DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

pracownica

Firma ma głęboko gdzieś pracowników (usunięte przez administratora) Zarządzenie Nr6/2019 Dyrektora z dnia 09.04.2019 &1-- przykład niedzieli zmiany A gdzie ludzie dowiedzieli się dopiero na przerwie, ze zostaną godzinkę dłużej. Zresztą nie po raz pierwszy taka sytuacja miała miejsce. Niby to tylko jedna godzina , ale już suma jedenastu godzin ciężkiej fizycznej pracy swoje robi na organiźmie. Proszę nie tłumaczyć się dużą ilością zleceń bo o tym słyszymy już od około pół roku, po prostu zatrudnijcie odpowiednią ilość ludzi . Przyzwoicie płacicie więc chętnych chyba nie brakuje ?? Ludzie mają dość i póki co na razie tylko szepczą po kątach, ale gorzej będzie gdy masowo zaczną rezygnować. Wtedy co ? Ci co zastaną będą robić za trzech ? Bo dużo zleceń? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i się poważnie zastanawiam nad rezygnacją

nie

Nadgodzin juz nie ma. jest to duzy plus. inaczej sie pracuje 10 godzin. mozna by pomyślec ze wszytko wraca na dobre tory.... ale chyba firma lubi meczyc swoich pracownikow. skoro nie dojechali nas fizycznie to trzeba psychicznie. żeby za oszczedzic na wypłacaniu za nadgodzinny jest po prostu szał na rozdawanie mandatów. i to tyczy sie kazdego pracownika. przoduje w tym zmiana A. napewno moja wypowiedz zostanie ocenzurowana poniewaz firma nie lubi gdy na forum mowi sie o mobbingu jaki panuje. ale jak mozna nazwac wyzwiska w strone pracowników. najczesciej sa one kierowane do pracowników z ukrainy, ktorzy nie wiedza albo nie umieja sie bronic. straszenie zwolnieniem z pracy i dokladanie obowiazkow,ktore nie prowadza do polepszenia lub usprawnienia calego procesu wysyłki towaru. same teksty o podlozu seksualnym do ładniejszych lub młodszych pracownic z ukrainy tez sa bardzo nie na miejscu. najgorsze ze te słowa uwagi sa kierowane od osoby która ze wzgledu na swoje stanowisko powinna cechowac sie wysoka kultura osobista.

@nie

Dziękujemy bardzo za Pani/Pana opinię. Wszystkie uwagi, które przekazują nam pracownicy analizujemy i odpowiednio na nie reagujemy. Jeżeli wpisy naruszają dobra osobiste pracownika wówczas są moderowane przez administratora. Potrącenia finansowe jakie pracownicy otrzymują, poprzedzone są upomnieniami. Natomiast za rażące nieprzestrzeganie przepisów BHP pracownikowi zostaje potrącona część premii. Wszystko zależy od wykroczenia jakie popełnił. Przeważająca część pracowników nie otrzymała jeszcze nawet upomnienia. Stawiamy wymagania, o których pracownik jest informowany na szkoleniu wstępnym lub później przez przełożonego. Regulaminy dotyczące potrąceń są ogólnodostępne. Tworzymy jeden zespół, wynagradzamy pracownika za dobrą pracę i chcemy, żebyście byli zadowoleni. Nie zależy nam na bezpodstawnym karaniu.

?
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Rozumiem ze państwo widzą to inaczej niż zwykły pracownik. Ale my czujemy się za straszani i ciągle kontrolowani. Przecież co dziennie są wysyłane zdjęcia do kierowników bo ktoś na chwile usiadł bo miał 3 min wolnego czasu. Bo ktoś stanął w rajkach nawet jeśli pomagał np nowej osobie jest to źle widziane. I trzeba się tłumaczyć. Jest to ciężkie jeśli padnie na osobę z Ukrainy która słabo rozumie i nie do końca wie jak ma się wytłumaczyć. Czy wg. Państwa krzyk i wyzwiska to dobra motywacja do pracy? Jeśli się zgłosi taka konkretna sytuacje do dyrektora będzie reakcja? Czy tylko jest to puste gadanie pod publikę żeby na sile udowodnić jaka to wspaniała firma a pracownicy po prostu są leniwi dlatego źle się wypowiadają. Nie podoba mi się ze zaprzeczono również na forum na temat spraw mobing owych. Fakt nie dotyczyły tej firmy ale każdy wie ze takie sprawy jedna osoba miala. Krosno jest zbyt małe żeby to ukryć. Proszę porównać opinie firmy znajdującej się w wroclawiu a opinie tutaj. Ta sama firma a tak różne są. Po prostu chodzi o zarządzanie. O ludzi którzy tym kierują. Prowadzą zmiany. I o ich brak szacunku do pracowNika. Proponuje przeprowadzić im szkolenia z stosunków interpersonalnych. Bo to oni niszczą opinie firmy. Nikt nie narzeka na pensję na dodatki na prace 10 godzin na mimo że pracuje się też w weekendy. Ludzie narzekają na traktowanie.

@?

Punkt widzenia z pewnością zależy od punktu siedzenia. Kierownicy mają zdecydowanie wystarczająco roboty i będąc osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za wynik zmiany, będąc ciągle pod presją czasu (a to w branży logistycznej na całym świecie jest codziennością), może im się zdarzyć zareagować w nieprzyjemny sposób, gdy po raz kolejny widzą, że ktoś szuka okazji, żeby uniknąć pracy i sobie usiąść. Sytuacje, gdy ktoś pomaga nowym osobom od zawsze były mile widziane i doceniane. Dużo brygadzistów (nie tylko outbound) to właśnie osoby, które wykazywały zaangażowanie w taki sposób i były chętne do pomocy, dzięki czemu awansowały. Mamy również leaderów wewnątrz poszczególnych działów, którzy dostają dodatkową premię za to, że swoją zaradnością pozwalają kierownikowi zająć się czymś innym. Rzekome zarzuty, że ktoś z naszych pracowników miał sprawę o mobbing są bezpodstawne i krzywdzące wobec tej osoby. Nawet jeśli byłaby to prawda, to nie dotyczy naszej firmy. Pomysł szkolenia ze stosunków interpersonalnych jest ciekawy i zdecydowanie wart przedyskutowania :)

@nie

Są już i nadgodziny z powrotem, dobrze było ale się skończyło

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

jesli pomoc innym osoba jest mile widziana dlaczego sa robione zdjecia podczas niej. sa one wysyłane do kierownika osoba jest wzywana i musi sie tłumaczyć?

nick
@pracownik

tez sie podpinam pod pytanie. dlaczego sa robione cały czas zdjecia. dlaczego musimy sie tłumaczyc nawet z tego ze jak nie ma zlecen albo chwilowy brak internetu i nie mamy mozliwosci wykonywac swojej pracy nie mozemy usiasc nie mozemy odpoczac. na szczescie nie długo stanie hala obok. wtedy szybko stracicie pracownikow i moze wkoncu zaczniecie doceniac.

pracownica

dokładnie! skanery w łapy i lecą. Hala by stanęła na tydzień :)

zainteresowany
@nick

O jakiej nowej hali piszesz? Konkurencja działa lepiej niż prawa i kodeksy

Ktos

Czy jest nozliwosc zamiany zmian

tak
@Ktos

Możesz zmienić zmiane. Wystarczy pogadać najpoerw z kierownikiem do której zmiany Chcesz iść. Później do swojego i Przechodzisz. A z której na jaka Chcesz przejść?

EMI
@Ktos

Jest,tylko musisz się dogadać z kierownikami zmian.

piker
@Ktos

Widzę zero odpowiedzi - takie coś to pytać się w dziale HR . Nie mniej jednak jeśli jesteś pikerem to raczej nie powinno być problemu - ale jeśli pracujesz gdzie indziej to już może być to problem . Pozostałe stanowiska są tak obsadzane aby małym kosztem robili jak najwięcej . Niejednokrotnie ludzie robią za 1,5 człowieka bo firmie szkoda marnować ludzi skoro "tamci tak zaiwaniają". Czasem, na poszczególne działy wystarczyłoby dać dodatkowo jedną osobę aby naprawdę ułatwić i ulżyć w pracy -- ale po co? Mają robić i tyle - a, że ludzie się wykańczają to drobiazg , będą następni

blaa a
@tak

Oczywiście jesli na danej zmianie jest miejsce tam gdzie chcesz pracować. Ogólnie na kartonach czy zaladunku jest stały skład. To samo na nio lub zbrojeniu. Jedynie co to na pikach można bez problemu

@piker

Witam, Jakie stanowiska ma Pan na myśli, mówiąc że należałoby dodać jedną osobę?

Blaa
@piker

Pewnie chce uciec ze zmiany (usunięte przez administratora). Wtedy proponuje iSC na zmianę (usunięte przez administratora). Bo każdy wie ze kierownicy C i A to bracia. Wcale się nie dziwię ze chce zmienić. Takiego traktowania nie ma na żadnej innej zmianie. Rozumiem wymagać od pracownika ale krzyk polaczony z wyzwiskami to chyba za dużo. Ale wiadomo od kogo się uczył. Jak uda ci się przenieść napisz. Z chęcią zrobię to samo

piker
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Jeżdżę i widzę co się dzieje często począwszy od rozładunku , poprzez pakowanie a kończywszy na załadunku. Szybkie paczki i często zbrojenie nie może nadążyć i wtedy kto umie to sam zbroi --- no ale wtedy bywa brak kartonów bo "góra" nie może się wyrobić . Ot taka polska kwadratura koła - jakoś to będzie byle dużo pików. Dopiero gdy naprawdę "gorąco" się robi to uzupełniają ludźmi z przypadku i według mnie również stąd biorą się różnego rodzaju błędy ( pakowanie, załadunek) . Rozumiem też , że firmy nie stać aby zatrudniać na tamtych stanowiskach więcej osób ponad --- dla kierownictwa często nie ma znaczenia czy taka sama ilość ludzi zrobi na zmianie 9 tyś czy też 13 tyś zleceń - a kilogramy przenoszone dochodzą w tony

Ktos
@tak

Z B nA a

Vip

Dzięki tej firmie czuje się jak gwiazda. Każdy mój ruch jest obserwowany z uwaga☺ kamery są wszędzie. 2 karty żeby wejść na firmę. I co najwazniejsze to te zdjęcia wysyłane kierownikowi(usunięte przez administratora) jak bym nie daj Boże zapomniał ze usiadłem na chwile albo z kimś zamienilem dwa słowa. Na szczęście zdjęcie z kamer plus opis plus upomnienie ewentualnie mandacik bardzo pomagają w określeniu gdzie byłem konkretnie o której godzinie. Bardzo pomaga w walce z Alzheimerem

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jola

Na jakie stanowiska są obecnie rekrutację? Bo jestem zainteresowana pracą u was?

@Jola

Witam, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownika magazynowego. Szczegółowy przydział zależy już od uzgodnień z kierownikiem zmiany. Zachęcam do złożenia CV w dziale HR lub na adres: hr.kro@dirks-group.de

Czy macie jakąś pracę w biurze?

@Piotr

Witam, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko pracownika biurowego. Zachęcam jednak do złożenia CV w dziale HR lub na adres hr.kro@dirks-group.de

@Piotr

zawsze mozesz sie zatrudnic normanie jako pracownik magazynowe i wtedy bedzie ci łatwiej przejść na stanhowisko jesli sie zwolni

Jooo

Nadgodziny miały być 2 miesiące obecnie trwają 4 miesiąc nie chodzi o dodatkowe zmiany tylko ciagłe wydłużanie co dziennie zmiany co jest bardzo męczące i wykanczajoce ogólnie nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) ciagle nadgodziny nadgodziny

Fakt
@Jooo

Końca nadgodzin nie widać to fakt. W grafiku wszysków wygląda fajnie ale z wykonaniem gorzej. Teraz są juz nawet dodatkowe zmiany w wolny dzień. Praca 10 godzin jest męcząca a przy 11 to już wogole nie ma się sily. Przerwa to całe 20 min i nie daj Boże żeby się spóźnić 2 min. Z automatu ma się mandat. Nerwy stres(usunięte przez administratora). A przy takim trybie pracy bardzo łatwo o błąd.

@Fakt

Z powodu dużej ilości dni wolnych od pracy w okresie świątecznym, nazbierało się dużo zamówień, które musiały być zrealizowane, stąd dodatkowa zmiana. Jest to całkowicie normalne w tej branży. Nie ma żadnych planów, żeby taka sytuacja występowała częściej. W kwestii potrąceń, grubo Pan/Pani koloryzuje, ale załóżmy, że kierownik zacznie pobłażać spóźnienia dwuminutowe. To dlaczego wtedy nie przymknąć oko na spóźnienie 5 minutowe? A potem przecież między 5 a 10 minut nie ma dużej różnicy. Gdzie tu postawić granicę? Są pewne zasady, których należy się trzymać, a punktualność to absolutne minimum, wymagane już od dzieci w szkole. Rozumiem, że każdy odczuwa stres z różnych przyczyn i różne sytuacje mogą go zdenerwować, ale nie potrafię sobie wyobrazić pracy pozbawionej stresujących sytuacji... Wtedy to się chyba hobby nazywa ;) Co do błędów spowodowanych pośpiechem, owszem zdarzają się - jak wszędzie. Na szczęście są to sytuacje bardzo rzadkie, w stosunku do ilości osób i sprzętu różnego rodzaju, który występuje na terenie magazynu, a na wszystkie takie sytuacje bezzwłocznie reagujemy, co przekłada się na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa w firmie.

Fakt
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Moja wypowiedź została w dużym stopniu ocenzurowana. Wyjaśniłem o jaki rodzaj stresu chodzi a bardziej o jego przyczynę w formie osoby. Oraz o konkretne sytuacje. Oczywiście nie napisałem z imienia i nazwiska. Ale ciągle patrzenie na ręce i bardzo nie miłe usposobienie pewnego pana bardzo zniechęcają do pracy

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

A wg. Mnie absolutnym minimum to szacunek do pracownika. I skoro już pracujemy po 11 godzin. Skoro już przychodzimy na dodatkowe zmiany to przydała by się chociaż jeszcze jedna przerwa 10 min. Taka gdzie można było by usiąść. Bo stać przez 10 godzin i 40 min człowiek nie jest w stanie. A jeśli nawet jest chwila przerwy i można było by chociaż przez chwile usiąść to kierownik krzyczy z antresoli ze dyrektor widzi i dzwoni. Fakt nie płacą nam za siedzenie ale praca jest ciezka i skoro jesteśmy zmuszani do nadgodzin to chociaż można było by sprawic aby praca była mniej uciążliwa. Później wielkie zdziwienie ze nie ma chętnych. Ze ludzie nie chcą pracować. Ze maja źle zdanie o pracodawcy. Trudno mieć dobre. Czasem trzeba uderzyć się w pierś i pomyśleć jak powinno się traktować ludzi. Niektóre zachowania ocieraja się o mobbing. I nie bójmy się tego słowa użyć.

@Fakt

Fragment Pana wiadomości została zmoderowana, ponieważ napisał Pan ogólnikowe i bezpodstawne oskarżenia, które wcale nie opisują żadnej konkretnej sytuacji, przez co narusza Pan dobre imię tej osoby. Jeśli ma Pan jakieś zarzuty wobec tej osoby, proszę je kierować do swojego przełożonego lub do dyrektora.

B

Ok, to postresujmy trochę dyrektora, kierowników i całą resztę brakiem normy. Taka praca

Karol
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

A czy praca nie powinna być stawiana na równi z hobby. Wtedy przychodzimy do niej z uśmiechem. Oj ktoś nie przeczytał co napisał

Myślę o pracy w waszej firmie. I mam parę pytań. Ile można miesięcznie zarobić na pikowaniu? Robie to teraz w niemczech i myślę żeby po nowym roku zmienić pracę. Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami? Nadal są? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podobno są robione jakieś testy? Na czym polegaja? Czy koniecznie muszę mieć uprawnienia na wózki? I czy to prawda że jeden z kierowników ma sprawy sądowe o mobbing?

@Nowy

Dobry wieczór, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Zarobki na pickowaniu zależą w dużym stopniu od wypracowanej premii, szczegółowe kwoty można poznać w dziale HR. Sytuacja nadgodzin dalej występuje, jednak w mniejszym stopniu niż jeszcze parę tygodni temu -szczególnie na pierwszej zmianie. Rozmowa kwalifikacyjna wygląda dosyć standardowo: kandydat jest umawiamy na spotkanie w dogodnym terminie z kierownikiem produkcji. Testy są robione w kolejnym etapie rekrutacji, polegają one na wykonaniu kilkunastu prostych zadań matematycznych, zadań sprawdzających spostrzegawczość i logiczne myślenie. Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania (2WJO) są bardzo mile widziane, ale na etapie rekrutacji i do pracy w pickingu nie są wymagane żadne uprawnienia - wszystkie wymagane szkolenia przeprowadzamy na miejscu po przyjęciu do pracy. Odnośnie oskarżeń o mobbing, stanowczo zaprzeczamy, aby taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce. Pozdrawiam i zapraszam do złożenia CV w biurze kadr lub na adres hr.kro@dirks-group.de

@Nowy

nadgodziny sa w takim samym stopniu cały czas. co tydzień dostaje sms o wydłużonym czasie pracy . nie widzie tego żeby było ich mniej. może czasem 1 dzień jest bez. praca nie jest skąplikowana jeśli pracowałeś w niemczech wiesz na czym polega pikowanie. polaków na tym stanowisku ze wszystkich zmian jest może 5 osób. nikt nie chce na nim pracować bo jest ciężko. są nakładane mandaty. od 50 do 100 zł. więc premia przepada. było paru pracowników ktorzy pracowali w niemczech jednak szybko tam wrócili. tutaj i tak pracujesz po 11 godzin. mniej wiecej tyle co z dojazdami na GB6.(usunięte przez administratora)

@pracownik

To że Pan nie widzi, że jest mniej nadgodzin, nie znaczy, że w skali wszystkich zmian sytuacja się nie polepszyła. Praca na pickingu do najlżejszych nie należy, ale nie ukrywaliśmy tego od początku - zwiększony wysiłek jest wynagradzany wysokimi premiami, które potrafią sięgnąć nawet 220 zł brutto dziennie. Potrącenia są potrzebne, aby zachować wysoki standard jakości, to normalna praktyka w tego typu zakładach. Jednak pisze Pan nie prawdę, że z tego powodu premia przepada, ponieważ potrącenia są bardzo małym procentem całości wypłacanych przez pracodawcę premii. Co do pracowników uciekających od nas do pracy w Niemczech, nie mamy do tego żadnych statystyk, ale w moim prywatnym odczuciu jest zupełnie odwrotnie :) co też widać po tym jak dużo naszych pracowników zna się nawzajem właśnie z pracy w Grossbeeren.

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

W skali wszystkich zmian każda ma tak samo dużo nadgodzin. Każda dostaje sms. Wg was jest tych nadgodzin mniej. Jeśli ten pan jest zainteresowany praca ale nadgodziny mu nie odpowiadają to może warto szczerze powiedzieć ile ich jest. Jeśli pan chce proszę podać maila. Wyśle grafik i skrina sms które dostajemy o przedłużonym czasie oraz ile mamy nadgodzin w jakim dniu. Jak z 7 godzin w grafiku robi się 12. Jak z 8 robi się 11. Uczciwość to podstawa.

Nie mogę tu podawać szczegółowych danych, ale z moich obliczeń wynika, że w grudniu jest spadek ilości przepracowanych godzin w porównaniu do listopada. Przecież nie ukrywamy że są nadgodziny, już nie jednokrotnie był ten temat poruszany. Gdy 10. grudnia odbieraliśmy kwitki wypłaty, wszyscy byli zadowoleni, szkoda że tego tematu nikt tutaj nie porusza. Zakładam, że pisze Pan o grafiku zmiany A, która 2 stycznia miała zaplanowaną 7-godzinną zmianę. Uczciwość będzie wtedy, gdy podamy, że w styczniu zmiana A ma zaplanowane 153 godziny (bez nadgodzin) przy 16-tu dniach pracy.

pracownik A
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

System rozliczeniowy 3 miesięczny więc najbardziej uczciwie będzie , to, że w grudniu na normę 160 godzin robiliśmy 171 ( nie wliczając nadgodzin) w styczniu faktycznie jest realnie 153 godz na 168 normy( dochodzi też dodatkowy dzień 12 godzinny) a w lutym jest zaplanowanych 164 przy normie 160. Bilans miesięczny zbalansowany kwartalnie. Oczywiście wchodzą nadgodziny co normalne ,że jednym to się nie podoba inni są zadowoleni a wręcz nawet chodzą na dodatkowe zmiany w wolnym czasie. Teraz jest uczciwie :D . Wszystko ma plusy i minusy - samemu trzeba sobie ocenić czy da się radę czy też nie . Praktycznie u każdego można wyczytać iż praca nie jest lekka, miła i przyjemna --- ale są też i fajni ludzie których warto poznać

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Nie chodzi o to że jest za dużo godzin w miesiącu tylko dziennie. Myślę że większość pracowników wolałaby przyjść 1-2 dni w m-cu więcej a krócej. Kto jest za?

Za

Ale nawet jak wprowadza 8 godzinny system pracy to ci go wydłuża ☺ w październiku mówiono o 2 tyg a idzie 3 miesiąc. Nie ufam tej firmie

@Za

Teraz to już całkiem bez sensu, wszyscy muszą przyjść wcześniej, żeby po kilku godz. odesłać połowę bo nie ma zleceń, no ale mogą być to na wszelki wypadek na 4

x54
@Nowy

Daj sobie spokoj czlowieku. Znajdz sobie prace za miedzą. Wiecej zarobisz w Niemczesz na osiedlowym zieleniaku niz tutaj. Na obiecuja ci zlotych gor a jak idziesz do bióra cos wyjasnic w sprawie pieniedzy to pani ktora tu wyzej wypisuje te słodkie brednie, nie jest juz taka miła. Takze wiesz... Według niej stres w pracy to jest normalne, mandaty za jakies pierdoły to jest normalne, to ze od 2 miesiecy nie ma pozadnego wozka do wymiany baterii w wozkach i 1100 kilo musisz recznie wpychac to jest tez normalne i to ze sie upominasz o swoje pieniadze za wymuszoną zmiane 12 godzinną to jest według nich jak to mowią (''NIe ładnie'') i to jest takze normalne. Nastepna sprawa... MANDATY. To jest tam najlepsze. Wyobraz sobie ze typ wyłapał ostatnio kwita sto złotych bo stał na palarni poza linią wyznaczoną dla palaczy. I to jest tez normalne. Na zachodzie związki zawodowe by wymieniły tam całą tą kadrę "KIEROWNIKÓW"

B

No i proszę, klasyka: Nastąpiła zmiana w planie pracy dla zmiany B: -10.01 zmiana rozpoczyna się o godz. 4.00 -12.01 zmiana rozpoczyna się o godz. 4.00 Już lepiej zmienić na stałe na 11 i informować jak mniej. Nie lepiej zrobić 2 zmianę w każdy piątek, co to za dziwny tryb, komu to wolne potrzebne? Bo na pewno nie Ukraińcom których jest większość i przychodzą dodatkowo a w piątek na 2 zm. nie przyjdą? Ale spoko, szef wcale się nie domyśla że im dłużej pracuję tym słabiej, a godzinki lecą, tak trzymać. Nie bez powodu dalsze godziny są więcej płatne ( wg. kodeksu), najlepiej pracuje się pierwsze 6 godz. później to przetrwanie. (usunięte przez administratora)

Źle
@B

A 11 w sobote jak pracujecie zebyscie sie nie zdziwili ze w ostaniej chwili wyskoczom że 12 godzin

C
@B

Spokojnie nam zmienili juz 3 raz dzisiejszy dzień. W grafiku wolne. Później sms ze do pracy od 15 do 1. Następny sms był ze od 15 do 2. A rano ze od 18☺ ale do której nie wiemy. Wiec nawet w wolny niby dzień jesteś w pracy. Tak tak wiem ze niby dla chętnych.

B ps

Kto o tym decyduje ogarnijcie się bo wszyscy Polacy przejdą na inbaud i trzeba się będzie uczyć ukraińskiego

zmiana c

A ja trochę obronie pracodawce. po pierwsze wydaje mi się że wiekszość negatywnych opinii to są wystawiane przez nie zadowolonych pracowników jednej ze zmiany. ja pracuje na zmianie C. I nie mam problemu że ktoś mnie zmusza do nadgodzin. Jeśli nie mogę zostać wychodze po tylu godzinach co mam w grafiku. Jak nie chce iść w dodatkowy dzień bo mam plany to nie idę. nie ma problemu z odebraniem nadgodzin. oczywiście większość osób tego nie robi bo są płatne lepiej. do tego chyba każdy prawie pracownik ma zaległy urlop. niestety trzeba go wykorzystać a nie zamienić za pieniądze. nie mam problemu z wspołpracą z kierownikiem czy brygadzistką. to jest kwestia dogadania się. jesli widzą ze pracujesz to nie maja do ciebie pretensji. wiadomo muszą utrzymać pracowników w ryzach. ale za spóżnienie sie z przerwy mandatu jakoś nie dostałam. Plusem firmy są pieniądze. ostatnio dostaliśmy podwyżki. na święta było karpiowe. bardzo fajne prezenty dla dzieci. można zrobić uprawnienia na wózki. niestety pracowników stałych jest mało. jeśli chcemy aby nadgodzinny znikły to proponuje zachęcać do pracy. można zawsze polecić pracownika i wtedy dostaje się chyba 700 zł. kazdy pracownik jest zmęczony. kazdy z nas ma dosyć. ale może dajmy troszkę od siebie. powiem tak okres próbny to 3 miesiące. można zrezygnować szybciej. a pracownicy naprawde pomagaja sobie wzajemnie. zapraszam na nasza zmiane i zobaczycie ze nie ma takiej strasznej tragedii.

Źle
@zmiana c

Nadgodziny nawed jak jest doddatkowa zmiana to przesada juz pieniądze to nie wszystko zdrowie zdrowie tez jest warzne i czas dla rodzinny

Ja nie znaju się

A ja się pytam kto dał wolne odbiorcom skoro tyle zaległych zleceń po świętach. Paczki spikowane, spakowane i teraz dojrzewają gdzie się da. Wziąć się za tych kurierów

Witam, czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile mniej więcej może zarobić operator wózka widłowego w firmie Dirks?

Pracujacy
@Gość

To zależy od Ciebie kwota w dużym stopniu zależy od zaangażowania. Ale nie ma co ukrywać ze to bardzo dobrze zarabiająca grupa ludzi na magazynie.

Enka

Z dnia na dzień widać rozwój firmy. Próbują zachęcić pracownika. Podwyżki, kaske dają na urlop na świeta. Praca do lekkich nie należy ale można zarobić.

????????

Miałam iść do pracy w Dirks ale jak czytam o nadgodzinach to nie chce.

Cześć
@????????

Nie dziwie się Pani. Jeśli ma pani juz prace i jest pani z niej zadowolona to lepiej nie zmieniać. Ale jeśli nie pracuje pani to może warto spróbować. Pierwsza umowa to 3 miesiace nie jest to długi czas. Można też zakończyć ja szybciej. Plusem sa fajni ludzie którzy naprawdę starają pomagać nowym pracownika. Mam na myśli tych zwykłych pracowników magazynu. Bo od funkcyjnych prędzej dostaniesz mandat niż pomocna dłoń.

@????????

Jeżeli zmieni Pani zdanie to zapraszamy. Nadgodziny są i nie ukrywamy tego faktu. Mamy nadzieję, że ten stan jednak minie. Mamy również działy gdzie praca odbywa się w systemie dwuzmianowym. Może taki system pracy będzie dla Pani korzystniejszy. Nie zawsze opinia na forum jest adekwatna do stanu faktycznego.

Kaktus@
@????????

Nie jest tak źle myślę że da Pani radę, proponuję spróbować

Lilu
@Kaktus@

Ostatnio dostaliśmy podwyżki, więc finansowo coraz lepiej. Praca jest blisko domu, w moim przypadku to zdecydowało o podjęciu pracy w Dirksie. Poza tym mam fajną zmianę.

Ostatnia kontrola rozwaliła kompletnie jakość przesyłek i teraz kierownictwo udaje że nic nie wiedzieli i zwalają winę na zwykłych pracowników, a wcześniej sami takich '' jak najwięcej i na (usunięte przez administratora) bo na tamtej zmianie tyle i tyle...'' pochwalali bo można się raportem pochwalić a uszkodzenia się schowa i co? Kurier sam naprawi? My wyślemy bubel a klient jakimś cudem otrzyma dobry i nie zgłosi? Coś za coś, albo szybko albo dobrze, niech teraz Ci co podbijali normy dotrzymają jakości, powodzenia życzę. Ale jak pracujesz dobrze to uznają że to dla Nich za wolno i wybierają takiego co nie patrzy w ogóle na to co robi tylko(usunięte przez administratora) i są zadowoleni. DO CZASU

Ostatnia kontrola nie była związana z reklamacjami klientów, odbywa się ona rutynowo w każdym magazynie grupy Dirks. Wykazano kilka błędów i niedociągnięć, ale nic, czego nie jesteśmy w stanie poprawić i polepszyć.

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Da się poprawić oczywiście wszystko tylko jak zwykle nie będzie czasu i ludzi, zalecenia sobie a realia sobie bo np. taśma stoi, tir czeka albo go wcale nie ma i kartony na ziemię, później pogniecione trzeba drugi raz ładować więc znowu taśma stoi i tak w kółko, zero przewidywania gdzie będzie ile pracy. Reakcja dopiero jak wszystko już zawalone że przejść nie idzie

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Ps Uff... to dobrze bo już się bałem tych obiecanych mandatów przez uszkodzenia za tysiące euro i tysiące braków ale tak to spoko, będzie jak było. Przynajmniej dobrze że ktoś się tym interesuje tutaj , szkoda że na hali tak nie jest

Cześć

Nie rozumiem tylko wielkiego zdziwienia ze jedzie taki towar a nie inny. Ze jest tyle reklamacji. Większość pracowników z Ukrainy przyjechała na miesiąc. I maja oni w nosie jakość. Przyjechali zarobić jak.najwiecej. jak wracają reklamacje to ich już nie ma. Oni w nosie mają jakość.

EdzioListonosz

można robić nadgodziny i mieć życie rodzinne. wystarczy mieć wyrozumiałą żone i małe dzieci których nieobchodzi czy tata jest w domu czy nie. Nie wiem o co wam ludzie chodzi. Na zachodzie ciągacie jęzory po podłodze zeby tylko narobic nagodzin a w domu zachowujecie sie jak szlachta która nie powinna pracować.

Pancik
@EdzioListonosz

Na zachodzie to jadę po kasę gdzie mam w miesiącu od 8-10 tys zł na PL a tu to Ukraina powinna rypać nadgodziny bo onie chcą zarabiać jak najwięcej a Polacy powinni zarabiać dobre pieniądze bez nadgodzin. (usunięte przez administratora)

@Pancik

Nasi pracownicy otrzymują pensję podstawową znacznie wyższą niż minimalna krajowa. Do tego otrzymują wynagrodzenie za nadgodziny oraz dodatkowe premie.

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Za pęsje minimalną nikogo by nie było nawet Ukrainy. W Großbeeren zarabiam 1200 eur netto za miesiąc i 7 godz 30 minut pracy do tego Kindergeld.

Miło nam, że mimo tak wysokich zarobków śledzi Pan profil naszej firmy. Nie jesteśmy w stanie zaoferować takich warunków finansowych, ale jeżeli zmieni Pan zdanie to zapraszamy do współpracy.

Jajakobyły
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Ale Dirks to Niemiecka firma... W Niemczech można płacić w Polsce już nie...? Hier stinkt etwas....

@Jajakobyły

Nie wiem co chce Pan osiągnąć takim wpisem. Użytkownicy forum nie wspominają, że zarobki są niskie. Prosimy o merytoryczne opinie, a nie tylko negatywne wpisy.

11 - 12 godz pracy to za wiele

Ko
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Co do wypłaty to faktycznie nie jest aż tak źle. To chyba jednak trochę trzyma ludzi. Ale godziny pracy, szacunek do pracownika i jego zdrowia, i przedeszystkim pracowników ochrony macie do wymiany. Jeśli nie wiedzą państwo jakie mają ludzie problemy z ochroną proponuje iść na hale i porozmawiać.

Ale dzięki temu mamy 16-17 dni pracy w miesiącu, a reszta wolne :)

Ola
@Ko

A co z ochroną nie tak?

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

A pani pracuje po tę 11 albo 12 godzin? Czy 8 w biurze. Bo jeśli po 8 to proszę nie pisać że 11 godzin przez 3 dni jest takie fajne.bo akurat te 2 dni wolne ledwo starczy na regeneracje. Podpisując umowy system pracy miał być 10 godzinny.

Celem tego forum jest przedstawienie opinii na temat danego miejsca pracy, a nie bezpodstawne atakowanie innych pracowników za ich tryb pracy czy stanowisko. Nikt nie pisał, że praca w godzinach nadliczbowych jest przyjemna. Niemniej krytykowanie kogoś za to, że jest pracownikiem biurowym i czas jego pracy wynosi 8 godzin nie jest w porządku. Pracownicy biurowi, na których Pan/Pani narzeka naprawdę mają na względzie dobro firmy i współpracowników, a jeżeli wymaga tego sytuacja to również pracują w godzinach nadliczbowych. Równoważny system czasu pracy, jaki obowiązuje w naszej firmie dopuszcza możliwość wydłużenia czasu pracy do 12 godzin i taki zapis jest zawarty w "Informacji o warunkach zatrudnienia", która jest integralną częścią umowy, jaką Pan/Pani podpisał/a.

Xxx
@Ko

Problem do ochrony bo widać kraść nie można. Ha Ha Ha. Ochrona jest od tego aby pilnować takich jak Ty bo skoro masz problem to znaczy że masz coś na sumieniu.

Kumpel Anreasa
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Proszę opublikować PEŁNĄ treść proponowanej umowy o pracę. Bez danych szczegółowych, bądź dotyczących tajemnicy firmy. ludzie sobie poczytają, przemyślą...

Inbau
@Kumpel Anreasa

Ktoś z byłych pracowników opublikował w internecie, nie pamiętam gdzie. Główna zasada czytamy wszystko zanim podpiszemy. W firmie funkcjonują umowy lojalnościowe. Zgadzam się, że oficjalne wpisy, to opinie osób z biura, ciepełko, cisza, wygodny fotel, nie mówiąc o kasie. Jest jak jest, jak budowano halę, w wielu firmach padł blady strach, że pracownicy odejdą, ale tak się raczej nie stało. Jak będzie dalej zobaczymy, fakt, że można trochę podłapać zasad działanie e-commerce. Pozdrawiam.

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Z czego pierwszy dzień na regenerację, nie polecam

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Jasne że bylibyście w stanie tylko nie po to Niemiec wynajął magazyn w Polsce żeby płacić jak u siebie, paczki idą na całą europę, klienci płacą ceny europejskie, a różnica to czysty zysk.

Aaaaa

A kiedy skończą się nadgodziny? I czy to prawda że nadgodziny będą płatne 50 procent ponieważ zostajemy tylko godzinę a powyzej 2 dopiero są płatne 100 procent?

Zastawiam się nad pracą. co polecacie Homanit czy Dirks. Która firma lepsza?

To i To lipa

Kaktus@

Polecam Dirks

Mbym

Oczywiście, że Homanit.

Oliwia

I jeszcze chcę dodać że toalety na hali są bardzo brudne. Tak wiem ludzie sami powinni dbać o higienę itd, no ale nie wszyscy to robią. Brak też papieru toaletowego tak że ekipa sprzątająca jest na minus.

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.