościnnym' pod kocem zatrzyma :-D

Daniel
@Agnieszka

wow (usunięte przez administratora)podziwiam takich ludzi co za (usunięte przez administratora)jak można mieć pretensje do czegoś normalnego w używanym aucie masakra co to za problem szyba wymieniona to całkowicie normalne jak wymiana hamulców czy części w silniku albo rysa gdzieś zamalowana ja to bym odrazu za bramę z takimi hahaha

Poli
@Agnieszka

Niezbyt znam się na samochodach tyle co mąż kupuje dla nas rodzinnego do jeżdżenia u Pana Arka też kupował jedno ale nie istotne tak tylko myślę, że jak u siebie w aucie we własnym miejskim drymelku, którego jestem pierwszą i jedyną właścicielką od czasu zakupu w salonie już 9ty rok mam już 3 razy wymienioną przednią szybę i otarcie na progu od krawężnikow to znaczy, że 3 razy był wypadkowy ? Skąd Ci ludzie biorą te teorie? nic tylko pogratulować myślenia chyba że Pani o blond włosach pisała wtedy zrozumiem oczywiście żarcik ale w punkt hih

Mnich
@Agnieszka

Tak czytam i się zastanawiam jaki trzeba mieć iloraz inteligencji aby w 10 latku doszukiwać się i robić problem z typowych zużyć taki to nigdy nie kupi chyba że w salonie gdzie tuż po wyjedzie z salonu (usunięte przez administratora) mu kamień w szybę a na drugi dzień żona cofnie w garaż :DDDD

@Mnich

Mili Państwo nie ma o czym dyskutować tacy ludzie istnieli istnieją i będą istnieć ja ich nie rozumiem jednemu przeszkadza odprysk na szybie, a drugiemu ryska na błotniku, którą można za grosze "podpicować" tym bardziej w dzisiejszych czasach gdzie wszystko jest możliwe i tym bardziej dostępne ale tego to tacy ludzie nie rozumieją poza tym 'szkoda prądu' na tłumaczenie im tego niech szukają nowego 10cio latka tylko niech nie opisują na złość farmazoli jacy to oni nie poszkodowani, a najlepiej to im jeszcze przywieźć pod dom aby sobie u siebie na miejscu powytykali.

Tomasz W.

Kupione auto okazało się zgadzać ze stanem faktycznym udostępnione do sprawdzenia bez jakichkolwiek problemów oraz udostępnione do dowolnej jazdy próbnej. Kontakt ze sprzedającym zadowalający. Co istotne auto się sprawdza już prawie rok w moich rekach i odpukać żadnych problemów oprócz typowej eksploatacji.

Bożena

Bardzo słabe podejście do klienta

Zygmunt-71
@Bożena

Jaki klient taki sprzedawca to idzie w parze ja tam się nie dziwę :))

@Bożena

Pani Bożeno powiedzmy sobie szczerze i jasno za to Państwa poniedziałkowe 'wystąpienie' i tak za miły byłem, jestem przekonany, że w innej firmie czy na innym auto handlu czy to u kogoś co gorsza pod domem na samym wejściu była by Pani dzięki swoim opryskliwym nie kulturalnym i chamskim kolegom zawrócona na wejściu i szczerze z takim podejściem do sprzedawców wątpię w to aby kiedykolwiek Pani ze swoimi 'znawcami' kupiła gdziekolwiek jakieś auto. Tak jak jeden Pan powyżej napisał coś mądrego jaki klient tak i sprzedawca i coś w tym jest proszę pomyśleć na przyszłość, a z pewnością wyjdzie to tylko na plus Państwu. Póki co nie do zobaczenia. Arek.

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Krzysztof

auto które kupiłem jest ok nie można powiedzieć złego słowa

za to auto, które trafiliśmy u Pana Arka należy się wielki pozytyw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bernard miejsc.Kołczygłowy

wrażenia pozywtyne z zakupu samochodu w firmie dokumentacja dostarczona nam na czas auto zarejestrowane jeżdzi super brak jakichklwiek zastrzeżeń !

Grzegorz Olecko

Kupiliśmy wspaniałe caddy od Pana Arka. Pozdrawiamy.

Agata i Maciej

Gorąco polecamy. ładne zadbane autka Państwo macie. Ceny bardzo przyzwoite jak za ładne egzemplarze nie są wygórowane sami byliśmy kilkakrotnie w Niemczech i wiemy, że trzeba sporo zjeździć aby coś fajnego kupić, Pan Arek, który sprzedawał nam auto okazał się bardzo rzeczowy konkretny i pomocny pojechaliśmy nawet sprawdzić auto do mechanika i na dłuższą jazdę próbną podczas której dość dużo sobie rozmawialiśmy o tym biznesie podpowiedział nam sporo ciekawych niusów na temat tego biznesu o których z pewnością byśmy się nigdzie nie dowiedzieli, bardzo dziękujemy za miłą obsługę, z pewnością wrócimy !

Czy w Auto-Arek występują paczki/bony świąteczne?

Jakie bony jak to taki typowy auto handel :DDDDDDDD

Tom

(usunięte przez administratora) tyle mam do napisania

Szanowny Panie dalej nie wiemy o jakie auto chodzi BARDZO PROSZĘ odnieść się konkretnie do zarzutu bo nie miewamy jakichkolwiek problemów z naszymi autami bynajmniej nikt nam nie zgłaszał, a jak zgłaszał to rozwiązywane były z tytuły rękojmi od firmy lub gwarancji na bieżąco i nikt jakichkolwiek pretensji nie miał póki co, a widzę Pan nawet nie potrafi powiedzieć o jakie autko chodzi tylko 'za plecami' obgadywać jaki to nie zadowolony? Według mojej oceny Pańska opinia jest złośliwa jakby pisana przez konkurencje chyba każdy normalny człowiek tak ją odbierze ? Co do usunięcia komentarzy to z pewnością administrator strony moderuje Pana wulgaryzmy i domyślam się, że nadal będzie bo wypowiadamy się jak to na forum z kulturą i konkretnie na temat, a tu nawet nie jest Pan wskazać auta rzekomo z którym był problem i jaki problem ?, a jeśli mamy jakiś problem to się dzwoni do firmy i zgłasza taka kolej rzeczy i nikt nie widzi w tym problemów ani się nie obraża, a pozwala rozwiązać nieścisłości tak aby oby dwie strony były zadowolone bo przecież o tym w biznesie chodzi ale rzecz jasna Szanowny Pan jak widać nigdy nie będzie zadowolony bo z pewnością nie jest Pan naszym ani nie był klientem tylko złośliwym opisywaczem internetowym trolem hejterem lub też konkurencją? Powodzenia.

Aleksander Jaworzec

Z czystym sumieniem polecam firmę jestem mega zadowolony z auta, pierwszy mój zakup, do którego w ciągu pierwszych 6 mcy nie dołożyłem nic prócz podstawowego przeglądu! autko mega ładne i zadbane! dziękuje za obsługę i załatwienie dokumentacji. Pozdrawiam Aleksander z Bieszczad.

WIESŁAW

POLECAMY WSZYSTKO ZGODNIE Z OPISEM JAK I ROZMOWĄ.

Adam Elbląg

Witam serdecznie na wstępie, pomimo iż Pan Arek nalegał abym wystawił opinie zaraz po zakupie jednak zdecydowałem się celowo zaczekać z wystawieniem jej na parę tygodni po zakupie aby przekonać się czy z autem jest aby na pewno wszystko w porządku, czy dokumentacja samochodu będzie kompletna i nie przysporzy problemów podczas rejestracji i czy Pan Arek dotrzyma słowa i dorzuci obiecane drugie koła jak ugadaliśmy się przed podpisaniem dokumentów no i ku mojemu zdziwieniu bo wiadomo jak to jest po fakcie szczerze to wątpiłem w to ale pozytywnie się zaskoczyłem dotrzymaniem słowa jak i stanem faktycznym auta przy okazji do którego nie można mieć żadnych uwag również podczas przebytego przeglądu. Adam. Pozdrawiam.

Bernadetta Gdynia

Z chęcią wystawiam pozytywną opinie firmie Auto-Arek z miejscowości łapino.

Polecam firmę Auto-Arek

jak w temacie .

Aneta

szczerze polecam

K.W.

Komis jak najbardziej godny polecenia, profesjonalna obsługa jakiej oczekiwałem.

Małgorzata i Krzysztof

Zakup z przed dwóch miesięcy autko super dokumentacja przygotowana na czas szybko i profesjonalnie autko codziennie przemierza spore odległości pomiędzy Kaszubami a Gdynią jesteśmy bardzo zadowoleni w pełni zasłużona opinia pozytywna od nas bardzo polecamy i z chęcią wrócimy.

Arek
@Małgorzata i Krzysztof

dziękuje proszę tylko nie zapomnieć o kołach :)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek