SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Mam pytanko do HR- po co były ankiety które niby miały poprawić zarówno pracę jak i wysłuchanie pracowników?! Większość pracowników opowiedziało się za wolnymi świetami jak to bywa w innych zakładach, nawet nie wzięto tego pod uwagę?! Kolejny zawód,a i informacja jak pracodawca liczy się z tym co mają do powiedzenia pracownicy.W innych zakładach jakoś da się to pogodzić,czas ten jest przeznaczony na przegląd sprzętu i maszyn, które stale pracują i zdążają się awarie,albo pokazują błędne wyniki!!! Jaki cel był tych ankiet??? Rozdrażnić pracowników???

Polaczek

A coś ty chciał od takiego pracodawcy . To jest (usunięte przez administratora) obudźcie się ludzie . Było fajnie jak były normy zaniżone . A teraz to jest dramat

zdzich

Wyniki ankiety będą, sama ankieta została przedłużona.

Czarny

A ja nie chcę postojów planowanych, tylko brać urlop wtedy gdy mi to pasuje, Postój w najwyższym szczycie wakacji to ogromne koszty na urlop całej rodziny. Liczę się z tym, że trzeba będzie przyjść do pracy w święta...np Wigilię lub Sylwestra....ale to jest normalne. Taki jest tutaj system pracy. System pracy ciągłej. Więc jak ktoś tego nie rozumie to chyba pomylił miejsca pracy. Tylko wymagania i pretensje.

@Czarny

Przecież nikt nie będzie Ci kazał koniecznie brać urlopu w postój planowany. Dwa razy do roku ktoś może porządnie wyczyścić maszyny , zrobić jakiś przegląd i odkurzyć. Dzięki temu że jest postój planowany łatwiej będzie Ci wziąć urlop planowany bo inni już go nie będą mieli :).

Ilona
@Czarny

Właśnie, czy praca w święta jest jakoś lepiej płacona? I w ogóle to można sobie wybrać w które święto chce się pracować? Czy z góry narzucają kiedy przyjść?

jola lojalna
@Ilona

Jak ci wypadnie grafik tak przychodzisz, jeśli święto będzie twoim dniem pracującym to możesz złożyć wniosek o urlop, ale to już z całą brygadą się uzgadnia. System pracy równoważnej ma swoje zalety ale i wady. Jak ci wypadnie tak pracujesz ale masz za to 15 dni wolnych w miesiącu. Praca w święta jest płacona jak wszystkie inne ponieważ nie jest to dzień extra kiedy musisz przyjść

Kimono

Pewnie ze raz na jakis czas ktos musi to zrobic bo normalnie to wiekszosc ma na ten aspekt kladzie lage i robi to bardziej niz po lebkach! Najlepiej gdyby zleciliby to panu Plytce z dziewczynami, wtedy byloby wiecej czasu dla nas bo tera czlowiek nawet porzadnie nie odpocznie w kantynie a juz trzeba wracac.

J
@Ilona

Dlaczego nie moze my pracowac tylko od wtorku do srody? Chyba mozna zaplanowac tak produkcje? Czwartki bylyby zawsze Tluste a w piatki zaczyna sie juz przeciez weekend, wiec bez sensu isc do pracy w te dni. Poza tym tez boli mnie lokiec i nogi od ciaglego chodzenia na przerwy. Jeszcze czlowiek porzadnie nie wrocil a juz trzeba znowu wychodzic na przerwe! Nie da sie tego jakos normalnie ulozyc? Zamiast tylu przerw zrobic dwie po cztery godziny i od razu beda efekty! A zegarowe czytniki we/wy pracy przenieść na portiernię. Ja zaklepuje dniowke w pierwszego maja. Chyba wystarczy?

MmG

Czy można zapytać jakie jest wynagrodzenie? Czy 4 tys na rękę wyjdzie się?

Robotnik

No w Dąbrowie jeszcze trochę i za te pieniądze też nie będą robić a chcą ludzi na nowe fabryki przyjmować za dużo roboty jest w pobliżu za lepsze pieniądze

@Pracownik@

Cóż za merytoryczna , ciekawa i inteligentna wypowiedź! Nic nie wnosi ,nic nie wyjaśnia... Nie rozumiem dlaczego takie wypowiedzi są tu publikowane, a moja dotycząca pracy w święta została zaraz usunięta... Tak, wiem, była bardzo niewygodna dla pracodawcy i waliła prawdę prosto i dobitnie. Wiem, że pracodawca śledzi pilnie i z zaangażowaniem to forum. Pewne jest, że nie każdy może się tu wypowiedzieć, mimo że nie obraża, nie używa wulgaryzmów nie wymyśla cudów na kiju...za to pisze to co mówią inni na swoich brygadach. Albo administrator usuwa wpisy pod wpływem nacisków pracodawcy albo nie jest w kompetentny, żeby weryfikować wpisy.

No będą musieli zapłacić bo to my utrzymujemy produkcję Koreańczyków już nie ma także ci z biura muszą wiedzieć że to ludzie z produkcji utrzymują tą firmę i bez nich nie będzie pieniędzy także liczymy na podwyżki jak nie to za takie pieniądze wszędzie dostanie się robotę i to lepszą

Napiszcie

To ile wam płacą na produkcji magazynie, jakosci , utrzymanie ruchu ?. Jakie systemy ?. Ile placą bez nadgodzin ?. Piszę z podkarpackiego i tu SK buduje fabrykę folii miedzianej. Ludzie już komentują że bedzie praca szkodliwa (duzo kwasu siarkowego). W miescie gdzie budują fabrykę to jest praca w niektorych firmach od 4 tyś na rękę wiec za jakieś smieszne stawki nikt do SK nie przyjdzie. Tu w wiekszosci firm niema ludzi.

hdhd
@Napiszcie

Podkarpackie, rekrutacja trwa w nieskonczonosc a na koncu podstawa bez premii tylko kilka stowek od minimalnej.Skonczy sie jak zawsze w tej dziurze chyba Ukraincy juz nie pomoga.

Napiszcie mi
@hdhd

Gdzie tak malo placą ? W Dąbrowie Gorniczej czy w nowo budowanym zakladzie w Stalowej Woli bedą tak malo placić ?. Nie rozumieć powyższego wpisu.

heh

w podkarpaciu tez tyle placa myslisz ze by roznicowali zarobki w dwoch zakladach no chyba ze w dol bo podkarpacie dalej do cywilizacji ma typu Krakow Wawa itd

Hahaha
@heh

Za 3500 na rekę na podkarpaciu w przyszlym roku nie znajdą ludzi.

Tak

W sprawie pracy

Ademxior

Czesc, nie wiecie może kiedy ma ruszyć produkcja na nowej fabryce?

jaro.

Czy są już przyjecia na produkcję do tego nowego zakładu SK który otwierają za kilka miesięcy? Aplikowałem przez pracuj.pl ale ciągle pisze, że moja aplikacja jest " dostarczona" i nic się nie zmienia mimo iż ogLoszenie wygasło kilka tygodni temu. Czy oni tam patrzą na wiek przy przyjmowaniu ludzi ?

@jaro.

nie wiem co się otwiera za kilka miesięcy ale SK produkuje już od października 2021

Miś

Mi na rękę płacą 5000 . Praca tylko na rano . Jestem ciekaw w zakładzie Sk podwyżek ???? na 2024 .

zainteresowany

Czy wiadomo kiedy ruszy rekrutacja na drugą nową hale?

Trochę zejdzie, bo trochę zwolnien było po urlopach i trochę się szykuje do składania wypowiedzeń...

Napiszcie mi
@pracownik

Dlaczego ludzie się zwalniają ??

Krzyś

Jaka jest stawka brutto dla nowych pracowników?

anna

Witam. Chciałam się zapytać dlaczego ciągle szukają tłumacza języka koreańskiego? Czy to jest spowodowane niskimi zarobkami na tym stanowisku? Ile się zarobi na takim stanowisku w waszej firmie? Właściwie proszę o jakąkolwiek informację dotyczące tego stanowiska pracy, studiuję filologię koreańską i interesuje mnie praca w waszej firmie.

Kajzerka
@anna

Duża rotacja, większość osób rezygnuje po roku lub czasem i wcześniej.

Tenteges
@Kajzerka

Mało osób jest zdecydowanych żeby przeprowadzić się w ten rejon lub woli zarabiać na projektach budowlanych, które są znacznie lepiej płatne, ale tymczasowe. Jeśli chodzi o pracę na stałe to warunki płacowe są całkiem ok, konkurencyjne do innych dużych koreańskich firm zatrudniających na czas nieokreślony , ale jednak mniejsze niż w małych koreańskich firmach, gdzie i warunki pracy są trudniejsze (za kasą idzie to, że musisz być dostępna 24h i znać się na wszystkim) i przyszłość niepewna (nie podobasz się to wypad, lub nagle może się okazać, że firma się zamyka). Ogólnie, o ile trafisz do działu w którym ci pasuje i będziesz się uczyć, żeby poza językiem znać specyfikę danej pracy to jest całkiem spoko.

anna
@Tenteges

dziękuje za odpowiedź mieszkam 10 km od zakładu dlatego jestem zainteresowana pracą

@Tenteges

Skąd ta rotacja, czemu ludzie odchodzą po czasie? Bo to, że nie każdy chce się przeprowadzić to jasne, ale to raczej decyzja przed podjęciem zatrudnienia. Warunki płacowe całkiem ok, hm, a coś więcej można się dowiedzieć? Jakieś widełki? I sugerujesz, że w tej firmie raczej nie zwalniają za byle co?

Tenteges

Nie przypominam sobie żeby było zwolnienie ze strony pracodawcy. A rotacja? Tak naprawdę większość osób z różnych powodów po prostu wyjechała do Korei.

@Tenteges

Czyli pracownicy to głównie obcokrajowcy? A jak już przyjmą Polaka to musi znać choćby postawy koreańskiego czy wystarczy angielski do porozumiewania się?

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko inżynier automatyki. Czy ktoś może podzielić się opinią pracy na tym stanowisku? jak wyglądają godziny pracy, dyżury, nadgodziny? Jest to praca typowo utrzymania ruchu czy zdarza się tworzenie czegoś od podstaw czy modernizacje? Jak wygląda przybliżone wynagrodzenie czy system premiowy?

Pracuś

Kiedy będą krótsze przejścia na stołówkę a nie przez trzy piętra noga mnie boli i to mnie wyklucza dlaczego wszystko tam jest robione przeciwko pracownikowi i jeszcze liderzy chcą skracać przerwy dmuchawy można zamontować na dole i każdy wie że to nie jest problem połowa ludzi jeszcze tam pracuje bo są dłuższe przerwy bo już dawno poszłaby do konkurencji

Bluecollar

Zaczął się festiwal pseudo ocen, nie dziwie się że wiele osób szuka juz pracy bo pracownik solidny nie bumelant, obowiązkowy ,rzetelny zostaje uwalony bo komuś innemu trzeba dać najwyzsza ocene by nie uciekł ,tym samym ci co pracują dobrze zawsze kosztem szantażu lub dupowlastwa są poszkodowani. Czas i na mnie jak tylko bedzie okazja uciekam . Pozdrawiam

@Bluecollar

Co roku jakieś nowe informacje. Przy przyjmowaniu dowiadujesz się o premii DO 2000zeta, po pół roku dowiedzieliśmy się o jakimś systemie ocen do tej premii, po roku dowiedzieliśmy się że system ocen wpływa na szansę na awans, ale jak to nie wiem sam HR. Po dwóch latach na quality dowiadujemy się że ocena będzie obniżana za niezaliczony R&R a już ulegała obniżeniu o L4 na przykład. Cyrk nowych informacji co rok!!

Piter
@Bluecollar

Hahaha, nie pracuję u was, ale miałem tak w poprzedniej firmie, wszystko dokładnie tak samo jak napisałeś, oczywiście po bardzo niesprawiedliwej ocenie, od razu stamtąd uciekłem. Starasz się, angażujesz, a przyjedzie co do czego to nas mają za nic...

aha

Dodatkowo kryteria są co roku zmieniane. Najpierw była mowa o premii półrocznej DO 2000 zł brutto obniżanej jedynie za L4 itp. Po roku okazało się że SL będą oceniać i ta ocena również obniży albo podniesie premię. W tym roku doszło obniżanie ocen i co za tym idzie wysokości premii za niezdany jakiś test na jakości. I decydują o tym inżynierowie nie pracujący z produktem. Także za rok dowiemy się że premia będzie obniżana pewnie o nie wyrabianie jakiejś normy albo za brak "szczerego" uśmiechu po przyjściu do firmy. Bo już się ludziom tego odechciewa....

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.? 14 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Julita

A co jest złego w podaniu np. widełek? :) Bo nie rozumiem. Chyba że w umowach pracownicy mają zapis o tajnych zarobkach? No nic, wiesz może, na jakie warunki można liczyć pracując w księgowości? Już pomijając te zarobki ;)

Kasjerka

Ok 4-5 na rękę przy starszym specjaliście. Dużo pracy i nadgodzin :)

B.
@Kasjerka

Bzdura. Aplikowałam na starszego specjalistę. Oferowali 8 tys na rękę. Brak hybrydowej pracy mnie zniechęcił.

Blanka
@B.

Mogę wiedzieć jakie masz doświadczenie? Czy może jakieś dodatkowe kwalifikacje? Fajnie, ze tak cię docenili, ja zamierzam aplikować, ale nie spodziewałam się takiej kwoty. Brak pracy hybrydowej to faktycznie minus, coś jeszcze cię zniechęciło? Lub przeciwnie, jakie warunki jeszcze zaproponowali?

@malami

Szczere podziękowania organizatorom za imprezę rodzinną! Naprawdę atrakcji nie brakowało , atmosfera niesamowicie pozytywna , ugościliscie nas pracowników i nasze rodziny na najwyższym poziomie . Na wielu imprezach firmowych byliśmy , ale wasza to był sztos ! Wielkie dzięki i mamy nadzieję że będą częściej . I dłużej ! :) A jeśli ktoś chce zanegować ten wpis to jest serio idiot@… QA

@@malami

Zgadzam się z Tobą, upominki z pikniku tez bardzo fajne! Firma się postarała! Dzieciak nie chciał iść do domu tak się dobrze bawił XD

Hahahaha

HR napisał ;p chwalipost

#ja
@Ona

Dokładnie! Moje dziecko, tak samo. Dziś pyta czy znowu pójdziemy na imprezę z pracy... :) naprawdę byliśmy pod wrażeniem

@malami
@Hahahaha

I tu się zdziwisz wieczny malkontencie bo nie pracuję w HR. Należę do bluecollar

#ja
@Hahahaha

Chyba nie byłeś skoro tak uważasz

Blue
@@malami

I tak dział HR jak zawsze zostawi co im się podoba , a co kłuje w oczy zostanie skasowane . Impreza fajna , rodzina bawiła się bardzo dobrze . Ale tak bardzo w oczy się rzucało kto z organizatorów tworzyl koło siebie centrum uwagi , dowiemy się przy awansach i nagrodach .. Ja już swoje typu lizuska mam. Pozdrawiam pana...

pan
@Blue

Dziękuję za uznanie i również pozdrawiam.

LiBS

Niestety na produkcję nie są zatrudniane kobiety. Jedynie na dział Quality ????

Zainteresowana
@LiBS

Co to jest dział Quality? Na czym polega tam praca?

Żaba
@Zainteresowana

Quality to jakość. Dzieli się na trzy wydziały. Dwie kontrole wizualne, praca głównie oczami. W dużym świetle. Po dwóch latach pracy będziesz widzieć mniej a za kolejne dwa ci podziękują bo nie przejdziesz badań okresowych.... Tyle że praca czysta i nie fizyczna

Ktos

Czego Ty człowieku chcesz do ciężkiej (usunięte przez administratora) Frustrat niezrealizowany czy co z Tobą nie tak. Rekrutacja była otwarta na jakość, nie było ograniczenia jak na produkcji. Mogli startować wszyscy, mężczyźni też. Trzeba było iść, pokazać się i teraz też byś wycinał od linijki albo patrzył w mikroskop i to za te same pieniądze co panowie.????

Muminek
@Żaba

dokładnie .. praca czysta, lekka fizycznie, za to w przeraźliwie jasnym świetle, do tego wszę∂zie biało co potęguje światło, wilgotność zero .. tak że wysuszone śluzówki, osłabiony wzrok, osłabiona odporność, sucha skóra i inne dolegliwości o których się nie dowiesz, trzeba pytać dobrego lekarza o wpływie .. zaopatrzyć się w krem do rąk bo w podajnikach nie zawsze jest, porządne krople do oczu, żel nawilżający do nosa itp bo idzie tego w cholerę .. do tego trzeba się liczyć z niezapowiedzianymi kartkówkami

hahahaha
@Muminek

Wilgotność zero ale tylko na jednym dziale jakości. Pozostałe dwa mają wilgotność w zakresie 20-40 %

XYZ
@Muminek

A co to te niezapowiedziane kartkówki? No szkoda, że babek nie przyjmują na produkcję. Myślisz, że z doświadczeniem na produkcji łatwo dostanę się aplikując do działu jakości? Czy to nic mi nie pomoże? Jak tam w ogóle kierownictwo? Atmosfera miedzy pracownikami na plus?:)

@XYZ

Kartkówki to testy sprawdzające poziom i aktualność wiedzy Twojej. Wiele kobiet pracujących wcześniej na produkcji pracuje u nas na jakości.

Ona

min średnie chyba i dobrze się sprzedać na rozmowie

???

ile mogę zarobić na produkcji? doświadczenie 2 lata

Kkkk

Ciekawe kiedy panie z HR wreszcie zrozumieją, że wypłata wynagrodzenia do 10 oznacza do 10, że jest to ostateczny termin a nie 10. Zapewne wtedy, gdy kiedyś dojdzie do jakiejś awarii systemu bankowego czy coś pójdzie nie tak i ktoś tej wypłaty nie dostanie na czas.(usunięte przez administratora) Takie rzeczy już miewały miejsce w innych zakładach. I nie chce powiedzieć, że tych pieniędzy nie ma na czas bo zawsze 10 docierają. Ale powiem szczerze, że podziwiam taka beztroskę i niefrasobliwość i czekanie zawsze na ostatni moment. Wszędzie z tych powodów płacą wcześniej, żeby w razie czego uniknąć problemów, tutaj widocznie chcą się nauczyć na własnym błędzie.

Nicky

Na piknik mozna zabrac cala rodzine. Ale na wycieczke po hali sa nalozone takie ograniczenia, ze malo kto ma mozliwosc w niej uczestniczyc. Chcialbym pokazac mojej zonie, gdzie pracuje, ale niestety nasze dziecko jest za mlode, poza tym nawet bym z nia nie wszedl na hale, wiec nawet bym nie mogl pokazac gdzie konkretnie pracuje i co konkretnie robie. To sie nazywa organizacja :) W innych zakladach sa robione takie dni otwarte i mozna nieraz zobaczyc fabryke "w ruchu".

Ona

Kobiet nie przyjmują na produkcję, tylko do jakości

Busy

Zmiana tras busów - porażka. Brak informacji z biura, że zmienia się przewoźnik!! Człowiek dowiaduje się od kierowców. I 1go czerwca jak (usunięte przez administratora) czekał by na Fenixa!! Organizacja na poziomie przedszkola

Nie prawda
@Busy

A to akurat nie jest prawdą. W gablocie od pierwszego dnia gdy było wiadomo że się zmienia przewoźnik pani z biura wywieszała przy mnie wszystkie trasy. A to że ludzie mają w (usunięte przez administratora) i nie czytają informacji (tak tak, gablota jest właśnie z nowymi wiadomościami dla pracowników a nie żeby ozdobić ściany korytarza) to niech mają pretensje do siebie. Ja tam zawsze jestem doinformowania o wszelkich zmianach, konkursach itp.

Pasażer
@Busy

Nowe rozkłady wiszą od końca maja. Są wywieszone na drzwiach do szatni, na kantynie oraz w gablocie przy wejściu. Do tego leaderzy dostali maile w tej sprawie

@Pasażer

OK - wiszą. A kto będzie przewoźnikiem?? Jakiego busa czy autokaru się spodziewać??

Pasażer
@zdzich

Też nie wiem jaki będzie to bus ponieważ nie jest podana nazwa przewoźnika ale zapewne busy będą oznaczone logiem SK i jaka to trasa tak jak jest to teraz - albo tabliczką albo na wyświetlaczu. Trzeba będzie po prostu wypatrywać swojego busa uważnie. Zawsze można też podejść do biura i zapytać albo poprosić lidera o wysłanie maila w tej sprawie.

@zdzich

A co to za różnica kto jest przewoźnikiem? Czy będzie to pan Franek spod warzywniaka czy pan Marian z obuwniczego. Ważne że przywiozą do pracy i odwiozą do domu. Każdy przewoźnik ma tabliczkę na szybie z SK więc ci bardziej ogarnięci będą wiedzieć 1 czerwca do jakiego busa mają wsiąść. Ci mniej będą czekać aż ich opiekun niepełnosprytnych wsadzi do busa....

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 602.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 401, z czego 82 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.