Opinie o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Daniel

Ta firma (całe Pili Pili jako grupa spółek) to jakiś ponury żart. Pensje NIGDY nie były wypłacane na czas. Część osób "zatrudnionych" na lewo z wypłatą w gotówce, częśc na UOP ale bez płaconych składek ZUS. Permanentny mobing od przełożonych po zarządy - a w Polsce to już jakiś dramat. Widać, że stres udzielił się Pani i Panom "zarządzającym". Ludzie zostawiają swoje zajęcia w Polsce i przyjeżdzają do pracy na Zanzibar w Pili i nie otrzymują swoich wynagrodzeń miesiącami. Większość staffu na Zanzi i w Polsce aktywnie szuka innych zajęć. Nawet mają problem z utrzymaniem lokalesów. Wiec zaraz struktura się załamie. odradzam szczerze, bo nie poleciłbym tej roboty najgorszemu wrogowi.

Dorota
@Daniel

Daniel, pracowałeś na Zanzibarze? wiesz jak to tam wygląda? Mam nadzieję, że w końcu wypłacili Ci pensje...

Pili Pili

Ta firma ma zakaz działalności i nic sobie nie robi z kolejnych przepisów. Brak gwarancji bankowych, brak zabezpieczen finansowych dla gosci no i praocwników. Niewypłacalni na każdym kroku. Byłem 2 razy i wiecej nie pojade, a pracownicy poprosili mnie o opinie tutaj w ich imieniu bo są zatraszeni przez Wojtka. (usunięte przez administratora)

To co się tam dzieje to jest jakis absurd. Pensje na lewo bez umowy, podatków i jakichkolwiek dokumentów. I NIGDY nie są płacone na czas. Jest 23 grudnia a managerowie na Zanzibarze nie dostali pensji za listopad (powinna być do 10/12). I wielkiego Wojtka, jego braciszka Dominika czy dyrektora Przemka nie obchodzi to, że są Święta, Że ludzie mają rodziny w polsce i chcą im kupić prezenty, że po raz kolejny firma ma w nosie pracowników. A udają takich fantastycznych. Nie bierzcie też roboty choćby nie wiem jak wam ją zachwalano, nie dajcie sie omamić obiecankom. to są (usunięte przez administratora) i matacze. Taka prawda o Życiu na Zanzibarze i wielkim Wojtku.

S22

Sama prawda!

Hektor

Dyrektor Generalny to jest dopiero wirażka i przygnębiająca postać. Przestrzegam wszystkim przed tą osobą.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
nigdy nie pracuj w tej firmie

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie, bez umów, na lewo, płacą z opóźnieniem, ludzie stamtąd uciekają, mają też coraz mniej Klientów więc wkrótce mogą być niewypłacalni totalnie. Plus fatalne traktowanie pracownika - hipokryzja sięga zenitu - to co p.Wojtek pokazuje publicznie, a to jak traktuje (on i reszta "góry") ludzi to dwa różne światy.

Wiki
@nigdy nie pracuj w tej firmie

oo widzę, że wreszcie się ulało pracownikom. Jako gosc potwierdzam - standard coraz słabszy, ludzie zdemotywoani, smutni, zgorzkniali i zalamani traktowaniem kiedys ich guru - Wojtka. Jak można tak zgnoić i zaniedbac zespoł jednocześnie chwaląc się na fejsie swoimi praocwnikami. Hipokryzja siegneła zenitu samozwańczy Królu Zanzibaru

rozczarowany gość
@Wiki

No - uało się i dobrze! Byliśmy w PIli Pili dwa razy - w zeszłym roku byliśmy zadowoleni. Nasz ostatni wyjazd pokazał, że dzieje się tam źle. Porównanie wygląda fatalnie, totalnie inny standard jedzenia, obsługi. Brakuje połowy dań w menu, brudne baseny. Coraz mniej pracowników z Polski, moze i fajnie że pracują tam lokalni mieszkańcy ale widać jak na dłoni że bez zarzazdania sobie totalnie nie radzą. Czuć atmosfere przygnębienia, słychac plotki o niepłaceniu pracowikom - zarówno ty z Poski jak i lokalnym. Fatalne doświadczenie. NIgdy wiecej się już na to nie zdecydujemy.

gdansk

Pan wojtek podobno miał wiele przygód z komornikami i swoimi poprzednimi firmami, dlatego musiał udac sie tak daleko na zanzibar?

@gdansk

no podobno nie może wrócić do Polski bo ma sądowe wyroki i go zamkną. Ciekawe czy z wiezienia będzie pisał posty o tym jak to fantastycznie pracuje się w Pili Pili... stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą.

Pili Pili masakra

Nawet nie rozważajcie pracy w Pili Pili. (usunięte przez administratora) Na penesje czeka sie czasami 2-3 miesiace, upominenie się kończy sie odsyłaniem od jednej osoby do drugiej a w końcu brakiem odpowedzi na wiadomości. Zmiany warunków zatrudnienia w trakcie pełnienia obowiazkow, nigdy nie wiesz co spotka Cie w tej pseudo firmie kolejnego dnia. I nie są to miłe niespodzianki. MASAKRA.

ZANZIMAN

Dramat. Brak umów, wszystko rozliczane na lewo, zmieniające się warunki w trakcie trwania miesiąca, brak regularnych wypłat i opóźnienia w przelewach ponad miesięczne. Nigdy nic wspólnego z PiliPili

Zostaw merytoryczną opinię o Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pili Pili Travel Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.
  • Anny Jagiellonki 25 lok. 4
    80-034 Gdańsk

Pili Pili Travel Group Sp. z o.o.