Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi

Opinie o Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi

Martyna

Bardzo polecam zakupy w firmie Doran. Szybka realizacja zamówienia, świetny kontakt ze sprzedawca, jakość drzwi bez zarzutu! POLECAM

Polecam sklep oraz firmę.! Obsługa na wysokim poziomie w razie pytań i problemów szybki kontakt i rozwiązanie wątpliwości. Polecam.

Konrad z Sulechowa

Drzwi są już zamontowane ,wszystko zgodnie z projektem .Sprawna obsługa ,szybkie odpowiedzi na maile ,dostawa w umówionym czasie .Mały minus ,ze nie mają w ofercie okien

Z pewnością nie został Pan/Pani przez Nasz oszukany/a .Wiec określenie „mega krętacze „ jest MOCNO PRZESADZONE ,czy nie prościej zwrócić się do Nas z problemem aby go rozwiązać ? Terminy są podawane ,są różne w zależności od rodzaju zamówień .Przykro Nam , Z powodu niezadowolenia ,staramy się aby Wspoolpraca z Naszymi klientami zawsze kończyła się pozytywnie .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Miłosz

Szczerze polecam. Zamówione drzwi dotarły do mnie w omówionym terminie, wszystko zgadza się z tym co uzgodniliśmy. Kontakt wzorowy.

Magda003

Było mi miło współpracować , obsługa zrobiła na mnie dobre wrażenie

Basia

Bardzo długo szukałam i nie każdy chciał poświecić swój czas na podpowiedź jaki kolor i model wybrać ,odsyłali mnie na stronę .Tu fajna fachowa obsługa ,wysłali próbniki kolorów abym mogła dobrać kolor do podłogi .Dlatego mam teraz dziwi , które mi sie podobają i pasują do wnętrza. Dzięki

Helena

Do tej pory na forum wypowiadali się tylko klienci firmy Doran. Takie opinie również budują obraz firmy, ale może zdecydują się też na wypowiedź jakieś osoby, które są tu obecnie zatrudnione? Jak oceniacie tego pracodawcę?

AMELIA P.

Polecam kontakt z sprzedajacym jak i również produkt tej firmy. Kontakt z firma bardzo pomocny, dużo poswieconego czasu na pomoc z doradctwem. Co dało skutek zadowolenia naszego koncowa transakcja. Polecam

Krzysztof

Mało kiedy wystawiam opinie ,ale jestem bardzo zfadowlonony i chciałem na forum podziękować .Doradztwo i poświecenie czasu Pań na infolinii na odpowiedzi na moje pytania poskutkowały ,że mam piękne drzwi i idealnie dopasowane futryny .Moi sąsiedzi również zamówią :)

A czy firma działa tylko stacjonarnie?

agajasek

Stanowczo odradzam zakup drzwi w tej firmie. Zakupu dokonałam 17 kwietnia i do dnia dzisiejszego szarpie się z tą firmą. Na zamówienie czekałam półtorej miesiąca po czy jedna z ościeżnic przyszła w innym kolorze niż miała być a druga krzywa. Po kolejnych prawie dwóch miesiącach raczyli przysłać ościeżnice która była w złym kolorze natomiast na drugą czekałam do 1 września i okazało się że przyszła uszkodzona oraz prawa a nie lewa. Już brakuje mi sił do tych tłumanów. Pani odbierając tel składa obietnice wysyłki do kilku dni i tak to trwa prawie 5 miesięcy

Chufu

Witam. Nie wiem jak pracownicy mają się w tej firmie, ale jestem klientem i stanowczo odradzam zamawianie w tej firmie. Zamówiłem drzwi miały być po 3 tygodniach przyjechały po ponad 4. Niestety futryna drzwiowa była za wąska, więc złożyłem reklamację, nowa miała być expresem po tygodniu a właśnie mija 4 tydzień i futryny nadal nie ma. Co tam dzwonię słyszę że jutro będzie i tak cały czas. Obawiam się że bez pomocy rzecznika praw konsumenta się nie obejdzie. Nie polecam chyba że komuś się nie śpieszy bo ja mam remont mieszkania skończony od 3 tygodni i nie mam drzwi do łazienki.

Zostaw merytoryczną opinię o Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi - Białobrzegi

• Jak się pracuje w Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi?

Zobacz opinie na temat firmy Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi?

Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi