Primark Sklepy Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Primark Sklepy Sp. z o.o.

Martini

Dzień dobry, Dnia 30 czerwca dostałam telefon zwrotny z informacją, że zostałam przyjęta do pracy. Miałam również dostać maila odnośnie skierowania na badania, a tego nadal brak. Minęło już trochę czasu od tamtego momentu, co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Przejrzałam całego maila i nigdzie tego skierowania nie ma.

Madzik
@Martini

Witam,ja też nie dostałam jeszcze dalszych informacji na maila. Byłam na rozmowie 03.07 w Łodzi a po tygodniu dostałam telefon,że zostałam przyjęta. Może napisać meila z zapytaniem? Ma Pani ten adres mailowy? Jeśli tak to poproszę.

Monia

Jakie benefity można liczyć w primarku?czy są bony na święta itd ?

@Monia

Na żadne ???? goła pensja . Na święta czekoladki albo zimowa herbatka ????

Plac

Dzień dobry, czy ktoś już dostał telefon w sprawie pracy we Wrocławiu w primarku?

Kandydat z 25 maja
@Plac

Jeszcze nie, byłem na rozmowie 25 maja i do dzisiaj cisza. Sprawdzałem na stronie Primark bo tam jest profil kandydata to tylko pisze, że obyła się rozmowa i proszę czekać na wiadomość. Uff... Trochę cieszę się, że nie jestem jedyny ;) To znaczy, że może jeszcze nie zaczęli informować nikogo.

Tak, dziś.

oks
@Plac

Dzień dobry, dzisiaj była rozmowa telefoniczna w sprawie pracy we Wrocławiu

Xn
@Nowa

Kiedy miała Pan/i rozmowę?

@nowa
@Nowa

Kiedy miała Pani/i rozmowę?

Oks
@oks

Kiedy miała Pan/i rozmowę

@Nowa

Czy jest to kontakt tylko telefoniczny, czy wysyłają również e-mail?

Xx
@Plac

I etap rekrutacyjny to rozmowa telefoniczna, potem spotkanie w realu (we Wro - Hotel Ibis). Wszystkim uczestnikom II etapu obiecano wiadomość na e-mail w ciągu dwóch tygodni. Jednak proces chyba się wydłużył. A może już ktoś dostał wiadomość: zapraszamy/jesteś na liście rezerwowej/dziękujemy za udział w rekrutacji?

@Xn

25 maja

Dzwonili 2 razy nawet, w środę a potem jeszcze w piątek

@Plac

Cześć, dziękujemy za Twój komentarz. Kontaktujemy się obecnie ze wszystkim osobami, które brały udział w spotkaniach rekrutacyjnych. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś/aś od nas informacji zwrotnej, proszę napisz maila do P&C Managera ze sklepu we Wrocławiu: mkokot@primark.pl. Pozdrawiamy serdecznie

@Plac

Hej też nic jeszcze nie dostałam,przed chwilką wysłałam maila z zapytaniem.Mam nadzieję,że dostanę odpowiedź.

Małgo#śka
@Ania

Hej w środę miałam telefon z potwierdzeniem przyjęcia ????

Kora
@Kandydat z 25 maja

A możesz powiedzieć czy rozmowę miałeś na miejscu w siedzibie czy zdalnie? Długo ona trwała?

@kingakinga123
@Kandydat z 25 maja

Hej czy macie już jakieś info odnośnie kolejnego lipcowego spotkania rektutacji ale już na żywo nie przez telefon ?

Stefek
@@kingakinga123

To najpierw jest online a dopiero nastepny etap jest bezpośredni w biurze? Ile trzeba czekać na to drugie spotkanie? Ty już długo czkasz? Dłużej niż 2 tygodnie?

Czy ktoś już dostal emaila z dokumentami do podpisu z Łodzi?

Julia

Ja jeszcze nie dostałam a informacje że jestem przyjęta dostałam 4 lipca. Dodatkowo dzisiaj godzinę temu dostałam email ze wycofano moją aplikację

@Julia

Cześć Julia, skontaktuj się proszę bezpośrednio z nami, żebyśmy mogli udzielić Ci pełnej informacji o Twojej aplikacji: zzaziemska@primark.pl. Pozdrawiamy

@Julia

Co to znaczy że wycofano twoją aplikacje. To zostałaś przyjęta czy nie? Jakie warunki ci zaproponowali na rekrutacji? Napisz bo nie do końca zrozumiałem o co chodzi.

@Piotr

Cześć Piotr, jeśli chcesz poznań naszą ofertę lub dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji w Primark zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego: zzaziemska@primark.pl lub do zaaplikowania na ofertę pracy, która Cię zainteresuje. Pozdrawiamy Zespół Primark

Doradca Klienta

Weszłam do sklepu w Krakowie i w byłam tak rozczarowana od początku tym jak wygląda sklep, że nie miałam ochoty iść na rozmowę z rekruterką, ale jednak poszłam. Tam z kolei spotkałam się z masą absurdalnych pytań, zbyt mocno wkraczających w moje prywatne życie. 2 prośby grafikowe w miesiącu to dla mnie stanowczo za mało. Za taką marną kasę nie mają prawa oczekiwać pełnej dyspozycyjności. Nawet jeśli zadzwonią, to pracy nie przyjmę, mam do siebie szacunek, poza tym w obecnej pracy mimo gorszych zarobków mam większą swobodę grafikową. Po świętach coś czuję, że szał na primark się skończy i będą zwolnienia.

Niektóre to jak na dyrektora kreatywnego conajmniej

Dzień dobry. Proszę o informację czy Primark przysyła informację o odrzuceniu kandydata po drugim etapie rekrutacji? Na rozmowie otrzymałam informację, że odezwą się po tygodniu, a minęło więcej. Zastanawiam się, czy dostanę informację o odpadnięciu oraz czy jest sens w razie braku informacji próbować ponownie składać podanie o przyjęcie???

Xxx
@Kandydat

Generalnie po 2. etapie należy się spodziewać kontaktu telefonicznego. W moim przypadku były z tym pewne problemy, bo w aktualnej pracy mam wyłączony telefon. Rekruterzy dzwonią z różnych numerów, niestety. Informacja na e-mail byłaby wygodniejsza

Pracownicy są przepracowani, tworzą się ogromne kolejki a mimo to osobom z kas odmawiane jest podniesienie etatu bo podobno nie są aż tak potrzebne.

Agata

Nie rozumiem czemu nigdy nie można się dowiedzieć o wysokości stawek? W Polsce to wielka tajemnica...

?
@Agata

Masz napisane nawet na stronie primarka, nie rozumiem.

GOSIA
@Agata

Primark podaje stawki już w ogłoszeniu, ewentualnie stanowiska kierownicze uzgadniane są na indywidualnej rozmowie....

@GOSIA

Właśnie interesuje mnie stawka kierownicza. Czy jest to stawka równa dla wszystkich, czy "kto da mniej"?

Monia

Ile zarabia kierownik zespołu?

Elka

Mam pytanie odnośnie pracy na 3/4 etatu. Dokładnie o godziny pracy, a raczej minuty. Poinformowano mnie że zmiany kończą się po 6h i 15 minutach. Z czego wynika te 15 minut i jak jest rozliczane?

Xdxdxd
@Elka

Od 6 godzin + należy Ci się przerwa (30 min )15 min płatna i 15 min bezpłatna dlatego dodatkowo do godzin pracy naliczane jest te 15 min bezpłatnej przerwy.

Szymon
@Xdxdxd

A jak ktoś idzie tylko na przerwę 15 minut to może wyjść wcześniej czy koniecznie trzeba wykorzystać pół godziny? Można się dogadać z kierownikiem?

Xxx

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca jako doradca klienta w Primarku? Czy to jest po prostu kasjer ? Czy warto aplikować na to stanowisko? Z góry dziękuję i życzę miłego dnia ❤️

@Xxx

To zdecydowanie nie tylko kasjer , nawet jeśli trafisz na stanowisko kasjera to i tak będziesz pracować również na departamentach , bądź przymierzalni . Zaczynasz pracę na 6 lub 7 i wtedy jest praca na dostawie czyli towarowanie , od otwarcia możesz być wszędzie, albo porządkujesz i doradzasz klientom, albo dolatujesz na kasy jak jest kolejka , albo do roznoszenia rzeczy z przymierzalni , w sumie w ciągu dniówki możesz być wszędzie. Ogólnie tak naprawdę jesteś od wszystkiego .

Natalia Kraków

Bardzo fajnie że w Krakowie nikt nie dostał wypłaty za marzec, mówią tylko o tajemniczych problemach technicznych, ciekawe czy jeszcze zobaczymy te pieniądze

@Natalia Kraków

Cześć, dziękuję za Twoją wiadomość i rozumiem Twoje zaniepokojenie. W dalszym ciągu pracujemy z naszym zewnętrznym dostawcą nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu technicznego będącego powodem opóźnienia płatności. Będziemy wszystkich niezwłocznie informować jak tylko otrzymamy dalsze informacje. Bardzo Cię przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za Twoją cierpliwość. Jednocześnie przypominam, że cały czas masz możliwość pobrania w sklepie zaliczki na poczet swojego wynagrodzenia. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się ze swoim bezpośrednim Managerem lub zespołem People&Culture w sklepie. Pozdrawiam serdecznie

Szymon
@Primark Sklepy Sp. z o.o.

Do kiedy powinna być zapłacona pensja za marzec? Do 10 kwietnia? A zaliczki ile można pobrać? Połowę wynagrodzenia czy mniej?

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca i czy warto aplikować do Primark na stanowisko visual merchandiser/dekoratora? Czy też ma się kontakt z klientem na kasie? Widzę ogłoszenie, że poszukują w Warszawie

@Ewa

Praca na stanowisku VM warta aplikacji, praca w stałych godzinach; praca z ekspozycja i towarem + obsługa klienta jeśli nadejdzie taka potrzeba. VM na kasie nie obsługuje, chociaż szkolenie ma na wszelki wypadek. Polecam, można się wykazać kreatywnie

Martao

Jaka stawka ?

Wiktoria
@VM

Czyli do obowiązków należy też rozpakowywanie kartonów, implementacje towaru na sklep itp? I w jakich godzinach, przed otwarciem/po otwarciu sklepu czy też w standardowych godzinach? Mówisz, że kasy VM nie obsługuje to na czym polega ta obsługa klienta, po prostu pomaganie jak klient zapyta o coś na sali?

Katarzyna
@VM

A jak długo trwa szkolenie na stanowisku visual merchandiser? Czy szkolenie jest płatne i wliczone w godziny pracy? A możesz powiedzieć jakie to są stałe godziny pracy np. czy to od 9 do 17?

@Wiktoria

Dokładnie tak, praca z towarem od początku do końca przy wsparciu managera jeśli jest taka potrzeba. VM pracuje w godzinach porannych, przed otwarciem się sklepu, głównie jest to 6. Tak, obsługa na sklepie, jeśli o coś klient zapyta

@Katarzyna

Czas trwania szkolenia na stanowisko VM jest indywidualny, ponieważ zależy od tego jak szybko załapiesz o co chodzi, ale manager dba aby wszystko zrozumieć w dostosowanym dla ciebie czasie. Tak, szkolenie jest w godzinach twojej pracy. VM pracuje w stałych godzinach porannych, zazwyczaj od 6

Hania

Jaki etat ma VM?

Agata

Hej wszystkim! Ja pracuję w Anglii jako Department Manager. Praca fajna, dobrze płatna. Są dni, że jest mega ciężko - szczególnie w weekendy albo gdy jest mało pracowników. Nie wiem jak to wygląda w innym krajach, ale w Anglii jest możliwość robienia kursów. Czy może mi ktoś powiedzieć ile zarabia Kierownik Działu w Polsce?

Mikołja

Czy dostaliście wypłaty . Przelewy miały być do 10 .04.2023. tylko 10.04.2023 jest dzień wolnym. Pri złamał Prawo w Polsce 300 Kodeksu pracy w zw. z art. 476 Kodeksu cywilnego dłużnik (pracodawca) dopuszcza się zwłoki w spełnieniu świadczenia. Nie ma wypłaty na koncie do 10 – pracodawca powinien naliczyć i wypłacić odsetki za zwłokę.

@Mikołja

Ze względu na niezależny od nas problem techniczny, który dotknął naszego dostawcę usług bankowych/płatniczych w Polsce, lista płac naszych pracowników nie została dziś przetworzona. Nasi partnerzy pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tej kwestii, a w międzyczasie umożliwiamy tymczasowe wypłaty pracownikom, których ta sytuacja dotyczy. Bardzo nam przykro z powodu tej niedogodności i doceniamy zrozumienie i cierpliwość naszych pracowników, podczas gdy my pracujemy z naszymi partnerami nad rozwiązaniem tej sytuacji.

Silesia

Praca w Primark w Katowicach jak dla mnie bardzo fajna , lepiej niż w innych sklepach w których było mi dotychczas pracować. Menadżerowie super,chociaż co do menadżerów opinie są różne to zależy kto z kim pracuje na jakim dziale. Większość pracowników jest super, chociaż trafiają się takie kwiatki co myślą że robią za kierowników, każdy jest na tym samym stanowisku czy mniejszy czy większy etat. Nie podoba mi się jak pracownik na tym samym poziomie próbuje dyktować drugiemu zadania jak menadżer. Moim zadaniem powinien być ten temat głośno poruszony że każdy jest równy i nie ma lepszych i gorszych bo inaczej dotychczasowa atmosfera będzie się coraz bardziej psuć. Moi Drodzy pamiętajcie ile ludzi tyle opini,to że widzisz że dane dajmy przykład koszulki pasują w to miejsce to nie znaczy że drugi pracownik musi się z Tobą zgodzić, to jest temat do rozmowy i dyskusji a nie obrażania się za plecami.

kotkotkot

Ogólnie: pełny etat – 3700 zł brutto 3/4 etatu 2775 zł brutto 1/2 etatu – 1850 zł brutto 1/4 etatu 925 zł brutto Różnie to wychodzi, ja mam pół etatu, jestem studentką i za styczeń bez urlopu czy l4 dostałam 1700 zł. Premii brak. Benefity to zniżka 15% do sklepu i pierdoły typu Medicover czy karta Multisport

Hhhh
@kotkotkot

Dostałaś tyle za styczeń bo od stycznia została zwiększona pensja i wynosi ona teraz 2146 PLN brutto

@kotkotkot

A czemu brak premii? Masz na myśli, że w ogóle nie można na nią liczyć czy po prostu w tym miesiącu się nie zakwalifikowałaś/nie spełniłaś warunków? No właśnie, od czego jest ona uzależniona?

Jjj
@Piotr

W Primarku nie ma w ogóle premii :)))

Emilia
@kotkotkot

Czy jak jest się studentką, to można sobie samemu dopasować godziny pracy tak, aby nie kolidowały z zajęciami na uczelni? Są przychylni, czy raczej to oni proponują grafik? I w ogóle pracując na pół etatu normalnie można dostać umowę o pracę?

zzjjss
@Emilia

w primarku dostajesz tylko umowę o prace, nie ma nikogo na zleceniowkach, grafik idzie dopasować pod siebie i jak tylko ci coś wypadnie można podbić do managera czy jest możliwość zmiany, ja studiuje dziennie i pracuje na 1/2

Beti
@kotkotkot

Według mnie jest konkretna, stwierdza fakty, bez upiększania i zniechęcenia potencjalnych chętnych do pracy. Zawsze podczas rekrutacji warunki przedstawiane są jako najwspanialsze na świecie jednak życie szybko weryfikuje te obietnice.

Niestety zespol rekrutacji mocno slaby. (usunięte przez administratora) czekam na odpowiedz w sprawie mojej aplikacji,(usunięte przez administratora)

@Kandydat

Cześć, dziękuję za wiadomość, proszę o skontaktuj się ze mną bezpośrednio za pomocą adresu mailowego: zzaziemska@primark.pl, żebym mogła sprawdzić i przekazać Ci informację na jakim etapie jest Twoja aplikacja. Pozdrawiam Zofia Zaziemska

chorobowe

Jak wziąć chorobowe w Primarku jeśli nie korzysta się z Medicover?

Kasia26

Cześć, macie jakieś opinie jak się pracuje na stanowisku People and Culture Supervisora?

Izja

Bardzo miła obsługa w sklepie Primark Bonarka Kraków. Dziś miałam przyjemność z Panią (usunięte przez administratora)robić zakupy ????bardzo życzliwa i uśmiechnięta Pani. Z chęcią wrócę do takiej miłej obsługi ????

1/4 Kraków

Osoby, które pracują na 1/4 etatu w Krakowie – ile dni pracujecie i po ile godzin? Jest ciężko?

@1/4 Kraków

Zależy od grafiku, ale zwykle 8h w sobotę i resztę godzin dołożone w tygodniu (1 max 2 dni)

Magdalena
@123

Czyli to trzeba cały dzień? Nie można tego sobie jakoś bardziej swobodnie rozbić? Czemu akurat sobota? :(

xd
@Magdalena

Na 1/2 i 1/4 etatu każda sobota jest pracująca. Można sobie to rozbić po 4-5h na piątek i sobotę.

Magdalena
@xd

Aha, jeszcze tylko dopytam, bo w sumie to nie jestem teraz pewna... Soboty są płatne jak normalny dzień? A nadgodziny da radę chyba brać, np., w zastępstwie za kogoś?

xd
@Magdalena

Tak, za soboty płacą jak za normalny dzień. Nadgodziny można brać jak menadżer powie, że jest taka potrzeba i wtedy można się zgłosić. Często potrzebują więcej ludzi w okresie świąt/wyprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Primark Sklepy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primark Sklepy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 17 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Primark Sklepy Sp. z o.o.