Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

Antek

Szczerze polecam!

Aleksander

Byliśmy obejrzeliśmy przejechaliśmy się zaufaliśmy kupiliśmy i się nie zawiedliśmy! super autko !

Paweł Skowroński

Niestety nie mogę dobrego słowa powiedzieć bo czuje się olany brzydko mówiąc pan sprzedawca obiecał zarezerwować mi auto po które jechałem 270 km i co się okazało na miejscu, że nie dotrzymał słowa auto okazało się być sprzedane rano a ja nie usłyszałem ani przepraszam ani nic a można było oddzwonić i poinformować tak się nie robi.

@Paweł Skowroński

Piszę w ogłoszeniu WYRAŹNIE i to w DWÓCH miejscach specjalnie aby tacy ludzie jak Pan, którzy maja problem ze zrozumieniem i nie słuchają co się do nich mówi tym bardziej, którzy również nie czytają nawet treści ogłoszeń aby dzwonili przed przyjazdem pytając czy dany pojazd, który interesuje jest jeszcze aktualny przy okazji umawiając się na konkretny termin - konkretną godzinę zgodnie z prośba w ogłoszeniu bo nie jesteśmy sklepem spożywczym ustalamy więc termin i godzinę oględzin czy zakupu auta na telefon, Pan po pierwsze tego nie zrobił, dzwonił natomiast tydzień wcześniej z typowymi pytaniami wstępnie umawiając się na koniec tygodnia (5 dni później!!) bez podania jakichkolwiek konkretów więc jednak się Pan NIE UMAWIAŁ bo żadnych konkretów nie było tym samym nawet nie pytał Pan (nie dzwoniąc przed samym przyjazdem) czy konkretnie auto jeszcze jest aktualne wyruszając w drogę prawie 300 km w jedną stronę ? jest to wysoce nie odpowiedzialne i głupie - my kupując samochody nie pozwalamy sobie na takie "ruchy" zawsze kiedy jedziemy po auto z ogłoszenia czy to w Polsce czy to w Niemczech tuż przed przyjazdem lub dzień wcześniej oferta jest potwierdzana telefonicznie (nie smsowo co jest bardzo istotne!) tym samym przy okazji dbając o nas czas umawiając się z osoba sprzedającą na konkretną godzinę i konkretny termin, a nie dzwoniąc do kogoś w poniedziałek mówiąc może w piątek będziemy to chyba jakiś nonsens ?!?!) zadzwonić zapytać zdaje się to nic trudnego KOLEJNA SPRAWA również nie wpłacał Pan zadatku, która jest nieodzowną koniecznością rezerwacji auta dłużej niż 1 dzień także pretensje proszę mieć tylko do siebie i proszę zmienić ocenę z czerwonej na zieloną bo wina leży każdy będzie zgodny po Pana stronie w przeciwnym przypadku sprawa zostanie skierowana do kancelarii prawniczej (zgodnie z nowelizacją przepisów osoba zamieszczająca tego typu kłamliwe wpisy w internecie jest ścigana z urzędu po numerze IP urządzenia i bierze za wpis pełną odpowiedzialność przed sądem zgodnie z Art 212kk).

Paweł Skowroński
@Auto-Arek

Zmieniłem to faktycznie mój błąd przepraszam.

PK

100% pozytyw brak uwag co do jakości auta, oprócz koniecznej wymiany opon ze względu na wiek gumy zupełnei nic nie musieliśmy w aucie naprawiać oczywiście oprócz pierwszego przeglądu tzw startowego z wymianą płynów filtrów aby wiedzieć co się ma reasumując na 12 letnie auto używane wzorowy wynik. Jeszcze raz polecamy.

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bogusław

Chętnie wystawiam pozytywną opinie gdyż jestem 100% zadowolony z auta, który już użytkuje ponad 2 lata. POLECAM I POZDRAWIAM !

Romaniuk Krzysztof

W poniedziałek kupiłem w tej firmie swoje pierwsze auto, jako niedoświadczony i zupełnie użytkownik zostałem w sposób profesjonalny obsłuzony, wszystko zostało mi wyjaśnione, autem mogłem odbyć jazdę próbną czyli w spokoju sobie posprawdzać, dodatkowo wykupiłem gwarancję na rok w bardzo przystępnej cenie w razie czego choć auto wydaje się naprawdę zadbane, pan Arek przygotował kompletną całą dokumentację z wszelkimi opłatami abym nie musiał po urzędach biegać, pojechałem autem 2 dni po zakupie pod urząd miejski tylko wymienić tablice próbne na nasze krajowe i wszystko było gotowe w ciągu godziny. Auto zgodne z oczekiwaniami i zapewnieniami, po drodze wyszła mała wada elektroniczna, którą sam naprawiłem w ciągu 5 minut oby tylko takie wady były to będę zadowolony :)

Tomasz

Kolejny nasz zakup u Państwa w firmie oczywiście 100% pozytyw auto już zarejestrowane po zmianie opon śmigamy zadowoleni oby sprawowało się tak jak poprzednie póki co wszystko na to wskazuje :) Pozdro

Dorota

Widzę, że klienci są bardzo zadowoleni z usług tej firmy. Ciekawi mnie, co na to pracownicy? Dużo ich tu w ogóle mamy? :) Po ile godzin pracuje się będąc w obsłudze? Czy trzeba mieć jakieś konkretnie doświadczenie, wykształcenie, by móc być na tym stanowisku? Czy kobiety też mają szansę? :)

Gabrysia

Extra bardzo pomocny i uprzejmy pan sprzedawca. Wybraliśmy bardzo ładne autko jesteśmy zachwyceni stanem samochodu jeszcze raz ślicznie dziękujeny będziemy polecać.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Auto-Arek odbywa się również w języku angielskim?

Świetne podejście do klienta. Samochody bardzo ładne i nie picowane.

Zadowolony

Super obsługa

Аліна

мій чоловік купив чудову машину в автоарек, велике спасибі !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota

Dziękujemy Panowie za śliczne autko, mąż po zakupie w zaprzyjaźnionym serwisie zlecił przegląd z wymianą czego trzeba z olejem i paskami i cieszymy się już jazdą przepięknym autkiem pozdrawiamy :)))

@Dorota

Przyjemność po naszej stronie :D

A.Klimczak Stargard Szczecińsk

Auto-Handel inny niż większość sprzedający pomocny z wiedzą jak i cierpliwością a sprzedane auto jak na swoje 13 lat okazało się w extra stanie. POLECAM!!!!

@A.Klimczak Stargard Szczecińsk

Cierpliwość do tego biznesu to na loterii wygrana :D Do zobaczenia Panie Adamie

Krzysztof Gdynia Oksywie

Byłem widziałem też widziałem parę innych aut dla porównania i szczerze powiem pomimo paru niedoskonałości co znaleźliśmy to i tak kupiliśmy bo jak na tyle lat użytkowania jest w miarę dobrze utrzymane chyba ciężko byłoby już coś lepszego kupić z tego co widzieliśmy tym bardziej do 35 tyś zł w sumie na plus wszystko co do minusów to ciężko się o cokolwiek doprosić ale to chyba trzeba zrozumieć ale za to bardzo ugodowy człowiek co akurat nam sprzedawał bynajmniej my trafiliśmy można się dobrze dogadać z ceny akurat jesteśmy również zadowoleni biorąc pod uwagę stosunek wysokiego wyposażenia i ładnego stanu auta cena była i tak z niższych średnich więc bardzo spoko.

@Krzysztof Gdynia Oksywie

Panie Krzysztofie jak obiecałem proszę nie zapomnieć na koniec września dodatkowe koła odebrać. Pzdr.

Michał_1977

Szukałem auta godnego już ponad 6 miesięcy wiem to sporo czasu ale nie sądziłem, że zakup auta będzie takim wyzwaniem. Jadąc 300 km myślałem, że będzie znowu to samo jak za każdym razem i auto nie spełni moich oczekiwań będzie zniszczone albo powypadkowe jak zwykle jednak muszę powiedzieć iż jestem miłe zaskoczony. To ze auto wyglądało bardzo ładnie było zgodne ze zdjęciami bo oprócz bardzo delikatnych śladów eksploatacji zupełnie nic nie rozczarowało to raz wiem, że ciężko o ładne bezwypadkowe auto w fajnej cenie wiec w końcu się udało co ciekawe wiem, że w ogłoszeniu było ale nie sądziłem, że to prawda myślałem ,że to taki chwyt marketingowy ale jednak nie bo auto od początku użytkowane się okazało faktycznie przez jednego właściciela co mi bardzo zależało bo wiadomo, że te auta są najbardziej zadbane więc lepiej się miło zaskoczyć jak to mówią. Do następnego.

Oleks

My kupilim galaxy przyjechla z ukraina ladna bezwypadkowa auto dziekuje

Niezadowolony

Nie polecam napisałem prośbę SMSem o kontakt i nikt nie pokwapił się oddzwonić zupełnie zlewają klientów

@Niezadowolony

I Bardzo dobrze chłopie na jakim świecie żyjesz jeśli czegoś trzeba i jeśli jesteś poważnie zainteresowany to bierzesz telefon i dzwonisz w godzinach pracy jak każdy komu zależy, ta sytuacja tylko pokazała, że Tobie nie zależało więc wice wersa i również Ciebie nie polecam z pewnością znajdziesz inną firmę, która będzie czerwone dywany przed Tobą rozwijała i czekała na smsy od Ciebie o każdej porze dnia i nocy. Pozdro dla normalnych :)

Aneta

W zeszłym roku kupiliśmy mężowi forda mondeo z którego jest bardzo zadowolony, a wczoraj dokupiliśmy ślicznego cmaxa dla teścia. Auta bardzo ładne super zadbane i ładnie profesjonalnie do sprzedaży przygotowane. Polecamy i pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek