Auto-Arek
counter
5 84 96 5 1

Popularne opinie

Tweety

Kolejne auto kolejny pozytyw. Polecam!!!

Tak9Nie
Grzechu Tczew

Wporządku polecam, zakupione Audi po przeglądzie bez większych uwag lakierowane tylko 2 elementy z zewnątrz zakup uważam za sukces a4ki w tak ładnym stanie i bez technicznych problemów.

Tak8Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Auto-Arek? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Anonim Nowy wpis
Klient

Te pozytywne opinie w pełni zasłużone, pomimo, że to tylko auta używane ale faktycznie widać ładne sami zakupiliśmy forda galaxy i nie wierze, że auto z przebiegiem 245 tyś km może wyglądać tak jak wygląda nasze poprostu szok nie mam pojęcia jak to możliwe ale nawet serwisanci się dziwili na sam widok a po sprawdzeniu galaxa na naszym serwisie jeszcze większe zadowolenie bo auto 9 lat i przebieg prawie 250 tysięcy kilometrów a jedynym wkładem jest wymiana rozrządu i zakup za około 3 mce kompletu opon czyli standard kompletnie brak usterek, co istotne dokumentacja do rejestracji przygotowana wzorowo brak jakichkolwiek pomyłek i braków jeteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Paolo Nowy wpis
Klient

Polecam, auto zgodne z opisem użytkuje je już drugi rok, sprawdzone na dwóch trasach do Chorwacji bez przygód poleciłem też firmę mojemu bratu, który zakupił w lipcu 2020 roku Turana z tego co wiem tez zadowolony.

Gunio Nowy wpis
Klient

Auta zadbane, ładnie przygotowane do sprzedaży zarówno w środku jak i na zewnątrz. Obsługa dość cierpliwa celowo mówię dość bo byłem świadkiem jak akurat do kogoś kto obok nas oglądał auto sprzedawca nie był zbytnio łaskawy ale do nas bardzo miły bez fochów zero problemów z odpowiedzią i tłumaczeniem, po sprawdzeniu auta zostały mi pokazane uszkodzenia na fotografiach z którymi auto było sprowadzone do kraju i tu naprawione co jest nie wątpliwym plusem bo to jednak rzadkość. Bardzo polecam.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Waldek

Towar zgodny z opisem oraz ustaleniami telefonicznymi w dość przyzwoitej cenie biorą pod uwagę wyposażenie. Obsługa bez uwag profesjonalna oraz pomocna na każde zawołanie odpowiada bez fochów. Polecam !

Tak6Nie
AGA i TOMEK
Klient

POLECAMY ZAKUPIONE AUTKO SPRAWDZONE PRZEZ NASZEGO SERWISANTA WYMAGAŁO JEDYNIE KOSMETYCZNYCH NAPRAW EKSPLOATACYJNYCH MUSIELIŚMY ZAKUPIĆ NOWE OPONY I ROZRZĄD BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALNĄ I RZECZOWĄ OBSŁUGĘ.

Tak3Nie1
Andrzej

Komis jak najbardziej godny polecenia. Profesjonalna obsługa

TakNie1
Grzesiek Gdańsk
Klient

bo pewnie nie oddał za darmo ? buhaha albo się obraził jak mu zaproponowałeś cenę o polowe niższą ? ja się wcale Januszu nie dziwie u mnie byś za bramę wyleciał ino prędko ! hah

A.K. Zawiercie

Auto zakupione sprawuje się ok.

Ania

Znalezione w firmie Auto-Arek autko sprostało naszym oczekiwaniom, więc dokonaliśmy zakupu i nie żałłujemy.

Tak5Nie
Artur

polecam auto jest więcej jak zadowalające pomimo wieku i przebiegu nie sprawia nam żadnych problemów

Beciu i Huniu Puck

ok polecamy auto naprawde ok po przebytym przeglądzie od momentu zakupu (dzień 17 listopad 2019 rok) wyszły tylko naturalne zużycia także nie zawiedliśmy się na aucie

Ignacy

ok

Tak3Nie
Grzechu Tczew

Tak8Nie
ALEX

Z całego serca moge polecic ten komis. Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Samochód zgodny z opisem i oczekiwaniami. Stan techniczny zakupionego auta jest bez zarzutu. Polecam

Anonim

jest ok

Klient opole

Pozytywnie auto sprawdzone. Podobało mi się bardzo szczególnie naszemu mechanikowi sposób oglądania auta bez pośpiechu i bez patrzenia na ręce. Napewno wrócimy.

Tweety

Kolejne auto kolejny pozytyw. Polecam!!!

Tak9Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.

Jaka jest kultura pracy w Auto-Arek? Obowiązuje typowy dress code?

Zeniu

Kupilem busa w miarę ok, w miarę bo opony miały być ładne a som takie se i odpryski na szybie som ale przeglond przeszedł i nie ma problemów narazie

Tak4Nie
K.M Gdańsk

Kupione autko okazało się zgadzać ze stanem faktycznym udostępnione do sprawdzenia przed zakupem bez jakichkolwiek problemów oraz dowolną jazdą próbną. Kontakt ze sprzedającym zadowalający. W moim odczuciu jestem zadowolony i napewno wrócę.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Auto-Arek