Opinie o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pili Pili
Klient

Ta firma ma zakaz działalności i nic sobie nie robi z kolejnych przepisów. Brak gwarancji bankowych, brak zabezpieczen finansowych dla gosci no i praocwników. Niewypłacalni na każdym kroku. Byłem 2 razy i wiecej nie pojade, a pracownicy poprosili mnie o opinie tutaj w ich imieniu bo są zatraszeni przez Wojtka. (usunięte przez administratora)

KONTAKT$$$$

Kontakt dla poszkodowanych 571 231 183

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

anonim Nowy wpis

Marzena Nowy wpis

A jak długo się czeka na odzyskanie?

Helena Nowy wpis

No to nie aż tak długo. Znam takich co czekali latami. Najważniejsze, że się udało odzyskać :) Kosztowało to dużo stresu?

KONTAKT$$$$

Kontakt dla poszkodowanych 571 231 183

Patrcyja
@KONTAKT$$$$

Polecam. Sami widzicie, że nie ma na co czekać.

Agnieszka Majkowska
@Patrcyja

O to to!;)

Mariusz Korzeniowski
@KONTAKT$$$$

Dzień dobry wszystkim! Mogę z całą pewnością polecić kontakt z Panem Dawidem. Zadzowniłem zaraz po dodaniu tego wpisu. Kancelaria na podstawie korespondencji oraz potwierdzeń przelewów przygotowała obszerne zawiadomienie+ zastosowała kompleksowe czynności windykacyjne. PILI PILI dziś wykonało pierwszą reakcję tj. wpłacili 30% środków. Podobno ugoda przynosi zamierzony efekt i do 2 miesięcy wróci cała kwota. Powiem tyle-nie czekajcie bo bedzie za późno. Pozdrawiam słonecznie!

Sylwia
@Mariusz Korzeniowski

gratuluję ściągnięcia choć jakiejś częsci długów ... czy kancelaria nie mówiła ci jak dużo osób do niech zadzwoniło z tym samym problemem co Ty ? bo to ciekawe

Anna Popiwczak
@KONTAKT$$$$

Jest! Ufff myślałam, że przepadło ponad 40 000. Udało się narazie odzyskać lekko ponad 50%...POLECAM!

Miłosz Afryka Dzika
@KONTAKT$$$$

Dzień dobry, Zleciłem sprawę pierwszego dnia awantury, na koncie zwrot 40% środków. Czekam na resztę kasy:) Polecam!

Mariusz Korzeniowski
@KONTAKT$$$$

Kontaktował się ze mną przedstawiciel linii Enter Air, że PILI PILI nigdy nie zapłaciło za loty. PILI PILI przez pełnomocnika dokonało pełnego zwrotu za loty. Właśnie dziś dostałem przelew w pierwszej sesji przychodzącej :) Polecam kontakt z Panem Dawidem! Słuszna decyzja na podjęcie działań. Nie czekajcie bo będzie za późno :/ I nie słuchajcie na tych grupach, że nie ma sensu. Zawsze jest sens walczyć o swoje.

Anna Popiwczak Nowy wpis
@KONTAKT$$$$

Mam całą kasę!!!! JEEEEEEEEEE! Polecę każdemu walczyć w swojej sprawie! Nie wolno darować oszustom! Ja wygrałam, 100% środków wrócił no może bez odsetek ale olać! Jadę nad Bałtyk :D dość egzotyki :D

Mzungu

Dlaczego nikt nic nie mowi o panach PS i PK, czlonkach zarzadu, dyrektorach operacyjnych, ktorzy kierowali firma od ponad roku! Ukrywaja sie za facjata W, anonimowi, cichociemni, bez poczucia odpowiedzialnosci za swoja prace, czy raczej jej tragiczne efekty! Ustapili dopiero jak statek zatonal. Co robili przez ten caly rok? Dopoki jeszcze tratwa plywala i kasa sie zgadzala, to korzystali z profitow i wozili sie po RPA porsche czy jachtami. Teraz nagle nie chca utozsamiac sie z firma? Do jakich celow zostali zatrudnieni, ponoc eksperci w branzy, wykladowcy na Kozminskim! Smiechu to wszystko warte. Smietanke spijac chcieli, ale odpowiedzialnosci za swoje decyzje lub tez ich brak brac juz sie boja!

@Mzungu

W Polsce ci panowie już nie istnieją, nikt im ręki nie poda a co dopiero zrobić jakiś biznes, nie jest nam przykro. Pawle i Przemku - co zrobiliście żeby (usunięte przez administratora) pracownicy z Polski otrzymali zaległe wynagrodzenia?

Ex pracownik

Firma jest niewypłacalna. Prezesi kłamią albo unikają jakiekolwiek kontaktu z pracownikami proszącymi o należne wypłaty. Zawiesili pracę biura i uciekli za granicę, stając się kompletnie nieosiągalnymi. Opóźnienia w wypłatach były notoryczne, a po złożeniu wypowiedzeń przez prawie wszystkich pracowników, jedyną opcją aby odzyskać pieniądze jest sąd. Nie zatrudniajcie się tam, bo względnie dobrze jest tylko do czasu. Kiedy przychodzą problemy nie ma dialogu, nie ma wypłaty, zostają same problemy.

@Ex pracownik

Niestety potwierdzam wszystko, tych ludzi trzeba unikać do końca życia, nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Grafik Komputerowy
Naviretech Sp. z o.o.
(65 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Oszukany_przez_Wojtka

Pan Żabiński zalega mnie oraz 30 innym pracownikom z Polski wynagrodzenie za grudzień 2021, Styczeń 2022 jak i luty 2022. Praktycznie z dnia na dzień zostaliśmy wyrzuceni z mieszkań pracowniczych w obcym kraju za które Wojciech Żabiński nie zapłacił właścicielowi. Od paru miesięcy byliśmy nękani przez lokalnych dostawców i lokalnych pracowników aby wypłacić im pieniądze, których Wojciech Żabiński im nie wypłacił za zrealizowane dostawy/usługi czy pracę a sam nie miał odwagi z nimi rozmawiać i ukrywał się nie wiadomo gdzie. Jakiekolwiek próby kontaktu z Wojciechem Żabińskim lub jego bratem kończą się wyzwiskami i zablokowaniem. Tak zwany zarząd na Zanzibarze pan PS i PK nie zrobili nic żeby pomóc oszukanym pracownikom odzyskać należne im wynagrodzenia, tylko zakładają nowe biznesy na Zanzibarze i RPA. Współpraca z PiliPili to porażka, dno, wyzysk i jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Czy urlop w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. jest płatny 100%?

olo
@Administrator

nawet nie pytaj tylko uciekaj od tego przekrętu

ZANZIMAGIC_DNO

Totalnie zgadzam się z poprzednim komentarzem ZANZIMAN. Firma bzująca na kłamstwach oraz wyzysku. Jeden wielki niewypłącalny syf...wyzysk lokalnej ludnosc oraz polskich pracownikow, a to tylko niewielka częśc tego co tak naprawe dzieję się w tej firmie. Jak najdalej!

olo
@ZANZIMAGIC_DNO

przekręt co pisac

Karolina Panter

JAKO PRACOWNIK POSZUKUJE OSÓB POSZKODOWANYCH!!! W imieniu osób, które podpisały umowę na apartamenty inwestycyjne Pili Pili (z Panem Wojtkiem Żabińskim), poszukuję innych inwestorów, celem stworzenia rzetelnej grupy wymiany informacji i ew. wspólnych działań prawnych. Proszę o kontakt: karoli.panter@gmail.com

Karolina Panter

POSZUKUJE OSÓB POSZKODOWNYCH!!! W imieniu osób, które podpisały umowę na apartamenty inwestycyjne Pili Pili (z Panem Wojtkiem Żabińskim), poszukuję innych inwestorów, celem stworzenia rzetelnej grupy wymiany informacji i ew. wspólnych działań prawnych. Proszę o kontakt: karoli.panter@gmail.com

były

no to chyba sie biznes zakonczył, ciekawe czy restauracja i sklep beda działas dalej

Daniel

Ta firma (całe Pili Pili jako grupa spółek) to jakiś ponury żart. Pensje NIGDY nie były wypłacane na czas. Część osób "zatrudnionych" na lewo z wypłatą w gotówce, częśc na UOP ale bez płaconych składek ZUS. Permanentny mobing od przełożonych po zarządy - a w Polsce to już jakiś dramat. Widać, że stres udzielił się Pani i Panom "zarządzającym". Ludzie zostawiają swoje zajęcia w Polsce i przyjeżdzają do pracy na Zanzibar w Pili i nie otrzymują swoich wynagrodzeń miesiącami. Większość staffu na Zanzi i w Polsce aktywnie szuka innych zajęć. Nawet mają problem z utrzymaniem lokalesów. Wiec zaraz struktura się załamie. odradzam szczerze, bo nie poleciłbym tej roboty najgorszemu wrogowi.

Dorota
@Daniel

Daniel, pracowałeś na Zanzibarze? wiesz jak to tam wygląda? Mam nadzieję, że w końcu wypłacili Ci pensje...

Nick

To co się tam dzieje to jest jakis absurd. Pensje na lewo bez umowy, podatków i jakichkolwiek dokumentów. I NIGDY nie są płacone na czas. Jest 23 grudnia a managerowie na Zanzibarze nie dostali pensji za listopad (powinna być do 10/12). I wielkiego Wojtka, jego braciszka Dominika czy dyrektora Przemka nie obchodzi to, że są Święta, Że ludzie mają rodziny w polsce i chcą im kupić prezenty, że po raz kolejny firma ma w nosie pracowników. A udają takich fantastycznych. Nie bierzcie też roboty choćby nie wiem jak wam ją zachwalano, nie dajcie sie omamić obiecankom. to są (usunięte przez administratora) i matacze. Taka prawda o Życiu na Zanzibarze i wielkim Wojtku.

S22
@Nick

Sama prawda!

Hektor

Dyrektor Generalny to jest dopiero wirażka i przygnębiająca postać. Przestrzegam wszystkim przed tą osobą.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

@Pytanie

Jak ktos chce za darmoche byc wyzyskiwany na rajskim Zanzibarze to bardzo prosze. Ale brak szacunku wobec pracownika na kazdym szczeblu jest dyskwalifikujacy ta organizacje. trzymajcie sie daleko od Pili Pili

Zanzi
Kandydat

Na pewno zmieniła się osoba odp że naganianie chętnych na inwestowanie w domy na Zanzibarze. Teraz robi to brat Wojtka. Ciekawe ile rzeczy mógł by opowiedzieć poprzedni pracownik. Jak to jest kupić dziurę w ziemi w zanzibarskiej spółce i jakie to niebezpieczne dla inwestora. I niesciagalna kasa w razie jakichkolwiek problemów.

nigdy nie pracuj w tej firmie

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie, bez umów, na lewo, płacą z opóźnieniem, ludzie stamtąd uciekają, mają też coraz mniej Klientów więc wkrótce mogą być niewypłacalni totalnie. Plus fatalne traktowanie pracownika - hipokryzja sięga zenitu - to co p.Wojtek pokazuje publicznie, a to jak traktuje (on i reszta "góry") ludzi to dwa różne światy.

Wiki
Klient
@nigdy nie pracuj w tej firmie

oo widzę, że wreszcie się ulało pracownikom. Jako gosc potwierdzam - standard coraz słabszy, ludzie zdemotywoani, smutni, zgorzkniali i zalamani traktowaniem kiedys ich guru - Wojtka. Jak można tak zgnoić i zaniedbac zespoł jednocześnie chwaląc się na fejsie swoimi praocwnikami. Hipokryzja siegneła zenitu samozwańczy Królu Zanzibaru

rozczarowany gość
@Wiki

No - uało się i dobrze! Byliśmy w PIli Pili dwa razy - w zeszłym roku byliśmy zadowoleni. Nasz ostatni wyjazd pokazał, że dzieje się tam źle. Porównanie wygląda fatalnie, totalnie inny standard jedzenia, obsługi. Brakuje połowy dań w menu, brudne baseny. Coraz mniej pracowników z Polski, moze i fajnie że pracują tam lokalni mieszkańcy ale widać jak na dłoni że bez zarzazdania sobie totalnie nie radzą. Czuć atmosfere przygnębienia, słychac plotki o niepłaceniu pracowikom - zarówno ty z Poski jak i lokalnym. Fatalne doświadczenie. NIgdy wiecej się już na to nie zdecydujemy.

Pili Pili masakra

Nawet nie rozważajcie pracy w Pili Pili. (usunięte przez administratora) Na penesje czeka sie czasami 2-3 miesiace, upominenie się kończy sie odsyłaniem od jednej osoby do drugiej a w końcu brakiem odpowedzi na wiadomości. Zmiany warunków zatrudnienia w trakcie pełnienia obowiazkow, nigdy nie wiesz co spotka Cie w tej pseudo firmie kolejnego dnia. I nie są to miłe niespodzianki. MASAKRA.

ZANZIMAN

Dramat. Brak umów, wszystko rozliczane na lewo, zmieniające się warunki w trakcie trwania miesiąca, brak regularnych wypłat i opóźnienia w przelewach ponad miesięczne. Nigdy nic wspólnego z PiliPili

Zostaw merytoryczną opinię o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Pili Pili Travel Group Sp. z o.o., to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Anny Jagiellonki 25 lok. 4
    80-034 Gdańsk
  • NIP: 5833327360 REGON: 381685014 KRS: 0000754920

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.