Opinie o Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta w Łapino

counter
5 77 85 5 1
Krzysiek Nowy wpis

Kupione autko okazało się zgadzać ze stanem faktycznym udostępnione do sprawdzenia przed zakupem bez jakichkolwiek problemów oraz dowolną jazdą próbną. Kontakt ze sprzedającym zadowalający. W moim odczuciu jestem zadowolony i napewno wrócę.

polecam Nowy wpis

pozdrawiam

Aga i Kamil Koszalin Nowy wpis

Brak zastrzeżeń, obsługa dość wyrozumiałą zarazem miła do tego szczera. Klienci od białego citroena pozdrawiają :)

Heniek Białystok Nowy wpis

O firmie dowiedziałam się z polecenia kolegi i również polecam! Miła i profesjonalna obsługa. Kontakt telefoniczny bezproblemowy i sumienny - wszystko co uzgodniliśmy przez telefon było zorganizowane. Auto w świetnym stanie. Polecam!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aneta

Z doświadczeniem w handlu ale nie w handlu samochodami mam szansę się dostać na stanowisko sprzedawcy?

Alicja
@Aneta

Chyba jednak jest to nie możliwe.

dany

Zdecydowanie polecam. Udało mi się kupić piękne, zadbane auto, dodatkowo w bardzo korzystnej cenie. Wszystko było zgodne z opisem, który został przedstawiony przez telefon. Stan auta dokładnie oddawał to, co było widoczne na zdjęciach, czyli- brak wad! Autko bardzo dobrze mi służy. Zaprzyjaźnimy mechanik potwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Auto Arek łapino

polecamy firmę Auto-Arek Łapino

Artur T. tczew.

Szczerze polecamy firmę, jesteśmy bardzo zadowoleni, już 3ci rok autko śmiga bez problemów.

Polecam firmę Auto-Arek

jak wyżej.

K.L Olecko

Wszystko w porządku. Na ofertę trafiliśmy podczas przeszukiwania Internetu. Kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń. Podczas wizyty również wszystko ok. Auto zgodne z opisem, obsługa fachowa i pomocna.

Klaoj

Towar zgodny z opisem oraz ustaleniami telefonicznymi w bardzo korzystnej cenie. Obsługa sympatyczna i bardzo profesjonalna oraz pomocna. Polecam wszystkim !!

Wiktoria Chojnice

Na firmę Auto Arek trafiłam przypadkiem podczas rozmowy z kolegą, który pracując w podobnej branży, bardzo chwalił jakoś firmy Pana Arka. Skorzystałam z usługi kierując się bez problemowym kontaktem oraz niewygórowaną ceną, która mocno rzutowała na mój wybór. Obsługa na prawdę fachowa. 100% profesjonalizmu widać, że Pan Arek łączy pracę z pasją co daje tak spektakularne efekty. Gorąco polecam, nie zawiodłam się i jeśli będzie tak potrzeba na pewno powrócę jeszcze raz

Ania Białystok

Mój tata kupił z tej firmy dla mnie autko dlatego chciałabym polecić tutaj powiem szczerze jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, autko śmiga bardzo przyjemnie bez żadnych napraw . Jeszcze raz polecamy firmę Auto-Arek.

Wiesiek

Pozytywnie miło bez patrzenia na ręce, możliwość jazdy próbnej po okolicy autka ładne napewno wrócę .

Polecamy firmę Auto-Arek

jak w temacie jesteśmy bardzo zadowoleni z auta. Krzysiek i Natalia z Gdańska

Polecamy firmę Aut-Arek

jak w temacie jesteśmy bardzo zadowoleni z auta. Krzysiek i Natalia z Gdańska.

Polecam firmę Auto-Arek

jak w temacie , jesteśmy bardzo zadowoleni z auta.

Błażej Gdynia

Polecam kupiłem drugie auto z obydwoma nie ma problemów.

Dominik

dokumentacja odebrana, auto zarejestrowane, otrzymaliśmy gwarancję także spokojnie śpimy, aut sprawuje się super.

Arek

Bardzo polecam Pana Arka . Auto w 1000% zgodne z opisem i z zapewnieniami przez telefon. dziękuję za miłą obsługę.

WinPak

Witam serdecznie. Parę słów bo zakupiliśmy dla naszej firm VW Caddy z firmy Auto-Arek, samo autko napewno warte uwagi samo to, że nasz mechanik obejrzał już praę egzemplarzy z fim i nie tylko więc miał porównanie, niewielkie uwagi natomiast można mieć jedynie do obsługi klienta w tej kwestii napewno parę aspektów byłoby do przemyślenia ale nie chciałbym złośliwie tego podkreślać gdyż każdy ma jak wiemy lepsze i gorsze dni jednakże samo auto się liczy, a jest napewno zadbane co widać i sprawdzone przez naszych serwisantów pod każdym względem śmiało mogę powiedzieć autentycznie zadbane i zgadzające się z opisem zapewne wrócimy po następne jeśli tylko zajdzie potrzeba więc myślę, że coś to znaczy. Pozdrawiam.

Heniek

Byliśmy kupiliśmy i pech chciał, że za 2 dni auto zaczęło wchodząc w tryb awaryjny uruchamiając dwie kontrolki, zadzwoniłem do sprzedawcy zgłaszając awarię bo sam byłem w kropce nie wiedząc jaka jest przyczyna i co mam dalej zrobić i czy wogóle coś wie na temat myślałem, że to wada ukryta skoro po dwóch dniach się objawiło, sprzedawca kazał mi auto odstawić do najbliższego serwisu sam nie wiedział co się stało, serwis stwierdził, że faktycznie pogryziony przez jakiegoś gryzonia został wężyk od czujnika różnicy ciśnień doładowania, który uwaga kosztował 400zł ! przez co auto wchodziło w tryb awaryjny, byłem pewien, że sprzedawca będzie się migał, a tu proszę nie dość, że podpowiedział jak mam sobie poradzić z tym problemem to jeszcze bez wahania opłacił fakturę za naprawę bo nie byliśmy w stanie stwierdzić gdzie nastąpiła usterka czy u mnie czy u niego dla mnie wielki pozytyw wiem, że kupiłem auto używane 8 letnie i może zdarzyć się wszystko ale pomimo to fajnie, że znajdzie się sprzedawca, który bierze problemy na klatę i jest w stanie pomóc bez wahania w jakiś sposób i nie zostawia z problemem.

polecamy firmę auto-arek

szczerze polecam mamy już 3 autka od tych Państwa wspominamy pozytywnie napewno wrócimy.

M.Olsztyn

Biorę całą odpowiedzialność za opinie wystawioną Panu Arkowi z miłą chęcią wystawiam wielkiego pozytywa!

Adrian Skierniewice

również polecamy firma godna polecenia ze względu na ładne uczciwe bezwypadkowe autka

Andrzej Starogard

dnia 26 lutego zakupiłem pojazd m-ki Ford Mondeo, dnia 27 lutego o godzinie 17.30 kurier zapukał z paczką, w której były brakujące odprawy od auta, auto wzór, obsługa również bez ściem solidnie konkretnie i uczciwie nikt nie patrzy na ręce, nie stoi nad głową oglądaliśmy bez pośpiechu i bez stresu, można auta sprawdzać na różne sposoby bardzo polecam !!!!

polecam auto-arek

polecam firme auto-arek z łapina, kupiłem 2 auta, oby dwa sprawują się świetnie.

Klient

AUTA NAPEWNO ŁADNE, obsługa tak se bo ciężko się dogadać o cokolwiek.

Marcin Chełmno

z racji iż nie mam zielonego pojęcia na temat aut poprosiłem firmę autotesto aby sprawdzili i zarekomendowali mi zakup lub też nie bo 3 auta sprawdzałem w kraju i trzy były na "NIE", a tu ku mojemu zdziwieniu dostałem odpowiedź "TAK" więc się zgodziłem na zakup i nie żałuję, mija w tej chwili równy rok od zakupu i dopiero teraz można cokolwiek powiedzieć bo jestem w końcu zadowolony, co prawda byłem już 2 razy na serwisie raz typowy przegląd z olejem i klockami, a drugi raz padła klimatyzacja w sensie jakiś czujnik za 250zł tylko więc drobiazg ale sporo jeżdżę więc na tyle przebiegu ile mam taka awaria to tyle co nic.

Marek
@Marcin Chełmno

Ile kosztuje takie sprawdzenie ? fajna sprawa chyba

Arek Wawa

Polecam firmę Auto-Arek w grudniu 2019 roku kupowałem turana dla ojca, spisuje się idealnie. pozdrawiam

TakNie

Zostaw opinię o Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta - Łapino

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta
5/5 Na podstawie 77 ocen.