Primark Sklepy Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Primark Sklepy Sp. z o.o.

Yoanna

Są dodawane nowe ogłoszenia o pracę w Krakowie ? Czy orientujetujecie się się na jaką lokalizację ? Jak wasze pierwsze wrażenia ?

Maciek

Ile zniżki macie na kartach multisport?

Pasjonat

Czy wszystkie macie etaty jakie chcieliscie?

SPSI

Byłam na rozmowie w Katowicach 28 września,3 października dostałam już telefon że mogą zaproponować mi 3/4 etatu , mam dostać pocztą papiery do lekarza i e-mail z wszystkim informacjami. Kto jeszcze się dostał i na jaki etat ? Pozdrawiam

@SPSI

Ja też byłam 28 na rozmowie i też zaproponowli mi 3/4 etatu . Skierowanie do lekarza mam dostać na maila ????.

Evelyn
@SPSI

Zaproponowali mi 3/4 etatu ale nie otrzymałam informacji na jakim dziale będę. Ktoś z was już wie na jakim dziale jest?

@Alexia

Z tego co zrozumiałam pocztą do lekarza papiery mają przyjść

@Evelyn

Pewnie będą przydzielać już poniżej

@SPSI

Ja zrozumiałam, że na maila :) zobaczymy jak będzie.

qwertt katowice
@SPSI

dostał juz ktoś te skierowanie? nie wiem czy się martwić

@qwertt katowice

Tak, mailem

@qwertt katowice

Cześć, dziękujemy za Twoją wiadomość. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, wyślemy do wszystkich osób skierowania na badania mailowo, maksymalnie do końca przyszłego tygodnia. Sprawdzaj też proszę swój folder SPAM, gdyż czasem tam trafiają d nas wiadomości. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu za pośrednictwem maila: kariera-polska@primark.pl.

Doradca Klienta

Weszłam do sklepu w Krakowie i w byłam tak rozczarowana od początku tym jak wygląda sklep, że nie miałam ochoty iść na rozmowę z rekruterką, ale jednak poszłam. Tam z kolei spotkałam się z masą absurdalnych pytań, zbyt mocno wkraczających w moje prywatne życie. 2 prośby grafikowe w miesiącu to dla mnie stanowczo za mało. Za taką marną kasę nie mają prawa oczekiwać pełnej dyspozycyjności. Nawet jeśli zadzwonią, to pracy nie przyjmę, mam do siebie szacunek, poza tym w obecnej pracy mimo gorszych zarobków mam większą swobodę grafikową. Po świętach coś czuję, że szał na primark się skończy i będą zwolnienia.

Niektóre to jak na dyrektora kreatywnego conajmniej

Nowa

Meile ze skierowaniem na badania juz są!!!!!!

Martyna

Ciekawe ile osób jest przyjętych?

Evelyn

Dostał już ktoś odpowiedź w sprawie pracy w katowicach? Jak długo czkaliscie na wiadomość odnośnie skierowania na badania do pracy?

Pola
@Evelyn

Na jaki etat startowałaś i dział

@Evelyn

Tak , już trochę osób dostało odpowiedzi w sprawie pracy . Dostałam informację, że skierowanie przyjdzie za około 2-3tyg a minął niecały tydzień od telefonu więc odnośnie skierowań na badania to chyba jeszcze czekamy .

@Evelyn

Pewnie w tygodniu będą dzwonić

Martyna

Na jaki dział idziesz?

XDa
@Martyna

przecież działy przyznają dopiero po zatrudnieniu i odpowiednim szkoleniu XDDD

@XDa

Tak ale na rozmowie pytali wstępnie jaki dział Nas interesuje, stąd te pytanie..

Xyz

A wiecie już na jakie działy Was przydzielono?

@Xyz

Pewnie działy będą przydzielać później

Xyz

Dostał już ktos odpowiedz po rozmowie w Katowicach?

@Xyz

Tak, dzisiaj dzwoniła Pani z potwierdzeniem przyjęcia, skierowanie do pracy ma przyjść mailem

Fana

Jakie dostaliście etaty?

Jakie macie etaty?

Dużo pół etatów jest

Hyh
@Iv

Dzwonili do ciebie z numeru prywatnego?

@Fana

O wlasnie tez mnie to ciekawi :))

@Hyh

Tak ;)

@Hyh

Z normalnego polskiego numeru komórkowego.

APS

3/4

Mona
@APS

Ja odmówiłam pracy bo proponowali 1/2

@Fana

Hmmm jest ktos kto dostal caly etat?

le

Kiedy dostałaś maila?

@Oluś

Ja pół etatu.

@le

Pani dzwoniła, a maila ze skierowaniem na badania mam się spodziewać za 2-3 tygodnie chyba tak to było:P

3/4

Ja startowałam na cały etat a po telefonie o przyjęciu 1/2. Również zrezygnowałam. Myślę, że jak składam na cały etat to mnie interesuje cały a nie pół.

Kikson
@APS

O to mi tez zaproponowali 3/4 etatu

migota

Dostałam informację, że przyjeli mnie do pracy i miałam dostać maila z wstawieniem sie tam i podpisaniem umowy. Odmówiłam specjalnie inną oferte pracy, by u was pracować pracować!! i co? Nikt sie nie odzywa, nie odbiera ani nie odpisuje. Wypadałoby jak na taką firme, która SZCZYCI sie tym, że podejście do pracownika mają na 1 miejscu POINFORMOWAĆ, bo aktualnie zostałam z niczym, a potrzebowałam pracy koniecznie. Zero numerów do nich nich, nic. Pani, która kazała sie kontaktować w razie jakichkolwiek pytań rowniez nie odbiera i nie odpisuje. Po co robić złudną nadzieje na prace, na której mi zależało? Naprawdę jak na taką firme, która nie potrafi ogarnąć tak prostej rzeczy by sie chociaz skontaktować z kimś-porażka. Kiedyś-moja ulubiona marka. Teraz już nie. fajnie traktujecie tych pracowników ;)

@migota

Proszę o kontakt bezpośredni, abyśmy mogli wyjaśnić tę sytuację i przykro mi, że nie otrzymała Pani od nas odpowiedzi.

Qwe

Dostał już ktoś odpowiedź po rozmowie w Katowicach??

@Qwe

Tak dzwonili wczoraj ;)

Oluś

Jakie dostaliście etaty w Katowicach?

Bbbbbbbb

Praca w soboty !! W Primark w zamian za to dzien wolny w tygodniu jak to wygląda?

Nowa

Cześć napiszcie mi proszę jak wyglądają początki pracy w Primark Ile godzin szkolenia od której godziny ile godzin towarowanie sklepu ? Itd z góry dziękuję

Ola

Zobaczyłam ofertę pracy w primark i pomyślałam ze w sumie super opcja bo znam sklep, nie raz byłam klientka i zawsze wydawał mi się fajny vibe wiec złożyłam cv. Pani się odezwała, rozmowa telefoniczna przebiegła bardzo sympatycznie i dostałam pozytywny odzew na 1 etap rekrutacji. 2 etap miał się odbyć 2 tyg później i tak tez się stało. Również miła atmosfera, szybka prezentacja następnie rozmowy z rekruterami. Na spotkaniu było zaznaczone ze do 2 tygodni otrzymamy odpowiedz. Moja rozmowa odbyła się 1.09.22 minęły 2 tygodnie i cisza. 20.09 napisałam e-mail czy wszystko jest Ok ponieważ nie dostałam odp a bez względu na decyzje powinnam dostać odpowiedz czy zostałam przyjęta. Pani zadzwoniła powiedziała ze w sumie nie wie o co chodzi ale ze sprawdziła w systemie i dzwonili do mnie a ja nie odebrałam co jest nieprawda bo czekałam bardzo na ten telefon ze względu na pilna potrzebę znalezienia pracy. Pani powiedziała ze w takim razie coś sytem namieszał i miałam dostać info zwrotne którego oczywiście nie dostałam wiec 22.09 napisałam ponownie i tego samego dnia dostałam wiadomość ze nadal czeka na info od rekruterów i ze odezwa się jak najszybciej jest to możliwe. 27.09 napisałam znów bo nadal cisza ze proszę on kontakt ponieważ nie wiem co mam robić w takiej sytuacji i wstrzymuje mnie to z innymi ofertami plus mam wyjazd i jakby ktoś dzwonił to proszę o wiadomość jakbym nie odebrała. No i dzień później dostałam wiadomość ze nie dostałam się ze względu na dyspozycje. Na rozmowie uprzedzałam ze mam szkole co 2 weekend i byłoby super jakbym mogła mieć je wolne ale jeżeli nie ma takiej opcji to zrobię tak żeby przychodzić popołudniu w ten 1 weekend. (Przy 3/4 etatu przysługuje tylko jeden weekend wolny) dyspozycja oczywiście na inne dni totalnie luźna z tym ze powiedziałam o rannych zmianach które byłyby mi najbardziej na rękę ale tez się dostosuje. Jak dla mnie jest to bardzo nieprzyjemne doświadczenie i traktowanie ludzi. Przecież mogli mi dać odrazu znać, albo nawet za te 2 tygodnie a nie trzymac prawie miesiąc w niewiedzy. Ale z drugiej strony skoro brak szacunku przejawia się już od początku to samo mówi za siebie. Rozumiem ze dużo osób jest rekrutowanych ale jest to na tyle duża firma ze powinna to ogarnąć. My kandydaci tez mamy plany, życie i chcemy wiedzieć na czym stoimy a nie stać w miejscu. Ja przez ta sytuacje jestem miesiąc, a tak naprawdę od drugiego telefonu ponad miesiąc do tylu. Mam nadzieje ze poprawicie standardy firmy i zaczniecie ludzi traktować poważnie bo zapowiadało się naprawdę miło ale bez szacunku do drugiej osoby nie zdziała się niestety nic.

@Ola

Dziękuję za komentarz i bardzo mi przykro, że musiałaś tak długo czekać na informację zwrotną. Sprawdzimy tę sytuację i podejmiemy odpowiednie działania, aby uniknąć jej na przyszłość.

Akapulko

Witam, jest ktoś kto składał aplikacje do sklepu w Katowicach? Jakby ktoś mógł napisac jakie dokładnie pytania były na rozmowie to będę wdzięczna :D Z góry dzięki

Ona
@Akapulko

Hej. Ja czekam na 2 rozmowę rekrutacyjna w Kato :D przez tel pytała jaka jest moja motywacja, jakie cele. Pytała dlaczego akurat praca w primarku i o cv mówiła

Akapulko
@Ona

Dostałaś może link już z terminem rozmowy?

Pati
@Ona

Hej. A są jakieś premie od sprzedaży? Czy tylko podstawa?

Kate
@Ona

Hejka. A wiadomo czy jest jakaś premia od sprzedaży? Ile sobot pracujących w miesiącu?

Mala
@Ona

A jakie są warunki pracy?

@Akapulko

Ja jeszcze nie dostałam, kalendarz z terminami ma przyjść w tym tygodniu.

IzA
@Ona

Hej Ja też czekam na rozmowę w Katowicach.Dzis miałam rozmowę telefoniczną ????

Pati
@IzA

Jakie miałaś pytania? Mówiła o warunkach pracy?

Z Warszawy
@Kate

Hej, nie ma premii od sprzedaży, a jako osobie na pełnym etacie/ 3/4 etatu przysługuje Ci jedna sobota wolna w miesiącu, reszta niestety pracująca. Nie wiem jak ma się sprawa w przypadku mniejszych etatów ;)

@Akapulko

Był już ktoś na rozmowie w Kato? :) Jak wrazenia?:)

Max

Też jestem ciekawy

g00sebumps
@Max

krótka prezentacja, miła atmosfera (aż momentami zbyt sztucznie miła ;]), potem rozmowa z rekruterem, pytania tak jak na każdej rozmowie o pracę, gdzie wcześniej pracowałeś, jak sobie radzisz w stresowych sytuacjach itd. no i teraz trzeba czekać na odpowiedź :>

Kamila
@Xyz

Byłam 26.09 i było bardzo miło:) Zaczynając od bardzo pozytywnej Pani która wprowadziła mnie do miejsca rozmowy i prezentacji, dziewczyny które ową prezentacje prowadziły i Pani z którą miałam rozmowę:) Szlam zestresowana, wyszłam uśmiechnięta;)

A1b2c3

Witam, powiedzcie mi proszę czy wie ktoś jak wygląda godzinowo praca na 1/2 etatu? Czy trzeba pracować przez np 3 dni po 8h czy można raz przyjść na 4h, raz na 5h itd? Oraz jak wyglądają weekendy na 1/2 etatu? Ile pracujących?

PolaSolo
@A1b2c3

Przy połowie etatu pracujące są wszystkie soboty w miesiącu, zmiany są od 4 do 8h.

Ola
@A1b2c3

Przy pół etatu i 1/4 wszystkie soboty pracujące. Od 4 do 8 godzin

Dzień dobry, jesteśmy teraz w trakcie rekrutacji do dwóch nowych sklepów Primark w Krakowie i w Katowicach. Każdy kto brał udział w spotkaniu powinien otrzymać od nas informację zwrotną, niezależnie od naszej decyzji. Jeśli brałeś/aś udział w spotkaniu rekrutacyjnym i masz jakieś pytania po spotkaniu lub nie otrzymałeś od nas jeszcze odpowiedzi, skontaktuj się proszę z nami za pomocą poniższego adresu mailowego: zzaziemska@primark.pl Pozdrawiamy serdecznie Zespół Primark

Ona

Hejka :) Drugi etap rekrutacji rozpoczął się wczoraj, był już ktoś może w Katowicach? :)

Abrakadabra

Rekrutuje ktoś z was na 1/4 etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o Primark Sklepy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primark Sklepy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 17 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Primark Sklepy Sp. z o.o.