5 Dodaj merytoryczną opinię
5 99 112 5 1

Opinie o Auto-Arek Arkadiusz Sychta

MichaŁ Gdynia
 Rekomendacja

Miałem przyjemność korzystać z usług Pana Arka, zakupiona we wrześniu 2020roku Kuga sprawuje się przyjemnie bez jakichkolwiek problemów, chciałabym podkreślić iż jestem zaskoczony pozytywnym podejściem do sprzedaży aut i podziwiam za nadmiar cierpliwości do klientów takich jak ja. Jestem pewien, że wrócę. Dzięki. Polecam !!!

Andrzej Schorzewo
Klient

Biorę całą odpowiedzialność za opinie wystawioną Panu Arkowi z miłą chęcią wystawiam wielkiego pozytywa!

WinPak

Witam serdecznie. Parę słów bo zakupiliśmy dla naszej firm VW Caddy z firmy Auto-Arek, samo autko napewno warte uwagi samo to, że nasz mechanik obejrzał już praę egzemplarzy z fim i nie tylko więc miał porównanie, niewielkie uwagi natomiast można mieć jedynie do obsługi klienta w tej kwestii napewno parę aspektów byłoby do przemyślenia ale nie chciałbym złośliwie tego podkreślać gdyż każdy ma jak wiemy lepsze i gorsze dni jednakże samo auto się liczy, a jest napewno zadbane co widać i sprawdzone przez naszych serwisantów pod każdym względem śmiało mogę powiedzieć autentycznie zadbane i zgadzające się z opisem zapewne wrócimy po następne jeśli tylko zajdzie potrzeba więc myślę, że coś to znaczy. Pozdrawiam.

Andrzej

Kupiliśmy w poniedziałek 2 marca auto dla brata (Ford S-max 2013), co ważne auto pomimo 7miu lat na żywo prezentuje się okazale nieporównywalnie lepiej niż na zdjęciach a to rzadkość ten kto dużo jeździ po ogłoszeniach to wie, wnętrze faktycznie jak nowe jak było opisane w ogłoszeniu a podchodzę do tych opisów już sceptycznie bo w większości wiadomo jak to jest, z racji tego iż zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom w kupowaniu i sprawdzaniu przed zakupem samochodów mam porównanie do innych oglądanych aut i szczerze bardzo polecam to miejsce i chyba jedno z nielicznych gdzie można na spokojnie sobie obejrzeć i sprawdzić auto 'bez patrzenia na ręce' w dowolny sposób, sprzedawca szczery i pomocny w każdej chwili, w przeciągu 15 minut załatwił nam całą papierologię w biurze łącznie przesłanym przelewem po wydrukowaniu potwierdzenia wracaliśmy do domu wiec dodatkowy plus za expres i konkretny sposób działania, widać, że mają pojęcie. Polecamy i niebawem wracamy.

Andżela Nowy wpis
Klient

Z chęcią wystawiamy w pełni zasłużoną pozytywną opinie o firmie Auto-Arek

Poelcamy firmę AUTO-AREK Nowy wpis
Klient

Pozdrawiamy - klienci od Forda Kuga z Koszalina.

Gosia i Grzesiu Gdańsk Oliwa Nowy wpis
Klient

Auto kupione ok 2 miesiące temu, jesteśmy zadowoleni z samochodu i z obsługi. Polecamy firmę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy firma Auto-Arek Arkadiusz Sychta w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Adam Elbląg
Klient

Witam serdecznie na wstępie, pomimo iż Pan Arek nalegał abym wystawił opinie zaraz po zakupie jednak zdecydowałem się celowo zaczekać z wystawieniem jej na parę tygodni po zakupie aby przekonać się czy z autem jest aby na pewno wszystko w porządku, czy dokumentacja samochodu będzie kompletna i nie przysporzy problemów podczas rejestracji i czy Pan Arek dotrzyma słowa i dorzuci obiecane drugie koła jak ugadaliśmy się przed podpisaniem dokumentów no i ku mojemu zdziwieniu bo wiadomo jak to jest po fakcie szczerze to wątpiłem w to ale pozytywnie się zaskoczyłem dotrzymaniem słowa jak i stanem faktycznym auta przy okazji do którego nie można mieć żadnych uwag również podczas przebytego przeglądu. Adam. Pozdrawiam.

Tak1Nie

Gerard nisan

Ok

Zbyszek
Klient

Bardzo polecam, zakup auta w szczerej i miłej atmosferze.

Aneta

Z doświadczeniem w handlu ale nie w handlu samochodami mam szansę się dostać na stanowisko sprzedawcy?

Tak8Nie
Alicja
@Aneta

Chyba jednak jest to nie możliwe.

add

nie wiem

add

zadzwoń telefon masz

MichaŁ Gdynia

Angelika
Klient

Polecam serdecznie firmę Auto-Arek. Duży wybór aut. Miła i profesjonalna obsługa wraz z doradztwem. Ceny jak najbardziej adekwatne do jakości aut. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Andrzej

ok

A,W
Klient

Towar zgodny z opisem oraz ustaleniami telefonicznymi w bardzo korzystnej cenie. Obsługa sympatyczna i bardzo profesjonalna oraz pomocna. Polecam wszystkim !!

Tomasz W.

Autko zakupione, dokumentacja wzorowo przygotowana bez jakichkolwiek opóźnień zgodnie z umową.

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 129 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta?

Andrzej Schorzewo

A.L.
Klient

ok spoko koleś fajne audi nam sprzedał jesteśmy zadowoleni

AGA I TOMEK
Klient

POLECAMY ZAKUPIONE AUTKO SPRAWDZONE PRZEZ NASZEGO SERWISANTA WYMAGAŁO JEDYNIE KOSMETYCZNYCH NAPRAW EKSPLOATACYJNYCH MUSIELIŚMY ZAKUPIĆ NOWE OPONY I ROZRZĄD BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALNĄ I RZECZOWĄ OBSŁUGĘ.

Tak7Nie
Poelcam firme Auto Arek

Komis jak najbardziej godny polecenia. Profesjonalna obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek Arkadiusz Sychta - Łapino