euregio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o euregio Personaldienstleistungen GmbH

Zapomnij

To jest moja z 10 agencja pracy w Niemczech. Jedna z najgorszych. Wypłata i rozliczenia co miesiąc się nie zgadzają. Człowiek jest okradany z godzin. Omijajcie szerokim łukiem współpracę z tą firmą.

Monika i Marcin

Euregio uczciwa firma, ciekawe oferty pracy, wyplata zawsze na czas. Pracujemy juz od kilku miesiecy przez oddzial agencji w Münster, szczerze polecamy.

marta
@Monika i Marcin

nie

Filip8890

Przyjechałem z Polski do pracy z moją dziewczyną , miałem mieć z nią pokój na pary czekaliśmy 2 godziny pod podanym adresem tam okazuje się , że nie ma miejsca dla pary , potem wysyłają nas gdzie indziej by podjechać ,tam jakieś mieszkanie z kimś z toaletą u kogoś w pokoju , i gadanie , że Polacy nie przyjeżdżają , dlatego problem z zakwaterowaniem ja przyjechałem z dziewczyną i nie zapewnilście mieszkania ,tylko wydane niepotrzebnie pieniądze na podróż . Nie jestem żadnym alkoholikiem i ćpunem niech osoby chcące zatrudnić się tutaj uważają na tą firmę

@Filip8890

Państwo otrzymali w ramach rekompensaty 4 dni za darmo pobyt . Wszystko było ustalone i zaakceptowane . Następnie pół godziny przed podjęciem pracy partner był wulgarny i zarządał natychmiastowej wizyty celem zobaczenia nowej kwatery . Dodatkowo obraził pracowników i był agresywny . W związku z agresja i postawa roszczeniowa bez powodu zrezygnowaliśmy z zatrudnienia tych osób . Najlepiej niech podadzą nazwiska aby inne firmy miały możliwość ich nie zatrudnienia

marek

ta ja też otrzymałem 20 dni 490 euro i reszta miesiąca gratis klawo jak holera

marta
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

tak ja moghę nawet przesłać pita z wyplatay oczywiscie z nawiskiem i adresem polskim bo agencja nie potrafi zameldować nawet po 6 nieszczesnych miesiącach proszę podawać maile odpisze bo to nie można wkleić

Czy w euregio Personaldienstleistungen GmbH zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

my oferujemy umowy o prace z 6 miesiecznym okresem probnym

marek

tak masz okres probny jak są dotacje potem juz tylko dlugi i zerowe pity

karol
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

też mi umowa na 36 stron .toć to czysta niemiecka poezja ,napisana przez poeta być może

Witam,chciałbym zapytać czy są jakieś wolne wakaty na pracownika produkcji lub komisjonowanie w Bremen przez firme Euregio. Można prosić o jakiś kontakt telefoniczny kto rozmawia po polsku?

Nr. nie doszedł wyskakuje że usunięte prze administratora. Można jeszcze raz prosić.

Budi
@Michał

"Wolne wakaty" jprdl wróć na korki z polskiego. Albo wolne albo wakaty!

ola
@Michał

w bremen to codzien kto inny przyjezdza i wyjezdza koszmar nie polecam ,wszystko przez takiego grubasa

sara
@Michał

jest duż miejsc na wypaasie koło stutgardu ,tam ponoc te cieleta nie wyrabiają normy wszyscy idą do wora miejsc bezliku,tylko kasy jest mało koło 700 euro po apłatach ,pozdrawiaam

Leszek

Super Agencja .Profesjonalna i czytelna obsluga od przyjazdu z Polski .Pierwsza agencja gdzie wszystko co bylo ustalone sie zgadza . Biuro moje jest na miejscu .Z busa odebrali mnie przedstawiciele firmy , potem podpisanie umowy w biurze i zawiezienie na kwatere .Na drugi dzien przejezdza po mnie bus do pracy .Jestem super zadowolony .Polecam ta firme .

mis
@Leszek

odebrali cię dzieciatko zzupełnie jak rodzice jak wracałeś z kolonii,niesamowite

Firma jakich mało pogratulować nowi pracownicy jeszcze nie zaczęli pracy a ich papiery już poginęły hahhhaaa gorzej jak pomylą konta i kasy nie dostaną bo Pan Bartłomiej powie że księgowa popełniła błąd i poprawi w następnym miesiącu

mis
@pracownik

nie martwie sie papiery dopiro w 3 miesiacu zaczną podejrzanie ginąć

Pawlo

Czy ktoś pracuje na produkcji w Stuttgart przez Euregio ? Mizna jakiś opis pracy, jakie tam warunki , zakwaterowanie, dużo Polaków?

Czy w euregio Personaldienstleistungen GmbH jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

nikol

Nie ma żadnej reakcji na zgłaszane problemy

dobry żart

rozwiązywanie problemu polega na tym, że w pierwszym zdaniu jest problem, a potem rozmowa o (usunięte przez administratora)tylko nie o tym, a kończy sie tym, że i tak to Ty jesteś winnien.

księgowość do wywalenia

księgowość co rusz zalicza pomyłki, a to godziny, a to odpisy, a to dodatki. Kurka tylko zawsze na niekorzyść pracownika. A bardziej tak się tłumaczą.

olo

Nie ma żadnej reakcji

Kujawiak

Witam mam zamiar podjąć pracę na stanowisko ślusarz może ktoś udzeli mi inf tak w skrócie ile mozna zarobić po odliczeniu z diety mieszkania pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

@Kujawiak

zapraszamy do kontaktu email t.zieciak@epdl.de lub telefonicznie do biura 004921738930012 .Udzielimy wszelkich informacji

Monia
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

Dzien dobry, jestem zainteresowana ofertą pracy przy produkcji zywnosci, wysłałam e-maila na adres t. Zieciak@epdl.de dzwonilam również na numer tel 4921738930012 ale nikt nie odpowiada. Jak można się z Państwem skontaktować

@Monia

prosze wyslac email na adres : t.zieciak@epdl.de lub telefonicznie +4915140261980

t.zieciak???
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

Jakoś numer znajomy, tylko że nalezy do BG.

Jaaaaa

Oplaca sie jechac do Bremen komisjonownie czesci samochodowych????

@Jaaaaa

Oczwiscie ze tak .Mamy tam stalych klientow od wielu lat .Wynagrodzenie jest zalezne od poziomu jezyka niemieckiego , doswiadczenia i czy kandydat jest mobilny

doda
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

człowieku językiem się nie pracuję ,no chyba że to jest (usunięte przez administratora)

Bicz Bozy

Witam. Chetnie odpowiem na pytania przez e-mail: bicz.bozy2022@wp.pl Kiepskie kwatery, brak kontaktu z koordynatorem oraz wiele innych nieprzyjemności doświadczysz wyjezdzajac do niemiec z euregio gmbh. Ostrzegam wszystkich zanim bedzie za pozno!

Potwierdzam
@Bicz Bozy

Kontakt był do podpisania umowy, bardzo miły. Jednak miłą atmosfera minęła jak zaczęło domaganie tego co zostało obiecane, zapisane.

Peter

Witam,jest mozliwosc wyjazdu do pracy w Bremen w polowie pazdziernika na produkcje lub komisjonowanie czesci do samochodow mercedes przez firme Euregio?

@Peter

Prosimy o kontakt na tydzien przed Pana wyjazdem .Na dzis trudno prognozowac czy beda wakaty wolne w polowie pazdziernika .Prosimy o przeslanie aplikacji poprzez strone gowork.pl .dziekujemy

Jaaaaa

Jak praca w Bremen magazyn części samochodowych oplaca sie ?

Piotr S.

Napisze krotko TOP .Zostalem (usunięte przez administratora) przez Agencje w okolicy Münster .Po kontakcie z Panem Tomaszem trwalo to doslownie moze z godzine i mialem prace zorganizowana .Dojechalem pociagiem do Osnabrück -tam na miejscu po ustaleniu z Panem Tomaszem czekal na mnie przedstawiciel firmy , zabral mnie do biura , podpisalem umowe , otrzymalem obuwie i rzeczy robocze i zostalem zawieziony na kwatere .Rano czekal na mnie bus pracowniczy .Bajka .Polecam ta firme kazdemu .

Rafał

Można prosić o jakiś numer z kim można by było porozmawiać w sprawie pracy?

@Rafał

+4915140261980

krysta32@interia.pl

Witam wraz z żoną szukamy pracy w bocholt czy są jakieś oferty pracy.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do euregio Personaldienstleistungen GmbH. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 21 lutego.

Ana

Myślę że można polecić Euregio, szybko i konkretnie załatwiają pracę bez ściemy. Polecam Lukasa konkrety gość!

Ondestimir

Lukas B. największy psychopata nie szanujący ludzi. Bardzo podły człowiek.

3 elektrykow

Jest Nas 3 elektrykow .Pracowalismy w Euregio 9 miesiecy na jednym zleceniu .Rozliczenia to w kazdej firmie wrazliwy temat , tutaj pare razy tez byly male sprawy ale po sygnalach do opiekuna dostalismy korekty .Bywalismy w wielu firmach i dzis po sytuacji z korona wirusem jestesmy z powrotem w firmie euregio .Placa zawsze na czas , zawsze .Firma oplaca pokoje lub mieszkania .Teraz mamy mieszkanie .Mozemy sobie sami znalezc kwatere a finanse przejmuje firma oo uzgodnieniu .To duza firma i nie skupia sie tylko na polakach wiec i nasi rodacy nie moga zrozumiec ze nie sa i nie beda pepkiem swiata .Kordynator nas odwiedzil dla przykladu na budowie i raz dostalismy upominki a dwa dogadal sie z szefem i mozemy robic po 10 i 12 godzin dziennie .Nam na 1 zleceniu Firma wyplacila (usunięte przez administratora) 1 euro pieniadze z urlopem i wszystkimi dodatkami dlatego jestesmy tu z powrotem .Jestesmy elektrykami z wlasnym autem i mielismy dziesiatki ofert ale wybralismy euregio .do firma dla pracownikow skupionych na pracy a na na ciaglym marudzeniu ze pokoj taki i owaki .Nie zna jezyka jeden z drugim a wymagania maja jakby byli z lepszej polki .My mozemy sami sobie kwatere poszukac ale tez jezyka nie znamy .Bal pokoj w Berlinie (usunięte przez administratora).y , Pan Tomasz znalazl odrazu nowe lokum .Wszystko jest dla ludzi a nie od razu awantury .ja mam dyplom mistrza elektryki i pelen szacunek i do pracy i do firmy ale widze ze ci pomocnicy fachu w rekach nie maja a wymagania wieksze odemnie .ten facet co opisuje ze urlopy cos tam to totalne brednie .Ta firma ma ISO i jest notorycznie kontrolowana i siane fermentu jest niepotrzebne .dwa my tez mielismy oferte po 9 miesiacach ale jej nie przyjelismy bo firma placila mniej niz euregio bo stracilibysmy odrazu diety .ci co sa w niemczech dlugo to wiedza o co chodzi .Polecam ta firma

Zostaw merytoryczną opinię o euregio Personaldienstleistungen GmbH - Bocholt

• Jak się pracuje w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Kandydaci do pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

euregio Personaldienstleistungen GmbH