Opinie o Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta w Łapino

counter
5 86 96 5 1

Popularne opinie

Zadowolony

Transakcja przebiegła wzorowo jestem BARDZO zadowolony wszystko zgodnie z opisem, dokonaliśmy przelewu na miejscu i otrzymaliśmy kurierem na drugi dzień brakujące obiecane dokumenty od auta. Autko sprawdzone w serwisie normalne ślady użytkowania bardzo zadbane oby tak dalej.

Tak5Nie
AGA I TOMEK
Klient

POLECAMY ZAKUPIONE AUTKO SPRAWDZONE PRZEZ NASZEGO SERWISANTA WYMAGAŁO JEDYNIE KOSMETYCZNYCH NAPRAW EKSPLOATACYJNYCH MUSIELIŚMY ZAKUPIĆ NOWE OPONY I ROZRZĄD BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALNĄ I RZECZOWĄ OBSŁUGĘ.

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta?

Andrzej Schorzewo Nowy wpis
Klient

Biorę całą odpowiedzialność za opinie wystawioną Panu Arkowi z miłą chęcią wystawiam wielkiego pozytywa!

A.L. Nowy wpis
Klient

ok spoko koleś fajne audi nam sprzedał jesteśmy zadowoleni

AGA I TOMEK Nowy wpis

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Poelcam firme Auto Arek

Komis jak najbardziej godny polecenia. Profesjonalna obsługa

Ania

Znalezione w firmie Auto-Arek autko sprostało naszym oczekiwaniom, więc dokonaliśmy zakupu i nie żałłujemy.

Anonim

Z całego serca moge polecic ten komis. Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Samochód zgodny z opisem i oczekiwaniami. Stan techniczny zakupionego auta jest bez zarzutu. Polecam ;)

polecam

jak wyżej

Ania

Zakup z przed 4 miesięcy, nasza toyota sprawuje sie wzorowo, jeden z bardziej udanych zakupów w naszym życiu. Zapewnienia sprzedającego 100 % zgodne z rzeczywistością. Na pewno kiedyś jeszcze wrócimy do Łapina po nowe autko. Ania i Maciej z Raszyna .Pozdrawiamy !

POLECAM

Kupione autko okazało się zgadzać ze stanem faktycznym udostępnione do sprawdzenia przed zakupem bez jakichkolwiek problemów oraz dowolną jazdą próbną. Kontakt ze sprzedającym zadowalający. W moim odczuciu jestem zadowolony i napewno wrócę.

Zadowolony

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta?

Krzysiek

Aga i Kamil Koszalin

Brak zastrzeżeń, obsługa dość wyrozumiałą zarazem miła do tego szczera. Klienci od białego citroena pozdrawiają :)

Heniek Białystok

O firmie dowiedziałam się z polecenia kolegi i również polecam! Miła i profesjonalna obsługa. Kontakt telefoniczny bezproblemowy i sumienny - wszystko co uzgodniliśmy przez telefon było zorganizowane. Auto w świetnym stanie. Polecam!

Aneta

Z doświadczeniem w handlu ale nie w handlu samochodami mam szansę się dostać na stanowisko sprzedawcy?

Alicja
@Aneta

Chyba jednak jest to nie możliwe.

dany

Zdecydowanie polecam. Udało mi się kupić piękne, zadbane auto, dodatkowo w bardzo korzystnej cenie. Wszystko było zgodne z opisem, który został przedstawiony przez telefon. Stan auta dokładnie oddawał to, co było widoczne na zdjęciach, czyli- brak wad! Autko bardzo dobrze mi służy. Zaprzyjaźnimy mechanik potwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Auto Arek łapino

polecamy firmę Auto-Arek Łapino

Artur T. tczew.

Szczerze polecamy firmę, jesteśmy bardzo zadowoleni, już 3ci rok autko śmiga bez problemów.

Polecam firmę Auto-Arek

jak wyżej.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta - Łapino

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych Arkadiusz Sychta
5/5 Na podstawie 86 ocen.