Mobica.Com (Mobica Limited Poland)

Opinie o Mobica Limited Poland

podbudowany

dobre! zwlaszcza fragment o prestizu ;) a ja myslalem ze pracuje w zwyklym outsourcingu...

teoretycznie dobry angielski jest wymagany. W praktyce jest z tym roznie. Jak masz slaby to zawsze mozesz sie dostac, po prostu nie bedziesz wystawiany na bezposrednia interakcje z klientem (tj jesli jest taka mozliwosc w projekcie) No i kariery bez tego wielkiej tez nie zrobisz jesli potrafisz sklecic jakies proste zdania, zwlaszcza technicznie mozesz startowac rozmowa - standard. hr + techniczna. poziom trudnosci sredni. zalezy na kogo trafisz takie dostaniesz pytania.

@ja

Czyli z angielskim na B1 można się w ogóle dostać? Pocieszająca informacja :)

Milanka

Mobica Limited Poland to świetna firma, przynajmniej ja jestem bardzo zadowolony. Znajomi zazdroszczą mi tej pracy no i ten prestiż , który pracownicy mają dzięki firmie. Ostatnio mieli sporą ofertę na płatne praktyki letnie co też dowodzi jaka to firma.

Na jakim poziomie trzeba znać angielski aplikując na staż? jak wygląda rozmowa?

Milanka

Mobica jest wiodącą na świecie, wielokrotnie nagradzaną firmą. Świadczącą usługi w zakresie oprogramowania dla wielu wiodących firm na świecie.

Monia

Mobica Limited Poland fajna firma i warto tu pracować, polecam.

@Monia

A co Ty wpis kogos z Nokii. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,34440 PracownikALU 2017-05-09 14:03 Jestem pracownikiem ALU, a w zasadzie już NOKIA od paru lat. Racja że w ALU pod względem rozwoju (szkoleń) i podwyżek nie działo się zbyt wiele (chyba tylko jedna premia ok 1200zł). Od kąd przejmować zaczęła nas NOKIA dostałem już jedną podwyżkę ok 250 zł netto i dwie premie roczne ok 5500 netto. Zarobki na poziomie 4 tys netto. Dodadtkowo Nokia inwestuje w modernizację placówki (kuchnie, chilloutroomy). Luźne godziny pracy, nie ważne czy przyjdziesz na godzine 7 czy na 10, muszą sie zgadzać godziny przepracowane (8 dziennie - wiadomo). Nie ma problemów by brać czasem prace zdalną - nie trzeba się tłumaczyć i mieć udprawiedliwienia. Nie pracowałem ani w Atosie ani Mobice, ale jest sporo osób które z tamtąd wracają i nie maja zbyt dobrych opinii porównując tych pracodawców. Nie będę tu przytaczał cytatów - sam tego nie sprawdzałem. Pozdrawiam

janek

Witajcie chciałbym spytać czy w mobice zatrudniają ludzi świeżo po studiach? Chciałbym wysłać CV na stanowisko programisty embedded, ale nie chciałbym później jechać na rozmowę dość daleko i praktycznie z miejsca być odrzuconym.

marcin
@janek

przyjmuja, tj jesli sa etaty / klienci. A jesli nie to moze przyjma "na przyszlosc" wyslij CV i czekaj na kontakt. Pierwsza rozmowa i tak jest przez tel. Byc moze i 2ga (hr/techniczna) uda sie zrobic przez Skype'a.

Joanna

@Mario a co Ty możesz powiedzieć o pracy w firmie? Długo już pracujesz w Mobica?

Joanna

@Najlepiej sam sprawdz A co możesz powiedzieć na temat tego co dała Ci praca w firmie? Jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

Natalia

zdziwiony
@Natalia

"Może ktoś wie więcej na temat pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego w Gdyni? Gdzie i w jakiem miejscu ma być ta praca? Jak prowadzą rekrutację? Jak przebiega egzamin z języka i w jakim stopniu należy znać język? Dzięki za podpowiedź" I serio takie pytania lepiej zadać tu, niż wprost do działu rekrutacji? Serio?

Mario
@Natalia

Chyba nie ten pracodawca, A - nie Gdynia, B - nie ten profil działalności :-)

Joanna

@michau dziękuję za Twoją opinię. Te informacje mogą być bardzo przydatne dla osób szukających informacji o firmie. @Izaa mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z pracy w Mobica Limited Poland?

Jakie mają wymagania na programiste embedded i jakie zarobki oferują?

Najlepiej sam sprawdz
@Michał

@Michał nie dowiesz sie jakie sa wymagania bo nie moga o tym mowic, na rekrutacji musisz umiec wszystko o co zapytają, a pytaja przekrojowo (najczesciej 2 rozmowy techniczne) czesto szczegolowo i daleko poza wymaganiami w ogloszaniach - sami nie wiedza w jakim projekcie bedziesz. Wiedze musisz miec duza abys zostawiony sam sobie doprowadzil projekt do konca, mobica to tylko posrednik. Musisz zarobic dla nich (na biura, wyjazdy integracyjne, owoce w kuchni i na siebie). O zarobkach pisac nie mozna, wiec powiem tylko ze maja duza konkurencje na rynku nawet z malymi kilkuosobowymi firmami ktore nie wydaja sie na wyjazdy integracyjne i gadzety reklamowe tylko daja wyzsza wyplate. Rekrutacje maja nieprofesjonalna, ale przeczytaj juz w necie co to znaczy, reszta standard jak w korpo

marzec
@Najlepiej sam sprawdz

Zarobki poniżej mediany gdy na pierwszej rozmowie telefonicznej powiesz za duzo to przestania sie odzywac xD a sama rekrutacja to kopanie sie z pośrednikiem bo tym ze jest mobica. Gdy dobrze wypadniesz na pytaniach to dowiesz sie ze zle wypadłeś, taka zabawa na zbicie twojej wartosci, nawet zle wypadniesz w pytaniach ktorych niegdy nie dostałes xD i to jest piekne.

Iza

Mobica Limited Poland to bardzo fajna firma i super mi się pracuje.

Maj

michau: jestem tu już 4 lata i przyznam się szczerze, że w delegacji jeszcze nie byłem :) Owszem pytają, ale nie musze takowych akceptować. W umowie niczego takiego nie ma i nie było :) chyba, że masz swoją wersję :) z tego co obserwuję - podróże tu to bardziej benefit niż wymóg. pozdr!

Joanna

@michau długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jakie są plusy pracy w Mobica.

michau
@Joanna

@Joanna co do plusow: - stabilnosc, w projektach zadko kiedy sie stresujesz, praca jest malo konfliktowa. Oczywiscie sa wyjatki, ale work-life balance jest raczej zachowany. - przyjemna atmosfera. ogranizowanie wyjsc firmowych, wigilia, dzien dziecka itp... Jest tez integracja raz do roku, ale zeby uszczesliwic wszystkich szukana jest lokalizacja w Polsce do ktorej wszystkie biura musza sie zjechac. Tak wiec jesli komus nie przeszkadza 5 godz w autokarze zeby sie napic za firmowe to jest spoko. - delegacje / wyjazdy do klienta. Glownie EU, ale moze trafic sie np USA. Fajna opcja ale glownie dla singli / studentow / milosnikow wycieczek. Jesli masz zone / dzieci / psa itp... przestaje to byc zaleta. Swego czasu byl wymog w umowie aby zgodzic sie na min 3mce wyjazdowosci. Nie wiem czy jest tak nadal.

Joanna

@javrozumiem, że obecne zarobki nie do końca Cię satysfakcjonują. A co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie? Co sprawia, że jest dla Ciebie ciekawa?

jav

Jedynie co jest tu ciekawa to praca , bo jeśli chodzi o zarobki. To niestety osoby tutaj pracujące mogą pomarzyć o zarobkach jakie mają ludzie na stanowiskach fizycznych. No ale cóż tak to już jest przynajmniej w całej Bydgoszczy, dzisiaj ceni się pracę fizyczną a nie umysłową :-(

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób między innymi na stanowisko Konsultant BI. Ktoś z Was już aplikował?

Studencik

Widziałem zapotrzebowanie na praktyki studenckie. Czy to aktualne? W takiej firmie to jest czysta przyjemność.

zxc

Jak tam w mobice w Bydgoszczy? Jaki % to nowe projekty, a jaki procent to utrzymanie?

Mobicanin
@zxc

Nie odpowiem Ci na pytanie o procentowy udział nowych projektów, natomiast ogólnie jak w Mobice? Doskonale. Projekty są naprawdę przeróżne, więc zawsze znajdziesz coś dla siebie. Podwyżki są co roku - tego nie ma chyba w żadnej innej dużej firmie IT - polecam.

michau
@Mobicanin

Projekty są przeróżne, ale większość z nich nie zachwyca. W końcu to firma kontraktorska, bierze zlecenia jak leci i potem próbuje przekonać pracowników aby w to weszli. " zawsze znajdziesz coś dla siebie" - poważnie? w większości przypadków to nie ty wybierasz projekt, a jest to odgórna decyzja (w skrajnym przypadku inny stos, ale z braku specjalistów w danej dziedzinie musisz to robic). Przynajmniej ja tak mam. Fakt możesz coś próbować odrzucić, ale nie zawsze masz taką możliwość. "Podwyżki są co roku" - standardowe podwyżki "inflacyjne" rzędu 3-5 procent. To akurat niemalże standard.

@michau

" "Podwyżki są co roku" - standardowe podwyżki "inflacyjne" rzędu 3-5 procent. To akurat niemalże standard. " - doprawdy? Które największe firmy IT na rynku bydgoskim mają jakiekolwiek podwyżki regularnie rok w rok? Wymień proszę, powinno być łatwo, skoro to "niemalże standard".

Zostaw merytoryczną opinię o Mobica Limited Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobica Limited Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mobica Limited Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobica Limited Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobica Limited Poland?

Kandydaci do pracy w Mobica Limited Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobica Limited Poland