euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück

Operator Nowy wpis

Też się dołączam do tej opinii , pracowałem tam i ciągle były problemy a to bus nie przyjeżdżał na czas a to coś innego. Na końcu kazali nam płacić za paliwo samemu i były kłótnie bo część kolegów nie miała pieniędzy. Zaliczki-śmiech , po tygodniu z łaską wystawiali po 50 euro . Cała ta obsługa to źenada

Lisek

Nareszcie można opisać te biuro. Odradzam tam wszystkim pracę, płacą tam na te wózki 12 e brutto plus za kwaterę wychodziło ponad 400 euro i za busa musieliśmy płacić ponad 60 euro na miesiąc. Jak cie jedna firma wymelduje z wózków to nie mają innej opcji i ci proponują jakieś metalowe części jako taki pomagier ale za jakieś niższe pieniądze. Jak nie weźmiesz to dostajesz wypowiedzenie -totalna tragedia . Po całych obciążeniach zarobiłem mniej niż 500 e za miesiąc. Uważajcie na te biuro

Zostaw merytoryczną opinię o euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück - Osnabrück

Firma euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Elektronik techniki energetycznej i techniki objektowej, Bissendorf - Czerwiec 2022
  • Pracownikow produkcji (m/k/d), Osnabrück - Czerwiec 2022
  • Spawacz MAG (m/k/d), Lienen - Maj 2022
  • Elektryk (m/k/d), Hilter - Maj 2022
  • Pracownik produkcji (k/m/d), Dinklage - Kwiecień 2022
  • Pracownik magazynu / Operator wozkow widlowych (m/k/d), Emstek - Marzec 2022

Czy pracujesz w firmie euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück?

Zobacz opinie na temat firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

euregio Personaldienstleistungen GmbH oddział Osnabrück