DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Martynkaaaa

Praca jak każda na magazynie jednym słowem traktują ludzi jak śmieci brygadzisci mają swoich pupilow inni odchodzą na bok sa tez pracownicy którzy gnebia swoje koleżanki ze zmiany A brygadzistka ma to gdzieś idąc do niej mówiąc jaka jest sytuacja odpowiada na to że ja to nie interesuje i swoje sprawy mamy załatwiać poza praca..!! Zwolnili mnie sama nie wiem za co na wypowiedzeniu nie ma podanego powodu zwolnienia.. A co do pensji jaka praca taka płaca nie opłaca sie jeżeli trzeba daleko dojeżdżać.. NIKOMU NIE POLECAM TEJ PRACY JEST KOSMOS TAM I CZYSTY (usunięte przez administratora)CHYBA ZE. KTOS MA DOBRA PSYCHIKE...!!!

@Martynkaaaa

Skoro nie interesuje to trzeba odpłacać tym samym, chodzić z kijem bejsbolowym tak żeby wszyscy widzieli, chcesz pokoju to bądź gotowa do wojny. Ale nic nie przebije możliwości wyboru, są dużo lepsze miejsca. Fakt niektórzy brygadziści i liderzy jakby z pierwszej łapanki, mają małe pojęcie o swoich obowiązkach, Oni mają umożliwić nam jak najefektywniejsze wykonywanie naszej pracy, a często żeby zrobić coś dobrze muszę wprost się sprzeciwić i zrobić dokładnie na odwrót niż sobie jaśniepanie życzą, ale nie wytłumaczysz. Podejrzewam że na wiosnę większość zwłaszcza młodych wymiecie. Na miejscu Ukraińców też bym pojechał kilka przystanków dalej żeby zarabiać 2-3 razy tyle, i tak już poza domem.

Zwolniony pracownik :(

Witam, otóż jestem załamany tym co dzieje się w tej firmie, wysłano nas na szkolenia pod Wrocław i juz na szkoleniu zwolniono duża liczbę osób DRAMAT do tego warunki pracy pracy okropne praca stojąca-chodząca przez 10h dziennie i tylko 20 minut przerwy, już przy rekrutacji i składaniu CV są problemy otóż kobiety siedzące w biurze siedzą jak za karę szczególnie starsza kobieta na krótko ścięta z która nie można dojść do porozumienia, siedzi w telefoniku,zero szacunku do ludzi, na wyższe stanowisko biorą tylko stare osoby, nie stawiają na młodych i rozwój,płaca stragedia 1960zl na reke do tego 150zl premii frekwencyjnej wystarczy urlop lub L4 i premia leci NIE POLECAM!!!!

Aneta.
@Zwolniony pracownik :(

Jeżeli to co piszesz to prawda, to aż nie chce się w to wierzyć... Ze względu na ilość podanych danych brzmi wiarygodnie. jeśli możesz napisz coś jeszcze. Powodzenia w nowej pracy, bo ofert trochę jest.

robol
@Zwolniony pracownik :(

Zwolnili?? Tak bez powodu ? Jakoś w to nie wierzę - bo coś musiało się stać, że w sytuacji gdy jeszcze praktycznie magazyn nie ruszył już by zwalniali ot tak sobie . To, że praca stojąco-biegająca to wiadome było - oraz jakie wynagrodzenie również więc nie rozumiem pretensji - taki los nas roboli :(. Pracowałem na różnych magazynach i wszędzie był zaiwaniet za psie pieniądze . No , ale skoro tak twierdzisz to chyba wiesz co piszesz a w Polsce nikt nikogo nie zmusza do pracy więc zawsze można sobie znaleźć coś odpowiedniego

Shift Manager (C)
@Zwolniony pracownik :(

Witam serdecznie, Na początek chciałbym bardzo podziękować za negatywny feedback pomimo tego, że nie jest konstruktywny oraz mija się z rzeczywistością. A teraz fakty: 1. Spośród 2 grup szkoleniowych, które łącznie liczyły ok 80 osób zostały zwolnione 2 osoby. Wyjaśnienie: przyświeca nam jasna i transparentna wizja tworzenia zespołu, w której bierzemy pod uwagę głównie cechy osobowości człowieka a dalej doświadczenie. Tworząc zgrany zespół nie widzimy miejsca dla osób konfliktowych, roszczeniowych etc. 2. Warunki szkoleniowe oczywiście mogły być okropne dla osób, które mają większe wymagania aniżeli hotel ***, wyżywienie HB śniadania i obiadokolacje) oraz indywidualny pokój dla każdego pracownika :) 3. Warunki pracy w każdym magazynie Dirks są zdecydowanie ponadprzeciętne i standardem odbiegają znacznie od konkurencji, gdzie totalna automatyzacja przemysłowa procesów ogranicza fizyczną pracę do minimum. 4. Absolutnie żaden piker nie chodzi pieszo - poruszają się NOWYMI wózkami jezdniowym unoszącymi Marki Toyota OSE120, OSE250 oraz NOWYMI wózkami wysokiego składowania również Toyoty przez cały czas trwania zmiany. 5. Przerwy: 1x15min + 1x20min + 1x15min. 6. Na wyższe stanowiska nie są rekrutowane wyłącznie 'stare osoby' - średnia wieku kadry zarządzającej to 33,66 lat. 7. Ta krótko ścięta starsza Pani jest bardzo kompetentnym i profesjonalnym pracownikiem działu personalnego i osobiście cieszę się, że mogę doświadczyć owocnej współpracy. 8. Odnośnie błędnie interpretowanego i bojkotowanemu tematu płac - wypowie się stosowna komórka. Zachęcam wszystkich do szczerych opinii zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych, które będą dla nas budujące.

misia
@Zwolniony pracownik :(

Jak byłeś "pod wpływem" to co się dziwić . Logiczne jest też, że za l4 nie ma premii

Pendolino.
@robol

Były zwolnienia, wypowiedzenie do łapy i pa pa. Jedno jest pewne będzie zapier...., czyli raczej dla pracowników ze wschodu. Ja się zastanawiam ile wytrzymam, mam swoje lata i wolałabym spokojniejszą pracę.

Krośnianka
@Shift Manager (C)

Droga kierownik zmiany C. Typowy wpis pracodawcy, poczytałem trochę na forum wojkowickim, da się wyśrodkować prawdę.

@misia

Witam. Zauważcie jak atakowani są Ci którzy zostali zwolnieni... Od razu albo pod "pod wpływem", albo L4. Czyli albo chory do pracy albo "wylot", pewnie opieka nad dzieckiem też w to wchodzi... Nie podoba mi się to...

starszyzna
@Pendolino.

To sobie szukaj spokojniejszej skoro tak wolisz - nie ma przymusu . W każdym magazynie jest zapieroldol - w "dojtszlandzie " lepiej płacą więc mieszkając przy granicy to ..... no chyba że jesteś tylko roszczeniowy . A ja mam prawie 5 z przodu ( nie wiem jak Ty)

normalny
@Shift Manager (C)

Piękne słowa , ale życie tworzy różne scenariusze i ten co żyje już troszkę lat wie o tym . Jak będzie szacunek do pracowników to i będą "robole" . W firmach e-commerce nastawienie jest na zysk , normę , normę i jeszcze raz normę . Nie liczą się ludzie tylko właśnie te cyferki generujące zysk . Nie aby zatrudniać nierobów - ale czas pokaże jakie macie podejście do człowieka . Z tego co już mniej więcej wiem w KO dziwnym trafem CHYBA uważają iż wszyscy wszystko potrafią . Teksty typu > czemu nie robicie

Shift Manager (C)

Potwierdzam, że jedna ze zwolnionych osób w pierwszy dzień pracy po szkoleniu we WRO była pod wpływem alkoholu. Nie wiem jak w Pańskiej firmie, ale w Dirks jest to absolutnie niedopuszczalne - szczególnie, gdy mowa o kierowcy wózka wysokiego składu, który oprócz tego, że musi mieć trzeźwy umysł - musi być bardzo odpowiedzialny, co w dalszej kolejności odbija się na bezpieczeństwie pozostałych pracowników.

OK
@normalny

Najlepsza wypowiedź. Oczywiście zaraz zostanie zaatakowana HR nie śpi, mając "prawie 5", trzeba na nią zapracować. Ale fajnie widać jak prawda boli, gdyby było inaczej pracodawcy "olali" by negatywne wpisy.

misia

Pewnie, że nie musi Ci się to podobać , ale póki co były wyloty za alko . A i żaden pracodawca (niestety) nie będzie tolerował zbyt częstych l4 . Takie życie i niestety choć i mnie się to również nie podoba to los prostych pracowników jest "do bani" . Wiem , że potrafią zwolnić nawet gdy będzie się walczyło o swoje bo dojdą do wniosku iż ten ktoś jest roszczeniowy . W molochach tak już jest , bo TAM nastawienie jest głównie na zysk a człowiek ma być środkiem do osiągania jak największych tych zysków. Nie sprawdza się - mówią baj i zatrudniają kolejnych ( teraz głównie ze wschodu - a i to będzie do czasu , bo za "miskę ryżu" mało kto będzie chciał robić - takie pensje niestety)

Były trep.
@Shift Manager (C)

Witam. Sądząc po tonie wypowiedzi jest Pani raczej wysoko postawionym pracownikiem o znacznych profitach. Nie jest Pani kierownikiem zmiany. Stawiam na HR. Fakty, pracownik pisał o szkoleniu a nie noclegu, niestety emocje przeszkadzają w czytaniu ze zrozumieniem. Nie macie miejsca dla osób roszczeniowych, czyli siedź cicho i pracuj potulnie. Totalna automatyzacja jest oznaką nowoczesności patrzy Industry 4.0, o ile słyszała Pani o takich trendach, polecam linie dystrybucyjne http://nm.pl/z_wizyta_u/40/pierwszy_w_europie_magazyn_amazon_wykorzystujacy_roboty_miesci_sie_na_8230_bielanach_wroclawskich.html . Przerwy 2x15 raz 20, tak ale na 10 godzin. Starszą Panią pominiemy, przez szacunek dla wieku ( i koniec tematu ). Temat płac, jeżeli tak dobrze płacicie dlaczego nie totalnego eksodusu z innych zakładów? Po kilku miesiącach na mieście znane są stawki, a nawet treść umowy ( podobno w sierpniu była na necie z zamazanymi danymi osobowymi ). Na FB są zdjęcia z wnętrza hali. Zresztą przy "piwku" ludzie opowiadają jak jest... Oddając sprawiedliwość zobaczymy co czas pokarze, cytując filozofa "... prawda się obroni, a fałsz obroni..."

Były trep.
@Shift Manager (C)

Przepraszam błąd cytatu ".... prawda się obroni, fałsz się odsłoni..." proszę wybaczyć od czasu studiów wiele wody upłynęło.

Shift Manager 'C' (facet)
@Były trep.

Panie Trepie - jako byłemu pracownikowi służb mundurowych CHCIAŁEM na wstępie pogratulować czasu wolnego, który może Pan przedłożyć na pogłębianie wiedzy z zakresu internetowej psychologii piśmiennictwa niewerbalnego (jeśli takowa w ogóle istnieje :) - stwierdzając po tonie wypowiedzi, że jestem kobietą. Proponuje nie chodzić po mieście i nie zbierać plotek, których nie mogę nawet nazwać informacjami a zasięgnąć prawdziwych informacji u źródła. Co do przerw i równoważnego systemu czasu pracy – polecam lekturę ze źródła Google.pl W wersie ‘totalnego eksodusu’ niestety nie rozumiem stylistyki i przekazu Pana wypowiedzi. Rozwinę co rozumiem przez pojęcie osób roszczeniowych: - wyrażający się w nieuzasadnionych lub nadmiernych żądaniach nieproporcjonalnych do tego co sam może wnieść swoją kompetencją dla zakładu; - roszczeniowość jest ważnym zjawiskiem z zakresu życia i relacji społecznych, które potrafią zaburzyć harmonię w zgranym zespole; I też pozwolę zacytować sobie klasyka : „bez emocji…!’’ P.S Dziękuję uprzejmie za linka :)

Autochton
@Shift Manager 'C' (facet)

Proszę o proste odpowiedzi. Czy są problemy ze znalezieniem pracowników? Czy rozpoczęto procedury rekrutacji z innych krajów ( Ukraina, Pakistan itp. )?

pracujący
@Autochton

Póki co ludzi jest zdecydowanie za mało . Ukraina uzupełnia braki - ale w dalszym ciągu niewystarczająco . Co do innych narodowości na razie ich nie widzimy.

Salvation
@Shift Manager (C)

mylna odpowiedź przerwa 1 trwa 20 minut( z czego 4 minuty trwa dotarcie a prawie tyle trwa sprawdzanie przez ochronę) 2 przerwa trwa 15 minut i podobny rytuał nie wliczam czasu w kolejce do automatu z napojami :/ więcej przerw nie ma

Salvation

Moja zmiana A jest super, kierownik i brygadzista są bardzo tolerancyjni i mają stalowe nerwy :P a ludzie z , którymi pracuję są po prostu super... zresztą reszta kierownictwa i biurowce są OK:) Lubię atmosferę w Dirks Service Krosno sp. z o.o. za: Ludzie i atmosfera

Witam Praca 3 zmianowa od pon do niedzieli.po 10 godz lub w piątek 12 sobota 8 w niedziele 10. Za to jest wolne w tyg. Wiec są plusy i minusy. Co do pracy nie jest aż tak źle. Staramy sobie pomagać. Jako kobieta nie zawsze daje rade coś podnieść czy włożyć do kartonu ale nawet kierownik pomoże jeśli jest gdzieś obok. Atmosfera tez nie najgorsza. Jest mało osób wiec łatwiej się dogadać. Ogólnie nie mam złego zdania. Ale faktycznie były zwolnienia. Jedna osoba poleciała za alkohol. Parę osób sami zrezygnowali ale z tego co wiem to ponieważ znaleźli lepsza prace za lepsze pieniądze. Co do pan z biura. Nie mam złego zdania. W miarę idzie sprawnie załatwianie czego kolwiek. A i najważniejsze bo po krosnie juz chodzą historie ze na hali są szczury i śmierdzi. Coz nie śmierdzi nie ma myszy czy szczurow. Na całej hali są rozłożone plapki.gdyby coś jednak się przypaletalo.minusem jest chłód na hali ale firma daje ciepłe polary. Będzie też ekspres z kawą. Mamy dopłacaNe do kanapek. Dobra bułka kosztuje 1 zl kawa herbata inne napoje tez za 1 zl. Jest fundusz socjalny ale puki co nie znamy szczegółów. Ubezpieczenie od 1 zl.

Nie wierzę jak bardzo potrafiło się zmienić przez okres 1 miesiąca. Na początku było na prawdę super. Obecnie jest katastrofa, obiecywali, że kobiety nie będą dźwigali paczek powyżej 20kg co jest kłamstwem. (usunięte przez administratora)Wszystko rozumiem, ale wszystko w granicach minimum przyzwoitości. Robi się straszny (usunięte przez administratora) i ludzie masowo składają wypowiedzenia. Przerwy zmienili z 50 minut do 35 minut a wymagania wciąż rosną. I co do gryzoni to myszy polne już harcują po hali po rozsypanym jedzeniu .Jedyny plus jest taki że bułki dalej są po 1 zł.

sprawdzam

Jestem ze zmiany A i po raz pierwszy słyszę aby ktoś tak nazywał kiera. W firmach tego typu zawsze jest nastawienie na ilość i oczywiście jakość - liczy się norma , norma i jeszcze raz norma . Wracając do kiera - nie abym go bronił - ale zdaję sobie doskonale sprawę iż ON też ma narzucony z góry plan i od NIEGO wymagają realizacji . Nie słyszałem aby na kogokolwiek krzyczał, wyzywał itp - owszem stwierdzał iż ktoś robi mało iż powinien poprawić wyniki . Przekaże , że były błędy i aby w przyszłości bardziej uważać - ale to właśnie rola kierownika zmiany . Mało nas - to fakt a wymagania rosną - ale odgórnie. Zdarza się, że paczki ważą powyżej 20 kg ale to wina zamawiających hahaha . Przerwy - fakt że ucięte i te 15 minut to tragedia szczególnie, że zanim się wyjdzie (wprowadzili ostrzejsze kontrole) to spokojnie 5 minut zleci . Osobiście uważam iż jeszcze nie jest tak źle - pracowałem w gorszych warunkach i przy prawdziwym mobbingu . Póki co ciągle oceniam czy warto zostać na dłużej i jak do tej pory wygląda to połowicznie czyli jeszcze nie ma tragedii

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
sprawdzam

cytat z Dlaczego warto? :"... Kawa/herabata/woda nielmitowana oraz niske ceny udostępnianych produktow szaf foodowych..." . Gdzie znajduje się ta kawa , herbata? - bo z tego wynika iż też jest darmowa . Nie abym był roszczeniowy , ale skoro ktoś podaje coś takiego do publicznej informacji to .... Póki co , trudno jednoznacznie określić warunki pracy - jedno jest pewne praca nie należy do lekkich bo sporo trzeba się nadźwigać - więc raczej nie bardzo dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Praca nie jest zbyt skomplikowana . Zwiększają się wymagania - jednak niezbyt proporcjonalnie do ilości pracujących tam osób - nie wiem czy w tej chwili na zmianie jest 1/3 stanu osobowego który powinien być. Ogólnie nie jest jeszcze źle i każdy chętny może sam ocenić i spróbować swych sił przychodząc choćby na miesiąc . System motywacyjny - dla 3 najlepszych pikerów premia 2tyś pln brutto ( bez wnikania w szczegóły - bo za błędy może być obniżona) . Dla kolejnych również są premie wydajnościowe w pomniejszonej wysokości , ale też atrakcyjne

optymista

Nie ma pracy źle, jest jeszcze gorzej. Nie był, nie widział, no tak ale słyszał. Takim podejściem nic się nie zmieni.

Agnieszka

Witam Wszystkich zainteresowanych pracą w centrum logistycznym Dirks Service Krosno Odrzańskie zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na stronie www.dirks-krosno.pl

Schaltchranktechniker.
@Agnieszka

Witam. Magazyn rusza, ludzie pracują, ludzie opowiadają... Krosno O. jest małą społecznością, i pisanie opinii chyba jest zbędne, ludzie rozmawiają między sobą, piszą..., pierwsze "wow" minęło. Pojawiają się pierwsze opinie ludzie którzy Tam pracują, nie wiem czy zachęcą kolejnych? Zapewne ludzie zaczną odchodzić, ofert pracy jest dużo. Jak pisałem, są dojazdy do Niemiec, lokalne firmy też poprawiły warunki pracy i płace.

krośnianin
@Schaltchranktechniker.

Mam wrażenie jakbyś szukał chętnych do tej pracy za naszą granicą . Czas pokaże jakież to opinie będą o tym zakładzie - póki co , to jeszcze za wcześnie aby coś pisać . Zarobki to prawda -nie zachęcają - ale praca na miejscu i jak tam będzie , to się okaże . Jeśli szefostwo dojdzie samo do takich wniosków jak Twoje - to z pewnością będą coś działać aby inwestycja przynosiła zyski a i pracownicy nie narzekali . Spodziewam się napływu Ukrainy - ale jeśli będą dobrymi pracownikami to czemu nie? Mam dziwne odczucie iż nieco mącisz :)

Schaltchranktechniker
@krośnianin

Witam. Nie szukam chętnych, wolny wybór. Fakt dojazdy, ale pozostałe aspekty pracy ok,tzn,można trafić kiepsko. Jak wygląda praca na magazynach wiem, raczej dla młodych,można zarobi 3 tyś. Kiedyś pracowałem na piku, ale latka lecą. Są normy,które trzeba wykonać, firma ma przed wszystkim zarabiać.Zmiany po 10 godz. są ciężkie i męczące, ja 8 byłem padnięty. Warto zainwestować w język, są fajne oferty, im dalej tym atrakcyjniejsze. Wracając do tematu, jak pojawią się obcokrajowcy, to naszym będzie ciężej, nikt pieniędzy za darmo nie daje, zwłaszcze gdy firma nastawia się na tańszą siłę roboczą. Życzę powodzenia wszystkim.

Ciekawy

Widzę, że już tam dużo się dzieje i całkiem spora ilość ludzi pracuje. W związku z tym czy można już się dowiedzieć jak przełożeni traktują pracowników? Czy wypłata jest na czas . Czy są jakieś informacje odnośnie tego iż firma zorganizuje (wzorem Homanit) jakiś transport chociażby z górnej części miasta ( OK, praca na miejscu - ale zwykły krok marszowy co niektórym może i zająć około pół godzinki do 40 minut - a zważywszy jak słuch donosi iż praca na I zmianę ma być od godz 5.00 może być dla niektórych osób utrudnieniem , oraz II kończąca się gdzieś tak około godz 01-- utrudnienie głównie dla kobiet wracających nocą). Nie abym wydziwiał - ale rozchodzi mi się głównie o bezpieczeństwo. Rozumiem , że firma jeszcze nie ruszyła z wysyłką - ale widząc tyle ludzi tam to z pewnością już jakieś wstępne opinie mogłyby się pojawić

W temacie na chwile obecną brakuje opinii obecnych bądź byłych pracowników zatrudnionych w firmie Dirks Service Krosno. Czy ktoś z Was posiada doświadczenia związane z pracą w tym miejscu? Jak ocenicie szefostwo oraz relacje panujące na linii pracodawca - pracownik? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Schaltchranktechniker.
@Marek

Na sugestię Pani Agnieszki kopiuję tutaj post z innego wątku. Dirks montuje się w Krośnie Odrzańskim, rynek dla pracodawcy trudny. Pełno ofert pracy w magazynach pod Berlinem (jeżdżą autobusy, ma być ich więcej), pensja minimum 1000E, plus ewentualny Kindergeld. Przy podstawowej znajomości języka niemieckiego, można znaleźć pracę w miastach przygranicznych ( Guben, Cottbus, Eisehuttenstadt, Franfurt/O ). Może być ciężko z pracownikami, zwłaszcza fachowcami. Wszystko zależy od tego co zaoferują... Mogę więcej napisać, jeśli będą pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.