Auto-Arek
counter
5 66 74 5 1
Krzysiek Nowy wpis

Kupione autko okazało się zgadzać ze stanem faktycznym udostępnione do sprawdzenia przed zakupem bez jakichkolwiek problemów oraz dowolną jazdą próbną. Kontakt ze sprzedającym zadowalający. W moim odczuciu jestem zadowolony i napewno wrócę.

Polecam Nowy wpis

polecam

Aga i kamil Koszalin Nowy wpis

Brak zastrzeżeń, obsługa dość wyrozumiałą zarazem miła do tego szczera. Klienci od białego citroena pozdrawiają :)

Tomek

Hm z tego co wiem, to forum jest dla pracowników, a nie opinii klientów.. Znajdzie się jakiś pracownik, aby dowiedzieć się czy warunki pracy są fajne? Pozdro.

Adrian Kolbudy Nowy wpis
@Tomek

tam jest tylko 2 pracowników i chyba nikogo nie szukają do ekipy bo kryzys jest więc po co

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

K.M Olsztyn

Kupiony Galaxy. Obsługa w miarę ok, ogółem auta fajne widać, że wybierają te ładniejsze trzeba to przyznać jest na czym oko zawiesić,.

Aga

Polecamy, zakupione Hjundaj I40 w grudniu 2019 roku oraz Opel Corsa 7 lat temu sprawują się extra. Pozdrawiamy

Darek S. Pruszcz Gd.

Kupiony Smax póki co bez uwag jeździ dużo i oby tak dalej, zapewne do zobaczenia.

Darek Sochaczew

Zdecydowanie polecam. Udało mi się kupić piękne, zadbane auto, dodatkowo w bardzo korzystnej cenie. Wszystko było zgodne z opisem, który został przedstawiony przez telefon. Stan auta dokładnie oddawał to, co było widoczne na zdjęciach, czyli- brak wad! Autko bardzo dobrze mi służy. Zaprzyjaźnimy mechanik potwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Anonim

ok auta zadbane nie malowane nie kręcone silniki nie myte aż dziwne bo raczej zupełna odwrotność typowego auto komisu w polsce

Karol

Wporządku zakup. polecam

Klaoj

Towar zgodny z opisem oraz ustaleniami telefonicznymi w bardzo korzystnej cenie. Obsługa sympatyczna i bardzo profesjonalna oraz pomocna. Polecam wszystkim !!

Krzych

Fajne sprawdzone auta, sami kupiliśmy już od iluś lat z 6 aut i chyba z żadnym nie było problemów prócz wymian elementów eksploatacyjnych

Radek gdańsk

Pozytyw na 100%! Auto świetne, a obsługa w pełni fachowa. Widać, że panowie znają się na rzeczy. Oby więcej takich w tej branży ;)

Waldek od Passata

Jest ok

Gdańsk

Polecam jestem miło zaskoczony stanem faktycznym auta. Napewno wrócę także do zobaczenia.

polecamy

Również polecam mój tata kupił turana w 2018 roku którym śmiga do dziś i go chwali więc fajnie. Krzysiu

polecamy firmę auto arek

jak w temacie, brak uwag człowiek bardzo pozytywny autka bardzo ładne

Andrzej Kwidzyn

Polecamy firmę, firma godna uznania autka bardzo ładne faktycznie zadbane byliśmy już nie pierwszy i nie ostatni raz.

Sylwia

100% Polecam, byliśmy widzieliśmy kupiliśmy bardzo fajne uczciwe autko, bardzo ślicznie dziękujemy.

Skierniewice

również polecamy firma godna polecenia ze względu na ładne uczciwe bezwypadkowe autka

Adam

Polecam

Andrzej Iława

Kupiliśmy w poniedziałek 2 marca auto dla brata (Ford S-max 2013), co ważne auto pomimo 7miu lat na żywo prezentuje się okazale nieporównywalnie lepiej niż na zdjęciach a to rzadkość ten kto dużo jeździ po ogłoszeniach to wie, wnętrze faktycznie jak nowe jak było opisane w ogłoszeniu a podchodzę do tych opisów już sceptycznie bo w większości wiadomo jak to jest, z racji tego iż zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom w kupowaniu i sprawdzaniu przed zakupem samochodów mam porównanie do innych oglądanych aut i szczerze bardzo polecam to miejsce i chyba jedno z nielicznych gdzie można na spokojnie sobie obejrzeć i sprawdzić auto 'bez patrzenia na ręce' w dowolny sposób, sprzedawca szczery i pomocny w każdej chwili, w przeciągu 15 minut załatwił nam całą papierologię w biurze łącznie przesłanym przelewem po wydrukowaniu potwierdzenia wracaliśmy do domu wiec dodatkowy plus za expres i konkretny sposób działania, widać, że mają pojęcie. Polecamy i niebawem wracamy.

polecam Auto-Arek

dzień dobry. polecamy kupiliśmy od Pana Arka 2 autka, jedno niestety się rozbiło ale drugie ma się dobrze :D dziękuję.

M.Olsztyn

Biorę całą odpowiedzialność za opinie wystawioną Panu Arkowi z miłą chęcią wystawiam wielkiego pozytywa!

Zadowolony

Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolony z zakupu auta u pana Arka. Pozdrawiam

Auto-Arek polecam

polecam firme auto-arek z łapina, kupiłem 2 auta, oby dwa sprawują się świetnie.

klient

AUTA NAPEWNO ŁADNE, obsługa tak se bo ciężko się dogadać o cokolwiek.

Marcin chełmno

z racji iż nie mam zielonego pojęcia na temat aut poprosiłem firmę autotesto aby sprawdzili i zarekomendowali mi zakup lub też nie bo 3 auta sprawdzałem w kraju i trzy były na "NIE", a tu ku mojemu zdziwieniu dostałem odpowiedź "TAK" więc się zgodziłem na zakup i nie żałuję, mija w tej chwili równy rok od zakupu i dopiero teraz można cokolwiek powiedzieć bo jestem w końcu zadowolony, co prawda byłem już 2 razy na serwisie raz typowy przegląd z olejem i klockami, a drugi raz padła klimatyzacja w sensie jakiś czujnik za 250zł tylko więc drobiazg ale sporo jeżdżę więc na tyle przebiegu ile mam taka awaria to tyle co nic.

Andrzej Pruszcz

również polecam

Polecam Auto-Arek

Polecam firmę Auto-Arek w grudniu 2019 roku kupowałem turana dla ojca, spisuje się idealnie. pozdrawiam

Zostaw opinię o Auto-Arek - Łapino

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Auto-Arek