Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi

Opinie o Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi

Dorota Nowy wpis

Bardzo polecam

Magdalena Nowy wpis

Gorąco polecam. Bardzo dobry kontakt, sprawna obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta. Dostawa szybka, a towar zgodny z opisem. Chętnie skorzystam ponownie z oferty tego sklepu.

Barbara Mikulec Nowy wpis

Dziękuje przemiłej obsłudze za realizacje mojego zamówienia .Na pewno tu wrócę

Kontakt z firma bez nawet najmniejszych zastrzezen. Profesjonalne doradztwo. Zamowione drzwi sa jeszcze piekniejsze na zywo niz na stronie. Firma godna polecenia.

Jolanta
@Karolina

Długo szły? I w ogóle czy jest opcja taka żeby ktoś przyjechał i zamontował bo nie każdy jest specjalistą?

Nowy wpis

@Jolanta

Dzień dobry niestety montaż drzwi jest we własnym zakresie, Zajmujemy się tylko sprzedażą towaru, Na obecna chwile nie świadczymy usługi montazu. A czas oczekiwania zależny sie od produktu i podawany jest indywidualnie :) W razie jakichkolwiek pytan słuzymy pomoca :) Prosimy o kontakt i odpowiemy na wszelkie pytania :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Justyna

Serdecznie polecam zakupy w tym miejscu. Drzwi są naprawdę solidne, a do tego ładnie wyglądają. Cena w przystępnych granicach.

@Justyna

Dziękujemy za wyrażenie opinii :) Cieszymy się że drzwi spełniają oczekiwania i jest zadowolenie naszego klienta na którym nam najbardziej zależy :) Pozdrawiam

Izabela

Gorąco polecam! Bardzo dobry zakup. Ceny korzystne, a jakość wysoka.

@Izabela

Cieszymy się z zadowolenia naszych klientów ! :)

Kalina

Szczerze polecam ten sklep. Kupiłam fajne drzwi, które super pasują do moich wnętrz. Cena nie była bardzo wysoka.

Gracjan

Jestem bardzo zadowolony z zakupu drzwi. Długo nie mogłem na żadne się zdecydować, ponieważ wszędzie było bardzo drogo. U was trafiłem na dobrą jakość w spoko cenie.

Polecam serdecznie zakupy w tym miejscu. Ceny są w porządku, a jakość drzwi bardzo wysoka.

Ola

Z czystym sumieniem polecam. Duży wybór drzwi w różnych cenach od tańszych do droższych.

@Ola

Cieszymy się z zadowolenia naszych klientów :)

Rafał

Bardzo jestem zadowolony z zakupu drzwi w tym miejscu. Ceny jak najbardziej korzystne, a jakość wysoka. Mogę każdemu polecić.

Kupowałam u Państwa drzwi jakiś czas temu i jestem niezwykle zadowolona z mojego zakupu. Drzwi się pięknie prezentują. Polecam.

Marlena

Firma wywiązała się z mojego zamówienia. Bardzo dobre podejście do klienta. Szczerze polecam.

StudioDrzwi
@Marlena

Miło Nam było współpracować ,zapraszamy ponownie

Wysoka jakość sprzedawanych drzwi, jestem pewna że to zakup na długie lata. Ceny na korzystnym poziomie. Polecam

StudioDrzwi
@Kasia

Dziękujemy ,cieszy Nas Pani zadowolenie

Sebastian

Bardzo polecam. Szeroki asortyment oraz bardzo wysoka jakość. Ceny też są okej.

Kalina

Polecam serdecznie tą firmę. Drzwi są wysokiej jakości, a kupione za rozsądną cenę.

Agnieszka

Polecam, można liczyć na profesjonalne doradztwo. Poza tym duży wybór oraz atrakcyjne ceny. Jestem zadowolona w 100%

Maciek

Solidna firma. Drzwi są wysokiej jakości.

Igor

Mogę z czystym sumieniem polecić. Wysoka jakość drzwi, a cena rewelacja.

Alicja

Polecam ten sklep. Drzwi są wysokiej jakości, a cena korzystna. Jestem zadowolona z zakupu

Zostaw merytoryczną opinię o Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi - Białobrzegi

• Jak się pracuje w Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi?

Zobacz opinie na temat firmy Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi?

Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi