Opinie o Expert Card Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Expert Card Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Expert Card Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expert Card Sp. z o.o. w Opole

Były pracownik Nowy wpis

Firma w likwidacji. Proponują beznadzieję warunki na zleceniu. Wieje (usunięte przez administratora). Uważajcie. Klienci również!

Terminale Płatnicze...obsługa

Witam, piszę ponieważ nie znalazłem żadnej opinii na temat właśnie Expert Card jako firmy zajmującej się terminalami płatniczymi. Zdziwiło mnie to, ponieważ podpisałem umowę własnie z nimi na obsługę płatności bezgotówkowych w mojej firmie. Skąd to zdziwienie ? Ponieważ są tu opinie na temat rożnych firm działających w tej samej branży co Expert Card , a miałem z wieloma z nich do czynienie podczas wybierania najlepszej oferty dla mojej firmy. Za nim zadzwoniono do mnie z propozycja z Expert Card doświadczyłem wielu nieprzyjemnych sytuacji takich jak aroganckie traktowanie, nieprofesjonalne podejście do klienta, kłamstwa w ofertach, naciagactwo, od tych pożal się Boże pseudo agentów. Na szczęście pewnego dnia zadzwoniła do mnie przemiła pani Natalia z Expert Card, która pokazała mi jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa klienta na etapie sprzedaży, a także po jej zakończeniu. Nie dość ze warunki były zdecydowanie korzystniejsze dla mnie od ofert konkurencji , to dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o możliwościach rozwoju swojej branzy ( agroturystyka) dzieki zastosowaniu płatności bezgotówkowych. W końcu trafiłem na odpowiednia osobe na odpowiednim stanowisku. Była to prawdziwa rozmowa, zostałem wysłuchany , moje prosby, oczekiwania , ale to nie wszystko złożyłem oczywiście zamówienie u pani Natalii i czekałem na chwile prawdy .... jaka miała być dostarczona umowa z warunkami ustalonymi podczas rozmowy. Wszystko to co ustaliliśmy zostało przelane na papier w sposob klarowny i zrozumiały, pozostalo mi podpisac umowe i czekac na telefon w celu umowienia kuriera po odbior dokumentów. Kurier odebrał umowę po 2 dniach . Minął tydzień zacząłem się nie pokoić czy dobrze zrobilem wpisując i powierzając swoje dane wrażliwe Expert Card bo nikt sie nie odzywal , kiedy dostane urządzenia czy umowa dotarla do nich itd. Zdecydowałem sie poczekać jeszcze dwa , trzy dni i zglaszac sprawe gdzie trzeba , ale tutaj nastapilo kolejne zaskoczenie , byl to telefon bezposrednio od pani Natali z pytaniem czy otrzymałem juz urzadzenia ? oczywiscie odpowiedziałem ze Nie, pani wyjasnila mi ze dlatego tez dzwoni zeby poinformować mnie o doreczeniu urzadzen na poczatku przyszlego tygodnia , poniewaz chciala przyznac mi urzadzenie na wlasnosc w prezencie i czekala na dostawe nowej parti urzadzen. Powiem tak jak Najbardziej polecam ta firmę, mam kontakt bezporednio do swojego opiekuna i nie martwie sie o nic , urzadzenia dzialaja znakomicie a ja mysle co tutaj dalej rozwijac u siebie. 6 +

Firma Nowy wpis
@Terminale Płatnicze...obsługa

Ale kit , człowieku i o godz pierwszej w nocy bierzesz się za pisanie o firmie krzaczek ? i to takie brednie . Ja też byłem namawiany więc poczytałem dzisiaj, sprawdziłem i radzę by każdy najpierw sprawdził też ...powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Card Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Expert Card Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert Card Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Expert Card Sp. z o.o.
  • Partyzancka 63