Mobica.Com (Mobica Limited Poland)

Opinie o Mobica Limited Poland

Rafi

Czy w Bydgoszczy poszukiwani są programiści Java ? Bo od dłuższego czasu nie było już ofert.

Miki

Polecam Mobica to fajna firma, trudno dostać się do pracy.

Mike
@Miki

Miki - kto nie próbuje ten sie nie dowie - ja - po swoim procesie uważam wprost przeciwnie. Miła rozmowa i sprawdzenie w zasadzie podstaw i tego co było w moim CV. Po 4 dniach odpowiedz i tak juz ponad rok tu jestem !

PoczątkującyTester

Witam, jak wygląda rekrutacja na staż? czego należy się spodziewać? (staż testerski) Pozdrawiam!

PoczątkującyTester

Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda rekrutacja na staż? Czego należy się spodziewać? mam na myśli staż testerski.

17012017

Jak długo czeka się na odpowiedz pozytywna/negatywna po rozmowie?

Zadowolony

I jak co roku tak i teraz w styczniu - podwyżki :) Ciekawe ile firm z naszej branży daje podwyżki rok w rok.

Silver

Czy staże są cały rok czy tylko wakacyjne?

proges

Firma trochę dziwna z tego co mi się wydaje. Ponieważ z jednej strony słyszałem , że przyjmują tu ludzi co ledwo kodują. Takie mnie doszły słuchu. A z innej strony nie dają szanse tym co nigdzie nie pracowali ale mają projekty dobre ( robili je po prostu niekomercyjnie) . Na co inni tutaj patrzą? bo na pewno nie na umiejętności. Kiedyś do nich CV złożyłem jak nie miałem doświadczenia (tylko miałem dobre projekty, nie jakieś proste ) to nawet się nie odezwali. Wydało mi się to bardzo dziwne, gdy usłyszałem w wyższych wątkach , że przyjmowali tu ludzi co nawet kodu nie napisali.Tylko posiadali wiedzę teoretyczną. Nie można człowieka od razu stawiać na straconej pozycji a tutaj stawiają. W innych firmach jak kiedyś się pytałem o pracę to od razu Chcieli mnie przyjąć i patrzeli na moje projekty i poszedłem do jednej z nich ale jak tu wysłałem CV to nic a nic. Byłem trochę ogólnie zdziwiony , bo wszędzie mnie na rozmowę zapraszali a tutaj nawet mnie nie sprawdzili . Pomimo tego , że miałem na serwerze projekty w JAVA/JEE .

Mila
@proges

Może to był czysty przypadek , że nie odezwali się. Wiesz jak firma jest dobra to mają dużo chętnych do pracy. Uważam , że powinieneś jeszcze raz spróbować, może ktoś zauważy Twoje projekty. Nie należy tak szybko rezygnować.

3er

tak to prawda wszystko na to wskazuje ze to to samo jest

No tak się właśnie nazywa stanowisko :) Po Polsku Tester :D

Witam, Jaka jest realna stawka dla TEST ENGINEER'a w Bydgoszczy? Mam rok doświadczenia w IT, wykształcenie wyższe (Telekomunikacja). Czy 6 - 8 tys brutto jest realne czy nie ma opcji?

Witam, Ile można dostać startując na stanowisko TEST ENGINEER'a w Bydgoszczy? Mam roczne doświadczenie w IT i wyższe studia. Czy 6k - 8k brutto jest realne czy nie ma szans?

Bodziu
@Adam

Oj to chyba się przeliczyłeś

Szelma

Oj to chyba nie u nich :P

Justyna

Czy może ktoś się orientuje jakie są godziny pracy, czy jest to 8h czy np. 8h plus bezpłatna godzinna przerwa na lunch. Dzięki.

NomenOmen

@Olgierd "pakiety socjalne" (opieka medyczna, multisport) to już standard w firmach IT więc to nie jest jakiś super-argument. Podobno w całym kraju zwolinili 40+ osób. Pytanie zasadnicze, czy warto ryzykować komuś z doświadczeniem firmę outsorcingową. Dopóki są klienci i biznes się kręci - pewnie tak.

@NomenOmen

40 z 1000 to ledwie 4 %całości. Więc to normalny proces w biznesie. A co do projektów – w Mobice z reguły jest ich więcej niż pracowników – stąd stała rekrutacja. Mobica to nie mała firemka działająca na zasadzie pozyskania funduszy na projekt, apotem zwlaniania, jak fundusze sie skończą. To duża firma, która ma duży potencjał rozwojowy i stałych klientów. Firma cały czas rośnie i się rozwija, z roku na rok jest większa niezależnie od koniunktury na zewnątrz. Także nie widzę żadnego ryzyka.

Kamil

Z tego co widziałem, szukali rekrutera do Łodzi, ale już nie ma tego ogłoszenia, zamiast tego są na stanowiska HR. Ale jak Ci zależy to zawsze CV można wysłać podejrzewam. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a jak kiedyś będą szukać to mogą wziąć pod uwagę.

terion

Ile płacą seniorowi z doświadczeniem w Rzeszowie?

Kamil

Pewnie wypada znać się na rekrutacji i mieć trochę doświadczenia, podejście do ludzi tez ma duże znaczenie - to taki typ zawodu. A umowy o prace standardowe - zawsze na początek okres próbny i od tego czasut ez benefity różne.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobica Limited Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobica Limited Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mobica Limited Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobica Limited Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobica Limited Poland?

Kandydaci do pracy w Mobica Limited Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobica Limited Poland