Opinie o Auto-Arek

Heniek

Transakcja przebiegła jak oczekiwałem pomyślnie miła i rzeczowa obsługa. Auto śmiga jak należy już ponad rok więc polecam

@Heniek

Dziękuję Panie Heniu Pana Nissan już sprzedany pojechał w Bieszczady wiec tam można go wypatrywać, a jak się nowy znudzi to zapraszam za parę lat znowu na wymianę :)

Tweety

Kolejne auto kolejny pozytyw. Polecam!!!

@Tweety

Panie Jarku dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy :D

Paolo

Polecam, auto zgodne z opisem użytkuje je już drugi rok, sprawdzone na dwóch trasach do Chorwacji bez przygód poleciłem też firmę mojemu bratu, który zakupił w lipcu 2020 roku Turana z tego co wiem tez zadowolony.

@Paolo

Tak pamiętam panie Pawle o takich ludziach się pamięta całe życie pozdrawiam i życzę miłego użytkowania do zobaczenia.

Wiki

Auta z bardzo dobrym stanie, informacje o nich także są rzetelne. obsługa klienta miło mnie zaskoczyła swoim profesjonalnym podejściem. Zdecydowanie polecam!

@Wiki

Jednak dotrzymała słowa ? :))) dziękuję, że się udało i życzę miłego użytkowania Pani Wioletko :)

Brałeś udział w rekrutacji do Auto-Arek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zdecydowanie Polecam. Pod koniec Sierpnia nabyłem wraz z żoną Forda S-Maxa. Transakcja jak i zakup odbył się bez problemów, podejście profesjonalne.W samochodzie wymieniłem parę rzeczy, dla własnego komfortu, oczywiście rzeczy eksploatacyjne, standard jak na 8 letnie auto. Po zakupie pare razy kontaktowałem się z Panem Arkiem, zawsze odbierał telefony, i nigdy nie stwarzał żadnego problemu. Na koniec przytoczę słowa które powiedziałem do żony, i niech to będzie decydujący bodziec, aby jednak odwiedzić Pana Arka, i jego samochody " ... Wiesz co Kochanie, powiem Ci że jak następnym razem będziemy zmieniać samochód, to pojedziemy do Tego Arka, i jak będzie miał ten pojazd co będzie się nam podobał, to nawet nie będę go sprawdzał , tylko wsiądę i kupię :) ... " Pozdrawiamy Pana Arka Ford S-Maxa(monitory)

@Marcin

a dziękuje życzę miłego podróżowania i do zobaczenia Panie Marcinie pozdrowienia dla żony :)

Bogdan

zakup samochodu w tej firmie uważam za bardzo udany

Olek Bednarski Nowy Dwór Gdańs

Podczas oględzin i zakupu zostałem powiadomiony o rzeczach, które wymagają wymiany, nawet przy podpisywaniu dokumentów dostaliśmy na meila zdjęcia z dnia kupna samochodu w Niemczech widać w jakim stanie był zakupowany przez firmę po sprawdzeniu u nas na miejscu w serwisie kolegi potwierdziły się słowa sprzedawcy za co szacun.

Katarzyna

Rzetelność i profesjonalizm! Bardzo miła i skuteczna obsługa. Jestem bardzo zadowolona! Bardzo długo szukałam idealnego samochodu w dobrej cenie i znalazłam go własnie w tym serwisie! Autko sprawuje się świetnie! Z czystą przyjemnościa za parę lat znowu skorzystam z Pana usług!

Aga i Wiesław

My z mężem bardzo ale to bardzo polecamy trafiliśmy u Państwa zadbanego Nissanka, którym przemierzyliśmy już od niespełna dwóch lat co najmniej pół Europy i to bezawaryjnie i póki co podkreślamy bezszkodowo z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Widać, że Państwo macie dobrą rękę pozytywną energię do wynajdywania autek, nasi sąsiedzi, którzy polecili nam tę miejscówkę wcześniej jakieś parę miesięcy przed nami zakupili ślicznego Tiguana, z którego również są zadowoleni. Bardzo polecamy i pozdrawiamy. Aga i Wiesław.

zapewne chciałeś nowe 10cio letnie Audi kupić ? (usunięte przez administratora)

ojoj klocki hamulcowe do wymiany jaka tragedia :DDDD Ludzie skąd wy się bierzecie aby w iluś letnim aucie mieć pretensję do klocków hamulcowych czy też do tego , że coś malowane ja baba mam większe pojęcie niż Wy hihi

@Anonim

Nie, nie chciałem nowego auta, ale chciałem uczciwego podejścia bo jechałem 560 km!!!!

@Ania

(usunięte przez administratora)Skoro dzwonię i jestem zapewniany, że nawet klocki są w super stanie, to chyba normalne, iż wymagam żeby było tak jak mnie zapewniano. Proste czy jeszcze wymaga tłumaczenia?!

Weronika Tczew
@Mariusz

Hm tak czytam państwa konwersację i powiem szczerze mój mąż pracuje w firmie budowlanej wynajmującej maszyny budowlane i oczekiwania klientów co do maszyn używanych są niekiedy śmieszne wszyscy przez telefon oczekują, że mąż opowie po każdej kropce rysce czy zużyciu przecież to fizycznie nie wykonalne wiedzieć wszystko i w kółko wszystkim opowiadać pozatym część ludzi nie słucha co się do nich mówi a potem wielkie rozczarowanie bo opony do wymiany się okazały nie mówiąc o tym, że większość społeczeństwa ma delikatnie mówiąc wyśrubowane wymagania co do sprzętu iluś letniego, wypowiadam się bo sami kupowaliśmy autko rok temu od tego pana i nie było z niczym problem co prawda wyszły jakieś rzeczy do wymiany po zakupie ale chyba to jest normalne przecież w aucie który ma 180 tyś km i 6 lat wiec się liczyliśmy z tym stąd moje większe zdziwienie do tego wpisu .

@Mariusz

Poprostu trzeba pytać, a Pan wogóle praktycznie o nic nie pytał tak się składa, że ja odbierałem telefon i ja rozmawiałem z Panem mówiłem, że posiadam zdjęcia jak było auto jedno i drugie kupowane w Niemczech, że wszystko widać czarno na białym, że wszystko jest do sprawdzenia to Pan się uparł i bez dokładniejszych pytań ruszył w drogę a tu się okazuje, że Pan pytał też o klocki hamulcowe któregoś z egemplarzy? który normalny klient pyta przez telefon o klocki hamulcowe w aucie wartym około 40 tyś zł ? ja w swojej 15to letniej karierze jeszcze nie słyszałem takiego pytania przez telefon tym bardziej o taką klasę auta proszę wybaczyć ale jest Pan bezczelnym kłamcą bo takie pytanie przez telefon nie padło, a na miejscu wielkie rozczarowanie bo Audi z 2011 roku (Tak 9cio letnie!!!) miało lakierowane ponownie kawałek maski i jedno nadkole no ludzie powagi życzę powodzenia Panie Mariuszu w poszukiwaniu auta. Tak się składa, że źle Pan trafił bo na każde auto osobom, które pytają tym bardziej JEST TAKA INFORMACJA W O0GŁOSZENIU wysyłamy dokumentację zdjęciową aut na których wszystkie ewentualne byłe jak i teraźniejsze uszkodzenia są widoczne Pan o to nie pytał przypadek ? Konkurencja ? Radość sprawia Panu bezpodstawne wystawianie opini negatywnych ?? Sprawę w każdym bądź razie kieruje do prawnika, który z mojego polecenia będzie próbował ją wyjaśnić bo nie pozwolę bezpodstawnie oczerniano firmę, zgodnie z nowelizacją przepisów Art 212 mamy możliwość ubiegania się prawdy przed sądem i taką też możliwość od jutra czynię.

@Mariusz

Pan ma pretensje o klocki hamulcowe w aucie za 40 tyś złotych i ponowne lakierowanie to taki problem w prawie 10cio letnim aucie ? masakra skąd te ludzie się biorą nie chciałbym raczej sprzedawać komuś takiemu auta ?

Marcin Chełmno

ja nie rozumiem Mariusz jeśli masz już pretensje, że jakiś kołek, że klocki, że coś malowane się okazało powiedz szczerze żal było poświęcić parę set złotych i ne można było skorzystać z firmy np autotesto czy innej konkurencyjnej których pełno na rynku ?, która za 300zł sprawdzi Ci auto w dowolnym miejscu w kraju ? przecież sprzedawca siłą rzeczy nie musi wszystkiego wiedzieć ? sam kupowałem u Arka już 2 auta na przełomie 4 lat jestem w Poznania też poniżej póki co wystawiłem jedną opinie wcześniej a powinienem w sumie dwie bo auta były 2 ale do rzeczy za pierwszym razem przyjechałem do nich w ciemno bo zupełnie co innego niż kupiłem na miejscu ale za drugim razem wynająłem mobilnego rzeczoznawcę z autotesto, który bardzo dokładnie zbadał mi auto i wysłał raport jeszcze tego samego dnia z badania po obejrzeniu i sprawdzeniu, że faktycznie auto 'trzyma się 'kupy' i jest to coś na co długo czekałem wsiadłem w pociąg i przyjechałem bez stresu wiedząc, że na 100% nim wyjadę, powiem Ci tak , że zaoszczędziłem sporo stresu, drugie auto, które miałem ciągnąc z kierowcą suma sumarum byłem do przodu a firmę Auto-Arek dopisze druga opinie do drugiego auta bo chłopaki zasłużyli auto mega pomimo wieku i przebiegu wygląda świetnie tak samo się użytkuje.

Z racji iż również dostałem powiadomienie o nowej konwersacji chciałbym dorzucić i ja swoję 5 gr, otóż tak jestem stałym klientem firmy od 2012 roku nie zamierzam tu nikogo bronić ani oskarżać ale sam sprzedawałem kupę swoich aut i coś mogę na temat powiedzieć ja rozumiem że deklaracja sprzedawcy była co ciężko wymagać od kogoś kto auto posiada parę dni czy tygodni aby wszystko wiedział czyż nie?! ale czepianie się pęknięcia kołeczka czy plastiku czy nadmierne zużycie klocków czy powtórnie lakierowany ze względu na ocierke czy wgniote element to chyba przesada śmiem twierdzić że Pan Marcin jest świezym kierowcą i dopiero rozpoczął swoją przygodę z motoryzacją? Ja tylko życzę aby jak już kiedyś znajdzie tą 10cio letnią dziewicę w stanie jak nowym w cenie pewnie złomu :)))))

@Auto-Arek

W takim razie proszę o zabezpieczenie rozmów, które Pan ze mną odbył oraz nie pozbywanie się samochodów jako dowodów w sprawie. Do zobaczenia!

@Mariusz

tak panie Mariuszu jest nawet monitoring na którym widać i słychać (teren monitorowany specjalnie oznaczony) jak po obejrzeniu drugiego auta pytał Pan o obniżenie ceny teraz nie rozumiem to jednak auto odpowiadało czy nie odpowiadało ? bo po co pytać i męczyć cenę jeśli nie odpowiada czyż nie ? Domyślam się, że opinia wystawiona jest złośliwie bo Panie Marcinie są pewne nie spójności w Pańskich wypowiedziach tak się składa, że to zauważy nawet 5cio latek .

@Mariusz

aha jeśli chodzi o autka mam opinie rzeczoznawcy dekry z Niemiec wykonane przed zakupem dla naszej wiadomości w salonie skąd były kupowane więc wszystko jest udokumentowane bardzo fajnie jest wszystko opisane nawet lakierowany kawałek drzwi, o którym nie wiedziałem a było nawet w opisie rzeczoznawcy opisane jako naprawa częściowa drzwi (tak dobrze Państwo słyszeli kawałek drzwi lakierowane zewnętrznie ale dla Pana Marcina to już auto powypadkowe po którym przejechał TIR?!) czy zużyte o połowę klocki hamulcowe co jest rzeczą normalną ale jak widać nie dla wszystkich...

@Mariusz

Panie Marcinie tu nie chodzi o jakiś kołek jakiś plastik jakaś naprawę lakierniczą tego czy tamtego, o którym sprzedający bardzo często nie wie mało tego nawet salon sprawdzający stan techniczny auta 10cio letniego niekiedy nie potrafi tego dojrzeć albo tak ważne przecież klocki hamulcowe w połowie zużyte auta z przebiegiem niemalże 250 tyś km ?, od których nawet kontrolka jeszcze się nie zapaliła, które to kosztują 120zł NOWE tylko o podważanie reputacji firmy, która istnieje od 2008 roku w CIDG, bardzo mi przykro, że złośliwie się Pan wyżył nadmuchując opinię, na którą nie zasłużyliśmy dlatego też korzystam z przysługujących mi praw.

@Auto-Arek

Przepraszam miało być Panie Mariuszu.

Extremis

Ale (usunięte przez administratora)ludzie ale wy macie problemy człowieku w starym gracie klocki do wymiany ????? podziwam, że wam się chce a ty handlarzu będziesz miał jeszcze takich (usunięte przez administratora)setki przywyknij do tego albo zmień branże

Marcin Chełmno

Jak obiecałem tak też czynię z miłą chęcią wystawiam pozytywa i to ogromnego, a Pan Arek pomimo upływu paru lat i zaledwie 2 wizyt w firmie doskonale mnie pamięta daje głowę :D P.S Auta jeżdżą do dziś, Turan z polecenia z tamtego roku mojego brata również. Mój brat nie jest biegły w komputerach więc opini nie wystawi ale również poleca firmę, po zakupie okazało się brak jakichkolwiek wad ukrytych wszystko co było do zrobienia było widać jak na dłoni, wizualnie przygotowane perfekcyjnie do sprzedaży nie było się czego czepić nawet na siłę, przed zakupem nawet otrzymał fotki z Niemiec jak było od właściciela spod domu kupowane chyba uczciwiej auta nie da się sprzedać oby więcej takich ludzi.

Krzysiu i Aga z Piły

Zdecydowanie polecam, transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie i profesjonalnie. Dokumentacja przygotowana bez jakichkolwiek nie domówień. Auta ogólnie na pierwszy rzut oka zadbane i czyste, skupiliśmy się z naszym znawcą na dwóch egzemplarzach, z których wybraliśmy jeden, wcześniej obejrzeliśmy już parę innych aut w innych miejscach więc mieliśmy sami jako laicy spore możliwości porównania ofert z innymi dlatego też między innymi zebraliśmy się aby napisać opinie. Serdecznie pozdrawiam Panie Arku i miejmy nadzieję zgodnie z zapowiedziami do zobaczenia :D Życzymy wszystkiego najlepszego w biznesie przede wszystkim normalnych klientów nie wariatów szukających 10cio letnich aut bez jakichkolwiek skaz wiem co mówię bo też się nasprzedawałem ostatnio aut w rodzinie biznes nie jest łatwy dlatego też nie dla wszystkich ja bynajmniej się do tego nie nadaję ale za to z chęcią wrócę aby kolejny raz pooglądać powybrzydzać i coś wybrać :))) Pozdrawiamy.

Aneta

Gorąco polecamy !!! Spory plus za poinformowanie nas w jakim stanie auto zostało sprowadzone, po zakupie zweryfikowaliśmy tą informacje w pobliskim przydomowym salonie, który potwierdził historię sprzedawcy. Przy okazji okazało się, że zakupione autko (Ford Cmax 8lat) technicznie i wizualnie prezentuje się lepiej jak nie jeden sporo młodszy samochód oglądany i sprawdzany przez Panów serwisantów.

Te pozytywne opinie w pełni zasłużone, pomimo, że to tylko auta używane ale faktycznie widać ładne sami zakupiliśmy forda galaxy i nie wierze, że auto z przebiegiem 245 tyś km może wyglądać tak jak wygląda nasze poprostu szok nie mam pojęcia jak to możliwe ale nawet serwisanci się dziwili na sam widok a po sprawdzeniu galaxa na naszym serwisie jeszcze większe zadowolenie bo auto 9 lat i przebieg prawie 250 tysięcy kilometrów a jedynym wkładem jest wymiana rozrządu i zakup za około 3 mce kompletu opon czyli standard kompletnie brak usterek, co istotne dokumentacja do rejestracji przygotowana wzorowo brak jakichkolwiek pomyłek i braków jeteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Gunio

Auta zadbane, ładnie przygotowane do sprzedaży zarówno w środku jak i na zewnątrz. Obsługa dość cierpliwa celowo mówię dość bo byłem świadkiem jak akurat do kogoś kto obok nas oglądał auto sprzedawca nie był zbytnio łaskawy ale do nas bardzo miły bez fochów zero problemów z odpowiedzią i tłumaczeniem, po sprawdzeniu auta zostały mi pokazane uszkodzenia na fotografiach z którymi auto było sprowadzone do kraju i tu naprawione co jest nie wątpliwym plusem bo to jednak rzadkość. Bardzo polecam.

Waldek

Towar zgodny z opisem oraz ustaleniami telefonicznymi w dość przyzwoitej cenie biorą pod uwagę wyposażenie. Obsługa bez uwag profesjonalna oraz pomocna na każde zawołanie odpowiada bez fochów. Polecam !

AGA i TOMEK

POLECAMY ZAKUPIONE AUTKO SPRAWDZONE PRZEZ NASZEGO SERWISANTA WYMAGAŁO JEDYNIE KOSMETYCZNYCH NAPRAW EKSPLOATACYJNYCH MUSIELIŚMY ZAKUPIĆ NOWE OPONY I ROZRZĄD BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALNĄ I RZECZOWĄ OBSŁUGĘ.

Komis jak najbardziej godny polecenia. Profesjonalna obsługa

Grzesiek Gdańsk

bo pewnie nie oddał za darmo ? buhaha albo się obraził jak mu zaproponowałeś cenę o polowe niższą ? ja się wcale Januszu nie dziwie u mnie byś za bramę wyleciał ino prędko ! hah

A.K. Zawiercie

Auto zakupione sprawuje się ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Arek - Łapino

• Jak się pracuje w Auto-Arek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Arek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Arek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!