Auto-Arek

Opinie o Auto-Arek

pozytywnie

POZYTYWNIE

hmmm..cały wątek opinii klientów :D no ale wnioskuje, że sporo się dzieje i firma ładnie zarabia skoro tyle osób kupuje u nich auta :) dlatego też chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa u nich zatrudnić się do działu sprzedażowego jako handlowiec? fajnie gdyby ktoś napisał jakie są u nich zarobki, czy płacą tylko premię, czy może handlowcowi dają również jakąś podstawę?

Adam Ł.

Trafiłem do tego auto-handlu wybierając jedno z miejsc gdzie oferowano Audi A4. Już po 2 minutach oględzin i rozmowy ze sprzedającym wiedziałem , ze kupię ten wóz. Dlaczego ? Ponieważ ludzie którzy tu pracują dają Ci poczucie pewności ze się nie zawiedziesz i nie przejedziesz tym bardziej widać, że auta zadbane i kupowane tylko bezwypadkowe. W przeszłości bywałem w różnych miejscach aby nabyć samochod z niektórych chciałem prawie uciekać, a to co mnie tu spotkało świadczy że są jeszcze ludzie godni są przy tym nawet mili konkretni i znają się na samochodach.

Ela

Drugie autko od firmy Auto-Arek, które użytkuje się zupełnie bez problemowo co prawda bardzo dbamy o auta i przeglądy przeprowadzamy kiedy trzeba nie odkładamy ich na później ale same auto sprawuje się jak i poprzednie zupełnie bez problemowo bez usterkowo.Szczerze polecamy.

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

To on szukał mechanika samochodowego w sieci ostatnio czy jakaś inna firma? Zresztą, tak czy siak chciałbym o to zapytać, czy mają jakieś ogłoszenia, bo to co widze to jednak chyba faktycznie nie tutaj. I jaki etat jak coś? Szkoda, że nie mogę nic poczytać o pracy, tyle że te opinie klientów są tutaj.

Na placu auta wyglądają ładnie, w środku są także bardzo ładnie utrzymane i czyste aż miło się ogląda wybraliśmy spośród dwóch egzemplarzy póki co sprawuje się super my bardzo polecamy. Godny sprzedawca szczery i pomocny przede wszystkim uczciwy dodatkowo co obiecał tak też dotrzymał słowa a to w dzisiejszych czasach się liczy.

Mieciu

Dziękujemy za pomoc 5 gwiazdek to stanowczo za mało. Pozdrawiamy

Dopiero co wygasło ogłoszenie na stanowisko mechanika samochodowego, może potrzebują więcej osób i będą jeszcze szukać? Jaka jest stała podstawa, o której mowa w ogłoszeniu, tzn. od czego zależy to, czy dostaniemy 4 czy 8 tys. brutto, bo taka jest rozpiętość podanego wynagrodzenia? Nie wymagają CV, a jak sprawdzają kwalifikacje?

Wiecie może, czy w Auto-Arek szukają chętnych na staż?

To już czwarte auto zakupione z tego miejsca polecam póki co z żadnym nie było problemów, zakup przeprowadzony po mojej myśli dziękuje.

Właśnie wygasła oferta, w której poszukiwali mechanika samochodowego, może będą znów szukać albo potrzebne będzie więcej osób, to dopytam :) Wynagrodzenie, które oferowali na tym stanowisku było od 4 do 8 tys. brutto miesięcznie. Zastanawiam się od czego jest to zależne, że ktoś dostanie np. te 4 albo 8 tys.? W ofercie było też, że nie wymagają CV, to w jaki sposób poznają kandydata/sprawdzają doświadczenie/umiejętności?

Agata Trójmiasto

Oprócz jednej małej niezgodności co na plus bo fajnie z ceną doszliście do porozumienia nie ma się czego czepić jak na swoje lata tym bardziej autko, które mąż dla mnie u panstwa kupił sprawuje się wyśmienicie, a wygląda cudnie ! Pozdrawiamy.

Zbyszek W.

Trafiliśmy zupełnym przypadkiem z ogłoszenia otomoto do Państwa mówiąc szczerze opłacała się wycieczka bo nie z bliska a Tarnobrzegu... Z miłą chęcią wystawiamy ocenę pozytywną, autko jak najbardziej zgodne z opisem bezwypadkowe i bez problemowe naprawdę super zadbane całe zapewnienia potwierdzone na miejscu mogliśmy dobrowolnie auto sprawdzić i wykonać jazdę próbną bez jakichkolwiek problemów co nie było takie oczywiste bo byłem z zoną w paru już miejscach i wszędzie coś każdy utrudniał żeby najlepiej kupować kota w worku a tu zupełnie inaczej bardzo pozytywnie zero rozczarowania zero stresu zero patrzenia na zegarek w końcu nie małe pieniądze auto kosztuje więc super że tak Panstwo do sprzedaży aut podchodzicie śmiało można polecić innym osobom wiadomo to nie jest salon nowych aut ale jak najbardziej ładne zadbane no i bezwypadkowe, zrobiliśmy już naszego przegląd z wymianą co trzeba było w naszym zaprzyjaźnionym serwisie wszystko porobione gotowe do użytkowania nasz mechanik stwierdził conajmniej paru letnią eksploatację przy której raczej nic nie powinniśmy robić więc aby tak było, oczywiście już zarejestrowany bez jakichkolwiek problemów myślę, że do zobaczenia przy następnym.

Auto komis prowadzi właściciel z rodziną czy zatrudnia osoby z zewnątrz? W internecie nie widziałem żadnych rekrutacji dlatego jestem ciekawy czy osoba z ulicy może też się starać o zatrudnienie. Mam doświadczenie w branży samochodowej i szybko się uczę. Warto iść z papierami do szefa?

Andrzej 38

Zakupione auto okazało się faktycznie bezwypadkowe i bez problemowe ponadto otrzymaliśmy cały komplet dokumentacji niezbędnej do rejestracji, która przebiegła bez niespodzianek co już nie było takie oczywiste, przygotowanie do rejestracji jak i samo auto również bez zarzutu także bardzo polecam.

Waldemar S

Z procesu jazdy próbnej i zakupu jestem w sumie zadowolony. Z zakupu napewno bo z pośród 6 czy 7 aut obejrzanych to było najlepsze a niestety ciężko kupić używany samochód w kraju kto szukał ten wie jestem generalnie zadowolony pomimo, że najprawdopodobniej zepsute jest lewe łożysko w kole bo lekko warczy ale jak na razie nie wymaga wymiany według mechanika i czekam z tym do zimy aby połączyć wymianę z przeglądem okresowym jak na 13 letnie auto można tą usterkę uznać za żadną nawet głupio zwracać uwagę z czymś takim więc ogólnie bardzo pozytywnie polecamy.

@Waldemar S

To gratuluje zakupu, niech auto się sprawdza ;) Chciałbym cię podpytać o jedną kwestię, zwróciłeś uwagę może, ile osób tu robi? Mają swoich mechaników czy ludzi od sprzedaży/obsługi klienta? Ofert pracy nie widzę, a ciekaw jestem czy nie potrzebują kogoś do pomocy na etat. Pzdr

Należne 5 gwiazdek za cierpliwość dodatkowo na spory plus dla firmy możliwość sprawdzenia w dowolny sposób auta na miejscu i odbycia po okolicy jazdy testowej przed zakupem. Polecam, zwłaszcza dla osób które chcą kupić używane auto i mieć komfort że nie będą myśleć o problemach bo auta oferowane w firmie są bezwypadkowe i wybierane z tego co pracownicy mówią tylko te dość zadbane tak bynajmniej wyglądają, sprawdzałem z kolegą 3 auta i wszystkie 3 okazały się bezwypadkowe wiec nie mam podstaw aby twierdzić inaczej.

Są tutaj przyjmowani sprzedawcy? Jak to wygląda z codzienną pracą, czy sprzedawcy też jeżdżą do Niemiec po auta? Jaka jest prowizja od sprzedaży jednego auta?

HW-Group

Jako iż dzieliła nas zbyt spora odległość (650km) i zupełny brak czasu na zakup samochodu, a potrzebowaliśmy do firmy auto użytkowo dostawcze używane, którego nie będzie ewentualnie szkoda w razie zniszczeń przez naszych pracowników. Po przeczytaniu opinii i przeanalizowaniu historii firmy zaufaliśmy i kupiliśmy w ciemno zupełnie bez oglądania interesujący nas model (VW Caddy), po przesłaniu przelewu firma Auto-Arek poleciła nam firmę transportową, z której skorzystaliśmy i która przywiozła nam zakupione auto do nas na adres z kompletną dokumentacją gotową do rejestracji całość opiewała łącznie z transportem w dość rozsądnych pieniądzach, z całą świadomością polecamy Panowie wiedzą co robią auto jak na używane 12 letnie nawet nie sądziliśmy, że będzie w tak zadowalającym ładnym stanie, Panowie specjalizują się tylko w autach zadbanych używanych my się niestety nie znamy na autach, a na czym innym dlatego postanowiliśmy zaufać i szczerze mówiąc opłacało się kolejne również zakupimy u Państwa w razie konieczności. Dziękujemy.

Tomasz Z.

Pelen profesjonalizm i uczciwe podejście do klienta.Po raz pierwszy w życiu nie miałem wrażenia, że sprzedawca próbuje wcisnąć mi auto na siłę czy ukryć wady auta wręcz przeciwnie nikt nic nie ukrywa na miejscu można spokojnie sobie sprawdzić czy obejrżeć i przejechać się bez żadnych fochów czy problemów byłem w paru miejscach i to nie jest takie oczywiste u niektórych ludzi a tu całkiem spoko podejście bynajmniej normalne i można się dogadać. Na miejscu Pan Arek sprzedawca załatwił wszelkie formalności mogłem sobie odrazu wyjechać i udać się u siebie tylko do wydziału rejestracji zarejestrować, zupełnie nic nie musiałem więcej robić tylko wykup tablic nawet do urzędu skarbowego nie musiałem jechać.Polecam i dziękuje za obsługę auto naprawdę super fajne.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Arek