Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi

Opinie o Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi

Pracownik firmy Żaneta

Postanowiłam również wyrazić swoją opinię na temat firmy w której pracuje. Uważam że firma prowadzona jest w bardzo dobry sposób klienci obsługiwani są w rzetelny i pomocny sposób. Każdy klient może liczyć na pomoc w doborze jak i w kazdym zapytaniu. Zajmujemy się sprzedażą internetową stąd kontakt zazwyczaj jest emailowy i tak najłatwiej się skontaktować by otrzymać wycene itp ale oczywiście służymy pomocą również droga telefoniczna jak i również w naszym sklepie stacjonarnym w Białobrzegach :) Na samym początku zawsze informujemy klientów o czasie realizacji który teraz niestety jest wydłużony jak to wszędzie na tą chwilę. :) Jesteśmy tylko ludźmi więc może dochodzić do jakiś omyłek ale zawsze staramy się by klient był zadowolony z współpracy z naszym salonem , by mógł do nas wracać i polecać nasza firme dalej :) sama mam drzwi z firmy Doran i jestem bardzo zadowolona z produktu. Drzwi wyglądają ładnie i nic się z nimi nie dzieje.

Świetna firma, wszystko na czas, profesjonalnie, na najwyższym poziomie!

StudioDrzwi

Rozumiemy Pana rozgoryczenie zaistniałą sytuacją ,fakt zaszła pomyłka z futryną,dlatego zgodnie z ustaleniem środki za zakup z dodatkową rekompensata zostały do Panu zwrócone ,towar odebrany .Tak jak już rozmawialiśmy ,przykro nam i przepraszamy .Mimo to chciał Pan złożyć kolejne zamowienie.

Katarzyna K

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałam możliwość kontaktu. Drzwi zamówione 27 marca (zaliczka od razu wpłacona). Po kontakcie telefonicznym powiedziano mi, że do 12 kwietnia będą u mnie. Na prośbę sprzedawcy dopłacona pozostała część kwoty ze względu na pandemię. pierwsze opóźnienie tłumaczono tym że do drzwi w kolorze sanremo białe dano im inną futrynę, następnie niby ją mieli wymienić, ale ktoś zapomniał złożyć zamówienie. Kolejnym razem dano im futrynę ale po 2 dniach jak zapytałam kiedy będzie kurier to usłyszałam o kolejnej pomyłce co do futryny, później mówiono iż dostawa będzie kolejnego dnia, a za 2 dni mówiono "jeszcze nie było dostawy".... Faktycznie drzwi trafiły do mnie dopiero 13 maja. Obiecano mi zwrot 100zł za taką zwłokę... Do tej chwili ich nie zobaczyłąm.... Na połowę e-maili i smsów nie odpisali. Nigdy nie skorzystam z jej usług, potworne kłamstwa i oszustwa... Dzwoniłam prosiłam i cóż..... NIC.... Porażka. Ignorują klienta, zwodzą, składają obietnice bez pokrycia i nic sobie z tego nie robią....

Klient
@Katarzyna K

Popieram, dokładnie tak samo byłem zwodzony. Ciagle przesuwanie terminów, wysyłanie niekompletnych pomylonych zamówień. TRAGEDIA Ta firma nie powinna istnieć.

StudioDrzwi
@Katarzyna K

Pani Katarzyno ,nigdy czas realizacji nie wynosił u Nas 14 dni jak to wynika z Pani opisu .Prosimy o kontakt ,wyjaśnimy sprawę….Jesteśmy pod 3 numerami telefonu oraz stacjonarnie ,klienci mogą się z nami skontaktować.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Client

Polecam zakupy w tym salonie ! Rzetelne informacje pomoc w wyborze modelu oraz koloru. Czas realizacji odrazu zaznaczony że niestety jest wydłużony w obecnej sytuacji lecz kontakt z klientem pozytywny i klient na bieżąco informowany o statusie oraz informacji o dostawie. Drzwi dobrej jakości. Będę polecać znajomym oraz w potrzebie napewno skorzystam z usług

Sławek

Zakupiłem od nich drzwi i jestem bardzo zadowolony. Cena nie była wygórowana, natomiast jakość jest wysoka. Polecam każdemu!

Szczerze polecam ten sklep. Wysoka jakość produktów, fajne ceny oraz porządna obsługa.

Asia

Gorąco polecam. Zakup bardzo udany. Obsługa na wysokim poziomie. Nie mam żadnych uwag.

Szczerze polecam ten sklep. obsługa klienta na wyjątkowo wysokim poziomie. Drzwi solidne, nie mam do czego się przyczepić

Krzysztof

Bardzo dobra firma. Realizacja zamówienia bardzo szybka, ogólnie moim zdaniem ceny atrakcyjne. Drzwi wysokiej jakości -polecam.

Sebastian

Szybka wycena, realizacja w umówionym terminie. Drzwi rewelacyjne, obsługa bardzo miła. POLECAM!

Karol

Mega profesjonalizm ze strony firmy. Szybka realizacja, wzorcowy kontakt i konkurencyjne ceny. Czego chcieć więcej?

Stach

Szybciej niż w sklepie u mnie w mieście .Wycena była od ręki ,termin był dotrzymany .Drzwi podobają mi się. Ogólnie jestem na tak

Kupiłem drzwi

Według mnie salon dobrze prowadzony ,dbają o klienta .Dostawa i montaż Ok, dosyć sprawnie to wszystko poszło .

ZADOWOLONY KLIENT

Bardzo polecam zakupy w tej firmie. Mimo trudnosci spowodowanych sytuacja na rynku płyty MDF stały kontakt z klientem oraz bieżace informacje o zamówieniu. Drzwi prezentuja się bardzo ładnie. Z pewnoscia w razie potrzeby bedziemy korzystac jeszcze z usług tej firmy. Polecam

Kacper

Jestem bardzo zadowolony. Szybka dostawa, profesjonalna obsługa klienta i wysoka jakość wykonania drzwi. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Wincenty
@Kacper

:P za darmo rozdaje :) bogaci

Kupiłem drzwi

Postanowiłem napisać, bo jestem zadowolony i dlaczego by nie pochwalić za profesjonalne podejście ,odczułem ,ze przykładają dużą uwagę do obsługi ,to się chwali

kim83

beznadziejna firma, beznadziejny kontakt...jak juz jest kontakt zazwyczaj mailowy to caly czas jest zwodzenie terminami....czekam od 23.03.2021 i nadal nic nie wiadomo,,,terminy fikcyjne przez cały czas...mam juz watpliwosci czy towar w ogole dojdzie. Mają człowieka za nic a ja kolejny tydzien juz 5 mieszkam bez drzwi w domu.

Drzwi
@kim83

Droga Pani ,podajemy termin realizacji 3-6 tygodni w momencie przyjmowania zamówienia ,w zależności od rodzaju zamówienia .Prowadzimy sprzedaż internetowa wiec kontakt mailowy nie jest niczym nagannym ... w korespondencji mailowej informujemy Panią o terminie .Przykro nam, ze poczuła się Pani źle potraktowana ,lecz z pewnością nikt z Nas celowo nie wydłuża Pani terminu .

Polecam

Jestem zadowolona ,będę polecać .Bardzo dobry kontakt

Artur

Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi i szybkości realizacji zamówienia. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do samego produktu, zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi - Białobrzegi

• Jak się pracuje w Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi?

Zobacz opinie na temat firmy Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi?

Doran'' Anna Jurkowska Studio Drzwi