Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

Mirek Elbląg

Dostałem klucze od dwóch interesujących aut można się przejechać po miejscu lub na drodze na spokojnie obejrzeć bez pospiechu bez stresu, można było zapłacić przelewem co nie jest takie oczywiste w innych miejscach więc panowie prowadzą zarejestrowane firmę wiele lat a to coś mówi pokazał nam zdjęcia z dnia zakupu w niemczech zero ściem także papiery zrobił nam chłopak na miejscu całkiem sprawnie bez żadnych komplikacji auto zarejestrowane jeździ bez najmniejszego problemu ogółem wrażenia bardzo ok

Bartłomiej.S.

Auto handel godny polecenia. Wczoraj zakupiłem swojego Volkswagena z ktorego jest bardzo zadowolony. Auto czyste, ładne, zadbane, wszystko tak jak w ogłoszeniu. Sprzedajacy miły, uprzejmy i widać ,ze chlop zna sie na tym co robi. Na pewno kiedyś wrócę po następne i będę polecał znajomym.

Paweł M

Polecam sprzedawcę, długo szukałem samochodu citroen c5 w tak pięknym stanie, kilka obejrzanych egzemplarzy i w każdym większe lub mniejsze usterki. Dopiero u Pana Arkadiusza udało się kupić tak zadbany samochód który wygląda jakby dopiero wyjechał z fabryki. Widać, że Pan Arek zna się na samochodach, rzetelnie opowiedział historię auta, człowiek godny zaufania bo po sprawdzeniu samochodu wszystko co opowiedział pan Arek się potwierdziło. Szczerzepolecam tego sprzedawce.

Janusz O.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu auta w tej firmie.

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Marian

Serdecznie polecam, szacunek do klienta bardziej cierpliwość stawiany jest za wzór u Państwa dziękuję za obsługę auto bajka. Gorąco polecam.

Waldemar Miejscowość Reda

Auta na placu wyglądają na zadbane są bardzo ładnie przygotowane po profesjonalnym detailingu brawo dla tego kto je wyszukuje i przygotowuje, wybrałem 1 póki co nie zawodzi i o to w tym wszystkim chodzi. Do zobaczenia myślę, że przy następnym.

Grzesiu

Wrażenia pozytywne z zakupu samochodu w firmie AutoArek dokumentacja dostarczona nam na czas auto zarejestrowane już po przeglądzie startowym z wymianami płynów i filtrów jeździ super już pół roku zero zastrzeżeń.

Grażyna

Przyjechaliśmy z mężem po Kugę, a odjechaliśmy kaszkajem :)))) nie można było przejść obojętnie koło tego autka serdecznie dziękujemy przecudowne super wygodne autko.

Bolesław

chętnie wystawiam pozytywną opinie bo jestem bardzo zadowolony z auta, który już użytkuje ponad trzy miesiące

Andrzej Kołobrzeg

Towar zgodny z opisem w dość przyzwoitej cenie biorą pod uwagę super nadto wyposażenie i stan faktyczny. Obsługa profesjonalna krótko i na temat bez ściem i owijania nie potrzebnego oraz pomocna na każde zawołanie odpowiadają bez fochów. Polecam

Aleksander Jaworzec

Z czystym sumieniem polecam firmę jestem mega zadowolony z auta, pierwszy mój zakup, do którego w ciągu pierwszych 6 mcy nie dołożyłem nic prócz podstawowego przeglądu! autko mega ładne i zadbane! dziękuje za obsługę i załatwienie dokumentacji. Pozdrawiam Aleksander z Bieszczad.

Heniek

2 samochody zakupione w firmie Auto-Arek i oby dwa bez problemów prócz typowych wymian eksploatacyjnych jeżdżą i sprawują się fajnie

Michu

Fajną kuga jesteśmy zadowoleni z auta jak i z obsługi kuga zarejestrowana po przeglądzie "startowym" teraz tylko śmigać POLECAMY !!!

MAREK

SPRZEDAJĄCY BARDZO NIEUPRZEJMY. MAŁO WIE O AUTACH ,KTÓRE SPRZEDAJE. NIE POLECAM

@MAREK

Zgadza się jasnowidzem NIE jest, a Państwa również z pewnością NIE POLECAM i współczuje innym, którzy będą Was gościć. Korzystając z okazji pozdro dla wszystkich normalnych :)

Tomek Gdynia Redłowo

Super możliwość pooglądania samochodu z wszystkich stron nikt nic nie ukrywa nie ściemnia można sprawdzać jeździć nikt na ręce nie patrzy byłem z kolega który się bardzo dobrze zna na autach mógł podłączyć swój komputer do diagnozy bez jakichkolwiek problemów czy fochów jak to często się ma u innych sprzedawców, jazda próbna bez problemu nawet samemu mogliśmy pojeździć, dokumentacja kompletna przygotowana z fakturą i wszystkim co potrzebne do rejestracji, która przebiegła bez problemu. Gwarancja co prawda płatna i to nie mało ale z racji że duzo jeździmy opłacało się i tak w przypadku samochodu używanego to rewelacyjna sprawa. Z całą odpowiedzialnością POLECAM.

Krzysztof

sąsiad kupował u Państwa auto i za namową jego ja również póki co polecam jeździ bez problemów i cieszy oko

LukiAudi

Polecam, około półtora roku temu kupiliśmy Audi a4 jeździmy do tej pory super zakup

@LukiAudi

Niech się sprawuje. Dziękuje do zobaczenia gdzieś na drodze albo przy następnym może :D

Kamila

Wiecie może czy interes prowadzi tylko właściciel czy jacyś pracownicy też tam są? Bo widzę tu same opinie klientów. Mąż szuka pracy i chętnie by pomógł np. w transporcie aut, ciekawa jestem czy jest taka możliwość u nich :)

Zdzisław

Ładne zadbane auta pracownik firmy dość pomocny i konkretny z przeogromną dozą cierpliwości.

Mirosław z Radom

Nissan sprawuje się super jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i zakupu auta Nissan Qashqai Jeszcze raz Polecamy

@Mirosław z Radom

Pamiętam Panie Mirku do zobaczenia przy następnym w razie czego na wymianę z chęcią znowu pójde :D

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek