Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

Aneta

W zeszłym roku kupiliśmy mężowi forda mondeo z którego jest bardzo zadowolony, a wczoraj dokupiliśmy ślicznego cmaxa dla teścia. Auta bardzo ładne super zadbane i ładnie profesjonalnie do sprzedaży przygotowane. Polecamy i pozdrawiamy!

Grzesiek

Rok temu kupiliśmy w tym miejscu nasze auto. Zapomniałem wcześniej o wystawieniu opinii więc robię to teraz. Lekkie uszkodzenia lakieru, które nie zdążyli spolerować i podczarować nie były maskowane to na plus bo akurat mamy koło nas studio detailngowe, a była okazja do zniżenia ceny na duperele więc dało się wykorzystać ten fakt, napewno wnętrze bardzo na plus bo jak na przebieg 200 tyś km zupełnie nie widać zużyć i tu również nie widać było żadnych upiększeń czy picowań, a po dopracowaniu wnętrza w naszym studio teraz to dopiero wygląda jak nowe jeśli chodzi o aspekty techniczne po przejechaniu ponad 20.000 kilometrów nic niepokojącego się nie działo oprócz wymiany klocków z przodu i obsługi olejowej którą wykonaliśmy na samym początku aby mieć spokój ale są to normalne rzeczy eksploatacyjne. Obsługa bez napinki, dość luźna rzeczowa i normalna atmosfera co w dzisiejszych czasach jest sporym atutem. Szczerze polecamy.

Olek

W komentarzach natknąłem się jedynie na opinie klientów, pracownicy nic nie piszą, czy to może znaczyć, że rzadko szukają nowych osób, a rotacja jest raczej mała? Jak to wygląda? A może potrzebują kogoś do pracy?

Karol

Fajne miejsce do zakupu samochodu, kupiliśmy forda mondeo, była możliwość wybrania spośród paru sztuk, miejsce przypomina taki typowy niemiecki auto handel wszystkie auta ładnie przygotowane do sprzedaży i zadbane gorąco polecam kupiony fordzik sprawuje się elegancko.

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Przemysław

Zakupiłem auto w tym miejscu jestem pod wielkim wrażeniem stanu samochodu który kupiłem wiem, że jest wiekowy bo ma 13 lat i usterki musi mieć tym bardziej że trochę już widziałem samochodów w podobnym wieku i wiem, że na rynku ciężko jest kupić zadbane starsze auto tutaj stan samochodu na żywo zadziwiający szacunek za eleganckie przygotowanie samochodów do sprzedaży brawo panowie wiem ile to kosztuje pracy i ja akurat doceniam ogólny stan samochodu bdb+ prócz obsługi koniecznej typu wymiana oleju z filtrami i oponami na przodzie nie musiałem robić nic nawet po żadnych urzędach nie musiałem chodzić dostałem komplet dokumentów do rejestracji z urzędem skarbowym, poszedłem tylko do swojego wydziału rejestracji po nowe tablice wiec i koszt bardzo niski brak ukrytych opłat. Wrażenie robi podejście sprzedawcy, który bardzo dużo wiedział o samochodzie pokazał mi nawet zdjęcia z momentu zakupu mojego samochodu w Niemczech i z momentu transportu fajnie bo widać że przyjechał w całości i auta nie są powypadkowe. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zakupu auta w tym miejscu.

Wojtek

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Auto Arek, nie sądziłem, że auto używane 11 letnie można kupić w tak doskonałym stanie. Panowie znają się na rzeczy z tego co się zorientowałem wybierają tylko bezwypadkowe ewentualnie po kosmetycznych szkodach i w doskonałym stanie tak jak mi właśnie zależało gdyż kupiłem swoje na co najmniej 6-8 lat także przepraszam stały klient będzie ze mnie żaden ale postaram się polecać. Jeszcze raz dziękuję.

Piotr Staniec

Kolejne auto zakupione czerwiec 2023 a poprzednie również kupione u p Arka oddane w rozliczeniu za całkiem przyzwoite pieniądze co wazne nie musze samemu sprzedawać auta bo szcezrze powiem nie nawdzię sprzedawać swoich samochodów przy okazji podziwiam za talent i cierpliwość do ludzi bo na własnej skorze wiem ze to nie latwe. Auto mega (usunięte przez administratora) jak poprzednie aby się nie sypało a bede zadowolony i wracam spowortem na wymianę do zobaceznia..

Oskar

Polecam firmę autoArek. W zeszłym miesiącu mój tata kupił Peugeota 5008. Pan sprzedawca bardzo konkretny widać zna się na tym co robi pokazał nam autko zostawił nam klucze abyśmy na spokojnie sobie pooglądali pozwolił się nawet samemu przejechać po okolicy i posprawdzać zero pośpiechu zero niedomówień, na miejscu załatwiona cała dokumentacja z opłatami potrzebnymi tacie ro rejestracji aby nie musiał nigdzie ganiać po urzędach, zapłata za auto przelewem również nie była problemem.

Aneta

Z mężem zakupiliśmy również w tej firmie autko z czystym sumieniem śmiało polecamy z tego co widzieliśmy w innych miejscach jakie auta oferują inni to tu panowie trzymają poziom bardzo ładne zadbane autka zajechanych szrotów jak to się mówi profesjonalnie nie sprzedają i to widać jeszcze raz polecamy.

Heniek

Świetnego Galaxy kupiłem u państwa od tamtych wakacji zrobiłem 45 tys km bez zarzutu zupełnie jeszcze z przyczepką tylko opony klocki i olej stan super jak będzie tak dalej drugie też i was kupuje pozdro z Suwalszczyzny!

Autko kupione zarejestrowane jestem zadowolony z obsługi bardzo profesjonalne podejście choć czuć że to tako jaki auto handel czy komis jak tam zwał bo początkowo traktowany byłem nie jako osoba która chcę kupić a chyba zawracaz czterech liter takie było moje odczucie bynajmniej ale to raczej nie ważne bo sprawa szybko się wyjaśniła co do samej obsługi z udzieleniem potrzebnych mi informacji począwszy od kontaktu telefonicznego (bo ma meila nie dostałem odpowiedzi) kontakt dość sprawny i konkretny jak to się mówi krótko i na temat samo dogadanie przed zakupem już na miejscu całkiem wporządku wszystko ugadane również z ceną i jazdą próbną, samo auto w bardzo zachęcająco ładnym stanie zresztą drugie co oglądałem w tym miejscu również dość zadbane z racji iż trochę pojeździłem po takich miejscach to śmiem twierdzić że spokojnie godne uwagi z racji na ładne zadbane auta po niemiecku.

Patryk

Świetne Audi A4 kupiłem od P Arka jedyny minus to spora odległość dzieliła mnie od autohandlu ale już po zdjęciach po pokazanych szczegółach widziałem, że to jest"to" i faktycznie tak się okazało także jestem absolutnie mega zadowolony co zadziwiło auto wogóle nie wypicowane czego nie chciałem silnik nie umyty widać było, że nic nie grzebane ani nie składane P Arek udostępnił nam na miejscu zdjęcia z momentu zakupu naszego auta, dokumentację nam również przygotował kompletną ogólem w pełni pełna profeska jeszcze raz polecam.

Janusz

Zakup zgodny z opisem jak deklarował sprzedawca ogółem ok brak uwag pewnie wrócę auto sprawia wrażenie niezniszczonego i naprawdę zadbanego tak też właśnie dobrze się nim jeździ.

Włodek

Już drugie auto kupione w tej firmie jak będzie się sprawowało jak pierwsze to będę zadowolony i mam nadzieję że tak będzie heh :))))

Aneta

Gorąco polecam przez duze P ślicznego cmaxa kupiliśmy z mężem w tym miejscu naprawdę super !!!

Nie polecam tego pseudo auto handlu pomimo obietnic o rezerwacji auto zostało sprzedane jeszcze odzywki w beszczelny sposób stracony czas i pieniądze

Szewczak H.

Konkretnie i na temat zakup auta i decyzja w przysłowiowe 5 minut i nie żałuję.

Zadowolony Klient

Polecam wszystkim tego sprzedawcę, długo czekałem żeby napisać opinię ale w końcu się zebrałem. Dwa lata temu kupiłem u Pana Arkadiusza Skodę Superb z 2012 roku z napędem 4x4, długo szukałem tak zadbanego egzemplarza aż w końcu się udało właśnie u Pana Arka. Po krótkiej rozmowie telefonicznej zdecydowałem się pojechać po autko na drugi koniec Polski czego nie żałuję. Na miejscu potwierdziło się to o czym pan Arek mnie zapewnił, że samochód jest w stanie idealnym i tak też było. Szczery chłop, powiedział że jedynie klocki będą do wymiany w najbliższym czasie co się potwierdziło na przeglądzie. Auto cały czas w użyciu i jedynie co przy nim robię to bieżące wymiany takie jak oleje płyn hamulcowy filtry. To już drugi samochód od Pana Arka, wcześniej był Passat B6 z którego również byłem bardzo zadowolony. Szczerze polecam Pana Arkadiusza, bardzo rzetelny i uczciwy człowiek.

M.W.

Początkowo ciężko było się porozumieć w sprawie zakupu (VW Touran) ale finalnie się udało auta naprawdę zadbane trzeba przyznać ktoś ma smykałkę tam do tego. Auto póki co przeszło przegląd w naszej zaprzyjaźnionej miejscówce i jest całkiem wporządku raczej brak uwag oprócz paru drobiazgów nie wpływających raczej na decyzję wiem, że podjęliśmy ją słusznie, u nas niestety zakup auta to praktycznie dożywocie aż trafi na prasę niestety dlatego też byliśmy dość upierdliwi stąd może to podejście Pana sprzedawcy do nas także prosze nam wybaczyć ocena jak najbardziej POZYTYWNA tylko tak możemy się odwdzięczyć :)

Krzysztof

Specjalnie przyjechałem do nich z Lublina, żeby kupić Forda galaxy lub S-maxa Kontakt z Panem Arkiem dość bezproblemowy konkretnie odpowiadał na pytania trochę jak typowy handlarz ale nie ma co się dziwić zapewne takich jak ja przez cały dzień to się nasłucha. Na miejscu kultura i szczery pokazał nam zdjęcia z dnia zakupu i co było poprawiane szacun za szczerość wedle zyczenia dostaliśmy klucze od obu aut i mogliśmy dobrowolnie oglądać po czym wykonać jazdę próbną, auto zakupione cała dokumentacja przygotowana błyskawicznie zarejestrowany następnego dnia, przegląd startowy jak to się zwie również wykonany z szybką wymianą płynów i przeglądem ogólnym przy którym nasz mechanik znalazł jakiś nieznaczący nawet nie wyczuwalny podczas jazdy luz na poduszce silnika czy czymś, sam stwierdził po przeglądzie jak na auto używane 12 lat stan jest rewelacja śmiga przyjemnie do zobaczenia przy następnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek