Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

Aneta Warszawa-Służewiec

Na prośbę męża wystawiam komentarz do transakcji z listopada, 100% pozytywny gdyż długo szukaliśmy zadbanego nissana po jednym właścicielu, sporo zjeździliśmy nasze mazowieckie z naszym kolegą, który się dobrze zna na autkach i praktycznie każde co oglądaliśmy było albo zniszczone po wielu właścicielach albo powypadkowe i to w taki mocny sposób, a że czas nas już gonił bo szukaliśmy auta już chyba od pół roki więc zmuszeni byliśmy wyjechać poza województwo, a że w tym miejscu były 4 Qashqai'e do wyboru więc postanowiliśmy przyjechać tu pod Gdańsk. Teraz wiem , że dobrze trafiliśmy bo mogliśmy wybrać naszego Qashqaia spośród czterech więc wybraliśmy tego co nam najbardziej pasował, nasz kolega nie miał uwag co do jakości oferowanych przez Państwa samochodów oprócz wiadomo typowych zużyć eksploatacyjnych ale, że należymy raczej do zdrowo myślących normalnych ludzi to nie zwracaliśmy na to zbytnio uwagi nawet sprzedawcy bo jedno bardzo nam się spodobało i je kupiliśmy. Mój komentarz 1000% pozytywny. Oby auto tak się sprawdzało póki co jest super. Aneta Warszawa-Służewiec

Nikola

Szczerze polecamy firmę kupiliśmy bardzo sympatyczne autko, użytkuje się je cudownie. Miało być zadbane bezwypadkowe bezawaryjne ekonomiczne no i jest jeszcze raz polecamy jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Romek

Nie polecam kontakt troche utrudniony,ciezko się dodzwonic,szybko konczy rozmowe,cięzko o cos wypytac,piszę tylko o jednym konretnym aucie które ogladalem. to nie jest hejt !!!w moim przypadku auto było niezgodne z opisem na automoto.zawiodłem się.szkoda.inne auta na placu te drozsze wygladaja zacnie,

@Romek

Co ci się nie zgadzało? Nie dało się dogadać żeby obniżył cenę jak oferta była niezgodna z opisem? Rozmawiałeś na ten temat z pracownikiem czy z szefem?

@Romek

Panie Romku dziwisz się, że ktoś nie chce rozmawiać z panem jak ma pan wyśrubowane wymagania co do samochodu używanego dlatego wiemy czemu tak długo samochodu pan szukasz jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim coś pan znajdzie ja ju przez telefon wiedziałem, że jest pan trudnym klientem dlatego też dalej nie odbierałem bo po co się denerwować chyba jasne ? A to, że pan przyjechał ze Słupska pomimo wszystko to tylko pana wina, kolejna sprawa po co pan obiecywał po oględzinach, że jedzie pan do domu zrobić przelew za auto i po co było to przedstawienie teatralne na miejscu w biurze ? jak oboje wiemy, że to było bezczelne kłamstwo ? po co to było? nie potrafił pan w 4oczy powiedzieć że nie chce pan samochodu tylko wymyślać jakies bzdurne historie ? to tylko pokazuje jaki pan jest naprawde i wcale sie nie dziwie, ze dalej nie może pan samochodu kupić bo inni co sprzedają samochody też potrafią podczas rozmowy telefonicznej wywnioskować delikatnie mówiąć kto chce auto kupic a kto niekoniecznie.

Grzech
@Romek

Taki to pewnie szuka nowego za polowe ceny znam takich :DDDDD

@Sebastian

Pan Romek jest idealnym przykładem osoby która nie wie czego chce ale lubi zawracać głowę i tracić czas nie tylko swój czepiając się ryski na 15to letnim aucie, odprysku na progu i braku póki bagażnika którą można kupić za 300zl na allegro, takie osoby jak pan Romek skazane są na komunikację miejską lub wiejską do końca życia lub w najlepszym przypadku rower :D

Staszek
@Romek

Tacy są niestety ludzie przyjadą oglądają pare godzin czepiają się tego czego nie mają bo sami nie wiedzą czego chcą po czym twierdzą, że kupują tylko muszą przespać się z tematem i tak zapadają w sen zimowy ja też tego nie rozumiem:D

Olga
@Staszek

To jak tam sytuacja dla pracowników wygląda, dużo muszą znosić takich osób? Brzmi dosyć stresująco, jak na moje oko. Ciekawe, jak im się pracuje. Mąż myślał o "przebranżowieniu" się i pójściu do takiego zakładu, ale sam nie wie.

Andrzej Słupsk

Polecam tego sprzedawcę auto kupione zarejestrowane bez żadnych problemów, obiecane koła dostarczone auto jest wdzięczne fajnie śmiga, pozdrawiam.

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Anita Kartuzy

Bardzo polecamy to już nasz trzeci fordzik od Pana Arka tym razem kupowaliśmy dla córki C-maxa jak zwykle jesteśmy zadowoleni z autka córka jeszcze bardziej. Pozdrawiamy z Kaszub.

Andżeju

Bardzo polecam firmę, solidnie i uczciwie jestem zachwycony obsługą nawet plus za to, że nikt nad głową nie stoi i na ręce nie patrzy można sobie w ten sposób na spokojnie auto obejrzeć bez pośpiechu i bez stresu, jazda testowa możliwa gdzie kolwiek, serdecznie polecam

Corner

Opinia negatywna. Pan Arkadiusz umawia się i nie przyjeżdża, nie odbiera telefonów i nie uprzedza ze go nie będzie. Szanujmy swój czas. Jeśli taki macie Państwo stosunek do potencjalnego klienta to gratuluję.

@Corner

Jeśli brama zamknięta to jest telefon i się dzwoni, a jak telefon poza zasięgiem to się nie obraża tylko wysyła smsa z prośbą o kontakt ale dla niektórych jak widać to już wyczyn korona z głowy spada poczekać parę minut czy napisać ale jak na aucie nie zależy to co się dziwić tylko nie wiem po co wogóle dzwonić i zawracać głowę ? potem obrażeni wracają bo ktoś telefonu nie odebrał i płaczą w internetach bo jechali Panowie aż 25km (dwadzieścia pięć kilometrów nie 250) z Pruszcza Gdańskiego no faktycznie dramat opisaliście to jakbyście przemierzyli co najmniej pół Polski jak widać mają niektórzy fantazję, jakby faktycznie zależało na aucie to z pewnością ten nie odebrany telefon czy nawet przełożona wizyta oględzin z przyczyn od nas nie zależnych na później nie stanowiłby jakiegokolwiek problemu czyż prawda ? tym bardziej dla kogoś kto ma blisko jak Państwo chyba, że chodziło tylko o "zawrócenie głowy" .... no nic widać korona z głowy Państwu spadła i tak chyba miało być bo nie ma tego złego co by na lepsze nie wyszło gdyż autko (ciemne Mondeo) zostało sprzedane komuś komu zależało i nie miał problemu z dodzwonieniem się i przybyciem no i nie nosi tak wysokiej korony na czole przy okazji polecam jej przycięcie :))))))

Aga
@Corner

Gość ma same unikaty ????

Dżosef
@Aga

Z tego co rozmawiałem i widziałem to wybiera tylko ładne i zwracające uwagę na siebie auta nie bierze byle czego sam chciałem przy zakupie a4 dla żony zostawić swoją A6 ale nie chciał bo nie spełniała wymogów teraz wiem czemu bo sprzedawałem ją 4 m-ce po prawie najniższej cenie na OtoMoto gdzie ładne egzemplarze i bogate były prawie najdroższe i schodziły szybko a moja stała 4 albo 5 miesięcy za najniższą cenę

Izabela
@Dżosef

O to akurat dobry sygnał ale co z tą a6 konkretnie było nie tak, wiesz już? O jakie wymogi chodzi

Szacunek do klienta zerowy

@:)

oooo tak tak proszem Pani ahha to wszystko przez te parę strasznych odprysków no prawdziwa katastrofa ojojoj na 11 letnim aucie przez parę odprysków wielce Pani obrażona no przecież absolutna dyskwalifikacja Pani stwierdziła, że auto wręcz nie nadaje się już do użytku ojojoj z racji paru normalnych odprysków od kamieni nie no racja prosto na prasę z nim ! przecież Pani szuka takiego używanego ale nowego nawet bez odprysku nie no jasne jasne z tego co wczoraj widziałem to śmiem twierdzić, że jeszcze się taki nie narodził co by Pani dogodził kulturą osobistą Pani nie grzeszy, a pouczać to polecam pouczać swoje dzieci, a z moich obserwacji wynika z przedstawionego wczoraj zachowania, że nawet pomorskie salony samochodów NOWYCH będą przed Panią uciekać :)

@:)

Jeszcze coś Pani powiem do nas trafiają klienci co potrafią kupować auta UŻYWANE jeśli nie mają nie nie boją się pytać tym bardziej się nie obrażają ponadto nasi klienci mają świadomość mają wysoki iloraz inteligencji są świadomi i potrafią logicznie myśleć, tym bardziej o takich podstawach że każdy UŻYWANY pojazd nie ważne czy 4 letni czy 11to letni jednak ma naturalne ślady użytkowania typu odpryski delikatne ryski czy inne duperelki choćby odpryski od kamieni od samochodów poprzedzających czy inne normatywne ślady normalnego używania czego Szanowna Pani tak nie akceptuje podkreślam jeszcze raz w aucie ponad 10cio letnim proszę nie obrażajmy się już bo to nie jest normalne co Pani prezentuje :))) więc ja zadam pytanie bo jeszcze nie widziałem auta używanego takiego o jakim Pani marzy nawet bez odprysków czy może to Pani je gdzieś spotyka bo myślę, że chyba tylko w salonie ale może i tam już mają Pani dość :))))))) !?

@Aga

wybieramy tylko ładne samochody z fajnymi bogatymi konfiguracjami, auta są droższe ale ludzie wolą więcej zapłacić za coś lepszego niż za golasa z plastik kierownicą

Mąż kupił jest zadowolony, uzgodnione dokumenty otrzymaliśmy autko zarejestrowałam i spisuje się świetnie póki co bez awarii odziwo.gorąco polecamy.

Ariel

Jak na używane samochody to są w bdb stanie, mój wujek kupował od nich 6 lat temu, ja dokupiłem tydzień temu mój kolega, który bardzo dobrze zna się na samochodach stwierdził jednoznacznie, że auta są ładne w bardzo dobrym stanie musiałem wymienić tylko opony na nowe reszta super.

Przemek Wielki kack

Nie trzeba być ekspertem aby zauważyć, że autka są ładne, 12 IX kupiliśmy Forda Mondeo z którego jesteśmy mega zadowoleni, panowie z naszego zaprzyjaźnionego serwisu utwierdzili tylko nas w przekonaniu, że prócz typowego normatywnego zużycia nawet mniejszego na dany rocznik i przebieg auto jest w perfekcyjnym stanie, dodatkowo plus dla firmy za przygotowanie całej dokumentacji, którą otrzymaliśmy z autem zaoszczędziło nam z pewnością nerwów i stania w kolejkach wszystko przygotowane wedle życzenia. Dziękujemy Aga i Przemek od czarnego mondeo.

@Przemek Wielki kack

Staramy się, niemalże wszystkie auta u nas pochodzą od pierwszych właścicieli dlatego też no nie da się ukryć są skromnie mówiąc ładne i sprawują się jak wyglądają:)) Do zobaczenia przy następnym

Piotrowski

Przyjechaliśmy aż z Darłowa choć na zdjęciach już auto wyglądało na ladne zadbane ale szczerze nie spodziewałem się że auto używane 10cio letnie z przebiegiem 200 tyś ponad może być tak utrzymane prócz typowego przeglądu startowego jak to się mówi nie wlozyłem nic prócz opon ale to normalne było wszystko widać a stan wizualny jestem w szoku szybki spacer po placu gdzie te auta stoją utwierdził w przekonaniu, że panowie smykałke mają.

@Piotrowski

Oby auto cieszyło :) Pozdro

Cezary

Czy ten komis nadal działa? Kupiłem auto dwa lata temu i chce teraz drugie takie samo....a nie widze żadnych ofert od pana Arka :(

@Cezary

Jak masz nr telefonu to spróbuj się tak skontaktować. W sieci nie widziałem żeby zamykali działalność. To piersze auto które kupiłeś nie sprawiało żadnych kłopotów technicznych?

@Cezary

Wakacje :D

Konkretnie i profesjonalnie oby wszyscy tak sprzedawali samochody jak Panowie z tego adresu to rynek aut używanych w naszym kraju byłby zupełnie inny. Jednak można kupić normalne używane auto bezwypadkowe w zadbanym stanie nie trupa sklejonego z pięciu jak u większości, który wymaga 30% wkładu na START, widać, że się chłopy starają i tylko ładniejsze auta mają tak trzymać.

@Michał

Wybieramy tylko zadbane auta głównie od pierwszych właścicieli żadnych odpadów nie bierzemy dlatego też rzucają się w oczy nie ma co ukrywać auta fajne.

Zuzanna

Dzień dobry na początku lipca z mężem kupiliśmy z firmy auto-Arek naszego peżota póki co jesteśmy z samego autka zadowoleni, a co do pana z obsługi to będziemy nawet pozytywnie wspominać w odróżnieniu do innych miejsc gdzie byliśmy fajnie, że miał do nas zaufanie i otrzymaliśmy kluczyki od aut, które nas interesowały nawet mogliśmy nimi pojeździć po okolicy i przy okazji sprawdzić, który najbardziej nam odpowiada oczywiście wybraliśmy najlepszego :))) Do autka otrzymaliśmy nawet zaraz na miejscu w przeciągu chyba pół godziny wiec całkiem sprawnie całą dokumentację dzięki czemu nie musiałam po żadnych urzędach biegać jak zazwyczaj, a samo zarejestrowanie trwało zaledwie 15 minut i obyło się ku mojemu zdziwieniu bez jakiejkolwiek niespodzianki chyba pierwszy raz się z tym spotykam bo wiemy jak to jest z urzędami:) no na tyle w każdym bądź razie pozdrawiamy do zobaczenia.

@Zuzanna

Dziękujemy do zobaczenia przy następnym :)

Roman

Również zakupiłem auto w tej firmie i podzielam opinie innych także dostaliśmy z bratem kluczyki od dwóch interesujących nas aut mogliśmy je oglądać i sprawdzać na miejscu do woli bez żadnych problemów nawet mogliśmy sobie nimi po terenie pojeździć wybranym z tych dwóch wyjechaliśmy na jazdę próbną, która niestety ukazała nam 2 usterki mianowicie zapaliła nam się kontrolka abs/esp podobno pech akurat się czujnik skończył i na ciepłym silniku hałasował napinacz paska (jak się później okazało był jeszcze fabryczny z 2012 roku więc dziwne, że tak długo wytrzyma) ale ogromny plus za dogadanie i normalne uczciwe podejście do sprawy szczerze mówiąc nie spodziewałem się mianowicie Pan Arek uzgodnił z nami abyśmy naprawiali to wszystko u siebie w najbliższym dla nas serwisie i wysłali fakture za naprawę po czym ją opłaci podeszłem do tego sceptycznie a, że zależało nam na tym aucie i tak je kupiłem, ku mojemu zdziwieniu na drugi dzien od wyslania meilem faktury za nasze uzgodnienia przyszedł przelew, dokumentację do rejestracji również dostaliśmy przygotowaną prawidłowo nie musieliśmy nic poprawiać ani dopłacać całość zakupu oceniam na wyższy poziom zważywszy, ze juz sporo aut kupilem nie często mozna trafic kogos kto dotrzymuje slowa i potrafi się normalnie dogadać.Co do aut na placu to z pewnością widać selekcje ktoś prowadzi i wybiera ładne auta widzę po moim od nowości faktycznie jeden właściciel i to widać że super zadbany i życze aby tylko takie wam w ręce wpadały wróże powodzenia i do zobaczenia przy następnym.

@Roman

Panie Romku dziękujemy za rzetelnie przedstawioną prawdę do zobaczenia niech się auto sprawuje :)

Gabriel

Wczoraj kupiliśmy ładnego peżota fakt auta na placu zadbane nie można mówić.

Andrzej i Wioletta

Extra kuga jesteśmy zadowoleni z auta jak i z obsługi kuga zarejestrowana po przeglądzie tylko śmigać POLECAMY

@Andrzej i Wioletta

Ile dałeś? Jakie wyposażenie? Jakiś okres gwarancji jest?

Andrzej i Wioletta
@Michał

49,500,- Titanium wyposażenie. Gwarancji nie brałem przeć to dwu litrowy 140koni ford ryzyko awarii wynosi praktycznie zero to wdzięczne auta.

Izabela
@Andrzej i Wioletta

A gwarancja na niego to ile by kosztowała? Orientowaliście się?

Władysław - Ustrzyki Dolne

Witam serdecznie. Podszedłem do zakupu ze sporą dozą nieufności wobec firmy lecz po sprawdzeniu Państwa w rejestrach i kaeresach gdzie firma była czysta a widziałem działa na rynku ponad 10 lat więc postanowiłem zaryzykować i wpłacić w ciemno jak to się mówi całość gotówki przelewem zamawiając przy okazji transport do miejsca zamieszkania otrzymując fakturę zakupu pocztą elektroniczną zleciłem przelew i pozostało czekać.No właśnie i tu zaczął się problem bo jak się okazało przed wpłatą nasze ustalenia były nieco inne mianowicie auto miało być dostarczone pod adres w ciągu 7 dni, a finalnie otrzymałem je po 14 dniach. Jedynym minusem był zbyt długi czas oczekiwania ale jestem wyrozumiały nie miało to zbyt wielkiego znaczenia gdyby się spieszyło zapewne odebrałbym auto osobiście na drugi dzień jednakże auto było najważniejsze co do niego nie mam żadnych uwag ani technicznie ani wizualnie jestem w pełni zadowolony. Jak miałbym się czepiać to tylko duperele typu zapocony amortyzator, brak zaślepki w bagażniku i stukający siłownik klapy ale to nie problem przy najbliższym przeglądzie się poprawi. Dopiero teraz po 2 miesiącach użytkowania chciałbym się podzielić opinią na temat zakupu w tej firmie ze stanowczością stwierdzam nie zawiodłem się firma godna zaufania uczciwa oczywiście polecam innym auto faktycznie ładne i zadbane..Władysław - Ustrzyki Dolne

Serdecznie polecam konkretna pomocna obsługa szczególnie spora wiedza Pana Arka na temat tego co związane z tym biznesem i szczera chęć dalszej pomocy w każdej sprawie po sprzedażowej.

@Marek

Kupowałeś tu auto? Fajnie ze jesteś zadowolony Interesuje mnie czy dają gwarancje na używane samochody? Bo jakby się coś zepsuło zaraz po kupnie to fajnie mieć jakieś zabezpieczenie ;)

Tomasz Markiewicz

Kupiłem fajne auto od tego pana serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek