Agata Meble

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agata Meble

Roman Nowy wpis

Tragedia!!!!! Kupić towar niema problemu ale odebrać z magazynu to masakra można i dwie godzinę czekać. Nie polecam!!!!!!

GrubuBrzydkiMAGAZYNIER Nowy wpis
@Roman

Niestety zdarza się, że magazyn jest zarzucony sporą ilością pracy i brak jest możliwości oddelegowania większej ilości pracowników do wydawania towarów. Nie jest to zależne bezpośrednio od nas, magazynierów. Przepraszamy za problem i prosimy o wyrozumiałość.

Czy Agata Meble ma ściśle ustalone godziny pracy?

David Nowy wpis

Okropny mrok od razu po wejściu do sklepu, który zniechęca do oglądania czegokolwiek. Wchodząc od razu chce się spać.

Aaa

Praca jest w pełnym wymiarze etaty. Ok 40 godzin w tygodniu w godzinach pracy salonu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agata Meble? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Witam jestem studentem i jestem zainteresowana praca w Waszej firmie ..proszę mi powiedzieć czy praca jest na pełen etat ? Na u.zkec ..i czas pracy czy chodzi się codziennie czy co drugi dzień czy na zmiany ?

Emilia
@Ania

Hej a masz na myśli jakieś konkretne stanowisko? Widziałaś ich jakąś ofertę pracy?

Ilona

Czy praca jest jednizmisnowa ..czy na 8 czy 12 godz i czy co drugi dzień ??

Jak szefostwo w Agata Meble traktuje ludzi?

Zero szacunku wobec pracowników. Pani dyrektor minipuluje i ma w nosie potrzeby innych

Brak równego traktowania, brak stosowania tych samych zasad dla wszystkich. Wszystko zależy od humoru i tego czy pani dyrektor kogoś lubi czy nie.

Nie polecam pracy szczególnie młodym osoba. Ludzie którzy tam pracują są w większości bardzo fałszywi, na niektórych działach zdążają się super ludzie ale reszta to dramat. Zarobki takie o. Zero szacunku wobec pracownika. A gdzie się nie obejrzysz to każda zakompleksiona kobieta patrzy jak ci wbić nóż w plecy a na jadalni każdy mało co sobie do tyłka nie wejdzie. Takie są realia

Czy w Agata Meble możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie. Wypłaty są raz w miesiącu.

Witold

A co powiesz na temat wysokości wynagrodzeń?

aa
@Witold

Są w porządku

Witam. Razem z mężem jesteśmy na etapie urządzania kuchni w domu. Spędziłam kilka ładnych dni na samodzielnym projektowaniu swojej kuchni. Dużo czasu poświęciliśmy na chodzeniu po różnych sklepach meblowych, oglądaniu stron internetowych. Trafiliśmy do sklepu ,,Agata Meble" na dział ,,Studio Kuchni" do Pani Agnieszki. Jest pierwszą osobą, która udzieliła mi tak niezbędnych i ważnych dla mnie informacji. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, umiejętności i doświadczenia jakie posiada. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Z całego serca polecam tylko Panią Agnieszkę jako projektanta mebli kuchennych.

Dawid

Dużo zajmuje wdrożenie ?

Klient

Dział reklamacji niekompetentny, przedmiot zgłoszony i przyjęty do reklamacji po czym 3 tyg czekania bez jakiego kolwiek kontaktu, po zadzwonienia uznali zwrot pieniędzy, a kiedy chciało się je odebrać uznali że reklamacja nie uznana bo przedmiot kupiony w innym mieście, po prostu ich niedopatrzenie..tylko szkoda miesiąca czasu czekania

Darek

Witam wszystkich! Jest teraz fajna promocja w Agata Meble na drugi produkt -20% trzeci -30% i czwarty -40% czy ktoś z Państwa planuje zakupy w Rzeszowie?

Michalina

Czego wymagają od kandydatów ?

@Michalina

Wymagaja dyspozycyjności, jak masz rodzine to zaraz beda narzekać ze musis opieke wziac itd, ogolnie dyrekcja nie jest przychylna osobom ktore maja rodziny dzieci, dla nich nie ma ze nie mozesz bo masz jakies plany... Niestety ale taka jest prawda a na rozmowie same super rzeczy slyszysz, nikt Ci nie powie jaka jest rzeczywistość, jak tylko pojawia sie jakis nie wygodny komenatz tutaj to zaraz go usuwaja.

Czy można liczyć w Agata Meble na prywatną opiekę medyczną?

Aaa

Tak jest prywatna opieka medyczna

Mam pytanie apropo obecnej sytuacji. Co ekipa salonu w Rzeszowie myśli o przeniesieniu obowiązków firmy sprzątającej i ochrony na pracowników . Czy uważacie że jest to fer wobec Was?. Pomimo redukcji etatu i obniżeniu pensji do minimum,dokłada się wam obowiązków. Jak do tego podchodzi dyrekcja Salonu. Czy starają się wam pomagać i wspólnie przez to przebrnąć , czy narzucają swoją wolę na zasadzie bezwzględnego wykonania polecenia? Czy są stosowane groźby?

Witam , zgadzam się z wieloma opiniami ale trzeba pamiętać że to jest praca i przychodzi się pracować a nie pitu pitu . To że jest ciśnienie na sprzedaż to nic nowego pracujac w sprzedaży .... Od tego przecież zależą nasze pieniądze jak również pieniądze dyrekcji. Jeśli chodzi o dyrekcję to ma swój sposób zarządzania, który się sprawdza, nie każdemu się podoba ale to wynika tylko z tego że wcześniej ktoś był ulubieńcem i miał łatwiej teraz trzeba pracować i robić swoje. Atmosfera a raczej jej brak wynika tylko z winy pracowników bo zobaczyli dwie stówki więcej i zaczął się wyścig szczurów a teraz narzekania że wymagają rywalizacji skoro sami rywalizowalismy i sprzedawaliśmy jak najwięcej nie patrzeć czy kolega z działu ma 100! Teraz (usunięte przez administratora) że trzeba się Ścigać no niestety sami sobie zgotowaliśmy taki los. Jest dobry socjal i idzie zarobić to fakt !!!

Pracuś

Czytam te opinie i oczom nie wierzę... Pracowałem wcześniej w kilku korporacjach i jeśli chodzi o Agata Rzeszów wypada wśród nich najlepiej, przyzwoite pieniądze, zawsze na czas, oczywiscie uzależnione od wyników sprzedaży, natomiast plany jak najbardziej są do zrealizowania. Pracuję od otwarcia salonu i nie doświadczyłem, żadnego mobingu czy przemocy psychicznej, zarówno ze strony poprzedniej dyrekcji jak i obecnej. Nie mogę powiedzieć, że praca jest bezstresowa, bo nie jest. Presja i stres są w kazdej pracy, czy to ze strony klientów czy przełożonych, ale tak to wyglada w korpo, Ci co sa wyżej nakładają ją na tych niżej, itd. biznes się kręci, nie spotkałem się z firmą w której jest inaczej. Ale porównując do poprzednich firm, w których miałem okazję pracować, presja i stres jest najmniejsza, a atmosfera jest zdecydowanie na plus, co roku jest impreza integracyjna, dodatki świąteczne i inne świadczenia socjalne, a więc wszystko czego pracownik powinien oczekiwać. Ogólnie rzecz biorąc, polecam.

@Pracuś

Jeśli jesteś zaskoczony czytanymi opiniami to coś tu jest nie tak. Te opinie są bardzo dobrze znane wśród pracowników, więc albo nie jesteś pracownikiem albo nikt z tobą nie gada.

...

Super

Aaaaa

Myślenie, nie jest twoja mocną stroną, więc się nie wypowiadaj! Szukaj wazeliny na przyszłość, bo skończyły ci się zapasy. Z domu też niewiele wynioslaś...

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Meble - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agata Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Agata Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata Meble?

Agata Meble