Opinie o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Henia Nowy wpis

W przeciągu długiego czasu nie pojawiły się żadne nowe oferty pracy. O co chodzi z tematem uwagi albo faktów, że polecacie obejrzeć? Nie widzę nigdzie informacji na temat zamknięcia firmy a znalazłem stare ogłoszenie na General Manager i byłbym zainteresowany współpracą. Firma miala jakieś kłopoty finansowe? Należności z tytułu zaległych pensji zostały wypłacone? Obecnie wszystko płacone w terminie?

Wiktoria Nowy wpis

Jakiś czas temu firma szukała kogoś na posadę Hotel Manager ale w obiekcie za granicą. Jest tam podane w ogłoszeniu, że zapewniają zakwaterowanie czy przeloty. A wiecie, czy to obejmuje też najbliższą rodzinę pracownika, czy tylko jego samego? Można przenieść się z rodziną?

OszukanaPrzezPiliPili Nowy wpis
@Wiktoria

Oho, zaczyna się polowanie na kolejnych naiwnych. Odradzam prace w tej firmie. Proszę poczytać artykuły i na forach FB na temat tej firmy i obejrzeć reportaże TVN i Polsatu na temat (usunięte przez administratora). Proszę tez nie dać się omamić wizją pracy w raju, chyba ze praca za darmo Panią satysfakcjonuje.

do więzienia nie pójdzie bo jak się go takim postraszy przez prokurature to pieniądze znajduje do oddania. sami nic z niego nie ściągniecie i on dobrze o tym wie. sam próbowałem i tylko czas marnowałem. poszukałem, podzwoniłem, sprawę dałem do ogarnięcia innej firmie i dobrze trafiłem więc dziele się kontaktem. Kasa miesiąc temu do mnie spłynęła. także dla zainteresowanych 534..996..O35. i olejcie jakąkolwiek współpracę z tym (usunięte przez administratora) i tak już się nakradł tyle, że mu na długo starczy.

@Andrzej

ja mam do odzyskania. skorzystałem z kontaktu i będę działać bo mnie przekonali, pieniądze realnie do odzyskania. Dzięki i pozdrawiam!

IwonaF. Nowy wpis
@Andrzej

też z nimi współpracowałam i też pieniądze odzyskałam.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Jak ktos chce za darmoche byc wyzyskiwany na rajskim Zanzibarze to bardzo prosze. Ale brak szacunku wobec pracownika na kazdym szczeblu jest dyskwalifikujacy ta organizacje. trzymajcie sie daleko od Pili Pili

Kuba

Bardzo chętnie

Lidia
@Kuba

w kontekście odbywanego stażu? Bo jeśli tak to na jakie warunki można byłoby się w takiej sytuacji tutaj nastawiać?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zanzi

Na pewno zmieniła się osoba odp że naganianie chętnych na inwestowanie w domy na Zanzibarze. Teraz robi to brat Wojtka. Ciekawe ile rzeczy mógł by opowiedzieć poprzedni pracownik. Jak to jest kupić dziurę w ziemi w zanzibarskiej spółce i jakie to niebezpieczne dla inwestora. I niesciagalna kasa w razie jakichkolwiek problemów.

Zanzibar
@Zanzi

Naciągał klientów pseudo menadżer Bartek Guguła. Też pięknie się zmył z Zanzi.

Lidia
@Zanzibar

No ale po co tak z imienia i nazwiska od razu go wymieniasz? Komuś coś to info da? I czemu go już nie ma tak właściwie

Klient PiliPili

Wyłudzacze pieniędzy. Za swoja wycieczkę, którą odwołali w ostatniej chwili nie otrzymałam zwrotu. Mało tego wcale nie zamierzają tego zwrócić. Bardzo nie polecam!

erka
@Klient PiliPili

przeciez WZ to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bo inaczej nie mozna go nazwac...kiedy on do paki pojdzie?

Sylwia
@Klient PiliPili

a jak było napisane w umowie ktora podpisywalas? zwrot przysluguje czy nie, bo od tego trzeba zaczac ? jesli regulaminn mowi ze tak, to pisz reklamacje i tyle !

okoucho
@Sylwia

Niedoinformowanego, o czym przecież każde dziecko wie informuje, że każda niedotrzymana umowa zgodnie z oczywistym prawem wykonania zlecenia za którą pobrało się z góry należność podlega zwrotowi pobranej kwoty, bez jakiegokolwiek dodatkowego zapisu w umowie, nie trzeba być geniuszem aby o tym wiedzieć, wystarczy być prostaczkiem.

Patrcyja

Polecam. Sami widzicie, że nie ma na co czekać.

Agnieszka Majkowska
@Patrcyja

O to to!;)

Mariusz Korzeniowski

Dzień dobry wszystkim! Mogę z całą pewnością polecić kontakt z Panem Dawidem. Zadzowniłem zaraz po dodaniu tego wpisu. Kancelaria na podstawie korespondencji oraz potwierdzeń przelewów przygotowała obszerne zawiadomienie+ zastosowała kompleksowe czynności windykacyjne. PILI PILI dziś wykonało pierwszą reakcję tj. wpłacili 30% środków. Podobno ugoda przynosi zamierzony efekt i do 2 miesięcy wróci cała kwota. Powiem tyle-nie czekajcie bo bedzie za późno. Pozdrawiam słonecznie!

Sylwia
@Mariusz Korzeniowski

gratuluję ściągnięcia choć jakiejś częsci długów ... czy kancelaria nie mówiła ci jak dużo osób do niech zadzwoniło z tym samym problemem co Ty ? bo to ciekawe

Anna Popiwczak

Jest! Ufff myślałam, że przepadło ponad 40 000. Udało się narazie odzyskać lekko ponad 50%...POLECAM!

Miłosz Afryka Dzika

Dzień dobry, Zleciłem sprawę pierwszego dnia awantury, na koncie zwrot 40% środków. Czekam na resztę kasy:) Polecam!

Mariusz Korzeniowski

Kontaktował się ze mną przedstawiciel linii Enter Air, że PILI PILI nigdy nie zapłaciło za loty. PILI PILI przez pełnomocnika dokonało pełnego zwrotu za loty. Właśnie dziś dostałem przelew w pierwszej sesji przychodzącej :) Polecam kontakt z Panem Dawidem! Słuszna decyzja na podjęcie działań. Nie czekajcie bo będzie za późno :/ I nie słuchajcie na tych grupach, że nie ma sensu. Zawsze jest sens walczyć o swoje.

Anna Popiwczak

Mam całą kasę!!!! JEEEEEEEEEE! Polecę każdemu walczyć w swojej sprawie! Nie wolno darować oszustom! Ja wygrałam, 100% środków wrócił no może bez odsetek ale olać! Jadę nad Bałtyk :D dość egzotyki :D

Patryk z Afryki

Dzień dobry wszystkim. Złożyłem z kancelarią zawiadomienie. Podobno to ostatni moment, żeby dołączyć do toczących się postępowań i postawić się w roli poszkodowanego. Wtedy zostanie się uwzględnionym w tzw. naprawieniu szkody, a o to nam chodzi :) Kontakt podany powyżej.

Marzena

A jak długo się czeka na odzyskanie?

Helena

No to nie aż tak długo. Znam takich co czekali latami. Najważniejsze, że się udało odzyskać :) Kosztowało to dużo stresu?

Zwykły (usunięte przez administratora) Sprawdźcie Internet. Życzę Ci gościu ciężkich chwil na ostatniej drodze życia.

Mzungu

Dlaczego nikt nic nie mowi o panach PS i PK, czlonkach zarzadu, dyrektorach operacyjnych, ktorzy kierowali firma od ponad roku! Ukrywaja sie za facjata W, anonimowi, cichociemni, bez poczucia odpowiedzialnosci za swoja prace, czy raczej jej tragiczne efekty! Ustapili dopiero jak statek zatonal. Co robili przez ten caly rok? Dopoki jeszcze tratwa plywala i kasa sie zgadzala, to korzystali z profitow i wozili sie po RPA porsche czy jachtami. Teraz nagle nie chca utozsamiac sie z firma? Do jakich celow zostali zatrudnieni, ponoc eksperci w branzy, wykladowcy na Kozminskim! Smiechu to wszystko warte. Smietanke spijac chcieli, ale odpowiedzialnosci za swoje decyzje lub tez ich brak brac juz sie boja!

@Mzungu

W Polsce ci panowie już nie istnieją, nikt im ręki nie poda a co dopiero zrobić jakiś biznes, nie jest nam przykro. Pawle i Przemku - co zrobiliście żeby (usunięte przez administratora) pracownicy z Polski otrzymali zaległe wynagrodzenia?

Ex pracownik

Firma jest niewypłacalna. Prezesi kłamią albo unikają jakiekolwiek kontaktu z pracownikami proszącymi o należne wypłaty. Zawiesili pracę biura i uciekli za granicę, stając się kompletnie nieosiągalnymi. Opóźnienia w wypłatach były notoryczne, a po złożeniu wypowiedzeń przez prawie wszystkich pracowników, jedyną opcją aby odzyskać pieniądze jest sąd. Nie zatrudniajcie się tam, bo względnie dobrze jest tylko do czasu. Kiedy przychodzą problemy nie ma dialogu, nie ma wypłaty, zostają same problemy.

@Ex pracownik

Niestety potwierdzam wszystko, tych ludzi trzeba unikać do końca życia, nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Oszukany_przez_Wojtka

Pan Żabiński zalega mnie oraz 30 innym pracownikom z Polski wynagrodzenie za grudzień 2021, Styczeń 2022 jak i luty 2022. Praktycznie z dnia na dzień zostaliśmy wyrzuceni z mieszkań pracowniczych w obcym kraju za które Wojciech Żabiński nie zapłacił właścicielowi. Od paru miesięcy byliśmy nękani przez lokalnych dostawców i lokalnych pracowników aby wypłacić im pieniądze, których Wojciech Żabiński im nie wypłacił za zrealizowane dostawy/usługi czy pracę a sam nie miał odwagi z nimi rozmawiać i ukrywał się nie wiadomo gdzie. Jakiekolwiek próby kontaktu z Wojciechem Żabińskim lub jego bratem kończą się wyzwiskami i zablokowaniem. Tak zwany zarząd na Zanzibarze pan PS i PK nie zrobili nic żeby pomóc oszukanym pracownikom odzyskać należne im wynagrodzenia, tylko zakładają nowe biznesy na Zanzibarze i RPA. Współpraca z PiliPili to porażka, dno, wyzysk i jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Agnieszka Majkowska

Polecam! Myślałam, że kasa utopiona ale ufff...udało się :) Miłego dnia dla wszystkich!

Jonny Brawo
@Agnieszka Majkowska

serio? to dlaczego znikneła ta wiadomość??? poza tym tak szybko kasa by ci nie wpłyneła

ale co się udało?

Sebastian
@Agnieszka Majkowska

Samej Pani się udało czy z czyjaś pomocą?

@Agnieszka Majkowska w takim razie jak Ci się to udało?

poszkodowana
@Agnieszka Majkowska

Agnieszko - korzystałas z uslug tej firmy dzwoniac pod numer i dozyskałas pieniadze tak ?

Afryka dzika

Pracownicy obsługi hotelu pili pili w którym byłem są zastraszani, mogą zjeść tylko raz dziennie, ledwo stoją na nogach, od 2 miesięcy nie mają wypłaty. Skarżą się gościom na fatalne warunki zatrudnienia . Na braki w menu świecą oczami i przepraszają, bo nie mają wyjścia . Kucharz nie ma produktów aby gotować potrawy w menu . Guru zasłania się tym ze to jest Afryka i niektóre produkty nie są dostępne ... owszem ale nie za tą cenę wczasów ... coś się chyba komuś pomieszało

Rych

Tak jest

Pacan
@Afryka dzika

Guru kłamie. Wszystkie inne hotele produkty mają dostępne. Jak się nie płaci dostawcom jedzenia to go nie ma :) W tych hotelikach już nawet mięsa nie ma :) Padnie to wszystko zaraz jak domek z kart ;)

Freddie M.
@Afryka dzika

Byłem na Zanzibarze, wszystko jest dostępne, posiłki w postaci szwedzkiego stołu nie do przejedzenia i przepicia. All inclusive of course. Jak Pan Wojtek nie płacił, to nie miał dostaw, proste.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

olo

nawet nie pytaj tylko uciekaj od tego przekrętu

ZANZIMAGIC_DNO

Totalnie zgadzam się z poprzednim komentarzem ZANZIMAN. Firma bzująca na kłamstwach oraz wyzysku. Jeden wielki niewypłącalny syf...wyzysk lokalnej ludnosc oraz polskich pracownikow, a to tylko niewielka częśc tego co tak naprawe dzieję się w tej firmie. Jak najdalej!

olo
@ZANZIMAGIC_DNO

przekręt co pisac

Karolina Panter

JAKO PRACOWNIK POSZUKUJE OSÓB POSZKODOWANYCH!!! W imieniu osób, które podpisały umowę na apartamenty inwestycyjne Pili Pili (z Panem Wojtkiem Żabińskim), poszukuję innych inwestorów, celem stworzenia rzetelnej grupy wymiany informacji i ew. wspólnych działań prawnych. Proszę o kontakt: karoli.panter@gmail.com

Karolina Panter

POSZUKUJE OSÓB POSZKODOWNYCH!!! W imieniu osób, które podpisały umowę na apartamenty inwestycyjne Pili Pili (z Panem Wojtkiem Żabińskim), poszukuję innych inwestorów, celem stworzenia rzetelnej grupy wymiany informacji i ew. wspólnych działań prawnych. Proszę o kontakt: karoli.panter@gmail.com

były

no to chyba sie biznes zakonczył, ciekawe czy restauracja i sklep beda działas dalej

Od początku wyglądało to za pięknie. Dziś wali się w oczach. Żabiński obecnie przenosi szukanie klientów w innych krajach niż Polska. Tu biznes jest spalony. Odradzam

Dorota
@123456789

ale zatrudnia przy tym ludzi z Polski czy pracowników też za granicą szukają?

Zostaw merytoryczną opinię o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.
  • Anny Jagiellonki 25 lok. 4
    80-034 Gdańsk

Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.