Primark Sklepy Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Primark Sklepy Sp. z o.o.

blondi

Dla mnie praca sama w sobie w Primark Silesia spoko, jedynie co nie gra to atmosfera tam panująca. Dziewczyny z działów, które też są doradcami klienta jak reszta zachowują się jakby były tam dyrektorami. Wyznaczają zadania w trybie rozkazującym pracownikom na tym samym szczeblu pomimo, że żaden menager o to nie poprosił, patrzą się na ręce innych i weryfikują czy prawiłowo wykonujesz swoją pracę, wywyższają się w stosunku do innych współpracowników, itp. Mogę pochwalić za to menagerów, bo są świetni. Uczą nas sporo w każdej zawodowej kwestii, pomagają w trudnościach, próbują wyrażać ułatwienia by łatwiej się pracowało, potrafią rozwiązać problem każdej rangi, potrafią normlanie porozmawiać o pracy, a czasem o przeżyciach prywatnych, są wyrozumiali, szczerzy, ludzcy po prostu ale trzeba nadmienić, że niestety nie wszyscy tacy są. Jest też kilku menagerów, którzy albo nie mają empatii i traktują się opryskliwie bo masz być tylko od roboty najlepiej bez słowa albo tacy którzy twierdzą, że ich dział jest najważniejszy i wyznaczają zadania pracownikom, którzy już coś robią bądź zostali rozpisani do wsparcia na konretne działy. Zdarza się też, że ci ,,wymagający" menagerowie potrafią jednemu pracownikowi wydać trzy polecenia do wykonania w jednym czasie lub niesympatycznie zwrócić uwagę na twoją ciężką pracę mimo, że według standardów i szkoleń robisz to dobrze. Czasem jest tak, że bierzesz udział w jakimś konkursie tzn. masz układać wszystko od linijki bo w innych sklepach jest lepiej, bądź masz sprzedać więcej toreb wielorazowych, bo inny sklep w PL sprzedał więcej albo masz wykładać towar tak szybko bo inne działy już skończyły i robią teraz tylko poprawki kosmetyczne, jest też tak, że jedna osoba ma zrobić prace 10-ciu innych współpracowników, bo nie ma ich aktualnie w pracy. Ja rozumiem, że w Kato jest najświeższy sklep i jedyny na Śląsku ale podejście niektórych powinno się zmienić. Doradcy klienta którzy uważają się za kierowników na wielu działach powinni być utemperowani dość solidnie, ,,wymagający" menagerowie sprowadzeni na ziemię, bo my pracownicy jesteśmy ludźmi, a nie robotami. Ogólnie praca super, atmosfera spoko ale niektóre osoby dość często potrafią ją głeboko pogrzebać, szefostwo fantastyczne prócz kilku wyjątków. Polecam aplikować ale zależy na jaki dział trafisz, a wybór nie zależy od ciebie.

crazy Asia

Kiedy wam zaczęła działać zniżka pracownicza? Dzisiaj kupowałam w Primarku i mi nie działała w ogóle…

Joanna
@crazy Asia

A jak duża zniżkę pracownicza dostajecie ? Wszyscy mają tyle samo czy zależy to od stanowiska?

@Joanna

Cześć, zniżka pracownicza jest stała i dla wszystkich osób taka sama.

primarkkato

Hej co sądzicie o pracy na wykładanie towaru w katowicach?

Oli Oli
@primarkkato

Nie jest lekko ale super, to nie jest tylko wykładanie towaru ale również praca z klientem .

Magdalena
@Oli Oli

A możesz coś więcej napisać o specyfice w takim razie? Towar jak się wykłada to nic szczególnego się pewnie nie dzieje a z klientami jak sytuacja?

Katarzyna

Dzień dobry Czy primark zatrudnia osoby niepełnoletnie, ukończyły 17 lat ? Z doświadczeniem w handlu i znajomością języka angielskiego. Pytam w kwestii obsługi klienta/sprzedawca

Doradca Klienta

Weszłam do sklepu w Krakowie i w byłam tak rozczarowana od początku tym jak wygląda sklep, że nie miałam ochoty iść na rozmowę z rekruterką, ale jednak poszłam. Tam z kolei spotkałam się z masą absurdalnych pytań, zbyt mocno wkraczających w moje prywatne życie. 2 prośby grafikowe w miesiącu to dla mnie stanowczo za mało. Za taką marną kasę nie mają prawa oczekiwać pełnej dyspozycyjności. Nawet jeśli zadzwonią, to pracy nie przyjmę, mam do siebie szacunek, poza tym w obecnej pracy mimo gorszych zarobków mam większą swobodę grafikową. Po świętach coś czuję, że szał na primark się skończy i będą zwolnienia.

Niektóre to jak na dyrektora kreatywnego conajmniej

Oli Oli

Pracuje w primarku w Katowicach, praca nie jest lekka ale mi się podoba, kto zastanawia się nad rekrutacją i nie boi się trochę ciężkiej popracować to polecam, wszyscy pracownicy i menadżerowie bardzo fajni każdy pomocny w takiej atmosferze super się pracuje :)

Marzena

Właśnie widziałam ich ogłoszenie o pracy na stanowisko Department Manager (Kierownik Działu). Macie jakieś info o rekrutacji? Jak wygląda? Ile ma etapów? Kto ją prowadzi? I ile w sumie trwa?

Evelin

Może ktoś się podzielić informacja jak wygląda praca w primark w? Na stanowisku doradca klienta? Jakie obowiązki? Jak wygląda dzień pracy?

Primarkwarszawa
@Evelin

Pracuje od miesiąca w primarku na caly etat przy podpisaniu umowy przydzielają cie do departamentu do działu w którym będziesz pracować, od 6 do 10 towaruje się sklep lub metkuje rzeczy od10 dalej to samo do 14 a zmiana od 14 do 22 to głównie składanie ciuchów porządek i czasem na kasy gdy jest duża kolejka ogólnie polecam

ax

pododawali was na grupy na whatsappie??

KatowoLove

Hey :) Właśnie dziś dostałam się do Primark'a w Kato. Podejrzewa, że te etaty są teraz takie dziwne ponieważ sklep jest nowy i ekipa jest nowa. Góra nie wie ilu z obecnych pracowników zostanie na dłużej a ilu odejdzie, bo jednaki im się ta praca nie spodoba. Musimy też się poznać nawzajem i nauczyć warunków pracy. Nie wiem, czy ktoś z Was miał okazję być, chociaż widzieć inne sklepy Primark w Polsce i na Świecie? Ja widziałam w Anglii. Dużo ludzi i dużo różnych towarów, cały czas coś się dzieje. To nie jest praca dla ludzi, którzy nie potrafią współpracować z innymi. Bo brak porozumienia do niczego dobrego nie prowadzi. Więc wszystkie łapki na pokład i widzimy się na otwarciu ❤️❤️❤️

Lukis

Czy ktoś ma umowę na 1/4 etatu jak to wygląda czy to praca głównie w soboty? Szukam pracy dodatkowej na weekendy w Katowicach

@Lukis

Przez agencje szukają do sklepu drogeryjnego R

Little_soul

Mam pytanie, dostałam się do pracy w Primarku w Krakowie i powiedzieli mi, ze wszystkie soboty są pracujące, natomiast przysługują mi dwa dni wolne (?). Czy gdyby wypadło mi coś w sobote, to mogłabym z tego skorzystać?

Joanna
@Little_soul

Hej ???? mi pisali o 1/2 etatu, też się dostałam wstępnie, mam dziś rozmowę telefoniczną. Wiesz jakie są zmiany? Po ile godzin się pracuje?

@Joanna

Przeważnie 1/2 etatu ma zmiany po 6 lub 8 godzin

TTT

kto juz byl podpisac umowe ? jak wrazenia i nastawienie na prace? mam nadzieje ze bedzie fajna atmosfera! od razu dostaje sie grafik? Pozdrawiam :)

Bibi

Kto już był na podpisaniu umowy w Kato? Od kiedy się zaczyna praca a kiedy otwierają?

Nowa
@Bibi

Zaczynasz 15 lub 16 , otwarcie prawdopodobnie 30 listopad.

Czy dostaliście na maila potwierdzenie dot godziny podpisania umowy…?

Nowa

Nie , jak się zapisałaś/eś to jesteś zapisana/yi przychodzisz.

pawel

jaka podstawa na cały etat?

Xyz

Mówisz o Katowicach? Widocznie sie pomyliła, mi od razu powiedzieli ze od polowy listopada ;)

TTT

Był już ktoś na badaniach w Katowicach? Czy wasza godzina i dzień do podpisania umowy też wisi jako oczekująca do zatwierdzenia? Pozdrawiam

Nowalijka
@TTT

Na badaniach jeszcze nie byłam, mam w przyszłym tygodniu a jeśli chodzi o podpisanie umowy to mi też wisi nie potwierdzona , może musi się zebrać te 10 osób i wtedy sie potwierdzi .

@Nowalijka

Cześć, jeśli zaznaczysz "tak" przy wyborze terminu to jesteś zapisana. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu przez email: kariera-polska@primark.pl.

@TTT

Cześć, jeśli zaznaczysz "tak" przy wyborze terminu to jesteś zapisana/y. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: kariera-polska@primark.pl.

Patrycja

Hej, byłam na rozmowie w Krakowie i się dostałam, ale czekam drugi tydzień na skierowanie na badania, bo mają na maila przyjść. Czeka ktoś jeszcze?

Patt
@Patrycja

Sprawdź sobie dobrze maila,mi się w spamie pojawiły niektóre (nie mam pojęcia dlaczego) jeśli nadal nie masz zadzwoń do nich najwyżej :)

SPSI
@Patrycja

Też jeszcze nic nie dostałam

Aga

Jakie zarobki w Krk

qwertt katowice

Hej, 3 dni po rozmowie kwalifikacyjnej dostalam telefon z informacja ze sie dostalam i mam się spodziewc maila ze skierowaniem i dalsza instrukcją. do dzisiaj nic nie dostalam a minęło 11 dni, powinnam się martwić? ile się czeka na tego maila, dostał juz go ktos z katowic?

Alexia
@qwertt katowice

Ja dostałam informację , że mail ze skierowaniem na badania przyjdzie za 2-3 tygodnie więc jeszcze nic nie dostałam , od rozmowy telefonicznej minęło 10 dni .

@Alexia

Cześć, skierowania na badania będą wysłane mailowo, sprawdzaj też proszę SPAM, maksymalnie do końca przyszłego tygodnia. Jeśli nie dostaniesz w takim terminie, proszę o kontakt na adres mailowy: kariera-polska@primark.pl.

Martyna
@qwertt katowice

Ja właśnie sprawdziłam pocztę i dzisiaj dostałam skierowanie na badania :)

SPSI
@qwertt katowice

Też się martwiłam że już trochę czasu minęło ale wczoraj popołudniu przyszedł e-mail

Lex

Ja dostalam po 2 tygodniach

Zuza

Czy każdy dostał taki etat jaki chciał? Jakieś dziwne te etaty

APS
@Zuza

Dostałam 3/4 , głównie chciałam cały ale mówiłam że na 3/4 też mogę się zgodzić i taki mi zaproponowali. Jaki Ty masz?

Magdalena
@APS

No to słabo, że nie udało się cały skoro taką chęć oferowałaś. A wyjaśnili dlaczego taka decyzja?

Zostaw merytoryczną opinię o Primark Sklepy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primark Sklepy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 17 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Primark Sklepy Sp. z o.o.