Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

Tomasz Markiewicz

Kupiłem fajne auto od tego pana serdecznie polecam.

Gunio

Auta zadbane, ładnie przygotowane do sprzedaży zarówno w środku jak i na zewnątrz. Obsługa dość cierpliwa celowo mówię dość bo byłem świadkiem jak akurat do kogoś kto obok nas oglądał auto sprzedawca nie był zbytnio łaskawy ale do nas bardzo miły bez fochów zero problemów z odpowiedzią i tłumaczeniem, po sprawdzeniu auta zostały mi pokazane uszkodzenia na fotografiach z którymi auto było sprowadzone do kraju i tu naprawione co jest nie wątpliwym plusem bo to jednak rzadkość. Bardzo polecam.

Zlata i Dmytro

Дякую за допомогу і за гарний автомобіль !!!

Mirosław Lenartowski

Bardzo zadbane i doskonale przygotowane autka do sprzedaży posiadają w ofercie. Przede wszystkim bezwypadkowe! W lutym 2021 roku czyli dokładnie rok po zakupie śmiało mogę stwierdzić, że auto jest świetne pomijając śmieszną małą awarię tuż na początku ale to z naszej winy. Z pewnością gorąco polecam. Mirosław L. Pozdrowienia z Elbląga od Białego caddy :)

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Fachowo i rzetelnie auto kupione cztery miesiące temu okazało się faktycznie nie tylko wizualnie ładne zadbane ale też technicznie mój serwis potwierdził perfekt stan auta oprócz wymiany klocków hamulcowych za 180zł i oleju z filtrem za 330zł nie dołożyłem do niego nic co jest raczej rzadko spotykane jak to serwis stwierdził.

Tom

POLECAM FIRMĘ AUTO BARDZO DOBRZE SIĘ SPRAWUJE JUZ DRUGI ROK. OBIECANE KOLA OTRZYMALIŚMY, Z OPÓŹNIENIEM ALE LUCZY SIĘ SŁOWO, DOKUMENTACJA RÓWNIEŻ CALA KOMPLETNA REJESTRACJA BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU SIE ODBYLA WSZYSTKO PRZYGOTOWANE PROFESJONALNIE JAK PAN AREK OBIECAŁ TAK TEZ BYŁO.

Nika

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Umawia się na określoną godzinę na transakcję po czym po przyjeździe okazuje się, że sprzedał auto chwilę wcześniej, Tłumacząc się, że przez pomyłkę. Nie polecam szczególnie osobom, które muszą dojechać. Również informacje o stanie samochodu zdawkowe, więc bez wizyty mechanika i miernika lakieru się nie obejdzie.

@Nika

A to, że Państwo się umawialiście na poniedziałek i nie przyjechaliście po odbiór/oględziny auta to jest w porządku tak ? Bez jakiegokolwiek wyjaśnienia czy usprawiedliwienia tak ?! Niezbyt wierzyłem w Państwa przybycie i auto najzwyczajniej w świecie sprzedałem niespełna 2 godziny przed Wami komuś kto potrafił się konkretnie określić i był lojalny i konkretny wobec mnie chyba każdy normalny człowiek na moim miejscu by nie czekał na takich klientów jak Wy co nie potrafią nawet zadzwonić i się usprawiedliwić w razie nie przybycia no ludzie ręce opadają myślicie, że jesteście jedyni co się samochodowymi interesują ?! Jakbym ja miał kupować za granicą auta tak jak wy to raczej nikt nie chciałby ze mną współpracować.

DWS
@Auto-Arek

Panie Sprzedawco, w poniedziałek przez cały dzień był Pan niedostępny dla klientów, przynajmniej tak Pan powiedział więc ciężko by było z odbiorem :) Tego feralnego dnia rano rozmawialiśmy i ustaliliśmy dokładną godzinę wizyty na ten sam dzień więc nie przemawia do mnie Pańska teza "lojalności". Myślę, że to nie kwestia wiary jak Pan to określa, lecz zwykłej uczciwości, no cóż pozostawię to bez komentarza. W każdym razie obraz sytuacji nakreśla się sam, trzymanie w garści i niepewności potencjalnych nabywców pomimo wcześniejszych ustaleń, tak dla zabezpieczenia jakby jeden się rozmyślił. Czas i koszta klientów poniesione przez tak zwane wirtualne wizyty się nie liczą - to się nazywa rzetelne podejście i obsługa klienta. Zdecydowanie NIE POLECAM

@DWS

Tak się składa, że kłamiecie Państwo w żywe oczy bo w poniedziałek normalnie byłem pod telefonem inni dzwonili i potrafili się omówić czy dogadać wystarczyło zadzwonić tylko 1 telefon nic wielkiego ale olaliście wówczas mnie i daliście tym samym mi zielone światło abym nie traktował Was poważnie na drugi dzień urwaliście się jakby z choinki dzień później czyli we wtorek zapominając o wcześniejszych ustaleniach tym samym umawiając się jak gdyby nigdy nic na środę haha nie no przepraszam tarzam się ze śmiechu to ja Was nie polecam jesteście nie w porządku i jeszcze macie czelność psuć komuś opinie tymi kłamstwami ale jak tak robicie wszystkim do okola nie bacząc na nic nie licząc się z czyimś czasem to składam serdeczne gratulacje i kończę dyskusję bo nie ma sensu czasu tracić.

Bartek

Kupiłem kaszka kiedyś 3lata temu nic się nie dzieje do dziś i zastanawiam się czy ponownie nie kupię od nich auta

@Bartek

Jak 3 lata bez jakiejkolwiek awarii to też bym był zadowolony :D Do zobaczenia.

Chester

AUTKO ZAKUPIONE W 2014 ROKU DO DZIS SPRAWUJĘ SIĘ ŚWIETNIE POMIMO DOKRECONYCH PRZEZ NAS DODATKOWYCH 170 TYS KILOMETRÓW DO SERWISU TRAFIAMY NA TYPOWE ZWYCZAJNE PRZEGLĄDY TO JUZ POWINNA BYC WYSTARCZAJĄCA POZYTYWNA REKLAMA DLA TEGO PANA.

Antoni

Zakup z przed 2 miesięcy... nasz ford sprawuje sie wzorowo, jeden z bardziej udanych zakupów. Zapewnienia sprzedającego 100 % zgodne z rzeczywistością. Na pewno kiedyś jeszcze wrócimy .Pozdrawiamy !!!

Wojtek

Polecam samochody tej firmy (znam osobiście ) kupiłem w przeciągu 6 lat 3 samochody i każdy jeździ do dziś bez żadnych ceregieli, auta bezwypadkowe i pewne.

Zdzisiek

Wporządku gość można sie dogadać, ładne auta. warto.

Ben

POLECAM

Patryk

Chciałbym jak najbardziej polecić to miejsce, doskonała wiedza na temat motoryzacji sporo można się przy okazji dowiedzieć zakup auta pełen profesjonalizm bez ukrywania jakichkolwiek mankamentów brak ściem i kłamstwa czego nie toleruje wszystko czarne na białym wyłożona kawa na ławę jak to się mówi same autka bardzo ładne widać ktoś się stara wybierać te ładniejsze to widać nasz kolega, który zna się bardzo dobrze nie miał zbytnio czego się czepiać oprócz typowych rzeczy eksploatacyjnych, a na siłę to nie wypada jak auto nam podeszło oby tak dalej oby jakość oferowanych aut nie spadła będziemy monitorować z pewnością wrócimy po następne! Jesteśmy zadowoleni z zakupu i z pewnością będziemy polecać.

Waldemar Świerczewski Gdynia O

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się informacjami dotyczącej transakcji w firmie Auto-Arek. Ogólnie nie można mówić sprawiało pozytywne wrażenia jak wiadomo to nie salon nowych samochodów wiec różowo być nie może zawsze się coś znajdzie ale nie dramatyzujmy szczerze powiem jestem zaskoczony stanem faktycznym oferowanych przez nich samochodów, a widziałem w swoim życiu już wiele proszę mi wierzyć. Celowaliśmy z kolegą do wstępnej inspekcji w 3 auta, z których mi osobiście zagrało szczególnie jedno więc zaczęliśmy sprawdzanie i się dogadaliśmy. Co się spodobało to szczerość, możliwość rozmowy ewentualnej negocjacji ceny w razie wykrycia niuansów (znaleźliśmy jedną istotną usterkę oraz parę pierdół) sam sprzedawca dość uprzejmy co istotne widać szanuje człowieka potrafi porozmawiać rzeczowo odpowiadać konkretnie i na temat, bynajmniej takie jest akurat moje odczucie. Co równie istotne na szczególną uwagę zasługuje m.in pokaz zbioru zdjęć aut z momentu zakupu za granicą czy też odbioru od samych właścicieli na których można dostrzec jak dokładnie wyglądały podczas momentu sprzedaży, uwiecznione również na fotkach nawet rzeczy, które wymagały "poprawy" co w ogóle mnie nie zraziło, a wręcz przeciwnie jednak szczerość popłaca, ponadto co jest dla mnie arcy ważne wręcz najważniejsze to fakt nie mycia silników bo jestem zagorzałym przeciwnikiem mycia silników, silnik naturalnie brudny od nowości nie myty podkreśla tylko historię ponadto auto, które nie miało mytego silnika nie nosi znamion napraw czy też jak kto woli jest nie składane jak to się kolokwialnie mówi z dwóch bynajmniej nic nie jest w nim nic ukrywane co jest oczywiście logiczne choć nie dla wszystkich. Plus za możliwość dowolnego sprawdzenia auta na miejscu i jazdy próbnej (tak dostałem auto aby samemu się przejechać nie wiem może na tyle budzę zaufanie?). Szczerze mówiąc z racji mojego przebytego doświadczenia śmiało mogę polecić firmę. Pozdrawiam serdecznie. W.Ś.

@Waldemar Świerczewski Gdynia O

Panie Waldku dziękuję za obiecane "dwa słowa" jak przyjeżdża ktoś taki jak Pan to aż miło auta pokazywać i nadzieja w ludzkość wraca :D Co do silników to rzeczywiście my nie myjemy bo każdy szanujący się serwis czy mechanik nigdy nie zaleci komuś mycia silnika ze względu na późniejszą korozję i niszczenie elementów, łożysk itd.. poza tym umyte siniki u właścicieli czy osób handlujących samochodami nie mowie, że zawsze ale w większości przypadków mają za zadanie ukryć mroczną historię auta jakieś grzebaniny zatajone wycieki albo poskładane na sztukę po wypadku każda część z innej parafii potem pięknie umyte i nic nie widać więc racja im brudniejszy pod maską tym uczciwszy kto mądrzejszy to tak właśnie na to patrzy :) Miłego użytkowania i do zobaczenia przy następnym.

Łukasz

Śmiało polecam to miejsce auta wyglądają na uczciwe i zadbane napewno tak samo jak na zdjęciach są bardzo ładne do mojego nie było wiele do zarzucenia same typowe sprawy typu hamulce tył rozrząd i klima nie do końca działająca ale co istotne dostałem na miejscu zdjęcia mojego wybrańca z przed sprowadzenia jak jeszcze stał u właściciela w Niemczech pod domem wiec mam pewność, że jest całkiem wporządku sprowadzony w całości bynajmniej bez przygód bo wiadomo jak to teraz jest zresztą sprzedawca szczery do bólu nie ukrywa problemów czy napraw z jakimi auto się w przeszłości borykało dostałem także wydruki historii z Niemiec z przeszłymi naprawami jak i komplet dokumentów do rejestracji auto już zarejestrowane bez najmniejszych problemów napewno wrócę do usłuszenia .

Halina

Pozdrawiamy z gór :*)))) Sprawuje się świetnie aż chce się podrożować :) Nowi właściciele Qashqai'a :)))

@Halina

Teraz zapraszamy nad morze ale już na jakiś weekend :)

Ewelina

Panie Arku jak obiecałam tak też czynię wystawiam w pełni zasłużoną pozytywną opinię za naszego Tourana, który sprawuje się przecudownie, właśnie wróciliśmy z Makarskiej w Chorwacji zrobiliśmy od zeszłego miesiąca 6 tyś km i coś możemy na temat autka już powiedzieć użytkuje się extra. Jeszcze raz dziękujemy za przytrzymanie go dla nas i przygotowanie finansowania i dokumentacji cała transakcja poszła nam bardzo sprawnie wiem, że trochę zagmatwaliśmy sprawę dokumentacji ale to nasza wina i jeszcze raz przepraszam za kłopot w każdym bądź razie jesteśmy bardzo zadowoleni z autka i z pewnością wrócimy. Życzymy fajnych klientów i pozdrawiamy Ewelina i Andrzej od jasnego Tourana.

@Ewelina

wielkie dzięki auto trafiło z dobrych rąk do dobrych rąk poza tym wiem, że jest super będzie śmigać jak należy :))

Wojtek_Trzebielino

2 samochody zakupione w Auto-Arek i oby dwa bez jakichkolwiek problemów prócz typowych wymian eksploatacyjnych więc spoko.

@Wojtek_Trzebielino

Panie Wojtku dziękuję i do zobaczenia

Grzegorz

ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU, A WIEDZA NA TEMAT SAMOCHODÓW BUDZI RESPEKT. NA PLACU WIDAĆ, ŻE WYBIERAJĄ FAKTYCZNIE TE ŁADNIEJSZE BARDZIEJ ZADBANE AUTA BYŁEM W WIELU MIEJSCACH I TU WIDAĆ RÓŻNICE JEŚLI KTOŚ MA POJĘCIE TO WIDZI NA PIERWSZY RZUT OKA JA TEZ NIE JESTEM W CIENIU BITY I TROCHĘ POJĘCIE MAM SAM WIDZĘ I TO CZUJĘ TO WIDAĆ AUTA NIE PICOWANE NIE PLAKOWANE SILNIKI NIE MYTE CO JEST DLA MNIE NAJISTOTNIEJSZE BO WIDAĆ, ŻE NIC NIE GRZEBANE I NIE ŚCIEMNIANE NIE NABŁYSZCZANE BEZ SENSU ELEMENTY, KTÓRE WIDAĆ SĄ ZUŻYTE W JAKEIJŚ CZĘŚCI CZY TO HAMULCE CZY TO OPONY WIDAĆ CO SIĘ KUPUJE TO TAKIE SĄ W KOŃCU AUTO UŻYWANE ALE DLA MNIE JEDNAK NAJWAŻNIEJSZE TO TO, ŻE NIE PUDROWANE. CZŁOWIEK WIADOMO NIEUFNIE JEDNAK DO ZAKUPU PODCHODZI BO MOŻE ZDARZYĆ SIĘ WSZYSTKO JEDNAKŻE OD POCZĄTKU SAM ZAKUP ODBYŁ SIĘ BEZ POŚPIECHU CO TEŻ NIE JEST TAKIE OCZYWISTE ZERO STRESU ZERO POŚPIECHU ZERO DOGADYWANIA ZERO SŁODZENIA CZEGO NIE NAWIDZĘ, DOSTALIŚMY KLUCZE DO RĘKI MOGLIŚMY SAMI OGLĄDAĆ SPRAWDZAĆ AUTO CZY PODŁĄCZYĆ KOMPUTER DO DIAGNOZY Z RACJI OGRANICZONEGO JEDNAK ZAUFANIA BO WIADOMO DODATKOWO DOSTALIŚMY DO OGLĘDZIN MIERNIK LAKIERU DO ZBADANIA POWŁOKI LAKIERNICZEJ ORAZ ZASKOCZENIE SPORĄ ILOŚĆ ZDJĘĆ Z MOMENTU ZAKUPU SAMOCHODU Z NIEMIEC NA, KTÓRYCH DOŚĆ DOBRZE BYŁO POKAZANE JAK WYGLĄDAŁO U POPRZEDNIEGO WŁAŚCICIELA ZA GRANICĄ PODCZAS MOMENTU ODBIORU, ZDJĘCIA DOSTALIŚMY POTEM NA MEILA JEST TO SPRAWA DLA MNIE ISTOTNA PRZYDAJE SIĘ PODCZAS DALSZEJ ODSPRZEDAŻY BYNAJMNIEJ WIDAĆ, ŻE AUTO NIE ZMĘCZONE I FAKTYCZNIE ZADBANE PRZYJECHAŁO W CAŁOŚCI. ZAKUP Z ZESZŁEGO TYGODNIA JUŻ ZAREJESTROWANY UBEZPIECZONY PO PRZEGLĄDZIE Z WYMIANĄ CZEGO TRZEBA NA START NO I TERAZ PARĘ LAT POJEŹDZIĆ I WIDZIMY SIĘ NA NOWO. FACHOWO KONKRETNIE SZCZERZE I NA TEMAT!

@Grzegorz

dzięki mało kto docenia do zobaczenia przy następnym .

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek